Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Kuro kiekio indikatorius.


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 7

#1 Alusgeras

Alusgeras
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 950
  • Automobilis:406c

Parašyta 2010 kovo 08 - 20:22

Klausimelis toks, ar eina visiskai pasitiketi tais indikatoriais - kurie rodo (lemputemis) kiek duju yra siuo metu mano bake? nes va tarkim nuvaziavau ~180km ir rodo tik 1 lempicke is keturiu, - buvo uzpiltas pilnas (56l (70bakas)) ar vaziuot toliau ir neieskot slieku kur nera(laukt kol visiskai pasibaiks ir tada 'skaiciuoti' ... galbut paprasciausiai nesukalibruota (jei taip isviso imanoma(IMANOMA?))) klausiu del to kad galbut koks nors nutekejimas yra :/

Šį pranešimą redagavo Alusgeras: 2010 kovo 08 - 20:24

  • 0

#2 shakilas

shakilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.115
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis: Peugeot 406 LPG

Parašyta 2010 kovo 08 - 21:15

viskas cia gerai yra,vaziuok toliau.Man viena lempute uzgesta jau po 60-70km, o su paskutine mirksiancia apie 120km
  • 0
Peugeot 406 rallye edition LPG

#3 Alusgeras

Alusgeras
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 950
  • Automobilis:406c

Parašyta 2010 kovo 08 - 21:18

viskas cia gerai yra,vaziuok toliau.Man viena lempute uzgesta jau po 60-70km, o su paskutine mirksiancia apie 120km

va va.. esant pilnam bakui (zibant 1 2 3 4 lemputems) - ketvirtoji uzgesdavo uz ~14km..
tai galvojau kad kitos 3 lempos turi buti mazdauk vienodai... jai sakot NE.. tai tada nuraminot :) bus galima toliau rukyti prie auto :),
  • 0

#4 Neburtininkas

Neburtininkas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.227
  • Vieta:danija
  • Automobilis:www

Parašyta 2010 kovo 11 - 20:27

buvo uzpiltas pilnas (56l (70bakas))

geras bakas 70l :)~ :)~ :)~
  • 0

TFSI lpg hibrid 147kw

parduodu devetas lengvuju automobiliu priekabas


#5 Alusgeras

Alusgeras
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 950
  • Automobilis:406c

Parašyta 2010 kovo 11 - 20:29

nu neblogas :) vietoj atsarginio rato ir ar normalu kad bakas 70l bet realiai telpa apie 56l? zinau turi buti kazkoks rezervas.. bet ar tiek daug? (~14l?)
  • 0

#6 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2010 kovo 11 - 20:40

nu neblogas :) vietoj atsarginio rato
ir ar normalu kad bakas 70l bet realiai telpa apie 56l? zinau turi buti kazkoks rezervas.. bet ar tiek daug? (~14l?)

rezervas 20%, tai lyg ir normalu...
pas mane vietoj atsarginio berods 56l balionas ir tai jis siek tiek aukstesnis - bagazines dugnas keleta milimetru pakiles. tiesa, pas mane sedanas, negi pas coupe zapaskei vietos daugiau... :hmm:
  • 0

#7 Alusgeras

Alusgeras
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 950
  • Automobilis:406c

Parašyta 2010 kovo 11 - 20:59

nu neblogas :) vietoj atsarginio rato
ir ar normalu kad bakas 70l bet realiai telpa apie 56l? zinau turi buti kazkoks rezervas.. bet ar tiek daug? (~14l?)

rezervas 20%, tai lyg ir normalu...
pas mane vietoj atsarginio berods 56l balionas ir tai jis siek tiek aukstesnis - bagazines dugnas keleta milimetru pakiles. tiesa, pas mane sedanas, negi pas coupe zapaskei vietos daugiau... :hmm:

siektiek pakiles 'kilimas' bagazineje, bet tas labai netrugdo. ryt zadu tvarkyt VEL variklio pagalve, tai kartu apziuresiu is arciau ta baka.. galesiu foto padaryt "kiek" islindes.
  • 0

#8 Neburtininkas

Neburtininkas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.227
  • Vieta:danija
  • Automobilis:www

Parašyta 2010 kovo 11 - 21:13

eina peklan, ir dar zapaskes vietoj. cia del to rezervo.tai pas mane ji panaikino(tipo stabdziai).tai galiu ipilti be rezervo,visa pilna. 60l. seniau tik 50l
  • 0

TFSI lpg hibrid 147kw

parduodu devetas lengvuju automobiliu priekabas





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0