Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Priekiniu zibintu reguliavimo motoriukas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 6

#1 pugistas

pugistas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 30
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:Peugeot 307 2.0Hdi 2003 m.

Parašyta 2010 balandžio 28 - 14:51

Sveiki klubiečiai, esu naujokas, tad ir esu susidūręs su painoka dilema. Pabandysiu išdėstyti aiškiau. Nusipirkau Peugeot 307 2.0Hdi 2003 m. mech.pav.dėžė. Buvęs savininkas buvo susimetęs Xenon'us, tad viena kažkaip perdegė ir stikliukas viduje aprūko (sukišo atgal "H" lemputes). Pamaniau pasikeisiu nauja ir tiek, bet kapstinėjantis atradau dar grožybių. Laikikliai lūžę (nepaslaptis, kad mašiniukas buvo "barkšteltas", net neįsivaizduoju, kaip jos dar laikėsi ir nepasimetė kelyje parvarinėjant iš vieno miesto į kitą :) ), o patys žibintai skirtingi: vienas su rankiniu reguliavimu, kitas su elektriniu motoriuku. O kad būtų išlaikytas vientisumas ir gražumas, nusipirkau abu naujus žibintus (su elektriniu reguliavimu). Pateikiu specifikaciją: Peugeot 307 (3A/3C/3E/3H)(2000 - 2007) Head Lamp * Specific: H1/H1/H7 / V-System until 06/2005 * Side: RH * Leveling: Electric TYC no. 20-0165-15-2 OE no. 6205Z3 Džiaugiausi neilgai. Pasirodo, pakuotėje elektriniai motoriukai neįeina, nors paveikslėlis sakė ką kita. Bandžiau pritaikyti naujam žibintui jau esamą vieną motoriuką nuo seno, bet gaunasi taip, kad toji dalis kur įsikiša (įsisuka) per ilga, ar bent man taip atrodo ir neišeina užfiksuoti. Bandžiau skambinėti dėl motoriukų, bet žinios nedžiugino. Kreipiuosi į Jus mieli draugai, gal kartais esate kas susidūrę su šia bėda ir turite atliekamą tokį motoriuką (-us)? Būsiu laaaaaaaaaaaabai dėkingas :)
  • 0

#2 pugistas

pugistas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 30
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:Peugeot 307 2.0Hdi 2003 m.

Parašyta 2010 balandžio 28 - 18:40

Yra keli variantai dar: 1. Pirkčiau sugedusį žibintą su tuo motoriuku. 2. Galiu parduoti savo naują (yra pakavimo dėžė, nenaudota), jei tik kažkam reikalingas. Kol kas, mašiniukas ir stovi aikštelėje :(
  • 0

#3 Albertas

Albertas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.114
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 S16

Parašyta 2010 balandžio 28 - 20:46

Yra keli variantai dar:

1. Pirkčiau sugedusį žibintą su tuo motoriuku.
2. Galiu parduoti savo naują (yra pakavimo dėžė, nenaudota), jei tik kažkam reikalingas.

Kol kas, mašiniukas ir stovi aikštelėje :(

miestas?
  • 0

#4 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2010 balandžio 29 - 08:54

Pas mane berods mėtosi motoriukas. Jeigu neišmečiau pažiūrėsiu.
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#5 Albertas

Albertas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.114
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 S16

Parašyta 2010 balandžio 29 - 09:00

Pas mane berods mėtosi motoriukas. Jeigu neišmečiau pažiūrėsiu.

:)
o pas mane lentynoj... tik reik zhiuret ar toks pat :shy:
  • 0

#6 pugistas

pugistas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 30
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:Peugeot 307 2.0Hdi 2003 m.

Parašyta 2010 balandžio 30 - 09:16

Na va, seną žibintą išardėm ir pastebėjome, kad jame buvo užslėtas motoriukas, bet visai kitoks. Skiriasi "fiškė" ir sukimo mechanizmas.

Oki, mane domina toks, nes būtent tokie tinka turimiems naujiems žibintams. Pastebėjau, kad būtent tokie eina "DEPA" firmos žibintų komplektacijoje. Biski apsišoviau su naujais, bet nieko, pirmas mašiniukas, tad ir klaidų pasitaiko. :)

Ieškomo motoriuko paveiksliukus rasite čia (sudėjau į savo puslapiuką):
Motoriukas
  • 0

#7 Svečias_Tramis_*

Svečias_Tramis_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 balandžio 30 - 23:20

Nusipirkai Peugeot - turėk bėdą :D congrats :)

Šį pranešimą redagavo Tramis: 2010 balandžio 30 - 23:26

  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0