Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Vasarinės padangos


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 607

#161 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2006 rugpjūčio 09 - 21:26

sorry, bet pas mane galines Good year GT2 beveik naujos, o reikia tik dvieju ant priekio (daugiau jau kitam sezonui). Ir kadangi ismieros yra tokios kaip rasiau, tai tokiu paciu ir ieskau po truputi... Kaip sakant ypatingos kokybes ir nieskau, bo zmona beveik tik po miesta vazineja -_-
  • 0
Roots to roots

#162 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.373
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2006 rugpjūčio 15 - 15:58

O kaip ziemines padugnes gislaved eurofrost 3 silica :unsure:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#163 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 22 - 15:43

O kaip ziemines padugnes gislaved eurofrost 3 silica :unsure:

teoriskai geros. praktiskai dar nezinau.
  • 0

#164 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2006 rugpjūčio 23 - 11:07

teoriskai geros. praktiskai dar nezinau.

Jeigu pas mane tokios, tai tikrai geros. Svarbiausia tylios... ^_^
  • 0

#165 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2007 kovo 21 - 12:03

Ar verta ka nors rinktis ish shitu? SUMITOMO HTR200 GOODYEAR GT3 HANKOOK K702 FIRENZA ST07 FATE AR300 CAPITOL SUMMER O gal kas galit pasiulyti ka nors uzh krikshtchionishka kaina? Domina naujos 4 vnt. 185/70/R14
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#166 Katinas

Katinas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 382
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Yaris, 106XSi, Pantheon 125.

Parašyta 2007 kovo 21 - 12:23

O gal kas galit pasiulyti ka nors uzh krikshtchionishka kaina? Domina naujos 4 vnt. 185/70/R14

A kode profilis tokio mandro aukscio (70) ? :) As ty dairytaus i kokias pirelli p6000 (tiesa, kaina jau ne visai krikscioniska, bet ner ka lygint su kolegos auksciau isvardintais variantais). Nuosirdziai rekomenduociau ne visai nauju pasiziuret. Kad ir patrinta premium klase tikrai geriau uz nauja 'ekonomine..
Pats siam sezonui apturejau laime papigiai gaut menkai tenaudotas (mesos >6mm) 2x turanza er300 ir 2x potenza sp03. Net seila nutysta, kai pagalvoju, tik kad zveris vis dar be davsios - ner kam uzmaut. :)
  • 0
Variantas B

#167 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2007 kovo 21 - 12:38


O gal kas galit pasiulyti ka nors uzh krikshtchionishka kaina? Domina naujos 4 vnt. 185/70/R14

A kode profilis tokio mandro aukscio (70) ? :) As ty dairytaus i kokias pirelli p6000 (tiesa, kaina jau ne visai krikscioniska, bet ner ka lygint su kolegos auksciau isvardintais variantais). Nuosirdziai rekomenduociau ne visai nauju pasiziuret. Kad ir patrinta premium klase tikrai geriau uz nauja 'ekonomine..
Pats siam sezonui apturejau laime papigiai gaut menkai tenaudotas (mesos >6mm) 2x turanza er300 ir 2x potenza sp03. Net seila nutysta, kai pagalvoju, tik kad zveris vis dar be davsios - ner kam uzmaut. :)

Dedu tai, ka parashe gamintojas manuale. ;)
Sarashiukas yra pasiulymas ish autofondo ka jie turi tokiu ishmatavimu.
Kazkaip turiu labai sena iproti pirkti naujas padangas.

Kiek pavyko interi surinkti info goodyear GT3 visai idomus variantas.
Ka negero galit apie jas pasakyti?
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#168 shakilas

shakilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.115
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis: Peugeot 406 LPG

Parašyta 2007 kovo 21 - 12:44

man reiktu R13 175/70, bet universaliu,gal ka patartumet?Kazkaip mislyju naujus Pirelli P400 Aquamile, arb kokius Ceat... 2 vnt.

Šį pranešimą redagavo shakilas: 2007 kovo 21 - 12:44

  • 0
Peugeot 406 rallye edition LPG

#169 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2007 kovo 27 - 17:05

Na padekit apsiperst. Kursi, tark koki zhodeli. Shiai dienai variantai: Sumitomo HTR 200 Sumitomo HTR TOUR Sportiva G70 Uniroyel Rallye 680 GoodYear GT3 Pagal apipiskas GT3 jau norejau griebti, bet patchiupinejus kazhkaip kitu uzhsinorejo. Sumitomo variantai lyg ir nieko ispudi paliko. Ku daryt? Ku jamt? Visai pasiklydau apmastymuose.

Šį pranešimą redagavo Maestro: 2007 kovo 27 - 17:05

  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#170 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 kovo 28 - 16:10

GT3 nepazistu, bet GT2 buvo neuzmusamos ir tokios slidokos, bet ne piktybiskai. cia tokios ilgo ir nuobodaus tarnavimo. Siaip manding galima bandyti. Sumitomo nepazistu, bet esu girdejes kad puse velnio. Sportivos ir 680 neverta.
  • 0

#171 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2007 kovo 28 - 17:16

GT3 nepazistu, bet GT2 buvo neuzmusamos ir tokios slidokos, bet ne piktybiskai. cia tokios ilgo ir nuobodaus tarnavimo. Siaip manding galima bandyti. Sumitomo nepazistu, bet esu girdejes kad puse velnio. Sportivos ir 680 neverta.

