Peršokti prie turinio


Nu, bukite atsargus!!


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 42

#21 Svečias_urbis_*

Svečias_urbis_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 kovo 23 - 10:59

nuo Kauno puses leke penkios britvos, tai kiekviena ir gavo po blyksni.

Ei, o kaip ten su tuo laiko tarpu, kur turi praeit nuo vieno blyksnio iki kito? Juk anxčiau minėta, kad ar ne 20sek. tarpas daromas (ryškina juostą or smth. :D )...

Jokio tarpo tikrai nebuvo, tik blykst, blykst, blykst.... kaip per naujuosius tik be spalvu :lol:
  • 0

#22 Svečias_kzinas_*

Svečias_kzinas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 kovo 23 - 11:00

nuo Kauno puses leke penkios britvos, tai kiekviena ir gavo po blyksni.

Ei, o kaip ten su tuo laiko tarpu, kur turi praeit nuo vieno blyksnio iki kito? Juk anxčiau minėta, kad ar ne 20sek. tarpas daromas (ryškina juostą or smth. :D )...

huh ryskina juosta :D
siap kas del britvu skunkus atvejis, pagal ka tas britvas identifikuos ? pagal vairuotuojo roza ?
ir draugelis, dirbantis isjieskojimo agenturoje, pasakojo kad sunkus atvejis su tom britvom arba kai prie vairo sedi ne masinos savininkas - tais atvejais beveik neimanoma isieskoti
  • 0

#23 Svečias_Aidas_*

Svečias_Aidas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 kovo 23 - 11:06

pagal ka tas britvas identifikuos ? pagal viaruotuojo roza ?

Pagal šalmų brandus...
  • 0

#24 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2004 kovo 23 - 11:13

pagal ka tas britvas identifikuos ? pagal viaruotuojo roza ?

Pagal šalmų brandus...

Pagal padangų protektoriaus raštą... :blink: :ph34r:
  • 0

#25 Svečias_kzinas_*

Svečias_kzinas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 kovo 23 - 11:27

dar galima pagal variklio ismetamu duju fazo-spektrine analize
  • 0

#26 Svečias_SAR_*

Svečias_SAR_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 kovo 23 - 12:35

per televizorių girdėjau, kad jei nusileidi tą, kaip ji ten vadinasi, nu apsaugą nuo saulės ir tavo veido nenufotografuoja, tai ir nenubaus. Ir dar girdėjau, kad fotografuoja tik tada, kai viršini >20 km/h
  • 0

#27 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2004 kovo 23 - 12:48

Beje, agentūros VBS žiniomis, visi šitie TripTrack'ai, kad užfiksuotų greitį, turi važiuoti min 500 metrų iš paskos, kas mieste gan problematiška. Nežinau tik, kiek tame tiesos... eygu kas daugiau žinot - paporinkit.

500 metrų tėra rekomendacija. Vienas bičiukas per tokį rekomendacijų nesilaikymą pralošė teisme mentams.
  • 0

#28 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2004 kovo 23 - 13:01

ir volvas priartejo. tada pamaceu akute salia veidrodelio.

Kaip tu ja pamamatei, ash net sustabdytas neizhiurejau.
Shiaip pats buvau kaltas. Stebejau per veidrodeli ir galvojau sponsoriu susirado. Pasirodo tikrai susirado. :angry: Po to karto visokiems itartiniems prielipoms ishkarto signalizuoju stopais, kad geriau atsitrauk.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#29 Svečias_urbis_*

Svečias_urbis_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 kovo 24 - 12:04

Vakar Savanoriuose maciau kaip zybsejo inkilas :wacko:

O kurioj vietos Savanoriuose inkilas??? :ph34r: Cia Vilniuj?

cia visi inkilai :ph34r:
  • 0

#30 Svečias_Remis_*

Svečias_Remis_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 kovo 24 - 13:04

Ne apie inkilus sneka, o apie nezymetas masinas,autostradoje, policijos. dabar jie suaktyveja gana smarkiai.Ne gana jog paprasti Volvo stovi, tai Rover'is su Golf'u laksto visur. Kiek informavo pazystami policijos departamente, tai tie su trip trakais kas antra diena vazines. Stai siandien tarp kauno ir vilniaus net 4 masinos policijos buvo. O link Kalipedos tai Volvo 940 tamsiai zalias vazineja vilniaus numeriais V V ....... Neatsimenu tiksliai. Tai va. Zinokite. :blink: :angry: :ph34r: B)
  • 0

#31 Svečias_Valdesas_*

Svečias_Valdesas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 kovo 24 - 13:14

Šiaip tai vakar, apie 9.00 val. darbo reikalais variau į Vilnių iš Kauno, tai nereikėjo jokių nežymėtų mašinėlių. Buvo trys postai, kurie net nesislėpė, tik maža paguoda kai šaudo lazeriniais ar kaip ten jais. Gyvatėms kraujo reikia ir pinigų. :wacko:
  • 0

#32 Svečias_Aidas_*

Svečias_Aidas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 kovo 24 - 13:23

Gyvatėms kraujo reikia ir pinigų. :wacko:

Jūs man kolegos paaiškinkit, kas visgi kaltas: ar tas, kuris viršyjo greitį/pažeidė taisykles, ar mentai, kurie jį nubaudė?

