Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Variklio temperatura


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 56

#1 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.373
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2003 balandžio 03 - 18:21

Sendy patekus i Vilniaus kamsciu variklio temperatura pakilo pirma kart iki 110 laipsniu, isijunge stop lempute :huh: Kaip supratau tokiu atveju reikia sustoti, nors nelabai noretusi su uzkaitusiu varikliu :mellow: Kaip pas kitus P405, prie kokios temperaturos turetu isijungti ventiliatoriai? Ar ventiliatoriai turetu veikti uzgesinus varikli, bet ijungus degima?
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#2 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2003 balandžio 03 - 19:52

na jei jau uzsidege STOP lempecka, tai veterokas tikrai neveikia. Pirmiausiai pasiziurek ar neapkermije kontaktai, bet greiciausiai bus termodaviklis parejes. Pas mane nuo pirkimo neveikia veterokas, didesniu problemu nebuvo, jei matau kad kyla temp. ijungiu salono sildyma :) Jei jau STOP uzsidege, tai ir yra geriausia isjungt varikli.
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#3 Svečias_Pauliuxxx_*

Svečias_Pauliuxxx_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 balandžio 04 - 07:59

pas mane ventiliatoriai isijungDAVO kaskur nuo 97 laipsniu, dabar tas pats kaip ir taw, tik kamstis, ir t-ra 110. reix nusipirkti to praploviklio, kur kalkes nuima... Tewas gyresi kad jam padejo ;) o stop ir man kartais uzsidega, bet retai i tokius kamscius tepapuolu :)
  • 0

#4 Gidzia

Gidzia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 830
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 205 XRD

Parašyta 2003 balandžio 04 - 08:26

Jo - pechiuko ijungimas tikrai padeda mazhinti variklio temperatura - zhiema issitikinau... P.S. busiu vel apvarytas bet - duju degimo temperatura zhemesne - taigi irgi sprendimas butu.... ;]
  • 0
I have gone in search of myself, if i get back before i return - please keep me here.

#5 Mike

Mike
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.747
  • Vieta:PaneWėžys
  • Automobilis:Peugeot 405SRi

Parašyta 2003 balandžio 04 - 09:03

Jo pritariu Gidzia - su dujom variklis iki normos šyla ko gero dvigubai ilgiau nei su benzu :huh: Franci - pasitikrink ar iš vis ventiliatoriai veikia, ir ar antifrizo pakankamai yr. Gal pas tave radiatorius kokiais lavonais užkištas? Šiaip jau pas mane irgi vieną kart buvo užsidegęs stop dėl per aukštos temperatūros - pakeitus antifrizą kamštis buvo - užsidegė stop ir variklis užgeso pats :blink: bo tuščiom apsukom dirbo.
  • 0
Mike, Peugeot 405 SRi/LPG '87, 1.9l + Peugoet 306 Break '02, 1.6l

#6 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2003 balandžio 04 - 09:16

Tiesa pasakius dar nebuvau matęs savo varikliuko užkaitusio daugiau 80-85 laipsnių... :rolleyes: Na aišku Kaunas - ne Vilnius... Tiesa - interkūleris dar čiūju prideda kiek vėsumos matariukui ...
  • 0

#7 moonas

moonas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:205gti 1.6, 205gti mi16, 205cti 1.9

Parašyta 2003 balandžio 04 - 09:48

Jo pritariu Gidzia - su dujom variklis iki normos šyla ko gero dvigubai ilgiau nei su benzu :huh:

Eeee... visuomet maniau kad dujų degimo temperatūra aukštesnė... Bent jau mano golpelio temperatūra su dujom aukštesnė. Gal kad benzas aušina cilindrus.
O šyla ilgiau ko gero todėl, kad papildomai prailginta aušinimo sistema, ir reduktoriaus šildymas suryja nemažai šilumos,
  • 0

#8 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2003 balandžio 04 - 09:59

Čia tai fignia, va pas maniškę įdomiau, įjungi šviesas variklis kaista, išjungi - šiek tiek atvėsta, paspaudi stabdžius, vėl pakaista, atleidi staigiai atvėsta. Niekada negalvojau, kad aušinimas prailgintas ir prie šviesų prijungtas :D :D
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#9 Gidzia

Gidzia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 830
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 205 XRD

Parašyta 2003 balandžio 04 - 10:57

Gal kad benzas aušina cilindrus.

benzas aushina varikli???? :blink: nu tokio varianto negirdejau dar...
  • 0
I have gone in search of myself, if i get back before i return - please keep me here.

#10 Gidzia

Gidzia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 830
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 205 XRD

Parašyta 2003 balandžio 04 - 10:59

atleidi staigiai atvėsta.

