Jump to content


Photo

Torsionine pakaba


  • Please log in to reply
58 replies to this topic

#21 Svečias_Violetinis_*

Svečias_Violetinis_*
  • Svečiai

Posted 2004 March 17 - 17:31

o duslus dunksejimas galinej pakaboj vienoj pusej ka gali reiksti?amba torsionui ar nevaryt dievo i medi?
  • 0

#22 Ozyris

Ozyris
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 1,144
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1 TD Break 1998

Posted 2004 March 17 - 17:39

o duslus dunksejimas galinej pakaboj vienoj pusej ka gali reiksti?amba torsionui ar nevaryt dievo i medi?

Gali jau pradet varyt dieva i medi....
  • 0
406 2.1 TD

#23 Svečias_Violetinis_*

Svečias_Violetinis_*
  • Svečiai

Posted 2004 March 17 - 17:40

a kiek laiko varymui turiu metus du ar dar daugiau?:D
  • 0

#24 Ozyris

Ozyris
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 1,144
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1 TD Break 1998

Posted 2004 March 17 - 17:51

a kiek laiko varymui turiu metus du ar dar daugiau?:D

Pasiimi matlanki ir pamatuoji koks kampas tarp rato ir horizantales, po menesio matavima pakartoji. Tada paskaiciuoji matavimu rezultatu skirtuma ir taip suzinai kiek laipsniu isvirsta ratas per men. Taigi laiko tarpas per kuri tavo ratas gules horizontaliai, vietoj to kad stovejes vertikaliai, lygus: matavimu rezultatu skirtuma padalinus is 90. B)
Beje matlanki galiu paskolint. Turiu dar is mokyklos laiku, medinis toks, atitinka GOST standartus ;)
:D :D :lol:
:beer:
  • 0
406 2.1 TD

#25 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • posts 2,349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Posted 2004 March 17 - 17:52

Turėtų sekti klausimas: kas yr tas matlankis?
  • 0

#26 Chechenas

Chechenas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 510
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:4o6 '00m. 2.0HDI / 3o6 '93 m. 1.4XR

Posted 2004 March 17 - 17:56

Turėtų sekti klausimas: kas yr tas matlankis?

"Matlankis - tai brėžimo įrankis, panašus į pusę apskritimo. Ant jo krašto surašyti laipsniai kampams matuoti." citatos pabaiga B)
  • 0
Scenario planning

#27 Svečias_Violetinis_*

Svečias_Violetinis_*
  • Svečiai

Posted 2004 March 17 - 18:04

mmm...jo...reikes pabandyti... :rolleyes: snatchai ple tuoj bus tau :blink:
  • 0

#28 acidal

acidal

    piktas jaunuolis

  • Senbuviai
  • posts 2,338
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:-

Posted 2004 March 17 - 18:06

Paprasciau pakelt gala ir paklebent rata firminiu butu - jei bent kiek kliba - kajuk, greiciau ardyt
  • 0

Volvo 940 turboplyta MY1997


#29 Svečias_Violetinis_*

Svečias_Violetinis_*
  • Svečiai

Posted 2004 March 17 - 18:06

Paprasciau pakelt gala ir paklebent rata firminiu butu - jei bent kiek kliba - kajuk, greiciau ardyt

kas cia per firminis budas?
  • 0

#30 acidal

acidal

    piktas jaunuolis

  • Senbuviai
  • posts 2,338
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:-

Posted 2004 March 17 - 18:13

suimi rata viena ranka uz apacios, padangos vidines puses, kita ranka uz virsaus, labiau isorines puses. tada ta ranka kuri apacioj trauki rata in save, su ta kur virsuj - stumi nuo saves...
  • 0

Volvo 940 turboplyta MY1997


#31 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • posts 4,991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Posted 2004 March 17 - 18:17

suimi rata viena ranka uz apacios, padangos vidines puses, kita ranka uz virsaus, labiau isorines puses. tada ta ranka kuri apacioj trauki rata in save, su ta kur virsuj - stumi nuo saves...

ir bliondzynė suprastų... ^_^ nou ofens... :blush:
  • 0

#32 Svečias_Violetinis_*

Svečias_Violetinis_*
  • Svečiai

Posted 2004 March 17 - 18:18

jo...cia ir snatch*i but aisq :lol: :beer:
  • 0

#33 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • posts 5,860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Posted 2004 March 17 - 18:24

o duslus dunksejimas galinej pakaboj vienoj pusej ka gali reiksti?amba torsionui ar nevaryt dievo i medi?

Gali jau pradet varyt dieva i medi....

O vat ir nereikia jo niekur varyt. Gale duslus dunksėjimas paprastai reiškia, kad amba kažkuriom galinėm guminėm pagalvėm (silentblokais vadinasi) prie kurių tvirtinasi tiltas. Pas mane irgi tas yra ir aš netgi radau kuri klebena. Taip kad feličitavas iš tavęs :beer: už nuraminimą :D

Tiesa naujos tos pagalvės nėra pigios. Jos ten 4 statosi, tai 2 kaštuoja po 70 maždaug, o kitos 2 maždaug po 140-160. Žibinte kainos aš neklausiau :ph34r: :D :beer:
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#34 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • posts 2,005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Posted 2004 March 17 - 18:26

suimi rata viena ranka uz apacios, padangos vidines puses, kita ranka uz virsaus, labiau isorines puses. tada ta ranka kuri apacioj trauki rata in save, su ta kur virsuj - stumi nuo saves...

