Jump to content


Photo

vaziuoja bet ne taip kaip turetu


  • Please log in to reply
34 replies to this topic

#1 ceburaska

ceburaska
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 218
  • Vieta:england
  • Automobilis:peugeot607 3.0l

Posted 2010 July 06 - 01:33

nu pas mane peugeot 607 v6 3,0l,,,kazkaip jauciu kad nera geros traukos vaziuoji bet kaip prisviles,visgi 3 litrai turetu sukt kaip paseles bet kazko truksta, tiesa kai uzvedu salta apsukos sokineja ir kol neapsyla variklis iki 80c,vaziuojant pirma arba antra pavara laikant 3 apsuku lyg uzdusta ir sokteli i prieki pramusa ,tiesiog laikai gazo pedala automobilis nustoja traukt ir po sekundes kitos prasimusa net susipurto masina,apsiles tokiu triuku nedaro,nu nera gyvybes masinoj,paspaudus iki galo begejas bet supranti kad nelabai jis cia vaziuoja? na kas kokiu minciu?
  • 0

#2 Nelegals

Nelegals
  • Senbuviai
  • posts 1,455
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 16v; Citroën C5X7 2,2HDi 125 kw

Posted 2010 July 06 - 09:30

artistas..ir kas tau cia ka patars.padangas nebent dasipusti.o gal pripratai jau ir atrodo kad netraukia.as persedau nuo lagunos 66kw i 406 97kw tai oho atrode.o dabar ir mazai jau atrodo.
  • 0

#3 robiniuz

robiniuz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 224
  • Vieta:Siauliai
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 16V + LPG

Posted 2010 July 06 - 09:59

tai cia visiem tas pats, pas mane irgi 97 kilovatai, tik ryte i masina isedi, pamynkai pedala, pasokineja ta masina, o kai ilgiau su ja ta diena pravaziuoji ypranti ir atrodo lyg koks 1.4 motoriukas butu :D
  • 0

#4 Svečias_Gutis_406_*

Svečias_Gutis_406_*
  • Svečiai

Posted 2010 July 06 - 10:35

Jei ryte purtosi, ziurek laidus, zvakes. Kuro slegi. Kuri filtra kada keiteisi? Palygink vaziavima saltu oru ir kai karsta. Jei kda vesiau, masina traukia taip kaip turi, pamirsk bedas, ir vazinek sau ramiai. Jei tas pats, varyk diagnostikai. Siaip idealiausia butu, jei turi galimybe, masina palikti servise is vakaro, kad ryte kurtu jau pasijunge prie stendo ir ziuretu kas darosi. O kas liecia pripratima, tai taip. Po kurio laiko masina jau nebetraukia. Bet jei yra pasaliniu trugdziu, tai jau nebegalioja.
  • 0

#5 Nelegals

Nelegals
  • Senbuviai
  • posts 1,455
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 16v; Citroën C5X7 2,2HDi 125 kw

Posted 2010 July 06 - 11:51

pas mane kai motoro temp 90 laipsniu ar daugiau tai jauciasi kad vangiau traukia.jei saltesnis geriau eina.bet cia manau kompas liesesni misini padaro ir maziau traukia..
  • 0

#6 Roccas

Roccas
  • Senbuviai
  • posts 1,757
  • Vieta:Far away
  • Automobilis:"Skateboard"

Posted 2010 July 06 - 11:58

Siaip tai man tie pezu trilitriai standartiniai kazkokie tinginiai, nelabai ir jauciasi, kad jie jegos turetu...Be to masinos svoris didelis, daryk isvadas.
  • 0
P406 2.0 16v XU10J4R.The fastest one after full engine rebuilt...Rides on bioethanol E85

#7 ceburaska

ceburaska
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 218
  • Vieta:england
  • Automobilis:peugeot607 3.0l

Posted 2010 July 06 - 23:56

va siandien visai nebetraukia,viena babina sudege,rytoj keiciu, zvakes visas taip pat,nu nezinau reiks kada nors paprasyt kas turi toki pat kad duotu pavaziuot ar daug kuom skirias paziuresiu,,matyt visada norisi daugiau ir greiciau,nesenei teko vaziuot su mersu 2,7 diesel 2003 metu e klase tai uz mano peziuka traukia daug geriau,myliu as ta savo pezika,dar greit nenurasysiu
  • 0

#8 jawasaki

jawasaki
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 510
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406 3.0

Posted 2010 July 07 - 21:22

Siaip tai man tie pezu trilitriai standartiniai kazkokie tinginiai, nelabai ir jauciasi, kad jie jegos turetu...Be to masinos svoris didelis, daryk isvadas.

nu nzn tevai su kokiu vaziavai tiksliai modeliu 3.0 ? kiek vaziavai? su es9j4 ir es9j4s pasiekus ~4,2k rpm tai isvis isijungia kaip turbina, mieste kaip su dyzeliu vazineju - aukstom pavarom, jei nuotaika rami, jei ne tai aukleju labai izulius tautiecius-kaimiecius su audem ir bmw :ax: koks ten jo jau svoris toks pat kaip mano 406 ~1,5t. siaip 406 su mech. deze ir es9j4 - smagesnis ir jautresnis nei 607 automat. su naujesniu es9j4S, bet teko pagainiot - NENUSIVYLIAU, kaip audi A8 4,2 quattro ar net brolio s80 2,9 mech. - vangoki tikrai

Edited by jawasaki, 2010 July 07 - 21:23.

