Jump to content


Trukcioja P406 1.8 97m


  • Please log in to reply
42 replies to this topic

#21 mantas3577

mantas3577
  • Senbuviai
  • posts 63
  • Vieta:Mažeikiai Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 406 coupe, Audi a5 coupe

Posted 2010 October 23 - 12:31

is klubieciu pasiskolink gi tereikia kelius varstus atsukt ir isimeti arba jeigu lauzyne yra ten tikrai galesi pabandyt , paieskok skelbimose kur dalimis pardavineja :) parduotuve nemanau kad dos taip sunku patiket :D bei is kokio krasto esi? :hmm:

Edited by mantas3577, 2010 October 23 - 12:35.

  • 0

#22 SpitfireF1

SpitfireF1
  • Senbuviai
  • posts 25
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:BMW 525D E39, ex P406 2.0

Posted 2010 October 23 - 13:02

Tai i 'autominute' reiks nuvaryt su ta masina ir jei tures detale tai isbandyt vietoj. Bet man tai keista negi duos pabandymui? Kitas dalykas as pats nezinau ar mokeciau ja isidet, reik su nusimananciu vaziuot.. O parduotuve tai jo - pvz 'robetas' usakyt turi pirmiau, o apie pabandyma ne nesvajoju ten pas juos. Vien jau aptarnavimas ko vertas tai patyliu. ps. As is Kauno.

Edited by SpitfireF1, 2010 October 23 - 13:06.

  • 0

#23 SpitfireF1

SpitfireF1
  • Senbuviai
  • posts 25
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:BMW 525D E39, ex P406 2.0

Posted 2010 October 23 - 14:18

Nuejau apziurejau ir manau teoriskai visai paprasta butu isimt babina. Tik noriu paklaust kaip atjungt laida nuo babinos? Akumo nereik atjungt pirmiau? Nu ok tarkim atjungiu laida, atsuku babinos varztus, ir tada issiims ji? Va sitokios srities patarimo reiktu. :)

Edited by SpitfireF1, 2010 October 23 - 14:19.

  • 0

#24 Alusgeras

Alusgeras
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 950
  • Automobilis:406c

Posted 2010 October 23 - 17:58

suki ir imi... nera ten nieko sudetingo, manau nereikia akumo atjungti, bet gali - blogiau nebus(tik kompas nusiresetins) tik suk ant atsalusio motoro, nes bus kaip man, prasisuko babina laikantys varztai, tai po ~15k km (kaip reikes keist zvakes) reikes kazka mastyt,.. kaip atsukt tuos varztus nes isdile jie.. EDIT: ir as turiu klausima, babina laiko 6 varztai, is ju tik 3 atsisukineja, jei kitu triju galvutes nugreciu, ar 3 varztu babinos laikymui uzteks? ar tie varztai TIK babina laiko? (jokio spaudimo ir t.t.) ??? nebus jokiu problemu? o gal nueimus babina, bandyt su sriegikliu sena varzta issimti? nebutinai visa, nors puse cm.. kad kita varzta galeciau isukti.

Edited by Alusgeras, 2010 October 23 - 18:46.

  • 0

#25 shakilas

shakilas
  • Senbuviai
  • posts 1,115
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis: Peugeot 406 LPG

Posted 2010 October 24 - 11:12

Tai i 'autominute' reiks nuvaryt su ta masina ir jei tures detale tai isbandyt vietoj. Bet man tai keista negi duos pabandymui? Kitas dalykas as pats nezinau ar mokeciau ja isidet, reik su nusimananciu vaziuot.. O parduotuve tai jo - pvz 'robetas' usakyt turi pirmiau, o apie pabandyma ne nesvajoju ten pas juos. Vien jau aptarnavimas ko vertas tai patyliu.
ps. As is Kauno.

