Jump to content


Photo

hdi slegio reguletorius!!


  • Please log in to reply
179 replies to this topic

#61 Svečias_energyser_*

Svečias_energyser_*
  • Svečiai

Posted 2010 January 03 - 13:04

tai jei vien tik mirkiai,nlb pades,reikia su kompresoriu gerai isputinet ji
  • 0

#62 choska_XS

choska_XS
  • Forumo naujokai
  • posts 35
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:PEUGEOT 306xs

Posted 2010 January 03 - 13:55

puciau irgi su kompresorium nu bus matyt kaip surinksiu,
  • 0

#63 Laimisxx

Laimisxx
  • Senbuviai
  • posts 869
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 2,0 HDI 66kw 1999

Posted 2010 January 03 - 14:00

puciau irgi su kompresorium nu bus matyt kaip surinksiu,

Snd surinski ? - butinai parašyk rezultatą. :hmm:
  • 0

#64 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • posts 2,577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Posted 2010 January 04 - 14:16

jei reguletorius knisa prota,issiimkit patys ji,ten lengva isimti, nuvalykit servetele ta metalini filtriuka jei matot kad ant jo smulkiu siuksliu yra, idekit ji atgal,tik nepamirskit kuro filtra pasikeisti ir isvalyti ta plastmasine dezute gerai,jei aisku filtras senokai keistas,jei katik tai galit nekeisti,bet jei pries kelis tukstancius vistiek rekomenduociau pakeisti. bandykit uzvesti,ziurekit kaip,jei nieko imkit reguletoriu vel salin ir nulauskit ta metalini filtriuka su replem nuo jo, ismirkinkit benzine,praputinekit su kempresoriu gerai,vel surinkit,jei ir vel nepades,tada pirkit kita.manau ne vienam tai pasiteisins ir ne vienam isgelbesiu pinigine,kam pades,skolingi deze alaus ;) :D . Jo simtomai pagrindiniai,jei tokie bus 99% kad jis: pagrindinis tai kad uzgesinus masina,ji vis dar kazkiek dirba, jei tas simtomas yra tai teigciau 100% kad reguletoriu ir nevarykit deagnostika o valykit filtriuka. buna dar taip kad masina netraukia, duodi gazo gesta,sunkiai kuriasi,pavaziuoji gesta vel, ir kai galu galia uzsikemsa nesveikai,tai nebesikuria beveik ir tik kyli ir gesta. Sekmes, laukiu alaus :D

Vadinasi tu siulai visiems lauzyti tinklelis,ir ardyti siurblius..? :D Tinklelis ne siaip sau pradetas gaminti(naujo tipo DRV) ;) Tam yra savu priezasciu kodel seni be tinkelio,o nauji su ;)
  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#65 Laimisxx

Laimisxx
  • Senbuviai
  • posts 869
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 2,0 HDI 66kw 1999

Posted 2010 January 04 - 14:24

Vadinasi tu siulai visiems lauzyti tinklelis,ir ardyti siurblius..? :D Tinklelis ne siaip sau pradetas gaminti(naujo tipo DRV) ;) Tam yra savu priezasciu kodel seni be tinkelio,o nauji su ;)

Na tai vardink kodėl?
  • 0

#66 mindasas

mindasas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 782
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Audi A8 2006m. 171kW:)

Posted 2010 January 04 - 15:30

Na lauksim atsakymo is choska
  • 0
Žemės ūkio technika- www.agrosistemos.lt

#67 Svečias_energyser_*

Svečias_energyser_*
  • Svečiai

Posted 2010 January 04 - 17:17

Jus darykit kaip norit,specelistai atsirado su masinom nuo jaunu dienu dirbu,pasakoja man kas kaip,nenori nedaryk,pirk nauja,kas tave vercia,as sakau kaip yra,tas dalykas 100 kertu patikrintas, ir jei specifikos siurblio nezinai,nereisk minciu savo, ant SIURBLIO GALO STOVI ANT DVIEJU VARSCIUKU KUR TU TEN MATAI SIURBLIO ARDYMA???? NEJUOKINK
  • 0

#68 Laimisxx

Laimisxx
  • Senbuviai
  • posts 869
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 2,0 HDI 66kw 1999

Posted 2010 January 04 - 18:10

Nulaužes tą filtriuką nieko jau blogo nebepadarysi, tiesiog gal nuo to dar pailginsi savo auto važiavimą. Nes betkokiu atveju jau tas reguliatorius nužsikišes. Yra dar kažkoks ultragarsu valymas. Tai va. :pug: o siurblio ardyti juk tikrai nereikia... :hmm:
  • 0

#69 choska_XS

choska_XS
  • Forumo naujokai
  • posts 35
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:PEUGEOT 306xs

Posted 2010 January 04 - 21:57

snd buvau servize ir jie turi ta ultragarsini plovima, tai sake nelabai jis isvalo tik atkabina tas siukles o paskiau kaip idedi vel jos grysta ant setelio ar kur ten ir jy kemsa vel. snd vazinejau pro parduotuves ieskojau slegio reguletoriaus, tai va acirado bigesniu varjentu Italiskas kainuoja 300lt o bosinis 450lt? o mano liutukas tai tiksliai negaliu pasakyt ryt ryte bus matyt ar purtiisis, bet buvau pajunges snd ant kompo tai sake kad jau slegio davikli levas, nes netolygiai dyrba, pulsuoja jis. bet snd vazinejau pro miesta liktais pagerejo netiek daug kuro valgo :)
  • 0

