Peršokti prie turinio


Bedos su peugeot 406 2.2hdi


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 35

#21 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2010 sausio 08 - 16:23

Jeigu tamista su lietuvių kalba turite problemų, tai jūsų bėda. Jo parašyta mintis reiškia, kad visais atvejais pamačius "antipolution fault" reikia bėgt pjaut fap'ą. Aš taip nemanau, beje gamintojas irgi taip nemano. O konkrečiai galėčiau privardint kokia 50 priežasčių, dėl ko tas pranešimas lenda, bet ar tai sprendžia problemą? Jeigu jums labai šitas pranešimas atrodo gasdinančiai išsiverskit į lietuvių kalbą maždaug taip "Sistemos klaida", nuo to gedimo priežastis pasidarė aiškesnė?

Kartoju "Lietuviu kalbos profesoriams"buvo aiskai parasyta ir ne viename poste"antipolution fault" +uzrasas "diesel additive fuell foult" o tai akivaizdi problema su FAP postas pirmas temos autorio ir Sigio6 postas nr 7 :D

Šį pranešimą redagavo Ramus: 2010 sausio 08 - 16:23

  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#22 DeSTiS

DeSTiS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 54
  • Automobilis:Peugeot 407, Peugeot 406.

Parašyta 2010 sausio 08 - 17:03

Teoriskai dasideda tik 1kw ;) o praktikoje po avarinio rezimo atrodo kad masina vaziuoja kaip nuo "virves nutrukus" ;] tuo paciu ir ekonomiskumas kurui ;) Su serviziniu rezimu vazineti daug negalima(iki serviso) ;]

Visiskai sutinku :D Mums pradzioj ismete tik dyzelio priemaiso klaida, bet jau paskaitineje forume supratom, kad reik ir to priemaiso ir Fap'as tuoj pareis(rida 150k km o tiek fapas telaiko apytiksliai). Tai patys ispjowem ta fapa. Ismete antipolutiona. Ir teko dragint is Silutes i Panewezy max 110 km/h greiciu avariniu rezimu :D Aplenkti ne vieno nepawyko nes is wis netrauke pugas :D Nu wnz buwo nerealiai smagi kelione. O kai isoperawo liuta, tai nebemokejau waziuot :D Nerealiai galingas atrode :D Bet kolkas jau praejo daugiau nei puse metu ir problemu daugiau nebebuwo. Ir wa idomu, pas temos autoriu kokia automobilio rida yra?
  • 0

#23 Svečias_viktis406_*

Svečias_viktis406_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 sausio 08 - 18:12

tai pas tave dar maza rida,,pas mane jau du dukstanciai virs 200k,ir fapas tebera dar pas mane.o ar jis buvo anksciau tvarkytas tai nezinau...o kad tas pugas uzsivestu normaliai tai negalvodamas vaziuociau i panevezi pas spakena ismesti ta fapa po nx.
  • 0

#24 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2010 sausio 08 - 18:40

tai pas tave dar maza rida,,pas mane jau du dukstanciai virs 200k,ir fapas tebera dar pas mane.o ar jis buvo anksciau tvarkytas tai nezinau...o kad tas pugas uzsivestu normaliai tai negalvodamas vaziuociau i panevezi pas spakena ismesti ta fapa po nx.

pas mane ,jau 318000 ,ir vapas dar nekastruota,viskas savo vietoi,jaigu visa sistema veikia,jis neuzsikis niekada,paprasciausia jis regeneruojasi savaime,tai yra issivalo,tik laiku reikia ipilti eolio ;) :pug:
  • 0

#25 Sigis6

Sigis6
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 113
  • Automobilis:peugeot 206 1.9d

Parašyta 2010 sausio 08 - 19:48

pas mane ,jau 318000 ,ir vapas dar nekastruota,viskas savo vietoi,jaigu visa sistema veikia,jis neuzsikis niekada,paprasciausia jis regeneruojasi savaime,tai yra issivalo,tik laiku reikia ipilti eolio ;) :pug:

negarantuok ,kad iki taves jo nieks nekeite... :D
  • 0
Peugeot 206 1.9d 2002m.

#26 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2010 sausio 08 - 21:11

negarantuok ,kad iki taves jo nieks nekeite... :D

:pug: tikrai garantuoju uz save,as jo nekeiciau,nes auto kai pirkau buvo pravaziuota,180000 km,dar buvo garantinis,tad per ta laika tik,isvale ir pripile eolio,aisku jai buciau lietuvoja,ir jis uzsikistu tai tikriausia,pjauciau nafik ji,bet jai tik to eolio ipilti tereiketu tai nepjauciau ;)
  • 0

#27 DeSTiS

DeSTiS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 54
  • Automobilis:Peugeot 407, Peugeot 406.

Parašyta 2010 sausio 08 - 21:18

tai pas tave dar maza rida,,pas mane jau du dukstanciai virs 200k,ir fapas tebera dar pas mane.o ar jis buvo anksciau tvarkytas tai nezinau...o kad tas pugas uzsivestu normaliai tai negalvodamas vaziuociau i panevezi pas spakena ismesti ta fapa po nx.

