Peršokti prie turinio


2,1td bendros problemos


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 981

#1 Svečias_niccollas_*

Svečias_niccollas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 vasario 18 - 17:34

tai va rado meistriukas kas tam mano liutui.....nuleke alkuninio veleno shkyvas, o tiklsiau ten ant alkuninio veleno dedasi dantratis tarp kurio ir alkuninio veleno gumos sluoksnis, tai ta guma ir ishtrupejio ir nesuko velenas to skyvo, kuris ir nesuko generatoriaus dirzelio ir dar ten viso kito(nzn ko) ko pasekoje ir nesikure......al kam nors panashiai yra buve>??????ar tuo ir pasibaigs ten jei ta skhyva pasikeisiu(230 lt) ar ten dar daugiau kazka keist reikes???? kas gal turit patirties????
  • 0

#2 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2007 vasario 19 - 08:32

Pasikeisi ir važinėsi. Tai gan normalus dalykas. Va HDišnikai dėl to škyvo dažnai verkauja, nes jis kainuoja dideles babkes ir lekia dažnai. Šiaip tau sakyčiau tiesiog nepasisekė (o gal kaip tik pasisekė), nes kažkaip neteko girdėt, kad kam iš senesnių matarų lėktų tas škyvas.
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#3 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2007 vasario 19 - 08:47

nes kažkaip neteko girdėt, kad kam iš senesnių matarų lėktų tas škyvas.

Draugo tevui 605'tam dyzeliui taip pat nuleke skyvas, pasikeite, ir toliau vaziuoja.
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#4 Svečias_niccollas_*

Svečias_niccollas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 vasario 19 - 21:00

tai bet ten ar nieko blogiau neatsitiko, zinau kad kai shkyvas nulekia, nutraukia dirzeli, kuris nutraukia paskirstymo dirza....cia blogiausia, pas mane lyg ir viskas ciki, kolkas laukiu shkyvo(230litu), o kaip su kitais pozymiais?>??ten daugiua nieko neishsireguliuoja??????
  • 0

#5 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2007 vasario 19 - 23:44

keli citronieciai gyresi kad analogisku varikliu tuos skyvus suvirino ir vazineja laimingi. savo akim nemaciau todel kepures prisikt neduosiu, bet manau visai ymanoma ta skyva suvirint ir dzin ta guma tada :blush:
  • 0

#6 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2007 vasario 20 - 08:07

keli citronieciai gyresi kad analogisku varikliu tuos skyvus suvirino ir vazineja laimingi. savo akim nemaciau todel kepures prisikt neduosiu, bet manau visai ymanoma ta skyva suvirint ir dzin ta guma tada :blush:

O tie citriniečiai vietoj tos savo santechnikos armatūros neįvirino? Racionalizatoriai
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#7 Styra

Styra
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 490
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:XC70 D5 136kW

Parašyta 2007 vasario 20 - 10:04

Labas,
Ar skyvas - tai dantratis alkuninio, ant kurio dedasi generatoriaus dirzas, ir kuris prilaiko dantyta paskirstymo dirza? - jei taip - tai ir man nulekes buvo:
http://www.peugeot-k...12855&hl=cekija

Styra
  • 0
Dr.Styra Volga XC70 136kW 400kN/m Ex BMW320d touring, 100kW Ex P405break 1.8TD, 92' 66kW Ex P405 1.8TD, 90' 66kW Ex P205 1.8 XRD 86' 44kW Kaunas

#8 Svečias_niccollas_*

Svečias_niccollas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 vasario 21 - 21:37

tai va gedimas atrodo rimtesnis, gali buti kad degimas ishsireguliavo kazkokias budais, dirzas lyg ir pershokes, tai meistras ir dirza pagrindini keis atrodo, nes ten shkyva uzdejus nieko gero nesigauna, nesikuria.........nervas jau ima
  • 0

#9 Svečias_niccollas_*

Svečias_niccollas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 vasario 24 - 19:51

atrodo jau vsio....phiu phiu phiu per pety skyvas nuleke ir uzsidesi nauja cia tas bajeris nepraejio...... tai va keistas skhyvas, dirzas, beto itempimo rolikas,(kuro tiekimo slangute- cia lyg ir nesusije...) tai va trukusi guma skhyve nuleke ir pateko prie pagrindinio dirzo, to pasekoje pershoko dirzas(gerai kad netruko.....sake pasiseke)rolikas keistas nes kazkoks nuskeltas buvo(gaves smugy) tai vo ishsisukau gal ir gerai(phiu phiu phiu) detales kainavo 450, partempimas 50, remontas 150+deze alaus ir brendzio butelis) dar vis skersai ziurau i ta savo peza:))))piktas- laikas uzgydys zaizdas patarimas klubieciams, tikrinkit ne tik pagrindiny dirza bet ir generatoriaus dirzelio sistema, nes trukes generatoriaus dirzelis nutrauks ir nauja pagrindiny dirza Respect Peace

Šį pranešimą redagavo niccollas: 2007 vasario 24 - 20:39

  • 0

#10 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2007 vasario 25 - 19:20

patarimas klubieciams, tikrinkit ne tik pagrindiny dirza bet ir generatoriaus dirzelio sistema, nes trukes generatoriaus dirzelis nutrauks ir nauja pagrindiny dirza

O tai gal pas tave paskirstymo dirzo apsaugu nebera? :blink: Man buvo irgi nutrukes generatoriaus ir klimos dirzas ir nieko te blogo nenutiko. Tas plasmasines apsaugas sulauzyt ne taip lengva ;)
  • 0

