Peršokti prie turinio


Autodiagnostika Vilnius auto 1996-2009m.


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 57

#21 Svečias_Autodiagnostika_*

Svečias_Autodiagnostika_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 spalio 27 - 11:13

Gerai yra įvertinti savo gebėjimus ir t.t. bet jei dirbtum servise tai tavo gebėjimas padaryti autodiagnostiką kainuotų jau ne 120lt o 220lt, nes reiktų ir serviso išlaidas padengti ir t.t.

Deja taip ir nesulaukiau jokio argumento ar fakto pagrindžiančio kainą.

Kainų pagrindas ekonomika , investavimas i įranga. kokybišku paslaugu teikimas vartotojams.

Kainų pagrindas ekonomika , investavimas i įranga. kokybišku paslaugu teikimas vartotojams.
  • 0

#22 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2010 spalio 27 - 11:24

Nesuprantu chebra. Žmogus neprivalo detalizuot iš ko ta kaina susidaro ir taškas. Kainas nustato rinka. Jeigu jam apsimoka dirbt tokiom kainom, tai nafig jas mažint? Sakot bus dvigubai daugiau klientų. O nafig jam dvigumai daugiau tų klientų, jeigu ir su esamų kiekiu laiko visiems neužtenka? Kur logika? Jeigu aš per dieną fiziškai galiu aptarnaut 5-6 klientus ir jie moka po 120, tai nafig man tuos pačius 5-6 imt po 60? Ir apskritai, jeigu brangu, ieškot kur pigiau, čia rinka, o ne komunizmas. Žmogus pasiūlė, jūsų teisė rinktis.
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#23 Svečias_Autodiagnostika_*

Svečias_Autodiagnostika_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 spalio 27 - 11:36

aš pabijojau iš mandagumo forumui taip kalbėt už mane kitas atsake :good: yra rinka yra daug paslaugu ir kainų, niekam nesiūlau savo paslaugu per prievarta jūsų teise rinktis. tik dabar va paskambino žmogus Audi 90 88 metu 2.3 benzinas. klausimas galėsit padėt, sakau taip kokia, kaina sakau tokia, sako tinka.
  • 0

#24 VidasM

VidasM
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 193
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406c

Parašyta 2010 spalio 27 - 13:46

Nesuprantu chebra. Žmogus neprivalo detalizuot iš ko ta kaina susidaro ir taškas. Kainas nustato rinka. Jeigu jam apsimoka dirbt tokiom kainom, tai nafig jas mažint? Sakot bus dvigubai daugiau klientų. O nafig jam dvigumai daugiau tų klientų, jeigu ir su esamų kiekiu laiko visiems neužtenka? Kur logika? Jeigu aš per dieną fiziškai galiu aptarnaut 5-6 klientus ir jie moka po 120, tai nafig man tuos pačius 5-6 imt po 60? Ir apskritai, jeigu brangu, ieškot kur pigiau, čia rinka, o ne komunizmas. Žmogus pasiūlė, jūsų teisė rinktis.

Eik tu ;) tikrai? mes klientai mes ir kuriam rinką.
  • 0

#25 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2010 spalio 27 - 13:59

Eik tu ;) tikrai? mes klientai mes ir kuriam rinką.

Tai ir ieškok kur pigiau
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#26 Svečias_rimucka_*

Svečias_rimucka_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 gruodžio 12 - 19:13

Sveiki, o Pežui 306, 1.8 automatas, 1998 m., pilną diagnostiką Telšiuose padarytumėt? Ir kiek tai kaimnuotų?
  • 0

#27 Svečias_Autodiagnostika_*

Svečias_Autodiagnostika_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 gruodžio 13 - 20:33

rimucka paskambinkit man 862454553
  • 0

#28 Svečias_Autodiagnostika_*

Svečias_Autodiagnostika_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 gruodžio 26 - 11:15

pilnas automobiliu sąrašas po įrangos atnaujinimo kuris įvyko 2010-12-14 pdf online PEUGEOT VISI MODELIAI

Šį pranešimą redagavo Autodiagnostika: 2010 gruodžio 26 - 11:15

  • 0

#29 Svečias_Autodiagnostika_*

Svečias_Autodiagnostika_*
  • Svečiai

Parašyta 2011 kovo 26 - 14:11

up
  • 0

#30 Svečias_aricardas_*

Svečias_aricardas_*
  • Svečiai

Parašyta 2011 gruodžio 15 - 22:44

Eik tu ;) tikrai? mes klientai mes ir kuriam rinką.