Nu tai man rodos as bishq pasiklydau skaiciuose. Jeigu neklystu ta dyzelio priemaisa Eolys baigiasi kazkur po 150k km +-, o Fap'as pareina ~200k km. Bet cia idomiai, kad tau neuzsiweda. Galbut tau seniai mete ta klaida Antipolutiono ir Diesel aditive? Ir nekreipei demesio? Kiek zinau po antipolutiono klaidos ismetimo leidzia 2000km nuwaziuot ir kompas pats uzsiblokuoja, nebeleidzia waziuot is wiso. Tai jei taip, tai negerai... :mellow:
  • 0

#28 DeSTiS

DeSTiS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 54
  • Automobilis:Peugeot 407, Peugeot 406.

Parašyta 2010 sausio 08 - 21:28

pas mane ,jau 318000 ,ir vapas dar nekastruota,viskas savo vietoi,jaigu visa sistema veikia,jis neuzsikis niekada,paprasciausia jis regeneruojasi savaime,tai yra issivalo,tik laiku reikia ipilti eolio ;) :pug:

Nu Fap'as manrods tiek ilgai netempia. Nebent tie naujesni turi apie 300k km galiojimo laika. :D Pats maciau ta fap'a po 150 k km, kai isemem... buvo ziauriai apsineses.
  • 0

#29 Svečias_viktis406_*

Svečias_viktis406_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 sausio 08 - 21:45

pirmiause nutemsiu,kad padarytu diagnostika,o poto jau ziuresiu ka cia pjauti,o ka dapilineti.. o jei pasakys kad fapui hana tai teks i panevezi maltis :D nes tikrai naujo nepirkciau
  • 0

#30 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2010 sausio 08 - 23:03

Nu Fap'as manrods tiek ilgai netempia. Nebent tie naujesni turi apie 300k km galiojimo laika. :D Pats maciau ta fap'a po 150 k km, kai isemem... buvo ziauriai apsineses.

NA NEZINAU,kaip man sake ,kad jie yra isvalomi,o ne keiciami,jai uzsikisa ,tai priverstine regeneracija daro,man jis nera keistas sakau,isvale ir skiscio pripyle,jai ji reiktu keist tikrai ji ispjauciau velniop,nes jo kaina didele ,ir jai sistema gerai veikia,jis regeneruojasi automobilija pats :pug:
  • 0

#31 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2010 sausio 08 - 23:07

regeneruojasi ,reiskia isdegina suodzius,eolio pagalba,mazina regeneracijos temperatura katalizatoriuja ;) :pug:
  • 0

#32 Svečias_viktis406_*

Svečias_viktis406_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 sausio 09 - 09:35

ta jau zinau ;) ,bet tikriausiai per velai suzinojau apie tuos skyscius ir fapus.Kai pirkau pries 2 metus masina,tai girdejau kad ju varikliai labai geri,bet tiesa sakant jau dabar nusuvyliau as ta masina,jau tiek bapkiu as y ja ikisau,kaip gedo taip ir genda, :angry:
  • 0

#33 Svečias_MEISTERIS_*

Svečias_MEISTERIS_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 sausio 11 - 08:27

pirmiause nutemsiu,kad padarytu diagnostika,o poto jau ziuresiu ka cia pjauti,o ka dapilineti.. o jei pasakys kad fapui hana tai teks i panevezi maltis :D nes tikrai naujo nepirkciau

valomi be dideliu problemu.
  • 0

#34 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2010 sausio 11 - 10:01

Kartoju "Lietuviu kalbos profesoriams"buvo aiskai parasyta ir ne viename poste"antipolution fault" +uzrasas "diesel additive fuell foult" o tai akivaizdi problema su FAP postas pirmas temos autorio ir Sigio6 postas nr 7 :D

Su temos autoriaus postu ir problema sutinku visiškai, o va Sigis parašė, cituoju ir atkreipk dėmesį skaitydamas kas parašyta " turejau tokia beda jei dega [/B]tik 'antipollution foult' ,tai ragai suodziu filtriui,", o tolesnė sakinio dalis neturi prasmės, nes viskas jau pasakyta.
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#35 Svečias_Arve_*

Svečias_Arve_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 sausio 12 - 04:27

Savo 406-tam buvau atjunges, po galine sodyne, nuo kuro siurbliuko laidus ir borto kompas uzrase ta pati uzrasa "antipollution foult", tai tikrai nebutinai turi reiksti, kad fap. Prijungiau ir viskas ok vel buvo.
  • 0

#36 Linas

Linas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.321
  • Vieta:Žagarė - Šiauliai - Merkinė
  • Automobilis:Peugeot 307SW 2ltr HSI 79kw 2003m.

Parašyta 2010 sausio 12 - 07:55

ta jau zinau ;) ,bet tikriausiai per velai suzinojau apie tuos skyscius ir fapus.Kai pirkau pries 2 metus masina,tai girdejau kad ju varikliai labai geri,bet tiesa sakant jau dabar nusuvyliau as ta masina,jau tiek bapkiu as y ja ikisau,kaip gedo taip ir genda, :angry:

Jei nenuo to galo pradedi tvarkyt tai ir kisis pinigus maisais i ta masina. Susirask rimta meistra kuris tau galetu patart ka daryt nes pats kaip suprantu nerauki apie masinas.
  • 0

ex Peugeot 605 93metu 2.0l 89kw. LPG Su koza roza.

ex Peugeot 406 97m. 1,8l 81kw. LPG 

ex Peugeot 406 00m. 2.0l 99kw LPG.

ex Peugeot 307 SW 2 ltr HDI 79kw 2003 m.

Peugeot 407 SW 2ltr 100kw HDI koža roža aftamac ir daug elektros





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0