#11 Svečias_niccollas_*

Svečias_niccollas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 vasario 26 - 20:27

tai va nezinau kaip ten pateko guma ta, esme kad dirzas buvo pershokes.......ir nedaug truko kad nutruktu.....
  • 0

#12 Svečias_Mancius_*

Svečias_Mancius_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 vasario 28 - 13:02

Jau kuri laika vis pastebiu kad antifrizas mazeja. Pripli norma, pavazineji ir vel nera. Jau mintis buvo, galvos tarpine, bet viena diena atsisukes ausinimo skyscio bakeli ir pagazaves pamaciau kad didejant apsukoms dideja skyscio lygis. Tarkim skyscio lygis zemiau min normos, kada uzgazuoji jis staiga sukyla net per virsu pradeda begt. Taip supradau man skysti isvaro per propkes voztuva. Tai daba jus cia man pasakykite kame reples? Gal kazkur oro kamstis susidares? Nuorint reik?
  • 0

#13 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2007 vasario 28 - 20:46

Variantas kad kai gazuoji siurblys sukelia didesni slegi nei ant laisvu uztai ir kyla (+ aisku ir del to kad sildamas pleciasi). O per kamsty tai gali isbegt tik jei slegis sistemoj uzkyla daugiau nei leidziama. Dazniausiai tai buna kai kompresija varoma i ausinimo sistema. Pas mane beja irgi panasi situacija kad per kazkuri laika dingsta gan nemazas kiekis Antifyziaus. Mislinu kad per kokios slangos sujungima gal ispucia. Reiks atsilus orams pasicekint viska, bo anksciau tai per peciuka viskas isbegdavo kol nepakeiciau.
  • 0

#14 Svečias_niccollas_*

Svečias_niccollas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 vasario 28 - 21:41

pas mane tas pats, 2,1 td 605, bet ash manau kad per alsuokly kazkoki isheina,per daug buna antifrizo kai uzkaista ir ji pashalina, kai atvesta jio sumazeja, nes pashiles pleciasi.......IMHO
  • 0

#15 Svečias_zbigis_*

Svečias_zbigis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 vasario 28 - 22:32

Šiaip pas pūgus ta aušinimo sistema gana chytra. Pvz. pas Barklį normalus slėgis berods 1,2 atm sistemoj, kai kitose mašinose jis berods būna 0,8 ar 0,9. Pas mano turėtą tas fryzas dingdavo iš pradžių per kiaurą radiatorių, paskui per kiaurą pompą, paskui per pečiuką, dabar bala žino kur jis dar išeina. Realiai iš radiatoriaus drenažas eina laisvas - jei per daug slėgio, išeina perteklios naxer lauk. Kita vertus buvo matuota ar galva nekiaura. Ji buvo nekiaura. Nezinau, gal nuorint dar papildomai reikia tinkamai...
  • 0

#16 Svečias_Mancius_*

Svečias_Mancius_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 vasario 28 - 23:30

Variantas kad kai gazuoji siurblys sukelia didesni slegi nei ant laisvu uztai ir kyla (+ aisku ir del to kad sildamas pleciasi). O per kamsty tai gali isbegt tik jei slegis sistemoj uzkyla daugiau nei leidziama. Dazniausiai tai buna kai kompresija varoma i ausinimo sistema.

Pas mane beja irgi panasi situacija kad per kazkuri laika dingsta gan nemazas kiekis Antifyziaus.
Mislinu kad per kokios slangos sujungima gal ispucia. Reiks atsilus orams pasicekint viska, bo anksciau tai per peciuka viskas isbegdavo kol nepakeiciau.

manau jei kompresija butu varoma i ausinimo sistema atidarius proke matytusi burbuliukai ar kazkas panasau. Man mintys vis sukasi, kad yra susidares koks tai oro kamstis del to ir isvaro skysti. Gal yra kokios nors gudrybes nuorinant sistema?
  • 0

#17 mindzius

mindzius
  • Nariai
  • Pranešimai: 415
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Renault Scenic 1.9Td; Kawasaki ER 5; dviratukas

Parašyta 2007 kovo 10 - 11:13

kai lieka oro kamstis dazniausi simtomai kad pradeda kaist var. ir nebesyla salono peciukas. Nuorinimui auksciausiam variklio taske buna varstelis arba akle, kuriuos atsukus nusiorina sitema. Bet sistema savaime oro neprigaudo, arba pro kur nors leidzia arba pakeitus antifriza buvo blogai nuorinta.
  • 0
Viska dauzantis :).

#18 Svečias_kests_*

Svečias_kests_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 kovo 10 - 13:37

kai pilnai uzsukta propke ir gerai uzkaites variklis paziurek ar slangos nekietos?
  • 0

#19 Svečias_Mancius_*

Svečias_Mancius_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 kovo 10 - 19:06

Pries pora dienu buvau pas motorista, diagnoze: kalvos tarpine :unsure: Taiva laukiu savo eiles: pilnas galvos remontas su nuemimu ir uzdejimu apie 700lt + ruosiuosiu tuo paciu ir turba paremontuot 600lt. Mda <_< pezas beveik kaip pana, srebia pinigus gerai :D
  • 0

#20 cipsas

cipsas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 42
  • Automobilis:605 SLtd

Parašyta 2007 kovo 16 - 07:34

ogogo,pas mane irgi tokia pat problema-isvaro lauk antifryziu. :angry: ...is paradiu po nedaug,o dabar kuo toliau,tuo stipriau-per 15km virs litro,is namu i darba atvarai ir uzsidega lempute,kad skysciaus jau truksta :( :( :( :unsure: .vat dabar ir mastau,uzteks tarpines ar reks ir su galva ka nors daryti :ph34r:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0