Peršokti prie turinio


rato iswirtimas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 25

#1 Svečias_duobux_*

Svečias_duobux_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 balandžio 12 - 17:09

ka daryt pas mane gale keleivio pusei iswirtes ratas y lauko puse..gal kas galit patart ka daryt? :( :(
  • 0

#2 shakilas

shakilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.115
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis: Peugeot 406 LPG

Parašyta 2010 balandžio 12 - 17:14

Gal suvedimo traukei visiskai misios...
  • 0
Peugeot 406 rallye edition LPG

#3 robiniuz

robiniuz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 224
  • Vieta:Siauliai
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 16V + LPG

Parašyta 2010 balandžio 12 - 18:32

gale stovi suvedimo traukes, ju pagalba rato isvirtima galima reguliuot, tik po reaguliavimo reikia daryti galiniu ratu suvedima :) cia problemos nera su tuo isvirtimu, jei padangu needa tai galima vazinet kol traukes savaime pareis, ateis laikas ir pasikeisi :)
  • 0

#4 Samtron

Samtron
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 674
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 508 HDi

Parašyta 2010 balandžio 12 - 18:42

O suvedimo traukės iš viršaus žiūrint reguliuoja ratą ne ir / tokiomis kryptimis? O pas jį taip / išvirtęs iš galo žiūrint jei gerai supratau. :hmm:

Šį pranešimą redagavo Samtron: 2010 balandžio 12 - 18:43

  • 0

I <3 HATERS


#5 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • Pranešimai: 1.793
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Parašyta 2010 balandžio 12 - 18:48

reiktu ir man gero ratu suvedimo speco, bo kazka nugrybavo vietiniai speciai , daba siubuoja galas kai vaziuoja.
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#6 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2010 balandžio 12 - 19:18

gale stovi suvedimo traukes, ju pagalba rato isvirtima galima reguliuot, tik po reaguliavimo reikia daryti galiniu ratu suvedima :) cia problemos nera su tuo isvirtimu, jei padangu needa tai galima vazinet kol traukes savaime pareis, ateis laikas ir pasikeisi :)

keiciant tas traukutes ir man atrode, kad ne tik suvedimas jomis, bet ir isvirtimas keiciasi. bet kaip vieno varzto pagalba keisti atskirai suvedima ir atskirai isvirtima, nelabai isivaizduoju :hmm:
  • 0

#7 Svečias_duobux_*

Svečias_duobux_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 balandžio 12 - 22:10

O suvedimo traukės iš viršaus žiūrint reguliuoja ratą ne ir / tokiomis kryptimis? O pas jį taip / išvirtęs iš galo žiūrint jei gerai supratau. :hmm:

is galo ziurint tai rato wirus pawirtes y isore :wacko:
  • 0

#8 robiniuz

robiniuz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 224
  • Vieta:Siauliai
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 16V + LPG

Parašyta 2010 balandžio 12 - 22:25

as kai nusipirkau savo pezuka, pas mane kairysis galinis ratas buvo daugiau isvirtes i isore nei kitas, bet nulekiau pas pazystamus meistriukus, apziurejo, tai sako suvedimo traukes pagalba galima sureguliuot rato isvirtima, o kadangi po to darom ir suvedima tai po to pasidariau ratu kompiuterine geometrija, tai po traukes pakeitimo ir pareguliavimo abu ratai buvo beveik vienodai isvirte savo leidziamose ribose, taciau galiniems ratams ta isvirtimo riba yra gan didoka, tad reiktu pasidomet ar tavo ratas dar savo leidziamoje riboje ar ne :)
  • 0

#9 Svečias_duobux_*

Svečias_duobux_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 balandžio 12 - 22:29

nu blem ten jis neblogai pawirtes...bl buwau wienam serwise tai apipiso priskiede kad to ir to reikia nusipirkau pasikeiciau ir vistiek taspats :fool:
  • 0

#10 robiniuz

robiniuz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 224
  • Vieta:Siauliai
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 16V + LPG

