Peršokti prie turinio


Kaip nuklijuoti lipdukus nuo stiklu


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 26

#21 sizus

sizus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 567
  • Vieta:9600 Års
  • Automobilis:406 2.2(sold),307 T6 1.6 hdi;307 T5 2.0 hdi;307 T5 1.6 hdi

Parašyta 2011 balandžio 18 - 13:51

Uzpilu verdanciu vandeniu ir rankom nuplesiu.
  • 0

#22 boMod

boMod
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 444
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1TD

Parašyta 2011 balandžio 18 - 14:17

malunininka ant stiklo pilt?!!!!! :fool: A tu durnas,ar tau kas pataria ? :D Sitoki geri metyt,vaitspiritas pigiau kainuoja :) Neisizeisk BoMod :beer:

:D tai jo cia krastutinis atvejis, man taip ir buvo kad jau nebuvo kur dingt tai emiau stipriausia ka po ranka turejau ir wuolia, liuks nuvale, aisku ne daug tik ant vatos gabaliuko, bo gaila labai jau :)~ :D
  • 0

#23 savas lt

savas lt
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 17
  • Vieta:Kupiškis
  • Automobilis:Peogeot 407 2,0 hdi

Parašyta 2011 birželio 20 - 14:42

Aš taip darau: nuplėšau kiek plėšosi su peiliuku ar dar kuo nors. O tuos klijų likučius kurie labiausiai nenori būt nuvalyti sumirkau su WD-40 ir viskas gan lengvai nusivalo.
  • 0

#24 Svečias_UnpakAlankkak_*

Svečias_UnpakAlankkak_*
  • Svečiai

Parašyta 2011 rugsėjo 23 - 12:02

O nuo kelinto menesiuko galima naudoti tais tepaliukais ir garinimu vonioje?As tai kaip tik vakar buvau dėl slogos pas gydytoja.Liepė eit pas LOR,bet nepriėmė be talono,sake nuo penktadienio.Dėl slogos nieko nepasakė.Liepė test gydyma ir tiek.Esu girdejusi,kazkokiu lasiuku yra ,kad ilasint i karsta vandeni ir pagarint,bet nepamenu kokie.Gal jus žinot?
  • 0

#25 PatsSauDievas

PatsSauDievas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 350
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 504 GL

Parašyta 2011 rugsėjo 23 - 12:23

O nuo kelinto menesiuko galima naudoti tais tepaliukais ir garinimu vonioje?As tai kaip tik vakar buvau dėl slogos pas gydytoja.Liepė eit pas LOR,bet nepriėmė be talono,sake nuo penktadienio.Dėl slogos nieko nepasakė.Liepė test gydyma ir tiek.Esu girdejusi,kazkokiu lasiuku yra ,kad ilasint i karsta vandeni ir pagarint,bet nepamenu kokie.Gal jus žinot?

Ar čia aš vienas nesupratau tavęs?
  • 0

#26 Bajoras

Bajoras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 195
  • Vieta:Mazeikiai
  • Automobilis:Peugeot 607 2.2 HDI

Parašyta 2011 rugsėjo 23 - 14:39

O nuo kelinto menesiuko galima naudoti tais tepaliukais ir garinimu vonioje?As tai kaip tik vakar buvau dėl slogos pas gydytoja.Liepė eit pas LOR,bet nepriėmė be talono,sake nuo penktadienio.Dėl slogos nieko nepasakė.Liepė test gydyma ir tiek.Esu girdejusi,kazkokiu lasiuku yra ,kad ilasint i karsta vandeni ir pagarint,bet nepamenu kokie.Gal jus žinot?

trys šimtai gramų "Maluninko" patrynus is vidaus pašildai su fenu o jei napades tai is kitos puses su vait spiritu sudrekink ir pas LOR nereikes eit .......galima pradet tuoj pat nereiks nė menesio laukt :clap: :clap: :clap:

Šį pranešimą redagavo Bajoras: 2011 rugsėjo 23 - 14:40

  • 0

#27 Bambizas

Bambizas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 314
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:'03 Chrysler Grand Voyager 3.3 Limited

Parašyta 2011 rugsėjo 24 - 16:04

REKOMENDUOJU :good:
  • 0
www.AutoDent.lt - Automobilio įlenkimų šalinimas




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0