Aisku, kad neduos is krautuves naujos tik pabandymui :D
Susirandi klubieti su tokiu pat motoru, pastatai alaus ir dedi jo babina i savo motora, darai test drive....
  • 0
Peugeot 406 rallye edition LPG

#26 SpitfireF1

SpitfireF1
  • Senbuviai
  • posts 25
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:BMW 525D E39, ex P406 2.0

Posted 2010 October 24 - 19:48

Aisku. Na tada belieka maloniai pasiulyt aplankyt sia tema : http://www.peugeot-k...ST&f=17&t=37770 :)
  • 0

#27 SpitfireF1

SpitfireF1
  • Senbuviai
  • posts 25
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:BMW 525D E39, ex P406 2.0

Posted 2010 October 25 - 15:52

Nuo savo P406 babinos nusirasiau visus kodus. Pagal koda atsekiau kad pas mane yra orginalas. Jei pirkti is "robetas", ten pas juos siulo orginala, "valeo" firmos, ir dar kazkokios firmos. O taip pat suzinojau kad tokia babina eina i visus situs modelius: C-C4/C5/C8/Evasion/Xsara/Xsara Picasso/ PG-206/307/406/407/607/806/807 1.8 16V/2.0 16V Ar taip is tikro gali but? Ar svarbu tik kad butu babina nuo 1.8 arba 2.0 16v variklio? O metai nesvarbu? Neitiketina kad gali tikti ta pati babina beveik visiem prancuzam... patarkit

va nuoroda del daugiau informacijos - http://www.robetas.lt/info?id=50537
( ten apcioj matysit milziniska lentele "tinka siems modeliams" ) fordu, alfu prirasyta, wtf?
  • 0

#28 Kelmas

Kelmas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 519
  • Vieta:Vilnius/Kaunas
  • Automobilis:Toyota Yaris 1.0

Posted 2010 October 29 - 07:57

Nuejau apziurejau ir manau teoriskai visai paprasta butu isimt babina. Tik noriu paklaust kaip atjungt laida nuo babinos? Akumo nereik atjungt pirmiau? Nu ok tarkim atjungiu laida, atsuku babinos varztus, ir tada issiims ji? Va sitokios srities patarimo reiktu. :)

Manau, geriau atjungti akumuliatorių.

Tas laidas nesunkiai išsitraukia. O atsukęs babinos varžtus paprasčiausiai kelk ją aukštyn.
  • 0
1997 Peugeot 406 1,8 l 16V (LFY) benzinas, 81 kW (Sherwood Green - M0RF) PARDUOTAS

#29 modestas

modestas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 225
  • Vieta:Alytus
  • Automobilis:peugeot 406

Posted 2011 April 19 - 17:47

nenoriu kurti naujos temos, todel rasau cia, klausimas butu kodel dreba (purtosi) variklis tiek saltas tiek darbines temperaturos, diagnostika nieko nerodo, viskas idealu. su varikliu viskas ok, dirzas neprasokes kompresija visuose cilindruose vienoda, tepalo nevalgo, trauka nepasikeitus. tas pats ir ant benzo ir ant duju, ko gali trukti varikliui kad dirbtu tolygiai?
  • 0

#30 Linas

Linas
  • Senbuviai
  • posts 2,321
  • Vieta:Žagarė - Šiauliai - Merkinė
  • Automobilis:Peugeot 307SW 2ltr HSI 79kw 2003m.

Posted 2011 April 19 - 19:26

Gal but tvaringos babinu plokstes ar tvarkingu zvakiu. O gal kokio temp daviklio.
  • 0

ex Peugeot 605 93metu 2.0l 89kw. LPG Su koza roza.

ex Peugeot 406 97m. 1,8l 81kw. LPG 

ex Peugeot 406 00m. 2.0l 99kw LPG.

ex Peugeot 307 SW 2 ltr HDI 79kw 2003 m.