Tokiu budu nieko nepajausi. Reikia dar tureti kolega, kuris pridetu pirshta tam tikroj vietoj. :rolleyes:
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#35 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Posted 2004 March 17 - 18:26

O vat ir nereikia jo niekur varyt. Gale duslus dunksėjimas paprastai reiškia, kad amba kažkuriom galinėm guminėm pagalvėm (silentblokais vadinasi) prie kurių tvirtinasi tiltas. Pas mane irgi tas yra ir aš netgi radau kuri klebena. Taip kad feličitavas iš tavęs :beer: už nuraminimą :D

Tiesa naujos tos pagalvės nėra pigios. Jos ten 4 statosi, tai 2 kaštuoja po 70 maždaug, o kitos 2 maždaug po 140-160. Žibinte kainos aš neklausiau :ph34r: :D :beer:

teip. toki dunxtelejima isgydzeu pagalves idejimu. ibo sena buvo nugriuvusi <_<
  • 0

#36 Svečias_Violetinis_*

Svečias_Violetinis_*
  • Svečiai

Posted 2004 March 17 - 18:29

o duslus dunksejimas galinej pakaboj vienoj pusej ka gali reiksti?amba torsionui ar nevaryt dievo i medi?

Gali jau pradet varyt dieva i medi....

O vat ir nereikia jo niekur varyt. Gale duslus dunksėjimas paprastai reiškia, kad amba kažkuriom galinėm guminėm pagalvėm (silentblokais vadinasi) prie kurių tvirtinasi tiltas. Pas mane irgi tas yra ir aš netgi radau kuri klebena. Taip kad feličitavas iš tavęs :beer: už nuraminimą :D

Tiesa naujos tos pagalvės nėra pigios. Jos ten 4 statosi, tai 2 kaštuoja po 70 maždaug, o kitos 2 maždaug po 140-160. Žibinte kainos aš neklausiau :ph34r: :D :beer:

o servise pasakys kuriai amba ar siulys keist visas iskarto? :blink:
o kur cia tokios kainos bezboznos uz sailentblokus?
jei kreivaranis esu turbut nepasikeisiu pats ir reikes dar 50 uz darbus...
  • 0

#37 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • posts 5,860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Posted 2004 March 17 - 18:32

suimi rata viena ranka uz apacios, padangos vidines puses, kita ranka uz virsaus, labiau isorines puses. tada ta ranka kuri apacioj trauki rata in save, su ta kur virsuj - stumi nuo saves...

Tokiu budu nieko nepajausi. Reikia dar tureti kolega, kuris pridetu pirshta tam tikroj vietoj. :rolleyes:

Arba visa tai galima patikrint ir vienam. Statai mašiną ant duobės, lendi į duobę, viena ranka kabiniesi už pagrindinio balkio ir jį siūbuoji aukštyn žemyn, kita ranka čiupinėji kur reikia (tik prašyčiau be komentarų). Jeigu aš taip sugebėjau nustatyt savo migo tilto klebenimą, tai manau visokiems kibirėliams problemos nebus :)
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#38 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • posts 5,860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Posted 2004 March 17 - 18:34

Šiandien savo žadu stumt ant duobės, nes yra minčių kaip vietoj tų dviejų po 70 lt racionalizuot į po 6 lt. Plačiau rytoj ;)
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#39 Svečias_kzinas_*

Svečias_kzinas_*
  • Svečiai

Posted 2004 March 17 - 18:37

suimi rata viena ranka uz apacios, padangos vidines puses, kita ranka uz virsaus, labiau isorines puses. tada ta ranka kuri apacioj trauki rata in save, su ta kur virsuj - stumi nuo saves...

Tokiu budu nieko nepajausi. Reikia dar tureti kolega, kuris pridetu pirshta tam tikroj vietoj. :rolleyes:

Arba visa tai galima patikrint ir vienam. Statai mašiną ant duobės, lendi į duobę, viena ranka kabiniesi už pagrindinio balkio ir jį siūbuoji aukštyn žemyn, kita ranka čiupinėji kur reikia (tik prašyčiau be komentarų). Jeigu aš taip sugebėjau nustatyt savo migo tilto klebenimą, tai manau visokiems kibirėliams problemos nebus :)

hm o as jau isivazidavau koki filma su zoo elementais (konkreciai karve)
sorry negaliu suslaikyti :D :D
bet anyway manau labai naudinga info
  • 0

#40 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • posts 5,860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Posted 2004 March 17 - 18:39

o servise pasakys kuriai amba ar siulys keist visas iskarto? :blink:
o kur cia tokios kainos bezboznos uz sailentblokus?
jei kreivaranis esu turbut nepasikeisiu pats ir reikes dar 50 uz darbus...

Gali pasiūlyti visas keist, bet pagrindinis dalykas tam kad ir tu suprastum ar jos cherovos yra tai, kad pažiūri jeigu guminė dalis gyvena jau atskirai nuo metalinės, vadinasi... eini pirkt alaus ir skaičiuot išlaidas. O pakeitimas tai kaip kas į tai pažiūrės. Atsukt ir prisukt 8 varžtus manau nėra sunku, jeigu viso galinio tilto pakeitimas užtrunka apie 1 valndą B)
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users