Peršokti prie turinio


605 el. liuko ardymas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 27

#21 Trintukas

Trintukas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 114
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 605 2.1 D12

Parašyta 2003 rugsėjo 12 - 17:01

Liukas pas mane dar veikia, bet gal kas nors zinot kiek kainuoja klimato kontrolės sistemos remontas, o tai kažko nustojo veikti, pats ventiliatorius veikia, patikrinau, bet į jokias valdymo rankenėlių komandas nereaguoja, įtariu, kad čia elektronikos problema.
  • 0
Subaru Outback 2.5

#22 Svečias_borus_*

Svečias_borus_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugsėjo 16 - 14:12

viso liuko kaina ~ 200 lt. jei kam reiktu pas mane lyg ir yra vienas toksnuo 95m 605
  • 0

#23 Svečias_bono_*

Svečias_bono_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugsėjo 16 - 15:47

2AGV: gali papasakot smulkiau apie a liuko ardyma, ka reik ten keisti, i ka keitei(nauja, naudota, savadarbi...), kiek visas remontas uzeme laiko ir t.t. :beer:
  • 0

#24 Svečias_urbis_*

Svečias_urbis_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugsėjo 16 - 15:59

>bono, kas tave domina, ar visas liukas ar tik mechanizmas?
  • 0

#25 Svečias_bono_*

Svečias_bono_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugsėjo 16 - 16:06

aisku mechanizmas.. pats liukas pas mane ciki, tik jo mechanika parejus... <_< kaip ir pas daugeli 605'u vienas kampas nekyla...
  • 0

#26 Svečias_urbis_*

Svečias_urbis_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugsėjo 16 - 16:14

ten greiciausiai bus nudiles ar sutrukes troselis. Mano kai tvarke, tai stebejau kaip dare. Isima trosa ir persuka (jei netrukes), o jei trukes (kaip pas mane buvo) - darbine jo dali nukerpa ir su kempu privirina kita trosa. Ir viskas. Tik nesugalvok ardyti vidaus stogo apdailos, kaip man kazkas patare, tipo maziau kainuos. Visai to nereikejo ir tau tikrai nereiks, nes atrodo problema ta pati.
  • 0

#27 Svečias_AGV_*

Svečias_AGV_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugsėjo 16 - 16:16

Liuko išėmimas iš auto užėmė 30-40 min.Pasidėjus ant stalo prasidėjo viso mechanizmo smulkus ardimas.Tiesa , nepasakiau,kad liukas iš auto išsiima su mechanizmu:pavažos,troseliai,apsaugos ir t.t. . Na žinoma nepaslaptis ,kad smulkiau išardžius ten viduja randama seno sukietėjusio tepalo ir rudžių.Aš viską išardes visas detales abžiurėjau ir nustačiau, kad pas mano liuką yra skile plastmasės-pačiužos,kurios šliaužioja kreipiančiosiomis ir prie jų yra prisuktas pats stiklinis liukas.Plasmases palijavau super klijais.Poto paaiškėjo,kad yra nudile troseliai,tai replių pagalba aš juos persukau taip ,kad darbinis paviršius būtu nenudiles. Kruopščiai viska išvaliau, ką reikėjo sutepti sutepiau ir viską surinkau atgal į auto.Deja neilgai džiaugiausi-nutruko ant troselių padarytos vijos ir liukas vėl nesidarinėja.Gaila kad taip išėjo.Liuką pirkti už 200 lt. kap siulo kolega Borus man perbrangu.Teks tenkintis langų teikiamais malonumais.
  • 0

#28 Svečias_urbis_*

Svečias_urbis_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugsėjo 16 - 16:19

Liuko išėmimas iš auto užėmė 30-40 min.Pasidėjus ant stalo prasidėjo viso mechanizmo smulkus ardimas.Tiesa , nepasakiau,kad liukas iš auto išsiima su mechanizmu:pavažos,troseliai,apsaugos ir t.t. . Na žinoma nepaslaptis ,kad smulkiau išardžius ten viduja randama seno sukietėjusio tepalo ir rudžių.Aš viską išardes visas detales abžiurėjau ir nustačiau, kad pas mano liuką yra skile plastmasės-pačiužos,kurios šliaužioja kreipiančiosiomis ir prie jų yra prisuktas pats stiklinis liukas.Plasmases palijavau super klijais.Poto paaiškėjo,kad yra nudile troseliai,tai replių pagalba aš juos persukau taip ,kad darbinis paviršius būtu nenudiles. Kruopščiai viska išvaliau, ką reikėjo sutepti sutepiau ir viską surinkau atgal į auto.Deja neilgai džiaugiausi-nutruko ant troselių padarytos vijos ir liukas vėl nesidarinėja.Gaila kad taip išėjo.Liuką pirkti už 200 lt. kap siulo kolega Borus man perbrangu.Teks tenkintis langų teikiamais malonumais.

Dar karta pasikartosiu: NESKUBEKIT ARDYTI VISO STOGLANGIO.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0