Peršokti prie turinio


Langu apiplovimas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 89

#41 Roccas

Roccas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.757
  • Vieta:Far away
  • Automobilis:"Skateboard"

Parašyta 2010 kovo 16 - 14:04

Nuvariau į Vičiūnus, tai neturėjo "vėduoklinių", užsisakiau po 14lt, tik nėra jie tikri, ar ten tokio tipo bus. Na šiaip ar taip man jau buvo laikas keist purkštukus.

Ebėjuje ir yra vėduoklinių :good:
  • 0
P406 2.0 16v XU10J4R.The fastest one after full engine rebuilt...Rides on bioethanol E85

#42 Hitman

Hitman
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 585
  • Vieta:Šiauliai
  • Automobilis:Peugeot 508, 2012m, 2.0HDI 100kw

Parašyta 2010 kovo 17 - 00:08

Ebėjuje ir yra vėduoklinių :good:

Galima linka?
  • 0

#43 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Parašyta 2010 kovo 17 - 02:03

paskaiciau, paskaiciau... Va pagalvojau, kad 405-to langu apiplovimo sistema turetu ir ant 250 km/h veikti :wh:
  • 0
kažkaip.....

#44 Roccas

Roccas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.757
  • Vieta:Far away
  • Automobilis:"Skateboard"

Parašyta 2010 kovo 17 - 08:32

paskaiciau, paskaiciau... Va pagalvojau, kad 405-to langu apiplovimo sistema turetu ir ant 250 km/h veikti :wh:

Reikia tikrinti praktiškai, o ne svarstyti :good:
  • 0
P406 2.0 16v XU10J4R.The fastest one after full engine rebuilt...Rides on bioethanol E85

#45 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Parašyta 2010 kovo 17 - 11:04

Reikia tikrinti praktiškai, o ne svarstyti :good:

Turi minciu kaip patikrinti? :ax:
  • 0
kažkaip.....

#46 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2010 kovo 17 - 11:20

Turi minciu kaip patikrinti? :ax:

teoriskai galima. tik dyzeliui 6 su kapeikom krpm biski nesveika. :ax:
bet as statyciau uz tai, jog prie tokio greicio valytuvu varikliukas neistengtu sumosuot valytuvais... :wh:
  • 0

#47 Roccas

Roccas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.757
  • Vieta:Far away
  • Automobilis:"Skateboard"

Parašyta 2010 kovo 17 - 14:00

Varikliukas valytuvų normaliai sudirbs, bet vėduokliniai purkštukai, kadangi purškia dulksna, prie tokio greičio nesugeba sudaryti dulksnos efekto, todel purškia skystį tik viename praktiškai taške lango apačioje.Jeigu purkštukų sistemoje būtų didžiulis slėgis, gal ir pavyktų :good: O dėl 405, kad važiuotų 250km/h nzn ką daryti.Prikabinti prie ko nesaugu ^_^ O šiaip standartiniai 406 tiek nevažiuoja žinoma išskyrus 3.0 V6.
  • 0
P406 2.0 16v XU10J4R.The fastest one after full engine rebuilt...Rides on bioethanol E85

#48 Hitman

Hitman
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 585
  • Vieta:Šiauliai
  • Automobilis:Peugeot 508, 2012m, 2.0HDI 100kw

Parašyta 2010 kovo 17 - 15:17

Tai kas nors numes nuoroda kur butu galima tu veduokliniu purkstuku nusipirkti ebay ar dar kur kitur?
  • 0

#49 Hitman

Hitman
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 585
  • Vieta:Šiauliai
  • Automobilis:Peugeot 508, 2012m, 2.0HDI 100kw

Parašyta 2010 kovo 18 - 18:11

Tai niekas nepasigirs is kur gaut tokiu purkstuku :wh:
  • 0

#50 Kristijonas

Kristijonas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 209
  • Vieta:NY
  • Automobilis:peščiamobolis

Parašyta 2010 kovo 19 - 10:39

is kur rankos isdygo, kad negali paieskot? kad ir tam paciam ebay.. :dntknw:
  • 0
Dont just say it. Do it!