jo tokie klientai ir ziuri kaip sumoketi pigiau o paslaugos kokykes jiem nereikia tik kai po20-30lt susimoka10 tokiems tik klaidas mokantiems nuskaityti ir dar vadina diagnostika tai man juokas ima ish tokiu klientu
as imu tiek kiek vertas darbas ir sugaistas laikas ir tiksliai nustatytas gedimas ir tai buna net 350lt ir nesuksu galvos
nes jus pigiu paslaugu ieskotojai niekad negaunate tikslios ishvados o tik dazniausiai paduoda sarasa su klaidu kodais ir dar pasiulo google pasieshkoti :clap: T A I P J U M S IR R E I K I A
gaiskit laika ir ieshkokit pigiu meistru ------ sekmes
  • 0

#31 Tiomis

Tiomis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 82
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2011 gruodžio 15 - 23:22

nu puslapis tikrai nerimtas, kalbos klaidu tai .... nustebino sitas punktas SERVISO NUĖMIMAS(tepalu keitimo servisas)- 40 lt max 1min darbo uz ka cia moketi tokius pinigus :dntknw:
  • 0

#32 kokonas

kokonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.002
  • Vieta:Kaunas ir Shilute
  • Automobilis:Citroen C5 ir Peugeotas 307

Parašyta 2011 gruodžio 16 - 16:33

nu puslapis tikrai nerimtas, kalbos klaidu tai ....

nustebino sitas punktas SERVISO NUĖMIMAS(tepalu keitimo servisas)- 40 lt

max 1min darbo uz ka cia moketi tokius pinigus :dntknw:

:ph34r: 40 lt uzh keliu knopkiu paspaudima? nu gal ce mokama ne uzh darba o know how ;) ne uzh plkatuka o zinojima kur padauzhyti :)
  • 0

Naujos autodalys.
Automobiliu remontas(visu)

Kompiuterine diagnostika

Konsultacijos Tel 865766726[B]


#33 Albertas

Albertas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.114
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 S16

Parašyta 2011 gruodžio 16 - 16:44

su tokiom "linksmom" kainom galit pasisamdyt koki komputerasta, stilista, dizaineri, lituanista.. nes puslapis rimtai briedovas.. kaip ant tvoros uzhrashai :) tipo "kaip norejau, taip ir parashiau.. " :)
  • 0

#34 Svečias_Autodiagnostika_*

Svečias_Autodiagnostika_*
  • Svečiai

Parašyta 2012 rugsėjo 17 - 21:38

Nauja paslauga programiškai atjunginėjam Immobilaizerius EGR vožtuvus LAMBDA zondus suodžiu filtrus DPF palei linka palei linka
  • 0

#35 senis001

senis001
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 24
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 807

Parašyta 2012 rugsėjo 17 - 22:24

O sakykit savo saito skyriuje "saito draugai" nurodydami ir šį forumą ar tikrai gavote forumo leidimą įtraukti į "draugų ratą" ar savavališkai ten įrašėte? Jei sugalvojote nieko neatsiklausę įtraukti pagalvokite apie pasekmes (gal ne šis forumas jus "truktels" bet kiti kurių neatsiklausę įtraukėte). Dėl dizaino ir klaidų tai patikėkit ( darbo patirtis beveik 20 metų) tikrai tragiška - klaidos, šrifto dydžiai, dizainas...
  • 0

#36 Cheinikas

Cheinikas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.047
  • Vieta:205 GTi factory, Lithuania
  • Automobilis:Peugeot 205 VTS, 407 SW

Parašyta 2012 rugsėjo 18 - 06:26

Nauja paslauga programiškai atjunginėjam Immobilaizerius EGR vožtuvus LAMBDA zondus suodžiu filtrus DPF palei linka palei linka

turiu toki klausima - ka jus vadinat pilna diagnostika?
tarkim as atvaziuoju su negraziai dirbanciu varikliu, kartais gestanciu. ka jus uz ta 120 lt padarot?
  • 0

Peugeot 205 VTS - Juodulys


#37 Svečias_Autodiagnostika_*

Svečias_Autodiagnostika_*
  • Svečiai

Parašyta 2012 rugsėjo 18 - 16:52

pilna diagnostika visu sistemų ir kitu moduliu diagnostika, pageidavus klientui galima tik variklio bloko diagnostika visi duomenis yra nuimami nuo mašinos variklio valdymo bloko duomenų. klaidos kodai, kiti variklio parametrai kurie užprogramuoti mašinos kompe ECU ir pilnos diagnostikos kaina ne 120 o 150 lt variklio 80 lt. ir leidimas dėl baneriu buvo gautas iš visu kitu saitu dėl truktelėjimo nebijau iš pradžių buvo gautas leidimas po to įdėtas baneris