Peugeot 407 SW 2ltr 100kw HDI koža roža aftamac ir daug elektros


#31 Alusgeras

Alusgeras
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 950
  • Automobilis:406c

Posted 2011 April 19 - 19:28

nenoriu kurti naujos temos, todel rasau cia, klausimas butu kodel dreba (purtosi) variklis tiek saltas tiek darbines temperaturos, diagnostika nieko nerodo, viskas idealu. su varikliu viskas ok, dirzas neprasokes kompresija visuose cilindruose vienoda, tepalo nevalgo, trauka nepasikeitus. tas pats ir ant benzo ir ant duju, ko gali trukti varikliui kad dirbtu tolygiai?

identiska situacija, man dreba ant laistu - pagalves kaip ir sveikos, visa kita tikrinta - OK..
bet ant laisvu rpm jauciasi vibracija..

tik man ant benzo ciut ciut maziau.. ant duju ryskiau..
tai pat po ilgos keliones siektiek sumazeja.. bet islieka vistiek.

babina netrukus
zvakes neseniai keistos
temp davikli tai pat pries kelias dienas pasikeiciau

Edited by Alusgeras, 2011 April 19 - 19:28.

  • 0

#32 modestas

modestas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 225
  • Vieta:Alytus
  • Automobilis:peugeot 406

Posted 2011 April 19 - 20:31

identiska situacija, man dreba ant laistu - pagalves kaip ir sveikos, visa kita tikrinta - OK..
bet ant laisvu rpm jauciasi vibracija..

tik man ant benzo ciut ciut maziau.. ant duju ryskiau..
tai pat po ilgos keliones siektiek sumazeja.. bet islieka vistiek.

babina netrukus
zvakes neseniai keistos
temp davikli tai pat pries kelias dienas pasikeiciau

na pas mane irgi viskas ok as irgi buvau anksciau tikrines babinu plokste, ir daug ivairiu davikliu bet nieks negelbsti, bet pas mane trukcioja ne pagal apsukas, na jos irgi truputi plaukioja, bet buna kad kokia min ir stovi kaip ikaltos, bet variklio vibracija vistiek nepradingsta, net neissivaizduoju kas netinka, ir ko gali trukti kad taip darosi :doh:
  • 0

#33 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • posts 4,533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Posted 2011 April 20 - 16:46

Identiškas atvejis, tik važiuojant dujomis. Benzu - viskas ok. Dujom - ima tampytis. Dujininkai išmokė fokuso: atjungi šlangą prieš dujų purkštukus, privarai per šiaudelį WD, užmauni atgal, užkuri ir purkštukai prasivalo. Ne sykį šis metodas padėjo (kas kelis mėnesius prireikia)... Vat ta proga ir pagalvojau: o gal jums benzo purkštukai užsiteršę? Juk yra valančių priedų bakan. Eksperimento kaina ne kosminė... :hmm:
  • 0
... labai piktas diedas...

#34 modestas

modestas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 225
  • Vieta:Alytus
  • Automobilis:peugeot 406

Posted 2011 April 20 - 19:18

Identiškas atvejis, tik važiuojant dujomis. Benzu - viskas ok. Dujom - ima tampytis. Dujininkai išmokė fokuso: atjungi šlangą prieš dujų purkštukus, privarai per šiaudelį WD, užmauni atgal, užkuri ir purkštukai prasivalo. Ne sykį šis metodas padėjo (kas kelis mėnesius prireikia)...
Vat ta proga ir pagalvojau: o gal jums benzo purkštukai užsiteršę? Juk yra valančių priedų bakan. Eksperimento kaina ne kosminė... :hmm:

na as ir svarsciau si varianta, pakeiciau kuro filtra ir norejau pilt purkstuku valikli, na ir pilsiu blogiau nebus, bet esme tame kad tas pats ant benzo ir ant duju, taigi tai negali buti purkstuku kalte, nes duju purkstukai yra atskiri.
  • 0

#35 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • posts 4,533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Posted 2011 April 20 - 20:06

Nepamenu kam iš klubiečių, bet prieš kelis metus padėjo babinos "pypkių" keitimas. Vėl gi galimas eksperimentas su WD: švariai nuvalius tas pypkes, supurkšti jas WD, kuris atstumia drėgmę. Poveikis laikinas, tačiau gal tuo bus galima patvirtinti/atmesti gedimo priežastį?...
  • 0
... labai piktas diedas...

