Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Noriu duju irangos


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 42

#21 Svečias_dzeWs_*

Svečias_dzeWs_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 birželio 19 - 10:15

broliai kurmiai paskaiciuokit: spust
(kiek sutaupote pereje ant duju per menesi)

dar kita: spust

visikai netixli skaiciuokle, cia neitrauka tokie dalykai kaip "sove sklende", "ant benzo nebevaziuaja, ka daryt" ir t.t. kad pigu tam momentui ir kvailiui aisku :mad:

Franci nepradek :angry:
  • 0

#22 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.373
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2004 birželio 20 - 16:16

broliai kurmiai paskaiciuokit: spust
(kiek sutaupote pereje ant duju per menesi)

dar kita: spust

visikai netixli skaiciuokle, cia neitrauka tokie dalykai kaip "sove sklende", "ant benzo nebevaziuaja, ka daryt" ir t.t. kad pigu tam momentui ir kvailiui aisku :mad:

Franci nepradek :angry:

Noretusi kad butu atskira skiltis "Vaziuojantiems su dujomis", nervas ima kai pastoviai pilnas forumas besikartojanciu temu, tokiu kaip "ka daryt", "sove dujos", kaip kam nebevaziuoja ant benzo ir t.t :mad:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#23 Svečias_bole_*

Svečias_bole_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 birželio 20 - 18:10

Kai žmonės, neturėję ir neturintys dujų įrangos ima visomis išgalėmis skleisti melagingus prasimanymus apie mistinius tarpinių keitimus, sproginėjimus, sklendžių lankstymus, žiemos problemas ir t.t., galima padaryti tik vieną išvadą: jie visgi supranta, kad su dujomis pigiau, žiauriai pavydi dujininkams ir niekaip su tuo negali susitaikyti. Kitaip neįsivaizduoju, kam reikėtų taip chroniškai ir fanatiškai varyti ant bezdalių :wacko:
  • 0

#24 acidal

acidal

    piktas jaunuolis

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.338
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:-

Parašyta 2004 birželio 20 - 19:22

Noretusi kad butu atskira skiltis "Vaziuojantiems su dujomis", nervas ima kai pastoviai pilnas forumas besikartojanciu temu, tokiu kaip "ka daryt", "sove dujos", kaip kam nebevaziuoja ant benzo ir t.t :mad:

Ideja verta demesio. Isvengtume religiniu karu - kam nerupes/nervuos dujos - tiesiog ten neskaitys B)
  • 0

Volvo 940 turboplyta MY1997


#25 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.373
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2004 birželio 20 - 19:48

Kai žmonės, neturėję ir neturintys dujų įrangos ima visomis išgalėmis skleisti melagingus prasimanymus apie mistinius tarpinių keitimus, sproginėjimus, sklendžių lankstymus, žiemos problemas ir t.t., galima padaryti tik vieną išvadą: jie visgi supranta, kad su dujomis pigiau, žiauriai pavydi dujininkams ir niekaip su tuo negali susitaikyti. Kitaip neįsivaizduoju, kam reikėtų taip chroniškai ir fanatiškai varyti ant bezdalių :wacko:

ko cia pavydet, jei pavydeciau senai dujos butu integruotos :mad:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#26 Svečias_rally69_*

Svečias_rally69_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 birželio 20 - 22:35

Noretusi kad butu atskira skiltis "Vaziuojantiems su dujomis", nervas ima kai pastoviai pilnas forumas besikartojanciu temu, tokiu kaip "ka daryt", "sove dujos", kaip kam nebevaziuoja ant benzo ir t.t :mad:

ale šios temos pavadinimas, kaip ir aiškus: "Noriu duju irangos" ir VISTIEK SKAITOMA , matyt rūpi ... B)

* * *

p.s. apie dujas ir aš išreikšiu savo nuomonę: turėdamas kokį: p.v.z. 605 3.0 L - statyčiau dujas iškart. Reikia diržus susiveršti - makt - ant dujų, noriu paganelinti - makt - ant benzino. O dėl viešosios nuomonės: šunys loja, o........aš ekonomiškai važiuoju.