ps. niekaip nesuprantu, kokio b*** reikia važiuot ant mentų/inkilų, jei patys pažeidžiate taisykles?
  • 0

#33 Mike

Mike
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.747
  • Vieta:PaneWėžys
  • Automobilis:Peugeot 405SRi

Parašyta 2004 kovo 24 - 14:10

ps. niekaip nesuprantu, kokio b*** reikia važiuot ant mentų/inkilų, jei patys pažeidžiate taisykles?

profilaktiškai, nes:
1. Jie patys jų nesilaiko
2. Jie jų net nežino (išskyrus kai kuriuos punktus)
3. 50/50 iš stabdymo atvejų būna 100% nekalto vairuotojo dauninimas reikalaujant išpirkos
4. ir t.t.
  • 0
Mike, Peugeot 405 SRi/LPG '87, 1.9l + Peugoet 306 Break '02, 1.6l

#34 Svečias_Aidas_*

Svečias_Aidas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 kovo 24 - 14:29

Jie patys jų nesilaiko

Tamsta netyčia ne giminė musų gerbiamam LR prezidentui?
  • 0

#35 Algirdas

Algirdas

    Įkopęs į penktą dešimtį

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.866
  • Vieta:Lietuvos kaimelis
  • Automobilis:batai....

Parašyta 2004 kovo 24 - 14:44

Nekreipkit demesiu i numerius. Juos kas diena kitokius uzsideda, painioja padorius piliecius tipo :mad:
  • 0
keista... ir vel ne Pugas

#36 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 kovo 24 - 14:52

ir volvas priartejo. tada pamaceu akute salia veidrodelio.

Kaip tu ja pamamatei, ash net sustabdytas neizhiurejau.
Shiaip pats buvau kaltas. Stebejau per veidrodeli ir galvojau sponsoriu susirado. Pasirodo tikrai susirado. :angry: Po to karto visokiems itartiniems prielipoms ishkarto signalizuoju stopais, kad geriau atsitrauk.

pamaceu aisqiai. salia veidrodzio matosi prielipas ant stiklo.

mike - ketvirtas punktas, manding, aktualiausias? ;]

p.s. samoningai stengiuosi laikytis taisykliu. +20 km/h neduoda jokios realios naudos.
  • 0

#37 Mike

Mike
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.747
  • Vieta:PaneWėžys
  • Automobilis:Peugeot 405SRi

Parašyta 2004 kovo 24 - 14:57

mike - ketvirtas punktas, manding, aktualiausias?

Man ne - mane labiausiai biesina 3-ias :mad: ;]

Tamsta netyčia ne giminė musų gerbiamam LR prezidentui?

gal - nes kiek teko pastebėt tai lietuvėlėj praktiškai visi giminės B)
  • 0
Mike, Peugeot 405 SRi/LPG '87, 1.9l + Peugoet 306 Break '02, 1.6l

#38 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2004 kovo 24 - 15:17

Nežinau. Kiek pravažinėjau ir kiek kartų buvau stabdytas, per visą istoriją bandė padaunint tris kartus, bet nei vienu kartu taip ir nemokėjau nei cento (ne ant to užsirovė), vieną kartą teko apturėti malonumą pasėdėt ir roveryje, bei paspoksot filmuką kaip aš gražiai važiavau ir tada nemokėjau nei cento, nors greitį viršijau 28 km. Ir apskritai neskaitant tų trijų atvejų visais atvejais buvau kaltas ir dėl to niekada nesiginčiju, nes visada seku kokiu greičiu važiuoju ir jeigu mane pastabdo, tai ir be jų aparatų aš žinau kiek buvau neteisus. Mane nervina tiktai vienas dalykas, tas vadinamas "dokumentų patikrinimas". Ir viskas. Gyvename civilizuotoj visuomenėj, patys prisikūrėm sau draudimų, pirkdamas auto ir laikydamas teises kiekvienas automatiškai įsipareigojam tų taisyklių naudotis, jeigu kurio tas netenkina, tada parduodi auto ir važinėji viešu transportu, tada neskaudės galvos nei dėl mentų nei dėl mašinos remonto. Ir apskritai durna diskusija :angry: p.s. jeigu kas linkęs į dauno sindromą, tai kaip sakoma "kvailį ir bažnyčioj muša"
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#39 Ozyris

Ozyris
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 1.144
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1 TD Break 1998

Parašyta 2004 kovo 24 - 15:19

vieną kartą teko apturėti malonumą pasėdėt ir roveryje, bei paspoksot filmuką kaip aš gražiai važiavau ir tada nemokėjau nei cento, nors greitį viršijau 28 km.

...nori pasakyt nemokejai nei cento menam i kisene.... :)
  • 0
406 2.1 TD

#40 Svečias_bono_*

Svečias_bono_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 kovo 24 - 15:25

siaip pritarciau Darkai :) ir pridurciau kad del tu paciu nedrausmingu vairuotoju gausos marijos zemej ir keliuose pilna policijos :o aisku reiketu ivertinti ir daugiau faktoriu B) kai vairuotojai ir aplamai zmones lietuvoje bus civilizuotesni :) tai ir necivilizuotu polisininku boos mazeu.. :lol: savaite buvau vienam danijos mieste ale panevezio dydzio - policija maceu tik viena karta :o vot tak :rolleyes:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 2

narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0