Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Fotokonkurso #33 balsavimas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 46

#41 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2010 balandžio 20 - 08:26

Balsavimas baigesi. Pasistengsiu snd suskaiciuot balus ir surasyt visu dalyviu vardus ;]

nekantraujam ... :good: ^_^
  • 0

#42 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2010 balandžio 20 - 08:53

Jei mano excel'is teisingai sudejo total'us tai rezultatai yra tokie: "Nacionalinis kultūros paveldas" zidanas 40 "Atminimui..." Neon'as 25 "Žinutė butelyje" Mazoji 24 "Karieta jau laukia..." Mamutas 20 "Širdelė...." STOPforce 15 "Svirnas" Jurgute 14 "Lobis" shakilas 7 "Patikima transporto priemone" Wega 6 "senai senai" kazinak 4 "Senieji Laikai" Santos 4 "Kažkur tarp Afrikos" BuFu 3 "..naujai atrastas senolis.." Debeselis 3 "Fermos laukai" christopher 2 "blunka blunka..." thunder 1 "Bakužė nespalvota" Samtron 0 "Naujai senas" Marcin 0 "Kazkur senam kaime" Svolacius 0 Kagi, sveikinam zidana ir laukiam naujos temos :beer:
  • 0

#43 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2010 balandžio 20 - 09:42

Sveikinam greit tobulėjantį Klaipėdos potograpų "klaną" ... :beer: :good: Lauksim įdomios temos... :rolleyes:
  • 0

#44 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2010 balandžio 20 - 10:45

Dėkoju visiems balsavusiems, ypač tiems kurie kartu su balsais išsakė ir objektyvią kritiką :beer: Taip pat atskiras didelis dėkui Mažajai :wub: smarkiai pagelbėjus kuriant šį šedevrą. Manyčiau kad išpildžiau visus temos reikalavimus, tad nesupratusiems kuo tai siejasi su senove, galėčiau tik pasufleruoti, kad Anykščių krašto vyndarystės tradicijos garsėjo jau nuo senų laikų, tad šio kultūros paveldui priskiriamo gėrimo negalėtumėm laikyti visiškai nesusijusiu su senove... P.S. LR Alkoholio reklamos įstatymas numato alkoholio reklamos draudimą nuo 6.00 iki 23.00 val. tik radijuje ir televizijoje.
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#45 wanux

wanux
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 374
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 605 2.0L SRi 1992 m.

Parašyta 2010 balandžio 20 - 11:03

Manyčiau kad išpildžiau visus temos reikalavimus, tad nesupratusiems kuo tai siejasi su senove, galėčiau tik pasufleruoti, kad Anykščių krašto vyndarystės tradicijos garsėjo jau nuo senų laikų, tad šio kultūros paveldui priskiriamo gėrimo negalėtumėm laikyti visiškai nesusijusiu su senove...

Manau Zidanai cia man taikai :) , bet minty as pagavau... tik tas butelys su uzrasu "paveldas" su senove man asocijuojas tiek, kiek ir naujas VW Beetle... Tu irgi gi kazkieno proanukis...
Sveikinu!

Šį pranešimą redagavo wanux: 2010 balandžio 20 - 11:03

  • 0

#46 Mazoji

Mazoji
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 273
  • Vieta:Klaipėda-Vėžaičiai
  • Automobilis:Peugeot 106 Enfant Terrible

Parašyta 2010 balandžio 20 - 11:59

2. (2 points) Žinutė butelyje. Antras mano matomas favoritas... smile.gif  Matosi įdėtas darbas, matosi, kad autorius žino ką daro - graži ryškumo zona, teisingas kontrastas, faini blikai vandeny... beer.gif Bet bliamba mano akim koją pakišo tas rąstas... Kažkodėl man atrodo, kad arba jis turėtų būt kažkoks labiau amžiaus nuvargintas, susenęs, arba jo visai geriau nebūtų... Nu neestetiškas jis man kažkoks... Teneužpyksta ant manęs autorius, bet po ilgų dvejonių šiam darbui skiriu ne pirmą, o antrą vietą... ax.gif

p.s.: 2 ir 3 vietai tukstantis nekonkursiniu tasku uz idejas ir ispildyma beer.gif jei po konkurso autoriai nepagailes, noreciau gauti (jei imanoma) fotografijas i pasta th_-good-.gif

O del to rasto tai foto butu superine, bet ta gulinti "palendrica" palei jura nuteikia labai jau slyjsciai... negaliu nuo jos atitraukti akiu ir daugiau nieko apart jos foto nematau laugh.gif  doh.gif

Tegu nesupyksta Zinutes butely savininkas, bet si foto man atrodo per daug islaizyta. Nesu ten koks foto menininkas ar ekspertas, tiesiog mano nuomone, kad na tiesiog negyva ir tiek. Sorry.

Kad ir koks negrazus rastigalis butu nuotraukoj, bet zinutej atrast Peugeot simboli reikia ir Peugeot zinovo ir dar zinot kad ten kazkas susije su Peugeot tikrai yra, nu bet kas iesko tas randa. As neieskojau, o norejau pamatyt...


Labai dėkoju visiems balsavusiems ir komentavusiems :) Tik ateityje, vertinant konkurso dalyvių nuotraukas, linkiu išreikšti konstruktyvią kritiką ir labai linkiu vengti įžeidžiančių komentarų.

Šį pranešimą redagavo Mazoji: 2010 balandžio 20 - 12:00

  • 0
Silpnoji lytis stipresnė už stipriąją dėl stipriosios lyties stiprios silpnybės silpnajai...

#47 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2010 balandžio 20 - 12:18

Manau Zidanai cia man taikai :) , bet minty as pagavau... tik tas butelys su uzrasu "paveldas" su senove man asocijuojas tiek, kiek ir naujas VW Beetle... Tu irgi gi kazkieno proanukis...
Sveikinu!

Tikrai tamstos neturėjau omeny rašydamas. Tiesiog taikiau visiems bendrai.
Nes turiu ko prikibti net prie kelių balsuotojų (ne foto autorių)... :P

P.S. Ačiū :beer:
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0