Jump to content


Photo

I kuria puse Velenus pasukt


  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 MrOgi

MrOgi
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 106
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:peugeot 406 1.8 16v

Posted 2010 February 08 - 11:09

Sveiki, tikrinaus varikli per PC, ne peugeot servize, pasake viskas gerai, tik dirzas ale kaskiek laipsniu netaip stovi.
Pagalvojus gal ir taip, nes kai dedi mietke per smakrakti, variklija ismalta, kaskas pamirso ji istraukt kuriant... neina nureguliuoti, niekas neapsiema, jai apsiema, sako tirkiausiai nesutvarkysim. viso to esme benzo nafik daugiau ima! ir CO didelis :blush:
Beja kurias is 3-4 sukio, dauka keiciau, belieko dirzas arba kuro slegio reguliatorius - nors valiau, ir atrodo blizgantis, svarus.
Posted Image

Va jai kas padetumet pasakyt i kuria puse velenus pakreipt, nes reguliuojasi jie ten per dektuka, kaiptik varstai perviduri buvo palikti...
Kai atcils tikrai beksiu juos ten reguliot, beja kompresija 15 15 15 14
apsukos vos kleba laikosi 1000 apsuku ikaitusiam varikliui.
  • 0

#2 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • posts 2,329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Posted 2010 February 08 - 11:35

Sveiki, tikrinaus varikli per PC, ne peugeot servize, pasake viskas gerai, tik dirzas ale kaskiek laipsniu netaip stovi.
Pagalvojus gal ir taip, nes kai dedi mietke per smakrakti, variklija ismalta, kaskas pamirso ji istraukt kuriant... neina nureguliuoti, niekas neapsiema, jai apsiema, sako tirkiausiai nesutvarkysim. viso to esme benzo nafik daugiau ima! ir CO didelis :blush:
Beja kurias is 3-4 sukio, dauka keiciau, belieko dirzas arba kuro slegio reguliatorius - nors valiau, ir atrodo blizgantis, svarus.
Posted Image

Va jai kas padetumet pasakyt i kuria puse velenus pakreipt, nes reguliuojasi jie ten per dektuka, kaiptik varstai perviduri buvo palikti...
Kai atcils tikrai beksiu juos ten reguliot, beja kompresija 15 15 15 14
apsukos vos kleba laikosi 1000 apsuku ikaitusiam varikliui.

atleidus tuos 1 nr pazimetus varztus reikia pasukti pacius velenelius i prieki,pagal laikrodzio rodykle,tai bus paankstintas degimo kampas,betas nemanau kad tai turi itakos labai :pug:
  • 0

#3 Linas

Linas
  • Senbuviai
  • posts 2,321
  • Vieta:Žagarė - Šiauliai - Merkinė
  • Automobilis:Peugeot 307SW 2ltr HSI 79kw 2003m.

Posted 2010 February 08 - 12:47

Apatinis velenas dar fiksuojasi is galo nuo dezes puses.
  • 0

ex Peugeot 605 93metu 2.0l 89kw. LPG Su koza roza.

ex Peugeot 406 97m. 1,8l 81kw. LPG 

ex Peugeot 406 00m. 2.0l 99kw LPG.

ex Peugeot 307 SW 2 ltr HDI 79kw 2003 m.

Peugeot 407 SW 2ltr 100kw HDI koža roža aftamac ir daug elektros


#4 Roccas

Roccas
  • Senbuviai
  • posts 1,757
  • Vieta:Far away
  • Automobilis:"Skateboard"

Posted 2010 February 08 - 12:55

Zek kuro slegio reguliatoriu ir purkstukus.Jei purkstukai myza belekaip tai nenuostabu, kad co2 padidejes

Edited by roccas, 2010 February 08 - 12:55.

  • 0
P406 2.0 16v XU10J4R.The fastest one after full engine rebuilt...Rides on bioethanol E85

#5 MrOgi

MrOgi
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 106
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:peugeot 406 1.8 16v

Posted 2010 February 08 - 13:07

aisku, purstukus buvau istrukes, prasukau starteriu nemyzo, beto pyliau visokio sh i benza, nepasikete nieks, kad kur pamatuotu ta slegi tam reguliatoriui, pirkt del "gal" nesinori, beja pas mane purkstuksi vienu metu purskia, t.y sukeitus purkstuko fiskes nieks nesikeicia
  • 0

#6 Roccas

Roccas
  • Senbuviai
  • posts 1,757
  • Vieta:Far away
  • Automobilis:"Skateboard"

Posted 2010 February 08 - 13:29

aisku, purstukus buvau istrukes, prasukau starteriu nemyzo, beto pyliau visokio sh i benza, nepasikete nieks, kad kur pamatuotu ta slegi tam reguliatoriui, pirkt del "gal" nesinori, beja pas mane purkstuksi vienu metu purskia, t.y sukeitus purkstuko fiskes nieks nesikeicia

Ant stendo tikrinami purkstukai myza ar ne pagal ciurksle ir privaroma kuro kieki.Kuro slegi, gali pasimatuoti betkuriame normalesniame servise ;]
  • 0
P406 2.0 16v XU10J4R.The fastest one after full engine rebuilt...Rides on bioethanol E85

#7 MrOgi

MrOgi
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 106
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:peugeot 406 1.8 16v

Posted 2010 February 08 - 19:38

Pezo centre buvau, tai sake kad kuro slegio reguliatorius arba veikai arba ne, tai netikrinau slegio, bet pasake kur purkstuku stendas klaipedoje :] o taip suda kur rasi
  • 0

#8 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • posts 5,860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Posted 2010 February 09 - 08:25

beja pas mane purkstuksi vienu metu purskia, t.y sukeitus purkstuko fiskes nieks nesikeicia

Taip turi būti
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users