Šį pranešimą redagavo Autodiagnostika: 2012 rugsėjo 18 - 17:04

  • 0

#38 Albertas

Albertas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.114
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 S16

Parašyta 2012 rugsėjo 18 - 17:27

:blink: "ATSARGIAU PYYYYP ŽMOGUS NEMOKA UŽ PASLAUGAS. įvyko nemalonus dalykas paskambino žmogus pasakė Yra Peugeot 307 2.0 HDI 2003m. valstybinis Numeris EJM 327 raudona spalva. dingsta trauka. Taip Pat Yra indikacija Antipollution, susitikom, diagnostikos METU užfiksuota buvo daug klaidu. duomenys įvesiu. diagnostikos METU paaiškėjo Kad pagrindinis kompiuteris neduoda pilnos informacijos Pagal Blokus elektroninius. nepraeina testai pompos, kitu bloku elektros, fenas, egr vožtuvas. pagrindinis KOMPIUTERIS PYYYP; indikacija Antipollution. PYYYYPl Galima buvo apsieit ir be diagnostikos bet žmogus sutiko. Pilna Diagnostika. kainos Yra Mano Saite, sutinki su įkainių reikia mokėt. Buvo Pilna klaidu . ir ne Mano Kalte Kad kompiuteris durnelis ir neduoda pilnos informacijos. nors ir šitos informacijos užtenka. dirbam legaliai bijot nėra ko bijot pirmadieni eisim rašyt pareiškimą į policiją. žmogus pradėjo reikšti pretenzijas dėl to kad neva nebuvo pasijungta Prie variklio nors klaidų Pilna, pasakiau Kad Reik apdorot informacija ir paskambinsim ir pranešim Kas ir kaip Reik remontuot. buvo atsisakyta mokėt. žmogus perspėtas dėl pareiškimo rašymo policijai." Kas chia dabar? draugas draugas.. o pezhistus skriaudzhiat? Mano nuomone tai paslauga suteikta nekokybishkai.. Uzh ka babkes moket? kad legaliai dirbat - dar nereishkia, kad dirbat klientui. :) P.S nenoriu ash tokiu draugu :)

Šį pranešimą redagavo Alba: 2012 rugsėjo 18 - 17:32

  • 0

#39 Svečias_Autodiagnostika_*

Svečias_Autodiagnostika_*
  • Svečiai

Parašyta 2012 rugsėjo 18 - 17:42

aš nesu labdaros paramos fondas, aš savo laiką ir darbą įvertinau taip, yra pilna automobiliu su perrašytais kompiuteriais arba su kitais gedimais. kas liečia šita situacija turiu juk pilna informacija. ir koks kompiuteris ir koks softas ir t.t aš nesu kaltas kad pas žmogų kompiuteris sugadintas ir neduoda pilnos informacijos, pas kita automobili buvo žymiai daugiau informacijos nes visa informacija diagnostikos metu yra išsaugoma visi parametrai na ir softu kodai. kartoju dar karta savo darbą ir laiką įvertinau taip ir tokia kaina jeigu kas nepatinka atleiskit bet kitaip nebus kas nori tas skambina kas nenori neskambina
  • 0

#40 Albertas

Albertas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.114
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 S16

Parašyta 2012 rugsėjo 18 - 17:55

o kaip galetum paaishkinti shita "pasakiau Kad Reik apdorot informacija ir paskambinsim ir pranešim Kas ir kaip Reik remontuot" tipo ash nuvariau pas jumi mashina, jus nuskaitet - nenuskaitet.. atsakymas ish jusu ryt paskambinsim.. o ash turiu shiandie pinigus moket? o gal tu paskambysi po savaites? tu durnas gal? uzh ka babkes? ner diagnostikos ner ir babkiu, nebent sumokechiau dali kainos.. uzh fishkes pajungima ir makaules krapshtyma. tu supranti, kad klientui reik suzhinot, kas mashinai blogai ? o ne laukt, kol tu krishtolini rutuli sukiosi. :) neuzsidirbai dar tokiu rekomendaciju, kad galetum taip elgtis

Šį pranešimą redagavo Alba: 2012 rugsėjo 18 - 17:59

  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0