

Posted 2010 April 04 - 12:59
Posted 2010 April 06 - 07:39
Tai tas dalykas ir pasirode nelogiskas, kad karomislai (pakelejai ar kaip cia lietuviskai) verziasi su galvos varztais. Bet atleidus dirza, po truputy atleidinejant varztus tam tikra eiles tvarka galima atsukti galva jos nesuklaipius, tada atsargiai nukeli karomislus, susirandi panasaus aukscio yvores (vamzdukus) kaip karomislu korpusas ir per juos vel prisuki galva. tada gali buti ramus kad jos nepajudinsi ir ramiai keiti voztuvu gumutes.kaip supratau cia 1.4 varikliui keitei gumeles? ten pas ji kaip ir 1,6 galva taispaciais varztais prisisuka?
man irgi gumeles reikia keisti bet bija kad galva sujudinsiu...
Posted 2010 April 06 - 08:20
Peugeot 307
Citroen C-Crosser
Posted 2010 April 06 - 08:33
Gal tada gali trumpai papasakot koks tas teisingas budas?Na šitiems TU matarams gumelės keičiasi truputį kitaip.
Edited by maiklas, 2010 April 06 - 10:06.
Posted 2010 April 06 - 10:13
Na teisingai, reikia traukt veleną. Bet jo fiksavimas yra paslėptas už škyvo, tokia fignia prisukta vienu varžtu. Aš kažkada irgi be manualo pradėjau, todėl man kažkaip baisiai nelogiška pasirodė tą galvą nuiminėt, tai va taip per pora valandų ir išsiaiškinau kas ir kaip.Gal tada gali trumpai papasakot koks tas teisingas budas?
Gaila neturejau garaze TU3 manualo. Is pradziu ir bandem istraukti ta velenely ant kurio sumauti karomislai, bet niekaip neradom kur tas velenas fiksuojasi. Manuale raso, kad po vienu is voztuvu dangtelio varztu yra kazkoks grub screw, bet as kazkodel jo nemaciau![]()
Eiliny karta ysitikinu, kad pirma reikia manuala skaitytiAnyway, jei prapus dabartiniam tarpine, tai bus puiki proga ysideti koky 1.6 varikly
Edited by Darka, 2010 April 06 - 10:17.
Peugeot 307
Citroen C-Crosser
Posted 2010 April 10 - 13:40
Posted 2010 April 10 - 14:17
vo blin leksiu i garaza ant paberto variklio paziureti kur tas fiskatorius, blin vazineju dabar per 1000 km vos ne po litra tepalo pildamas...Na teisingai, reikia traukt veleną. Bet jo fiksavimas yra paslėptas už škyvo, tokia fignia prisukta vienu varžtu. Aš kažkada irgi be manualo pradėjau, todėl man kažkaip baisiai nelogiška pasirodė tą galvą nuiminėt, tai va taip per pora valandų ir išsiaiškinau kas ir kaip.Gal tada gali trumpai papasakot koks tas teisingas budas?
Gaila neturejau garaze TU3 manualo. Is pradziu ir bandem istraukti ta velenely ant kurio sumauti karomislai, bet niekaip neradom kur tas velenas fiksuojasi. Manuale raso, kad po vienu is voztuvu dangtelio varztu yra kazkoks grub screw, bet as kazkodel jo nemaciau![]()
Eiliny karta ysitikinu, kad pirma reikia manuala skaitytiAnyway, jei prapus dabartiniam tarpine, tai bus puiki proga ysideti koky 1.6 varikly
Ai beje, kas dėl vožtuvų tarpelių, tai visiems pežų matarams, kuriems reikia rankom juos reguliuot tarpai standartiniai: 0,2 siurbimo, 0,4 išmetimo.
Posted 2010 April 19 - 07:27
Posted 2010 April 19 - 10:55
hard work aleliujay galines abloskes siaip ne taip sugrudau tryliktukus garsiakalbius ir metalas vel dziugina mano ausis
![]()
Posted 2010 April 22 - 07:09
Nzn kada cia spejai mane uzmatyt, bet visa diena reikalu kaip kiaule pasipjovus buvo, tai matyt tas skubejimas ir fizionomija subjaurojomaciau vakar ta grazuoli, vairuotojas taip piktai nuziurejo mane
neparduociau tokio niekada
Edited by maiklas, 2010 April 22 - 13:14.
Posted 2010 April 23 - 06:34
vakare pramones prospekte, cti matomai taip neissiskiria kaip sitas baltuolisNzn kada cia spejai mane uzmatyt, bet visa diena reikalu kaip kiaule pasipjovus buvo, tai matyt tas skubejimas ir fizionomija subjaurojomaciau vakar ta grazuoli, vairuotojas taip piktai nuziurejo mane
neparduociau tokio niekada
Kodel niekas nemato kai as vakarais issisiepes su CTI vazineju, tada bunu visai kitas "as"![]()
Posted 2010 April 27 - 13:47
Posted 2010 May 01 - 12:35
Posted 2010 May 04 - 21:22
Posted 2010 May 04 - 22:06
Sveikinam!Isvaziavo Peugeot y Jonava pas naujus seimininkus
Volvo 940 turboplyta MY1997
Posted 2010 May 04 - 22:20
Posted 2010 May 04 - 22:24
tai gal matysiu dazniau nei kaimynystej gyvendamasIsvaziavo Peugeot y Jonava pas naujus seimininkus
Posted 2010 May 04 - 22:51
Sprcio lietuvoj nera, bet as zinau kur jis stoviSveikinam!
Kieno garrosą daba pirksi?
0 members, 2 guests, 0 anonymous users