#36 Nelegals

Nelegals
  • Senbuviai
  • posts 1,455
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 16v; Citroën C5X7 2,2HDi 125 kw

Posted 2011 April 20 - 22:45

Pasitampo ir man kartais, bet to sudo i baka nesinori pilti, kad visa marmala pakeltu is bako ir po to uzkimstu viska kas imanoma...
  • 0

#37 Alusgeras

Alusgeras
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 950
  • Automobilis:406c

Posted 2011 April 21 - 00:08

del sh bake.. palindes po masina uzkabinau ranka baka, ir gan neblogai subarskejo.. atrodo pilna kazkokiu nuosedu.. nuo ko cia galejo ju prisirinkti? netikiu kad prancuzas prasta benza pile, o as vazineju dujomis, tai benzino man irgi nereikia daug, - tai pilamas is degaliniu..
  • 0

#38 modestas

modestas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 225
  • Vieta:Alytus
  • Automobilis:peugeot 406

Posted 2011 April 21 - 14:30

Nepamenu kam iš klubiečių, bet prieš kelis metus padėjo babinos "pypkių" keitimas. Vėl gi galimas eksperimentas su WD: švariai nuvalius tas pypkes, supurkšti jas WD, kuris atstumia drėgmę. Poveikis laikinas, tačiau gal tuo bus galima patvirtinti/atmesti gedimo priežastį?...

na su tuo WD nebloga mintis, reiks islupus ir kai kuriuos daviklius supurksti, na kiek nusiardyt iseis (map, tps,...) blogiau nebus.
  • 0

#39 dainekas

dainekas
  • Forumo naujokai
  • posts 11
  • Automobilis:none

Posted 2011 April 23 - 16:11

sveiki pas mane p406 1.8l 16v benzas/dujos sunkiai jis traukia ir ant laisvu uzgesineja arba beveik uzgeta tiek ant benzo tiek ant duju . zodziu keiciau sklende gazo, mapa, babina ir nieko. Poto sugalvojau visiskai atjungti mapa pasidare truputi geriau, bent vistiek apsukos lbj sokineja, elektrikai kaune nieko neranda ant kompu, tai vienas meistras man sako gali buti uzkepe voztuvai ir praleidzia kompresija ,reikia imti galva ir poliruoti , bet pirma matuosiu kompresija, na jau as net nzn ka daryt kompu keitimas sake nepades. beje temperaturos dacikus keiciau irgi. dbr reiketu man patarimu ka reikia butinai keisti isardzius galva.
  • 0

#40 Linas

Linas
  • Senbuviai
  • posts 2,321
  • Vieta:Žagarė - Šiauliai - Merkinė
  • Automobilis:Peugeot 307SW 2ltr HSI 79kw 2003m.

Posted 2011 April 23 - 16:16

O tu nepagalvojai kad esant uzkepusiem voztuvam, variklis isvis negraziai dirbtu. Man nuo apsduku sokinejimo padejo LEV keitimas. Beje kaip tau tos apsukos sokineja? Pilnai susilusiai, saltai? O gal esant konkreciom aplinkybem? Ar visad tik imetus laisca iskart sokineja?
  • 0

ex Peugeot 605 93metu 2.0l 89kw. LPG Su koza roza.

ex Peugeot 406 97m. 1,8l 81kw. LPG 

ex Peugeot 406 00m. 2.0l 99kw LPG.

ex Peugeot 307 SW 2 ltr HDI 79kw 2003 m.

Peugeot 407 SW 2ltr 100kw HDI koža roža aftamac ir daug elektros





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users