Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Kokia duju iranga patartumet?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 62

#41 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2010 balandžio 03 - 16:22

Kieno čia gamyba?

raso BRC. Ka as zinau? Reiks paklaust kai nuvaziuosiu po 1000 km pirmam kartui. Sake deda viska ka geriausia ziuo metu turi. o ka?
  • 0
Roots to roots

#42 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2010 balandžio 03 - 16:27

raso BRC. Ka as zinau? Reiks paklaust kai nuvaziuosiu po 1000 km pirmam kartui. Sake deda viska ka geriausia ziuo metu turi. o ka?

Man tik įdomu, kieno gamybos purkštukai. Mano japanski Keihinai pratarnavo 5 metus, dabartiniai Valtek (italų) - sakė kaip pasiseks, gal 3, gal ir 5 metus patarnaus. O va šitie Railk net negirdėti man...
  • 0
... labai piktas diedas...

#43 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2010 balandžio 03 - 16:51

jo, atidziau paziurejau, tai parasyta RAIL K purkstukai. Inete radau, kad BRC RAIL tarnauja 100 000 km, kai tie tavo minete japanski 200 000 km, o Valtek tik 40 000 km. Na pavazinesim ir pamatysim. reikes apie juos daugiau pasiklausineti kai nuvaziuosiu. Beje, o jus vazinejat su dujom iki galo kol visai pasibaigia ir i benza persijungia? Ar anksciau jau pilates kai mirksi paskutine lempute? Nes to nepaklausiau. Ir kuri tinkla dujoms renkates? Man rekomendavo PK Orelean.
  • 0
Roots to roots

#44 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2010 balandžio 03 - 17:15

...o Valtek tik 40 000 km..
Beje, o jus vazinejat su dujom iki galo kol visai pasibaigia ir i benza persijungia? Ar anksciau jau pilates kai mirksi paskutine lempute? Nes to nepaklausiau. Ir kuri tinkla dujoms renkates? Man rekomendavo PK Orelean.

Valtek yra senieji ir naujesni. Man tuos naujesnius sudėjo. Kiek tarnaus, tiek. Ne super brangūs...
Dujas stengiuosi įpilt, kai jau mirksi, nors kartais ir pramazinu, kelis km benzu iki kolonėlės tenka "paišlaidaut".
Orlene dujos neblogos, kartais išeiga maloniai nustebina. Turiu nuolaidų kortelę, keli centai nuo litro susitaupo. Kuršių g. prie XXL Norfos pilantis virš 20 l - 10 ct/l nuolaida (nepamenu, kaip ten ta kolonkė vadinasi)...
O vat Lukoilo vengiu, kaip velnias kryžiaus... :ph34r:
  • 0
... labai piktas diedas...

#45 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2010 balandžio 03 - 17:44

Kuršių g. prie XXL Norfos pilantis virš 20 l - 10 ct/l nuolaida (nepamenu, kaip ten ta kolonkė vadinasi)...

Alexia (buves Uno-X)? Jame benza visada pilu ir turiu 7 ct. kortele, tad reiks ir dujas piltis tada B)
  • 0
Roots to roots

#46 shakilas

shakilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.115
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis: Peugeot 406 LPG

Parašyta 2010 balandžio 03 - 19:33

...o Valtek tik 40 000 km..
Beje, o jus vazinejat su dujom iki galo kol visai pasibaigia ir i benza persijungia? Ar anksciau jau pilates kai mirksi paskutine lempute? Nes to nepaklausiau. Ir kuri tinkla dujoms renkates? Man rekomendavo PK Orelean.

Valtek yra senieji ir naujesni. Man tuos naujesnius sudėjo. Kiek tarnaus, tiek. Ne super brangūs...
Dujas stengiuosi įpilt, kai jau mirksi, nors kartais ir pramazinu, kelis km benzu iki kolonėlės tenka "paišlaidaut".
Orlene dujos neblogos, kartais išeiga maloniai nustebina. Turiu nuolaidų kortelę, keli centai nuo litro susitaupo. Kuršių g. prie XXL Norfos pilantis virš 20 l - 10 ct/l nuolaida (nepamenu, kaip ten ta kolonkė vadinasi)...
O vat Lukoilo vengiu, kaip velnias kryžiaus... :ph34r:

as tokiu pat budu vengiu Orlen.Ne karta isitikinta <_<
  • 0
Peugeot 406 rallye edition LPG

#47 ozzo

ozzo
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 64
  • Vieta:MAZEIKIAI
  • Automobilis:peugeot 406 2.0 turbo 108Kw

Parašyta 2010 balandžio 03 - 20:17

...o Valtek tik 40 000 km..
Beje, o jus vazinejat su dujom iki galo kol visai pasibaigia ir i benza persijungia? Ar anksciau jau pilates kai mirksi paskutine lempute? Nes to nepaklausiau. Ir kuri tinkla dujoms renkates? Man rekomendavo PK Orelean.

