Peršokti prie turinio


605 el. liuko ardymas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 27

#1 Svečias_Gedzilla_*

Svečias_Gedzilla_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 vasario 25 - 14:57

Hi! Ar esate kas nors ardes 605 el. liuka? Na nebutinai 605, gal kituose modeliuose kazkas panasaus yra. Kadangi maniskio visas mechanizmas supuvo, galvoju link pavasario pasikeisti. Viename srote jau radau 605 su el. liuku, tai reikia kazkaip issimti ta visa mechanizma. Tikiuosi, kad jis nebus tokio pat stovio kaip mano dabartinis... :) Tai va! Jei esate kazka tokio dare, pasidalinkit plyz patirtimi! Nuo ko ten pradeti ir panasiai... :) Big thanx!
  • 0

#2 Svečias_aurys[F1]_*

Svečias_aurys[F1]_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 vasario 25 - 16:04

Paimi skardos lapa, uzvirini liuka ir isidedi kondicionieriu :D
  • 0

#3 Svečias_urbis_*

Svečias_urbis_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 vasario 25 - 16:18

Nereikia lyginti kondiske su liuku, ir tas ir tas turi savu privalumu. Tiesa pasakius man liukas svarbiau, o ardymas ir pas mane nusimato viena puse neveikia. Itariu - daug darbo <_<
  • 0

#4 Svečias_Gedzilla_*

Svečias_Gedzilla_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 vasario 25 - 16:34

Na seniau kai vaziavau pas elektrika pataisyti liuko, tai jis labai keikesi, kad sunkiai ardosi visas tas daiktas. Diagnozavo, kad visas mechanizmas sugedes, reikia keisti i kita ir prigasdino, kad jei tai darys, tada nulups daug piningo. :huh: Todel ir noriu pabandyti pasikeisti savo jegom. Tik reikia zinoti nuo ko pradeti, kad neprisidirbti. :)
  • 0

#5 Svečias_bono_*

Svečias_bono_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 vasario 25 - 17:32

manes laukia ta pati procedura kaip ir jusu, tik reikia palaukti shiltesniu oru, o darbelio te bus , vien kol salono dekjoracijas nulpsi
  • 0

#6 Svečias_zhiogas_*

Svečias_zhiogas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 vasario 25 - 17:38

Jo cia tai problemyte pas mane irgi 605 sustreikaves ko taisyti yra kas,manau savo jegomis prasisukciau,bet taipogi noreciau daugiau apie tai info jei savojo karucio 605 be halogenu ir posukiu neparduosiu labai to ir nesistengiu tai info apie automatini liuka nepakenktu,kiek girdejau vienam remontas kainavo 600lt gal juos galima paciam darant ir sutaupyti.
  • 0

#7 Svečias_dzeWs_*

Svečias_dzeWs_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 vasario 25 - 17:54

A pas mane liuko nera :D , tai ir problemos nera :D . Geriau pasakykit kur kreiptis del kondicionieriaus, bo kotai nerabotaet.
  • 0

#8 Svečias_Gedzilla_*

Svečias_Gedzilla_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 vasario 25 - 18:15

Ziuriu el. liuko problema pas 605 savininkus labai populiari... :( O del remonto kainos, tai man elektrikas kiek pamenu irgi minejo, kad be 500 piningu neprasisuksiu. :(
  • 0

#9 Svečias_Dumas_*

Svečias_Dumas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 vasario 25 - 20:02

Jo su liuku problemuyra. Reik puse apdailos nuardyti.PAs mane irgi viskas supuve + dar dratos dantukai nuesti. Siaip pi***nios daug, ypatingai surenkant atgal, reik nevienam daryti nes yra svorio, o kol lygiai atitaikai, kad vandens neleistu, tai visai.... Ir tai nera jokio garantijos, kad vanduo ant trosu nesisunks. Kitaip tariant nerekomenduoju prasidet, as savo isardziau ir surinkau, per diena, bet jau galvojau kad tex kiauru stogu i vilniu vaziuot :) Tiesa kiek mechanizmai is sroto kainuoja?
  • 0

#10 Gidzia

Gidzia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 830
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 205 XRD

Parašyta 2003 vasario 25 - 23:17

Liuka pachiam tvarkytis manau verta tik tuo atveju jei yra kitas geras po ranka ;)) - ta prasme kad tik sukeisti ir psio... Nors ir atrodytu elementarus daiktas, bet vis delto savotishkai sudetingas... :ph34r: A - jei vanduo oleidzhia tai labai gerai juodas silikonas padeda :D Bet tada kondishinas irgi netrukdo...
  • 0
I have gone in search of myself, if i get back before i return - please keep me here.

