Peršokti prie turinio


Nuotrauka

P406 sąvininkų susitikimas prie Plateliu


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 45

#41 Ramunas

Ramunas

    Sisteminis blokas

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 857
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:pimpe prailgintuvas

Parašyta 2011 rugpjūčio 05 - 22:17

tai apsispreskit 13-14 ar 6-7??

R

Apsispresta rugpjucio 13-14 kai bus ilgasis savaitgalis aisku orus siandienai pranesa nekokius, bet gal dar keisies iki to laiko :D

Nenoriu labai pyzdavot, bet tau su galva negerai. Kas gali aukot su seima ar draugais ilgaji savaitgali del pagerimo prie ezeriuko?

R
  • 0
Iš kliento medžiagų nemokamai aplaistau gimtadienius, vestuves, krikštynas ir kitokias šventes

#42 Ramunas

Ramunas

    Sisteminis blokas

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 857
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:pimpe prailgintuvas

Parašyta 2011 rugpjūčio 06 - 18:45

Nu tai cia nuo tavo poziurio priklauso, tik tiek kad reiktu organizuot su protu.. Net gerokai gausesne 205tu frakcija nedryso daryt ilgaji savaitgali, tai ir jusu tikslas turetu buti kuo daugiau zmoniu, kuris ilgaji bus minimalus. P.S.Jei tau jokio skirtumo tai siulau neuzsimt organizavimais ir nebeterst forumo. Kazkaip nekaip atrodo kai pasivadina 406tu meeetas, ir orginazatorius sako man jokio skirumo, tai ir vadinkis, mzk gezu meetas, klubas cia ne prie ko... R

Šį pranešimą redagavo Ramunas: 2011 rugpjūčio 06 - 18:47

  • 0
Iš kliento medžiagų nemokamai aplaistau gimtadienius, vestuves, krikštynas ir kitokias šventes

#43 Roccas

Roccas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.757
  • Vieta:Far away
  • Automobilis:"Skateboard"

Parašyta 2011 rugpjūčio 06 - 19:48

Kai tokie organizaciniai pasiūlymai atvažiuoti ir prisigerti, tai gal aš su draugais išgersiu ar su keliais klubiečiais :beer:
  • 0
P406 2.0 16v XU10J4R.The fastest one after full engine rebuilt...Rides on bioethanol E85

#44 skierka

skierka
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 933
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P205 XSi - P309 GTi - C2 Vtr

Parašyta 2011 rugpjūčio 06 - 20:13

Kai tokie organizaciniai pasiūlymai atvažiuoti ir prisigerti, tai gal aš su draugais išgersiu ar su keliais klubiečiais :beer:

rokenrolai. gali su manim lekti i 205 frakcijos meet'a. jei tik noro bus. paimciau su savo zyzelium pravesciau.

p.s. nebent susiktu man planus mano "puikus" kolektyvas :D
  • 0

#45 Roccas

Roccas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.757
  • Vieta:Far away
  • Automobilis:"Skateboard"

Parašyta 2011 rugpjūčio 06 - 20:55

rokenrolai. gali su manim lekti i 205 frakcijos meet'a. jei tik noro bus. paimciau su savo zyzelium pravesciau.

p.s. nebent susiktu man planus mano "puikus" kolektyvas :D

Ačiū už pasiūlymą, Skierka, mielai lėkčiau, bet su darbu bus nerealus tūsas, panašiai kaip "Pagirios lasvegase" 19-21 dieną prie jūros :clap: Tai turėsiu atsisakyti :shy:
  • 0
P406 2.0 16v XU10J4R.The fastest one after full engine rebuilt...Rides on bioethanol E85

#46 shakilas

shakilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.115
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis: Peugeot 406 LPG

Parašyta 2011 rugpjūčio 06 - 21:29

tai ir vadinkis, mzk gezu meetas, klubas cia ne prie ko...

R

ar ''mzk gezu'', ar ''-ųjų frikcijos'' meetas, koks tau skirtumas, ar klubas susijęs ar ne, bet bent vienas iš jų tave nlb turėtų jaudinti...nors pats ir klausineji dėl datos ir labiausiai komentuoji...keistOlis

Šį pranešimą redagavo shakilas: 2011 rugpjūčio 07 - 20:15

  • 0
Peugeot 406 rallye edition LPG




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0