Peršokti prie turinio


Nuotrauka

1.6 HDi kompresija cilindruose


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 25

#21 lmacys

lmacys
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 164
  • Vieta:Vilnius, Kaunas
  • Automobilis:P307sw 1.6HDi 04' 80kW

Parašyta 2010 balandžio 17 - 13:14

Klausimas truputi ne i tema, bet susijes su situo paciu remontu. Zodziu meistrai patikrino purkstukus, ir rado kad vienas kartais dirba normaliai, o kartais nukrypsta nuo normos, jie jo neremontavo bet idejo i pirma cilindra. As buvau girdejes, kad tu purkstuku taip paprastai negalima sukeisti, reikia daryti pririsima kompiuteryje, o jie man aiskina kad to nereikia. Kaip yra istikruju?
  • 0

#22 nuostolis

nuostolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 117
  • Vieta:24/7=24/5 Tauragė; 24/2 Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot 307 SW; Seat Leon

Parašyta 2010 balandžio 17 - 15:46

Klausimas truputi ne i tema, bet susijes su situo paciu remontu. Zodziu meistrai patikrino purkstukus, ir rado kad vienas kartais dirba normaliai, o kartais nukrypsta nuo normos, jie jo neremontavo bet idejo i pirma cilindra. As buvau girdejes, kad tu purkstuku taip paprastai negalima sukeisti, reikia daryti pririsima kompiuteryje, o jie man aiskina kad to nereikia. Kaip yra istikruju?

Variklis nepulsuodamas dirba? Kompas nemeta klaidų?
  • 0
Jei per visą dieną nenusijuokei nei vieno karto, reikšia tą dieną nugyvenai veltui, tad reikia juoktis ;)

#23 lmacys

lmacys
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 164
  • Vieta:Vilnius, Kaunas
  • Automobilis:P307sw 1.6HDi 04' 80kW

Parašyta 2010 balandžio 18 - 15:55

Nu ne, jokiu problemu. Be to minejo, kad ant laisvu tas purkstukas gerai dirba. PS. Vakar uzmynus tapke, interkulerio slanga nusove, buvo chamutas neuzverstas, jausmas ne koks, pirma mintis kad dirzas truko. Vat tau ir Peugeot serviso meistrai, idomu ko jie dar nepriverze...
  • 0

#24 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2010 balandžio 18 - 21:55

Nu ne, jokiu problemu. Be to minejo, kad ant laisvu tas purkstukas gerai dirba.

PS. Vakar uzmynus tapke, interkulerio slanga nusove, buvo chamutas neuzverstas, jausmas ne koks, pirma mintis kad dirzas truko. Vat tau ir Peugeot serviso meistrai, idomu ko jie dar nepriverze...

ta ,tu ne pirmas pastebejai,bet nesijaudink,kad lietuvoja taip tvarko,tvarko taip ir uzsienija ,auto serviso meistrai :pug:
  • 0

#25 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2010 balandžio 21 - 20:25

Klausimas truputi ne i tema, bet susijes su situo paciu remontu. Zodziu meistrai patikrino purkstukus, ir rado kad vienas kartais dirba normaliai, o kartais nukrypsta nuo normos, jie jo neremontavo bet idejo i pirma cilindra. As buvau girdejes, kad tu purkstuku taip paprastai negalima sukeisti, reikia daryti pririsima kompiuteryje, o jie man aiskina kad to nereikia. Kaip yra istikruju?

nera tikslo kaitalioti purkstuku,jei yra problemos ;]
  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#26 lmacys

lmacys
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 164
  • Vieta:Vilnius, Kaunas
  • Automobilis:P307sw 1.6HDi 04' 80kW

Parašyta 2010 balandžio 22 - 18:24

nera tikslo kaitalioti purkstuku,jei yra problemos ;]

Logiska :hmm: As tiesiog pagalvojau kad ji ten idejo del to, kad butu lengviau atsiminti kuris streikuoja.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0