Parašyta 2010 balandžio 12 - 22:34

as kai pirkau masina, tai pirkau is kauno ir nulekiau i viena servisa patikrint koks masinos stovis, tai viskas buvo ok, o del rato sako tai va cia landzeronus keist ir t.t tai ciut nepasiunciau nx uz tokias nesamones :D siauliuose uzteko trauke pasikeist ir ratas stovi kai bite, tik dabar rankinio ant posukiu netraukineju, toks kompleksas yra kad jis gali isvirst :D cia pries pora dienu lekiu, ziuriu kazko man i viena sona masina mest pradejo, nulekiu i servisa, sako laiku atlekiai, buvo luzus priekines spyruokle ir to pasekoje sarnyras parejo, gerai kad neisniro bevaziuojant :D
  • 0

#11 Svečias_duobux_*

Svečias_duobux_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 balandžio 12 - 22:37

nu joa pz butu buwe... B) tai krw gerai kad nepasake bl amortiko pasikeist ir bus gerai neiswirtes ;DD o kiek ta trauke kainuoja?lietuvisku?
  • 0

#12 robiniuz

robiniuz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 224
  • Vieta:Siauliai
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 16V + LPG

Parašyta 2010 balandžio 12 - 22:40

zinok kiek tiksliai kainuoja nepasakysiu, nes jos asmeniskai nepirkau, geri pazystami servise pakeite ir pasake kad uzbaliawosim ir cia bus atsiskaitymas :) bet nemanau kad kainuotu daugiau nei koks 50 lt plius pakeitimas jei ne pats keisies :)
  • 0

#13 Svečias_duobux_*

Svečias_duobux_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 balandžio 12 - 22:40

keiciant tas traukutes ir man atrode, kad ne tik suvedimas jomis, bet ir isvirtimas keiciasi. bet kaip vieno varzto pagalba keisti atskirai suvedima ir atskirai isvirtima, nelabai isivaizduoju :hmm:

cia tas pats visuos pezuos? pas mane 406
  • 0

#14 Svečias_duobux_*

Svečias_duobux_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 balandžio 12 - 22:41

reikes saut tada y marijampoluke y aolta ir pirkt bandyt :pug:
  • 0

#15 robiniuz

robiniuz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 224
  • Vieta:Siauliai
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 16V + LPG

Parašyta 2010 balandžio 12 - 22:46

pas mane irgi 406 tai bus tas pats kas ir pas mane, nesvarbu coupe ar sedanas, ten viskas vienodai skiriasi tik kebulas :)
  • 0

#16 Svečias_duobux_*

Svečias_duobux_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 balandžio 12 - 22:50

ka reikes iweikt krize kazkaip B)
  • 0

#17 robiniuz

robiniuz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 224
  • Vieta:Siauliai
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 16V + LPG

Parašyta 2010 balandžio 13 - 08:32

nuleki i servisa, pasikeiti trauke ir krize iveikta :)
  • 0

#18 Svečias_duobux_*

Svečias_duobux_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 balandžio 13 - 13:41

pakeiciau dvi traukes wiena tokia ilga metaline kita tokia trumpa plasmasine...vistiek taspats :angry:
  • 0

#19 sniener

sniener
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 475
  • Vieta:Alytus
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0hdi

Parašyta 2010 balandžio 13 - 15:28

pakeiciau dvi traukes wiena tokia ilga metaline kita tokia trumpa plasmasine...vistiek taspats :angry:

plasmasine stabilizatoriaus, metaline suvedimo
  • 0
Visais TEO klausimas kreipkites. Atsakysiu kuo skubiau!!

#20 boMod

boMod
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 444
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1TD

Parašyta 2010 balandžio 13 - 16:02

nu tai reikejo abi suvedimines (ilgas metalines kaip sakai) vienos firmos pakeist, padaryt suvedima ir liux butu buve. Kaune beje Artrasas gerai daro suvedima
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0