Valtek yra senieji ir naujesni. Man tuos naujesnius sudėjo. Kiek tarnaus, tiek. Ne super brangūs...
Dujas stengiuosi įpilt, kai jau mirksi, nors kartais ir pramazinu, kelis km benzu iki kolonėlės tenka "paišlaidaut".
Orlene dujos neblogos, kartais išeiga maloniai nustebina. Turiu nuolaidų kortelę, keli centai nuo litro susitaupo. Kuršių g. prie XXL Norfos pilantis virš 20 l - 10 ct/l nuolaida (nepamenu, kaip ten ta kolonkė vadinasi)...
O vat Lukoilo vengiu, kaip velnias kryžiaus... :ph34r:

as tokiu pat budu vengiu Orlen.Ne karta isitikinta <_<

pritariu del Orlen duju.
  • 0

#48 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2010 balandžio 03 - 20:22

...vengiu Orlen.Ne karta isitikinta <_<

Kuo nepatiko? Aš su jom nepastebėjau nieko blogo... :hmm:
  • 0
... labai piktas diedas...

#49 shakilas

shakilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.115
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis: Peugeot 406 LPG

Parašyta 2010 balandžio 03 - 20:42

Kuo nepatiko? Aš su jom nepastebėjau nieko blogo... :hmm:

nzn,gal cia skirtinguose miestuose yra kitaip.Man ir su 306 jos netiko,o ir dabartiniam panasiai.Su maisykline iranga is viso buvo baisu,traukuliai masinai.Su purskalu kaip ir normaliai,bet baigesi tuom,kad 2kart teko dujas reguliuot...
  • 0
Peugeot 406 rallye edition LPG

#50 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2010 balandžio 03 - 21:35

na man BRC kaip tik sake, kad jie stengiasi tik su PK Orlean vaziuoti. Ir masinai gerai ir daugiau km nuvaziuoja. O visi kiti siaip sau... Negi Mazeikiams jie suda varo, o kitiems gerai? :hmm: As pats pirma baka irgi PKOreale uzsipyliau ir kol kas viskas gerai :dntknw:
  • 0
Roots to roots

#51 shakilas

shakilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.115
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis: Peugeot 406 LPG

Parašyta 2010 balandžio 06 - 14:10

na man BRC kaip tik sake, kad jie stengiasi tik su PK Orlean vaziuoti. Ir masinai gerai ir daugiau km nuvaziuoja. O visi kiti siaip sau... Negi Mazeikiams jie suda varo, o kitiems gerai? :hmm: As pats pirma baka irgi PKOreale uzsipyliau ir kol kas viskas gerai :dntknw:

As net kortele kurui,tame tarpe ir dujom, Orlen turiu,kur duoda -12 centu, nesvarbu,litra ar 50 pirksi, bet vistiek ten nebepilu
  • 0
Peugeot 406 rallye edition LPG

#52 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2010 balandžio 06 - 14:31

As net kortele kurui,tame tarpe ir dujom, Orlen turiu,kur duoda -12 centu, nesvarbu,litra ar 50 pirksi, bet vistiek ten nebepilu

o kame blogumas tau pasireiskia? Bendradarbis sake pila tik Lukoil ir Statoil Kaune. Jimmy nuo Lukoil zegnojasi, tu nuo Orleano? Pirma baka isvazinejau su Orleano dujom - nieko nepastebejau. Antra prisipyliau prie Alexia automatiniu kur yra duju uzpildymas (nepamenu pavadinimo tik). Patiko, kad be jokios korteles dave 10 ct. nuolaida. Irgi viskas ok. Tai kame buna tas duju blogumas del kurio jus vengiate vieno ar kito tinklo??? :dntknw:
Galima placiau, please :beer:
  • 0
Roots to roots

#53 shakilas

shakilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.115
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis: Peugeot 406 LPG

Parašyta 2010 balandžio 06 - 14:58

o kame blogumas tau pasireiskia? Bendradarbis sake pila tik Lukoil ir Statoil Kaune. Jimmy nuo Lukoil zegnojasi, tu nuo Orleano? Pirma baka isvazinejau su Orleano dujom - nieko nepastebejau. Antra prisipyliau prie Alexia automatiniu kur yra duju uzpildymas (nepamenu pavadinimo tik). Patiko, kad be jokios korteles dave 10 ct. nuolaida. Irgi viskas ok. Tai kame buna tas duju blogumas del kurio jus vengiate vieno ar kito tinklo??? :dntknw:
Galima placiau, please :beer:

Pasireiskia ivairiai,pavardysiu ne konkrecias degalines, o skirtumus.
1. Skiriasi masinos trauka, masina ne trukcioja, begejasi tolygiai,bet is karto galima pajusti,geriau ar blogiau masina vaziuoja.Buvau susigundes,dar kazkas pasnekejo,kad tokioj ir tokioj degalinej geros dujos, be to,ten gaunu -14ct ,ir isipyliau pilna baka.Beveik visa isvazinejau ir vakar isipyliau Lukoilo.Isvaziaves is degalines ir ramioj tiesioj gatvej paspaudus pamaniau,kad benzu vaziuoju,traukos skirtumas jautesi akivaizdziai
2. Skiriasi sanaudos, su vienos degalines dujom nuvaziuoji daugiau
3. Yra teke Orlene isipilt tokiu duju,kad masina trukciojo,tampydavosi staigiau begejantis,net saudydavo
Priburiau as cia, bet parasiau savo nuomone, tegul kas pataiso ar isvadino durnium mane,bet yra kaip yra :)
  • 0
Peugeot 406 rallye edition LPG

#54 Svečias_Mazas_*

Svečias_Mazas_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 gegužės 22 - 17:51

Sveiki,na pagalvojau apie Dujas savo 307 liūtukui (1.6l),bet ar apsimoka???Pravažiuojame į men apie 400/500km. Ir kiek skaitinėjau tai Kaune tipo tik 'Propanas" gerai įdeda dujas,ar aš klystu?,na dar teko skaityti kad Alytiškiai "ALREGINTA" gerai įdeda,ką patarsite protingieji kurmiai???
Ačiū.

Šį pranešimą redagavo Mazas: 2010 gegužės 22 - 17:52

  • 0

#55 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2010 gegužės 22 - 19:32

400-600 km mano zmona pravaziuoja su 206. Paskaiciavau, kad per ilgas atsipirkimo laikas juolab, kad jau 2.5 metu vazineja, tad nzn kiek dar ji eksploatuosim seimoj... Iskart dedant gal ir butu atsipirke. Juolab man rodos tokiam nereikia pacios kieciausios irangos (uztektu ir lenkiskos). Nuvaziuok i ta pati Propana, susizinok kainas konkreciai savo auto ir pasiskaiciuok ar tau verta jas deti. Bet pilnai suprantu, kad dabar su benzu vaziuot tai nu i nx kokia psicholigine trauma gaunas :ph34r:
  • 0
Roots to roots

#56 Neburtininkas

Neburtininkas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.227
  • Vieta:danija
  • Automobilis:www

Parašyta 2010 gegužės 22 - 19:43

bet kuriuo atveju det apsimoka.tik klausimas kada atsipirks.
  • 0

TFSI lpg hibrid 147kw

parduodu devetas lengvuju automobiliu priekabas


#57 Svečias_Mazas_*

Svečias_Mazas_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 gegužės 22 - 22:36

tik klausimas kada atsipirks.

Na as apie Asipirkima kazkaip ir nesuku galvos,ne delto gyvename kad viskas ar kazkas atsipirktu,man reikia "Cia ir dabar" kad vaziuociau pigiau,na svarbu kad tos Dujos nepradetu "Saudyti ir pan.". . Nzn gal daba ir visai kitos tos sistemos,bet kaip turejome Ascona 1984m :lol: su dujomis tai O vaikuti "Saudykla" budavo.
Skambinau Alytiskiam, tai siule uz 2100lt Lenkiska y mano ta 307(2002m),sake tipo jau Lenkai Patobuline tuos Pursktukus ir aplamai visa lenkiska yranga,o uz 2800lt tai jau visa Italiska yranga (bet rekomendavo buten ta lenkiska)...

Šį pranešimą redagavo Mazas: 2010 gegužės 22 - 22:40

  • 0

#58 sukle

sukle
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 547
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P308 '08 1.6 16V

Parašyta 2010 gegužės 24 - 10:52

Kaune lenkiskos ir italiskos irangos hibrida isidetum uz ~1800 Lt.
  • 0

#59 Jonkis

Jonkis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 480
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 306; MB 190

Parašyta 2010 gegužės 24 - 11:36

Kaune lenkiskos ir italiskos irangos hibrida isidetum uz ~1800 Lt.

zinau zmogu kuris deda purkstukines uz 1500 lietuvisku kaune, atramos balionas, italiski purkstukai ir lietuviskas kompas, bet jau taip sake, tipo kiek kam dejes nusiskundimu nebuvo
  • 0
LPG Nuotrauka
VF37CNFZ230573709

#60 Svečias_Mazas_*

Svečias_Mazas_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 gegužės 24 - 21:15

zinau zmogu kuris deda purkstukines uz 1500 lietuvisku kaune, atramos balionas, italiski purkstukai ir lietuviskas kompas, bet jau taip sake, tipo kiek kam dejes nusiskundimu nebuvo

Tuoj ir uz 800lt surasiu,bet zinoma Nera skirtumo kur jas detis jeigu Kokybiskai ir tvarkingai viska sudeda,o ir paskiau kad Nereiktu To meistro su Ziburiu jieskoti ir pan.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0