#51 mexx99

mexx99
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 478
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 hdi 2002 m.

Parašyta 2010 kovo 19 - 10:42

pas mane 406, 2002 m. purkstukai purskia, kaip cia vadina, "rūko" principu, bet reikalas tas, kad ziemini langu plovimo skysti purskia zymiai prasciau (per zemai ir maziau paskirsto po stikla). visai kas kita su paprastu vandeniu - purskia labai gerai :good: . gal del to, kad vanduo savaime yra skystesnis ir ji lengviau praleidzia per skylutes? :hmm: lauksim pliuso ir ziuresim kas bus su vasariniu plovikliu. jeigu blogai - pirksim naujus. skambinau i zibinta, tai pagal VIN koda ziurejo mano bolidui purkstuku - turi, vienetas 14,40 lt.
  • 0
Rūkyti rūkysiu, bet gerti nemesiu :)

#52 Kristijonas

Kristijonas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 209
  • Vieta:NY
  • Automobilis:peščiamobolis

Parašyta 2010 kovo 19 - 12:55

pas mane 406, 2002 m. purkstukai purskia, kaip cia vadina, "rūko" principu, bet reikalas tas, kad ziemini langu plovimo skysti purskia zymiai prasciau (per zemai ir maziau paskirsto po stikla). visai kas kita su paprastu vandeniu - purskia labai gerai :good: . gal del to, kad vanduo savaime yra skystesnis ir ji lengviau praleidzia per skylutes? :hmm:
lauksim pliuso ir ziuresim kas bus su vasariniu plovikliu. jeigu blogai - pirksim naujus.
skambinau i zibinta, tai pagal VIN koda ziurejo mano bolidui purkstuku - turi, vienetas 14,40 lt.

pats klausi, pats ir atsakai. :) bet is principo taip neturetu buti. arba purkstukai uzsikise (jei pili paprasta vandeni gal tiesiog uzsinese geriu is jo), arba per silpnai ispurskia.
  • 0
Dont just say it. Do it!

#53 Hitman

Hitman
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 585
  • Vieta:Šiauliai
  • Automobilis:Peugeot 508, 2012m, 2.0HDI 100kw

Parašyta 2010 kovo 19 - 13:05

is kur rankos isdygo, kad negali paieskot? kad ir tam paciam ebay.. :dntknw:

Ieskojau ebay ir nieko neradau tik kazkokiu paprastu arba visokiu neoniniu pilna :lol:
  • 0

#54 shakilas

shakilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.115
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis: Peugeot 406 LPG

Parašyta 2010 kovo 19 - 15:18

is kur rankos isdygo, kad negali paieskot? kad ir tam paciam ebay.. :dntknw:

na,jei kazkas pasigyre,kad pirko naujus, tai ir paklause,is kur. Tik nesuprantu, negi sunku pasakyti,isduoti isigyjimo vieta ar buda...Nebutu tikras lietuvis... :dntknw:
  • 0
Peugeot 406 rallye edition LPG

#55 Kristijonas

Kristijonas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 209
  • Vieta:NY
  • Automobilis:peščiamobolis

Parašyta 2010 kovo 19 - 15:51

na,jei kazkas pasigyre,kad pirko naujus, tai ir paklause,is kur. Tik nesuprantu, negi sunku pasakyti,isduoti isigyjimo vieta ar buda...Nebutu tikras lietuvis... :dntknw:

na ne rusas lyg ir :dntknw:
o jei rimciau - kolkas man neaktuali tema. tik keista matyti kelias dienas postinanti zmogu.
gi rase, kad viciunuose pirko, sruotuose yra. ar sunku pasigooglint apie arciau esancius pezo centrus ar srotus, jei jau nepavyksta su ebay paieskom.
  • 0
Dont just say it. Do it!

