Peršokti prie turinio


2,1td bendros problemos


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 981

#41 Svečias_Mancius_*

Svečias_Mancius_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 17 - 04:39

Gal mes netycia tam paciam meistrui "pasirasem" :lol: nezinau ka daryt, pas mane tas pats...keist varikli pigiausia ;)

na namo masiniukas kaip tik remontuojamas, keiciama tarpine. Mestrai pilnai suremontuoja galva, patikrina ar netrukusi ir t.t. Tad butu galima abejoti jusu meistro darbo kokybe <_<
  • 0

#42 Dariusa

Dariusa
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 295
  • Automobilis:Buvo 306

Parašyta 2007 balandžio 17 - 14:45

na namo masiniukas kaip tik remontuojamas, keiciama tarpine. Mestrai pilnai suremontuoja galva, patikrina ar netrukusi ir t.t. Tad butu galima abejoti jusu meistro darbo kokybe <_<

Saunu, taip ir turi but.
  • 0

#43 Svečias_Mancius_*

Svečias_Mancius_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 27 - 18:09

Tai va siandien atsiemiau savo liuta po sirdies operacijos :D O stai kas buvo padaryta: pilnai suremontuota-atrestauruota turba 720lt. pilnai suremontuota variklio galva, pakeista tarpine, sidetos naujos kaitinimo zvakes, naujas termostatas, itempejo guoliukas - dalys 350lt + 470lt darbas. Suremontuotas generatorius (guoliu, sepeteliu pakeitimas ir t.t.) 80lt. VISO 1620lt. Manau paemus padarytu darbu apimti dar visai padori sumas ^_^ Ka manot? p.s. nesutvarke tik pagrindinio veleno skyvo. Paradzioj maniau, kad generatorius cype, bet kada meistrai viska surinko paaiskejo, kad tas skyvas ant laisvu apsuku cypauja. Kiek zianu jis ten kazkoks mandras su guma. Idomi kiek anas dar man gali patustunt kisene?
  • 0

#44 kiesasss

kiesasss
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 17
  • Automobilis:peugot 605

Parašyta 2007 gegužės 01 - 12:22

mano du kartus tikrino arde dejo ir tas pac darosi ten labai sudetinga uzversti galva ne visi moka reike butinai perversti jei garaziuke darai tai dar karta darysi nes jie to nezino vat cia ne zigulis pezo megsta kruopstuma
  • 0

#45 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2007 gegužės 01 - 12:30

mano du kartus tikrino arde dejo ir tas pac darosi ten labai sudetinga uzversti galva ne visi moka reike butinai perversti jei garaziuke darai tai dar karta darysi nes jie to nezino vat cia ne zigulis pezo megsta kruopstuma

ok - o kai tuos perverzimus atlieka, kieno saskaita yra keiciama voztuvu dangtelio tarpine ir tai ieina i darbu suma kaip buvo keiciama galvos tarpine ar reikia papildomai moket?
  • 0
Roots to roots

#46 Dariusa

Dariusa
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 295
  • Automobilis:Buvo 306

Parašyta 2007 gegužės 01 - 15:02

mano du kartus tikrino arde dejo ir tas pac darosi ten labai sudetinga uzversti galva ne visi moka reike butinai perversti jei garaziuke darai tai dar karta darysi nes jie to nezino vat cia ne zigulis pezo megsta kruopstuma

Tu pakomentuok placiau viska, gal pagaliau beda atrisiu, kode pas mane vel taip greit pramuse :huh:
  • 0

#47 Svečias_Mancius_*

Svečias_Mancius_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 01 - 18:37

mano du kartus tikrino arde dejo ir tas pac darosi ten labai sudetinga uzversti galva ne visi moka reike butinai perversti jei garaziuke darai tai dar karta darysi nes jie to nezino vat cia ne zigulis pezo megsta kruopstuma

na tie meistai lyg ir normaliai padare. Ziurejo i kataloga kaip tie varztai uzsiverzia ir su kokia jega. Vnz kazkur po 2000km nuleksiu, kad dar karta perverztu
  • 0

#48 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2007 gegužės 02 - 07:46

Dyzeliam nieko perveržinėt nereikia. Jeigu imsim konkrečiai puginius variklius, tai perveržimas reikalingas tik kai kuriems benzininiams.
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#49 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2007 gegužės 02 - 07:47

Beje, Mancius, kas tau turbą remontavo? Po visokių bandymų prieita išvada, kad mano turba irgi varo tepalą
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#50 Svečias_Mancius_*

Svečias_Mancius_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 02 - 12:19

Beje, Mancius, kas tau turbą remontavo? Po visokių bandymų prieita išvada, kad mano turba irgi varo tepalą