O jei atleidi po truputi tai neatvesta? :D
  • 0
I have gone in search of myself, if i get back before i return - please keep me here.

#11 Svečias_zhiogas_*

Svečias_zhiogas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 balandžio 04 - 11:05

Pas mane daugiau 85 niekaip nepakildavo gal ir tiesa kad intecooleris daugiau vesina :rolleyes:
  • 0

#12 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.373
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2003 balandžio 04 - 11:10

Tai as irgi paleidau visu gazu sildyma, tai temperatura staigiai krito :huh: Kazkaip as prisibijau isjungti taip uzkaitusi varikli,jau geriau sildyma isijungus pravaziuoti, cia mano nuomone B) Reix paziuret ar tikrai veikia ventiliatoriai :blush:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#13 Svečias_Dumas_*

Svečias_Dumas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 balandžio 04 - 11:24

Kamsciuos man irgi uzkila iki 100, bet isijungia termostatas ir t-ra ant akiu nukrenta iki 90. Jei pas tave ne daliklis parejes - vadinasi termostatui 3.14zdiec. Ne kazin ka jis ten kainuoja.
  • 0

#14 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.373
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2003 balandžio 04 - 11:30

Beje ar veikia ventiliatoriai uzgesinus varikli, bet ijungus degima?
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#15 Mike

Mike
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.747
  • Vieta:PaneWėžys
  • Automobilis:Peugeot 405SRi

Parašyta 2003 balandžio 04 - 12:59

Beje ar veikia ventiliatoriai uzgesinus varikli, bet ijungus degima?

Jei antifrizo radiatoriui temperatūra aukštesnė nei berods 92 - tikrai turi veikt. Naujesniuose modeliuose kuri laiką veikia ir išjungus degimą jei smarkiai buvo užkaite.
Beje ventiliatoriai atrodo ant saugiklių stovi, jei neklistu jie virš radiatoriaus dešiniau stovint iš priekio.
  • 0
Mike, Peugeot 405 SRi/LPG '87, 1.9l + Peugoet 306 Break '02, 1.6l

#16 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.373
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2003 balandžio 04 - 13:09

o kurioje vietoje daviklis, kaireje puseje apacioje prie radiatoriaus?
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#17 Ozyris

Ozyris
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 1.144
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1 TD Break 1998

Parašyta 2003 balandžio 04 - 13:14

Beje ar veikia ventiliatoriai uzgesinus varikli, bet ijungus degima?

Pas mane ventiliatorius isijungia kazkur nuo 90 C. Isjungus varikli, ventiliatorius neveikia. Dar specialiai kazkada ziurejau...Siaip darbine temperatura 80 C rodo. Kazkaip mazoka, bet iki 90 C pakyla retai, ilgiau pastovejus kamsciuose
  • 0
406 2.1 TD

#18 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.373
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2003 balandžio 04 - 13:16

Pas mane vaziuojat ne mieste nedakyla iki 80, bet mieste sokteli staigiai iki 100 :)
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#19 Mike

Mike
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.747
  • Vieta:PaneWėžys
  • Automobilis:Peugeot 405SRi

Parašyta 2003 balandžio 04 - 13:25

o kurioje vietoje daviklis, kaireje puseje apacioje prie radiatoriaus?

Taip ten kartu kažkur ir antifrizo lygio daviklis.
Šaip kadangi ventiliatoriai dirba dviem greičiais liktai, tai turėtų būt ir du daviklai

Pas mane ventiliatorius isijungia kazkur nuo 90 C. Isjungus varikli, ventiliatorius neveikia.

Užgesinus variklį ir įjungus degimą jie vėl pradeda suktis. Šiaip užgesinus ir pas mane nesisuka.
  • 0
Mike, Peugeot 405 SRi/LPG '87, 1.9l + Peugoet 306 Break '02, 1.6l

#20 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2003 balandžio 04 - 13:32

Šaip kadangi ventiliatoriai dirba dviem greičiais liktai, tai turėtų būt ir du daviklaiTaip ten kartu kažkur ir antifrizo lygio daviklis.

Bent jau pas TU3M varikli, daviklis vienas, taciau is jo iseina 3 laidai. Pats daviklis stovi virsutineje radiatoriaus dalyje zemiau karsto vandens padavimo zarnos.

Užgesinus variklį ir įjungus degimą jie vėl pradeda suktis. Šiaip užgesinus ir pas mane nesisuka.


Uzgesinus varikli, jei ventiliatorius pries tai sukosi, sukasi ir toliau minute-dvi-tris, priklausomai nuo vandens ir oro temp.
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0