#11 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2003 vasario 26 - 13:27

Na as jau su sugedusiu nupirkau, dar ir praviras buvo. Nuvariau pas viena pilieti sakau reik kazka daryti kad uzsidarytu, tas sako po poros valandu ateik. Na po poros gryztu, o jis per ta laika ir issiarde ir vel surinko, tik sy kart jau liukas uzdarytas. O problema sako kazkokiose tai kreipianciosiose. Viena suluzus ir liukas skersuoja. Uz visa ta reikala 20lt. Remontuoti po pasidomejimo kainomis noras atsoko (nuo 500lt.), tai ir nafik neremontuosiu, vazinesiu su kondicionieriumi. Tuo labiau is patirties zinau kad kai yra kondicionierius nafik tas liukas.
  • 0
chūinja

#12 Svečias_Gedzilla_*

Svečias_Gedzilla_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 vasario 26 - 14:17

2 Dumas:
Del liuko mechanizmo kainos dar tiksliai nezinau. Pazystamas turi savo srota, tai gausiu pigiai. O gal net ir padovanos. :) Tik reikia tiketis, kad jis veikiantis. :unsure:

2 Kulinaras & othe condition owners:
Na jei tureciau kondicionieriu, tai turbut irgi uzmirsciau ta liuka. ;) Bet deja neturiu sito dalyko. :( Plius dar, kai svogerio 605-tame pamaigiau tas knopkytes liukui praverti, tai ir suskydau. :D Labai jau patiko...
  • 0

#13 Svečias_urbis_*

Svečias_urbis_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 vasario 26 - 18:14

Jo, pasirodo turiu problema. Negalvojau, kad tiek liuko remontas kainuos. Tiesa, ne problema, o cielas dvi. Kondikas irgi neveikia :unsure:
  • 0

#14 Gidzia

Gidzia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 830
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 205 XRD

Parašyta 2003 vasario 27 - 00:45

Plius dar, kai svogerio 605-tame pamaigiau tas knopkytes liukui praverti, tai ir suskydau. :D Labai jau patiko...

Va va - pas save uzhtai atjungiau tas knopkyts, nes vis ilipa kas i mashina ir butinai reikia liuka pamajachinti :D
  • 0
I have gone in search of myself, if i get back before i return - please keep me here.

#15 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.371
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2003 rugsėjo 12 - 11:11

Norejau paklausti, ar tikrai yra vandens nubegimas jei patenka pro liuka automobiliuose Peugeot 405, pas mane nesandarumas tai jau neduok dieve, gal rimtai reik su silikonu amziams uzsandarinti? Is to liuko menka nauda, o triuksmo sociai, plius dar vienoj pusej jau prasisuka ir nekelia liuko :)
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#16 Svečias_urbis_*

Svečias_urbis_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugsėjo 12 - 12:11

plius dar vienoj pusej jau prasisuka ir nekelia liuko

Mano pugui irgi taip buvo - 80 lt., metai garantija, per valanda sutvarko. Veiksmas prie Kauno.
  • 0

#17 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.371
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2003 rugsėjo 12 - 12:15

primink kur tixliau :beer:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#18 Svečias_urbis_*

Svečias_urbis_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugsėjo 12 - 12:20

primink kur tixliau :beer:

Vaziuojant link vandziogalos, pro Sargenus. Pravaziouji Domeikava, leidiesi nuo kalniuko ir po desine zenklas Voskoniai, pasuki, vaziuoji iki pirmos sankryzeles ant kalniuko, suki i desine, iki pat zvyrkelio ir vel i desine, tada iki pat galo 50 namas. Meistras Mindaugas tel 8-689 16181 .
  • 0

#19 SAGA

SAGA
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 129
  • Vieta:VILNIUS
  • Automobilis:...

Parašyta 2003 rugsėjo 12 - 13:20

A pas mane liuko nera :D , tai ir problemos nera :D . Geriau pasakykit kur kreiptis del kondicionieriaus, bo kotai nerabotaet.

KONDICIONIERIAUS REMONTAS :huh:
  • 0

[font="'comic sans ms', cursive;"]P406HDi & P205Mi16[/font]

 


#20 Svečias_AGV_*

Svečias_AGV_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugsėjo 12 - 15:12

Taip liuką ardžiau ir sudėjau ,nieko ten baisaus nėra.Tik viena problepa-reikia turėti detalių po ranka.Jeigu ką domins tas klausimėlis smulkesnę info pirmadieni klauskit.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0