#56 Svečias_Mancius_*

Svečias_Mancius_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 kovo 19 - 16:18

Kazi ar 605 yra tu veduokliniu purkstuku?
  • 0

#57 Roccas

Roccas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.757
  • Vieta:Far away
  • Automobilis:"Skateboard"

Parašyta 2010 kovo 19 - 18:51

pas mane 406, 2002 m. purkstukai purskia, kaip cia vadina, "rūko" principu, bet reikalas tas, kad ziemini langu plovimo skysti purskia zymiai prasciau (per zemai ir maziau paskirsto po stikla). visai kas kita su paprastu vandeniu - purskia labai gerai :good: . gal del to, kad vanduo savaime yra skystesnis ir ji lengviau praleidzia per skylutes? :hmm:
lauksim pliuso ir ziuresim kas bus su vasariniu plovikliu. jeigu blogai - pirksim naujus.
skambinau i zibinta, tai pagal VIN koda ziurejo mano bolidui purkstuku - turi, vienetas 14,40 lt.

Nu man veduoklinius purkškia normaliai.

Tinginiams: paaiškinau, kur isigyti, kaip vadinasi, nuo kokios mašinos belieka pajudinti užpakalį, pats už jus neskambinėsiu ir nuorodų neieškosiu :angry:
  • 0
P406 2.0 16v XU10J4R.The fastest one after full engine rebuilt...Rides on bioethanol E85

#58 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2010 kovo 19 - 22:57

...

Tinginiams: paaiškinau, kur isigyti, kaip vadinasi, nuo kokios mašinos belieka pajudinti užpakalį, pats už jus neskambinėsiu ir nuorodų neieškosiu :angry:

Oi oi oi, koks Mes pasikėlęs... ^_^
Nu įkelk nuorodą, ką... :rolleyes: :lol:
  • 0
... labai piktas diedas...

#59 mexx99

mexx99
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 478
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 hdi 2002 m.

Parašyta 2010 kovo 20 - 10:55

pas mane 406, 2002 m.  purkstukai purskia, kaip cia vadina, "rūko" principu, bet reikalas tas, kad ziemini langu plovimo skysti purskia zymiai prasciau (per zemai ir maziau paskirsto po stikla). visai kas kita su paprastu vandeniu - purskia labai gerai  :good: . gal del to, kad vanduo savaime yra skystesnis ir ji lengviau praleidzia per skylutes?  :hmm:
lauksim pliuso ir ziuresim kas bus su vasariniu plovikliu. jeigu blogai - pirksim naujus.
skambinau i zibinta, tai pagal VIN koda ziurejo mano bolidui purkstuku - turi, vienetas 14,40 lt.

Nu man veduoklinius purkškia normaliai.

Tinginiams: paaiškinau, kur isigyti, kaip vadinasi, nuo kokios mašinos belieka pajudinti užpakalį, pats už jus neskambinėsiu ir nuorodų neieškosiu :angry:

ir kodel cia mano postas cituotas? :hmm:
  • 0
Rūkyti rūkysiu, bet gerti nemesiu :)

#60 Hitman

Hitman
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 585
  • Vieta:Šiauliai
  • Automobilis:Peugeot 508, 2012m, 2.0HDI 100kw

Parašyta 2010 kovo 20 - 13:25

...

Tinginiams: paaiškinau, kur isigyti, kaip vadinasi, nuo kokios mašinos belieka pajudinti užpakalį, pats už jus neskambinėsiu ir nuorodų neieškosiu  :angry:

Oi oi oi, koks Mes pasikėlęs... ^_^
Nu įkelk nuorodą, ką... :rolleyes: :lol:

Jo atrodo kad mes cia visi tingim, ieskojau as truputi anksciau tu mandriu purkstuku ir parduotuvese ir internete ir ebay ir tik tu paprastu terasdavau, tai jei tam ebay yra pirkti tai negi sunku nuoroda ikelt?
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0