Bet turiu tokį ''plento guziuka'', kaip - 205 GTI1.9
ir į jį dujų nestačiau ir nestatysiu: NES KITAIP, MANO LIŪTO ŠIRDIS SUSTOTU IŠ NEVILTIES, JUK VISĄ GYVENIMĄ MAITINOSI ŠVIEŽIA MĖSYTE, O ČIA TAU ŠE: SAUSO ŠUNŲ ĖDALO...
  • 0

#27 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.373
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2004 birželio 21 - 08:15

p.s. apie dujas ir aš išreikšiu savo nuomonę: turėdamas kokį: p.v.z. 605 3.0 L - statyčiau dujas iškart. Reikia diržus susiveršti - makt - ant dujų, noriu paganelinti - makt - ant benzino. O dėl viešosios nuomonės: šunys loja, o........aš ekonomiškai važiuoju.

Bet turiu tokį ''plento guziuka'', kaip - 205 GTI1.9
ir į jį dujų nestačiau ir nestatysiu: NES KITAIP, MANO LIŪTO ŠIRDIS SUSTOTU IŠ NEVILTIES, JUK VISĄ GYVENIMĄ MAITINOSI ŠVIEŽIA MĖSYTE, O ČIA TAU ŠE: SAUSO ŠUNŲ ĖDALO...

Galvoji 605 3.0 SIRDIS NESUSTOS IS NEVILTIES :blush: :beer:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#28 Algirdas

Algirdas

    Įkopęs į penktą dešimtį

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.866
  • Vieta:Lietuvos kaimelis
  • Automobilis:batai....

Parašyta 2004 birželio 21 - 09:55

nu chebra..... Labai jau sena tema istrauket..... :( Dujos Jau 2 menesiai kaip idetos :) Kol kas nesiskundziu :)
  • 0
keista... ir vel ne Pugas

#29 Svečias_vytas_*

Svečias_vytas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 birželio 21 - 10:53

Pas mane toks pat variantas. Peugeot 605 SRI 2.0l 92 m. Planuoju taipogi dujas deti. O kaip su problemomis? Ar "saudo" ?

jei uždegimo sistemą(žvakės,laidai...) gerai prižiūrėsi ,nešaudįs :)
  • 0

#30 Svečias_Bad Boy_*

Svečias_Bad Boy_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 birželio 21 - 14:41

Geriau pasidalinkit kuro sanaudomis, kas kiek ir su kuo pravaziuojat su dujomis? Aciu.........
  • 0

#31 Svečias_vytas_*

Svečias_vytas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 birželio 21 - 14:51

Geriau pasidalinkit kuro sanaudomis, kas kiek ir su kuo pravaziuojat su dujomis?
Aciu.........

Tarp 12-13 litrų 3.0SV
  • 0

#32 2step

2step
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 793
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:[106]

Parašyta 2004 birželio 21 - 16:35

tarp 16-18 l duju mieste. 3litrai sv automatas. plentas 12-14 su mano vazinejimais gaunasi viduriukas - ~14 litru i simta km.
  • 0
[STILO][FIAT STILO, 1.9 JTD 2007][Since May 2012]
[C2][Citroen C2, 1.4 2004][Family reserve since April 2013]
[106 XT 1.4 1993'][Roland Garros][2005-2012][][Sold to rise and shine]

[605 SV 3 1992'][[2005-2009][Sold in a good condition]
[Mazda 323 1986][2003-2005][VW Golf 1987][2001-2003]

#33 Svečias_Bad Boy_*

Svečias_Bad Boy_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 birželio 22 - 13:02

Tada dar vienas kauymelis automatu :lol: turetojams, kiek padideja kuro sanaudos lyginant taki pati identiska auto pvz 3.0 su paprasta ir su automatine greiciu deze? Aciu......... :beer:
  • 0

#34 Gidzia

Gidzia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 830
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 205 XRD

Parašyta 2004 birželio 22 - 14:29

mano fordishka gelda naudoja kazhkur 10/12/15 ltr/100km kopustu.
  • 0
I have gone in search of myself, if i get back before i return - please keep me here.