#70 Laimisxx

Laimisxx
  • Senbuviai
  • posts 869
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 2,0 HDI 66kw 1999

Posted 2010 January 04 - 22:43

snd buvau servize ir jie turi ta ultragarsini plovima, tai sake nelabai jis isvalo tik atkabina tas siukles o paskiau kaip idedi vel jos grysta ant setelio ar kur ten ir jy kemsa vel.
snd vazinejau pro parduotuves ieskojau slegio reguletoriaus, tai va acirado bigesniu varjentu Italiskas kainuoja 300lt o bosinis 450lt?
o mano liutukas tai tiksliai negaliu pasakyt ryt ryte bus matyt ar purtiisis, bet buvau pajunges snd ant kompo tai sake kad jau slegio davikli levas, nes netolygiai dyrba, pulsuoja jis.
bet snd vazinejau pro miesta liktais pagerejo netiek daug kuro valgo :)

Na laukiam žinių iš tavęs. :hmm:
  • 0

#71 Svečias_energyser_*

Svečias_energyser_*
  • Svečiai

Posted 2010 January 06 - 16:58

Na tai ka,snd eilinis mano isbandymas daviklio buvo,uzsidege klaida ryte,nuvaziavau nusipirkau kuro filtra,nusiemiau dacika ziuriu ant jo siuksliu smulkiu,nuvaliau jas pakeiciau filtra nes baisus buvo,pavaziavau ir klaida uzgeso,eina kaip vejas,stai jum ir irodimas mano zodziu, nepulkit i panika ir nepirkit nauju
  • 0

#72 Svečias_viktis406_*

Svečias_viktis406_*
  • Svečiai

Posted 2010 January 06 - 17:36

pas mane tai ant laisvu uzgesta.vesk kiek nori kartu bet viskas tas pats
  • 0

#73 Svečias_energyser_*

Svečias_energyser_*
  • Svečiai

Posted 2010 January 06 - 17:37

tai bandyk ziureti ta dacikiuka,blogiau nebus
  • 0

#74 Svečias_energyser_*

Svečias_energyser_*
  • Svečiai

Posted 2010 January 08 - 16:32

Patarciau pries siurblio kuro padavimo slangute uzdeti filtriuka,kad surinktu smulkias siuskles,kazkas forume tai minejo kad padare,nes kai nulausit mikro filtriuka ant vostuviuoko kuris yra,sekanti kata kai uzkims tai jau galesit kita pirkti,tai kad nebeprinestu siuksliu dekit papildoma filtriuka
  • 0

#75 Laimisxx

Laimisxx
  • Senbuviai
  • posts 869
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 2,0 HDI 66kw 1999

Posted 2010 January 08 - 16:49

Patarciau pries siurblio kuro padavimo slangute uzdeti filtriuka,kad surinktu smulkias siuskles,kazkas forume tai minejo kad padare,nes kai nulausit mikro filtriuka ant vostuviuoko kuris yra,sekanti kata kai uzkims tai jau galesit kita pirkti,tai kad nebeprinestu siuksliu dekit papildoma filtriuka

Aš gi uždėjau. Ir dar foto idejau, kaip ten turi atrodyti. Išlaidos apie 10 lt. (filtriukas; 2 chamutai)
B)
  • 0

#76 Svečias_energyser_*

Svečias_energyser_*
  • Svečiai

Posted 2010 January 08 - 19:37

o kaip tau Laimisxx sekesi tvarkyti,isbandiai mano patarima? :)
  • 0

#77 Laimisxx

Laimisxx
  • Senbuviai
  • posts 869
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 2,0 HDI 66kw 1999

Posted 2010 January 09 - 11:30

o kaip tau Laimisxx sekesi tvarkyti,isbandiai mano patarima? :)

Nea dar. Kita savaitgali tvarkysiu... palikau auto lb lb toli... :doh: tai dbr 2 sav be automobilio... :unsure:
  • 0

#78 Svečias_pukisbaisons_*

Svečias_pukisbaisons_*
  • Svečiai

Posted 2010 January 10 - 00:02

o gal kas galit papaisyt ar nufotkint filtro schema, nes ten apacioje yra dar trys skyles slangutem, nelabai pamenu kur kuri aina :D
  • 0

#79 Laimisxx

Laimisxx
  • Senbuviai
  • posts 869
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 2,0 HDI 66kw 1999

Posted 2010 January 10 - 11:01

o gal kas galit papaisyt ar nufotkint filtro schema, nes ten apacioje yra dar trys skyles slangutem, nelabai pamenu kur kuri aina :D

ten nlb kažkokia kita šalngute ir pajungsi, beroc ten ju dydžiai skiriasi.... O seip tai ateinanti jungiasi i šona. I kitos dvi iš apačios. Ligiagrečiai viena kitai.
  • 0

#80 Svečias_energyser_*

Svečias_energyser_*
  • Svečiai

Posted 2010 January 10 - 13:18

tai kad ten net ner ka jungti,dvi apacioj, padavimas vienas is sono ir virsui gryztamasis ir vienas i siurbli.
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users