Dekui, uzh zhodeli. :beer:

O GT3 nebuvo revoliucija ten visokius ekologishkus brudus deti? Rasho apie jas grazhiai, bet patchiupinejus tokios itartinai minkshtokos atrodo.
Apie 680 jau ir interneto platybese nekokiu atsiliepimu prisiskaitchiau.
Dabar apsistojes ties HTR 200 (netchiupinejau), TOUR pasirode visai nieko, tas HTR 200 turetu teorishkai but geresnes ir to GT3. Turbut nuvazhiuosiu ir pagal nuotaika kurias nors paimsiu.
O gamybos vieta itaka turi? Sumitomo pagaminta Japonijoj, Goodyear Indonezijoj.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#172 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 kovo 28 - 17:20

Vietos itaka kupina specifikos. Pvz kruciausia Conti gamykla guli Rumunijoje. GY Turkijoje kazka gero pasidare, nors dafyga is Slovenijos eina. Siaip prieziura kokybei turi buti. Ekologiniai sudai buvo kisami jau i NCT5, kuria jau praktiskai uzrauke. Jeigu GT3 minxti, gali buti geras zenklas. gal nebe dubas.
  • 0

#173 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2007 kovo 29 - 12:52

Bendrabedarbis nori jamti "star performer uhp-1". Kazhkaip labai mazhai apie jas info. Kas per padugnes ir ar verta jas jamti? Gal Goodyear Ventura geriau butu (alternativus variantas)?
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#174 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 kovo 29 - 13:20

Bendrabedarbis nori jamti "star performer uhp-1". Kazhkaip labai mazhai apie jas info.
Kas per padugnes ir ar verta jas jamti? Gal Goodyear Ventura geriau butu (alternativus variantas)?

siaip ventura kiek zinau, senokai uzraukta. tai but gerai data padabot. jeigu proto ribose - normalios padugnes, pats vartoju. tik triuxmo daug, bet mano bolide tas labai negrauzia.

del star performer - bijociau, nes nieko nezinau. Bet zinau kad sitas segmentas dazniausiai labai prastas.
  • 0

#175 shakilas

shakilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.115
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis: Peugeot 406 LPG

Parašyta 2007 kovo 30 - 06:09

o ka apie sais galit pasakyt,reikia universaliu? http://www.baba.lt/l...tail.php?id=335 ir http://www.baba.lt/l...tail.php?id=136
  • 0
Peugeot 406 rallye edition LPG

#176 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 kovo 30 - 11:44

pirmas atvejis - lowendu karalius su visomis pasekmemis. antra - kiek suprantu, ziemine. jeigu su pinigais visiska zopa, tik tuo atveju suprasciau. Kad nevazineti plikom. siaip primesciau pinigu ir ieskociau kokybisko lowendo.
  • 0

#177 shakilas

shakilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.115
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis: Peugeot 406 LPG

Parašyta 2007 kovo 30 - 13:38

pirmas atvejis - lowendu karalius su visomis pasekmemis. antra - kiek suprantu, ziemine. jeigu su pinigais visiska zopa, tik tuo atveju suprasciau. Kad nevazineti plikom. siaip primesciau pinigu ir ieskociau kokybisko lowendo.

antra raso ziemine,bet M+S,tipo uniwersali,zinau kelis,kas su tokiom waziuoja apskritus metus.O kaip sitas wariantas? http://www.a1auto.lt...adangos_id;1983
dekui uz atsakymus
  • 0
Peugeot 406 rallye edition LPG

#178 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2007 kovo 30 - 14:21

O kodel butent universaliu nori? Ish mano patirties universalios totalus sh. (juzinau gana prabangias GoodYear Vector5). Zhiema vazhioji kaip su vasarinem, vasara kaip su zhiemynem. Zhiauriai nepatiko.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#179 shakilas

shakilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.115
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis: Peugeot 406 LPG

Parašyta 2007 kovo 30 - 16:15

O kodel butent universaliu nori? Ish mano patirties universalios totalus sh. (juzinau gana prabangias GoodYear Vector5). Zhiema vazhioji kaip su vasarinem, vasara kaip su zhiemynem. Zhiauriai nepatiko.

tiesiog nebenoriu daug investuot i masina, be to,pirkciau tik 2, kad ziema nebereiktu vel pirkt 2 zieminiu,nes siemet i prieki geras naujas nupirkau.Uniwersalio wasara butu priekyje,ziema-gale ;)
  • 0
Peugeot 406 rallye edition LPG

#180 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2007 kovo 30 - 16:31

tiesiog nebenoriu daug investuot i masina, be to,pirkciau tik 2, kad ziema nebereiktu vel pirkt 2 zieminiu,nes siemet i prieki geras naujas nupirkau.Uniwersalio wasara butu priekyje,ziema-gale ;)

Labai neteisingas sprendimas. Gale zhiemai kaip tik reikia geresniu padangu.
Zhiema svarbiau ant kelio ishsilaikyti, nei ish vietos pajudeti. ;)
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas




Vartotojų skaito šią temą: 4

narių: 0, svečių: 4, slaptų narių: 0