#35 Svečias_Bad Boy_*

Svečias_Bad Boy_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 birželio 22 - 14:33

O mano fordiska gelda Ford scorpio 93m 2.0 dohcas su pulimiotu 16ltr ir lyg su kompu atreguliavo nesuprantu kodel tiek daug???? ka patarsit :beer:
  • 0

#36 Gidzia

Gidzia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 830
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 205 XRD

Parašyta 2004 birželio 22 - 14:37

O mano fordiska gelda
Ford scorpio 93m 2.0 dohcas su pulimiotu 16ltr ir lyg su kompu atreguliavo nesuprantu kodel tiek daug????
ka patarsit :beer:

1. signatura atidzhiau pazhek ;)
2. dydeliai mashinai reikia dydelio variklio. 2.0 ir su benzu ne ka ekonomishkesnis(gal 1-2ltr skirtumas tik). seip kadaise kai buvo sena iranga - tai sanaudos buvo kazhkur 16-18 mieste. na ir aishku shaudydavo, ant benzo nedirbo ir t.t. :D
  • 0
I have gone in search of myself, if i get back before i return - please keep me here.

#37 Svečias_Bad Boy_*

Svečias_Bad Boy_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 birželio 22 - 16:58

Pas mane viskas ok, nei saudo nei nevaziuoja nei smirda ir tt....:) Gal zinot kur konkreciai gerai ir sakykim nebrangiai reguliuoja dujas?
  • 0

#38 Svečias_Stingeris_*

Svečias_Stingeris_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 balandžio 27 - 15:39

Parduodu beveik nauja duru iranga. Pravaziuota tik apie 6000 km. Balionas 60 litru, reduktorius ir visa kita, kas turi buti. Yra dokumentai. Kaina 500 Lt.

Vazineciau pats-tik dar asilai lietuviai nepadare mano tipo automobiliui maisytuvo, o be jo sprogineja. Pats pirkau uz 1000. Gaila ne tas zodis, bet masinoje nesiveziosi jei ju nenaudoji :unsure:

koks konkreciai modeliuks, gal padesiu
  • 0

#39 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2006 balandžio 27 - 17:24

Parduodu beveik nauja duru iranga. Pravaziuota tik apie 6000 km. Balionas 60 litru, reduktorius ir visa kita, kas turi buti. Yra dokumentai.  Kaina 500 Lt.

Vazineciau pats-tik dar asilai lietuviai nepadare mano tipo automobiliui maisytuvo, o be jo sprogineja. Pats pirkau uz 1000. Gaila ne tas zodis, bet masinoje nesiveziosi jei ju nenaudoji :unsure:

koks konkreciai modeliuks, gal padesiu

paziurek i data kada buvo rasyta zinute! :lol: ;]
  • 0
Roots to roots

#40 twarius

twarius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 364
  • Vieta:Šalia Kauno, ant kalno...
  • Automobilis:Citroen C8o7

Parašyta 2006 balandžio 27 - 18:13

Nu cia pavaret :blink: tarpine keist galvos kas 5000km :lol: as jau 15000km pralekiau ir viskas ok!tevas 6 metus jau su dujom varo ir dar ne karto tarpines nekeite, del saudymo irgi galima gincytis, jei kam ten nenusiseke tai nereiskia, kad visiem taip blogai ;] laiku pakeistos zvakes nesugadina laidu, tuomet ir nesaudo, beto yra apsauga siokia tokia ir ziema liuks, pats laksciau kai kolegu ir netik dyzeliai stovejo prie -20, taigi kiekvienam savo.... :rolleyes:
  • 0
Konegali pinigai, tą gali dideli pinigai




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0