TurboServisas, Fabijoniskiu 4, kur Ukmerges plente pries senukus yra IKI. Siap buvai maloniai nustebintas kada turba atsiemiau kaip nauja, hebra zino ka daro ^_^
  • 0

#51 Svečias_Mancius_*

Svečias_Mancius_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 02 - 12:31

to Darka: gal zinai kas gali but? po remonto atsirado pasalinis garsas, kada vaziuoji is vietos arba kai variklis daugiau apkrautas. Tarkim laikai nuspaudes stabdi ir po truputi atleidineji sankaba, atsiranda toks garsas tarsi dusle kiaura, bet kiek suprtantu cia voztuvai ji skeidzia. Ant laisvu viskas normaliai. Gal meistriukai dirza blogai uzdejo del ko degimas plogas??????? Ar gali taip but? Siaip vaziuoja normaliai.
  • 0

#52 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2007 gegužės 02 - 12:42

Na dėl turbo serviso viskas aišku. Šiaip tokį garsą aš irgi apturėjau. Išoperavus katalizą, anas kaip ir dingo
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#53 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2007 gegužės 02 - 18:05

Dyzeliam nieko perveržinėt nereikia. Jeigu imsim konkrečiai puginius variklius, tai perveržimas reikalingas tik kai kuriems benzininiams.

ok - idomu butent kokiems?

Beje, cia daznas aiskina, kad:
1. kiekviena karta keiciant galvos tarpine, reikia keisti ir naujus varztus.
2. butent pravaziavus apie 1000 km juos paverzti.

Gal galima butu viena karta issaiskinti sia teorija :unsure: :beer:
  • 0
Roots to roots

#54 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2007 gegužės 03 - 07:26

Žinok, kuriems paveržt tingiu daba ieškot. Dėl varžtų, šiaip rekomenduojama juos keist. Nu bet kiek teko krapštyt galvų dar niekam nekeičiau aš jų
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#55 kiesasss

kiesasss
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 17
  • Automobilis:peugot 605

Parašyta 2007 gegužės 03 - 17:32

kas jums sake kaqd perverst nereikia visus reikia perverst iki mazdaug 98metu dangtelio tarpines keisti nereikejo juk ten gumene stovi o konkreciai mano 2,1dt 94metu tai reikia uzverzus galva 15 minuciu pakaitinti (leisti padirbti )poto 3su puse valandos palaukti atleisti varztus ir vel per nauja uzversti autodatoj yra parasyta kaip tai daroma jei neperversi ragai pakaista duodi apsuku ir vel pucia kala kaip is patrankos patikek kol neradau ir nepaaiskinau kad zinau kaip padaryt nesutvarke dabar jau ok lekiu kaip isprotejas ir vargas baiges o man visi sake kad nereikia perverst situos reikia ir jie daug verzias
  • 0

#56 kiesasss

kiesasss
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 17
  • Automobilis:peugot 605

Parašyta 2007 gegužės 03 - 17:36

darka zinok autodatoje parasyta kad butinai reikia ir jie dar yra 2 rusiu
  • 0

#57 Svečias_Mancius_*

Svečias_Mancius_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 03 - 17:55

kas jums sake kaqd perverst nereikia visus reikia perverst iki mazdaug 98metu dangtelio tarpines keisti nereikejo juk ten gumene stovi o konkreciai mano 2,1dt 94metu tai reikia uzverzus galva 15 minuciu pakaitinti (leisti padirbti )poto 3su puse valandos palaukti atleisti varztus ir vel per nauja uzversti autodatoj yra parasyta kaip tai daroma jei neperversi ragai pakaista duodi apsuku ir vel pucia kala kaip is patrankos patikek kol neradau ir nepaaiskinau kad zinau kaip padaryt nesutvarke dabar jau ok lekiu kaip isprotejas ir vargas baiges o man visi sake kad nereikia perverst situos reikia ir jie daug verzias

tai jei man netaip prisuko tipo hana? vel reiks galva lupt? :ph34r:
  • 0

#58 kiesasss

kiesasss
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 17
  • Automobilis:peugot 605

Parašyta 2007 gegužės 03 - 21:39

manau jo manbent taip jau buvo po 6oookm kad dejo tai dejo bet varyk pas ta paty jei ka biski y burbula ir perdarys DYKAI :D
  • 0

#59 kiesasss

kiesasss
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 17
  • Automobilis:peugot 605

Parašyta 2007 gegužės 03 - 21:41

o varztus keitei butinai reikia nes jie issitampo per laika
  • 0

#60 Svečias_Mancius_*

Svečias_Mancius_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 03 - 22:14

o varztus keitei butinai reikia nes jie issitampo per laika

jauciu varztu nekeite. O jei ir truputi veliau paverz????

Šį pranešimą redagavo Mancius: 2007 gegužės 03 - 22:14

  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0