  • 0

#9 jawasaki

jawasaki
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 510
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406 3.0

Posted 2010 July 07 - 21:30

va siandien visai nebetraukia,viena babina sudege,rytoj keiciu, zvakes visas taip pat,nu nezinau reiks kada nors paprasyt kas turi toki pat kad duotu pavaziuot ar daug kuom skirias paziuresiu,,matyt visada norisi daugiau ir greiciau,nesenei teko vaziuot su mersu 2,7 diesel 2003 metu e klase tai uz mano peziuka traukia daug geriau,myliu as ta savo pezika,dar greit nenurasysiu

jei sitas 5 cilindru, tai tikrai smagus, tokiu dyzeliu vertu demesio tikrai yra dar: volvo D5, bmw 3.0 ir t.t. Siaip kai numusa babina pas situos tai isvis dega variklio simbolis ir atjungia ta puse variklio kur parejo babina - aplinkosaugos sumetimais :) zvakeles bus nepigios platinines ~40-50 lt. uz vnt. babina 150-200lt. beje zvakes butinai keisk, nei kai ju nemegsta keist liaudis, tai poto tenka babinas keist - isdidejusio-isdegusio tarpelio tarp zvakes elektrodu nemegsta sitos babinos
  • 0

#10 ceburaska

ceburaska
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 218
  • Vieta:england
  • Automobilis:peugeot607 3.0l

Posted 2010 July 08 - 01:20

na as jau 4 babina per 2 metus keiciu,vienos kaina 26 svarai,,,,idomiausia kad paskutines trys nudege kai ijungiau dujas saltam varikliui tik susiputre ir engine check ant skydelio ir babinai baibai,gal toks sutapimas,
  • 0

#11 ceburaska

ceburaska
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 218
  • Vieta:england
  • Automobilis:peugeot607 3.0l

Posted 2010 July 08 - 01:23

ai dar dariau diagnostika tai kazkaip ten rodo babinu varzas kaip dirba sako kad geros bet isukus zvakes iskart matesi kuri nedirba,va is diagnostika nemato,as dar itariu oro srauto matukli nes kartais girdisi kaip jis ten traska nors variklis dirba ant laisvu gerai o garsas sklinda ne koks
  • 0

#12 jawasaki

jawasaki
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 510
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406 3.0

Posted 2010 July 08 - 07:47

na as jau 4 babina per 2 metus keiciu,vienos kaina 26 svarai,,,,idomiausia kad paskutines trys nudege kai ijungiau dujas saltam varikliui tik susiputre ir engine check ant skydelio ir babinai baibai,gal toks sutapimas,

musu techninio konsultanto 607-am su babinom tas pat :rolleyes: ir be duju pas ji, kai pirma nuduso, tai susigribo zvakes keist, kurios buvo gerokai pasidevejusios
kaip suprast dujas jungei - ka pas tau paciam reikia ijungt? kokia iranga, karta?
kompe raso laika ms - kurios ant laisvu rodo ~2ms
gal garsas eina is elektrines droselines sklendes?
  • 0

#13 ceburaska

ceburaska
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 218
  • Vieta:england
  • Automobilis:peugeot607 3.0l

Posted 2010 July 08 - 22:53

man kazkas ten su duju nustatymais yra nes man ir saltam varikliui perjungia i dujas,o tada kratosi nemegsta,tai as pats uzkaitinu ant benzo o tada ir perjungiu,siaip del vaziavimo nera nekarto dujos pavedusios,jau 3 metai kaip ant ju vazineju,stagas dujos,lenkiskas kompas bet jokiu problemu,iskyrus tai kad saltam varikliui nori jas ijungti,geras o pezam nuo 2004 metu jai newklystu babinos keiciasi su visa plata iskart 3,kaina 216 svaru,ot padare nudege viena keisi tris uz nemenka sumele
  • 0

#14 Linas

Linas
  • Senbuviai
  • posts 2,321
  • Vieta:Žagarė - Šiauliai - Merkinė
  • Automobilis:Peugeot 307SW 2ltr HSI 79kw 2003m.

Posted 2010 July 09 - 06:45

Del per ankstyvo persijungimo i dujas reiktu kreiptis i dujininkus, kad padidintu temperatura prie kurios persijungia.
  • 0

ex Peugeot 605 93metu 2.0l 89kw. LPG Su koza roza.

ex Peugeot 406 97m. 1,8l 81kw. LPG 

ex Peugeot 406 00m. 2.0l 99kw LPG.

ex Peugeot 307 SW 2 ltr HDI 79kw 2003 m.

Peugeot 407 SW 2ltr 100kw HDI koža roža aftamac ir daug elektros


#15 jawasaki

jawasaki
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 510
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406 3.0

Posted 2010 July 09 - 19:33

man kazkas ten su duju nustatymais yra nes man ir saltam varikliui perjungia i dujas,o tada kratosi nemegsta,tai as pats uzkaitinu ant benzo o tada ir perjungiu,siaip del vaziavimo nera nekarto dujos pavedusios,jau 3 metai kaip ant ju vazineju,stagas dujos,lenkiskas kompas bet jokiu problemu,iskyrus tai kad saltam varikliui nori jas ijungti,geras o pezam nuo 2004 metu jai newklystu babinos keiciasi su visa plata iskart 3,kaina 216 svaru,ot padare nudege viena keisi tris uz nemenka sumele

paziurejau panasu kad klysti del nuo 2004 babinu pakeitimo, o va pas saviski seneli :pug: keiciau tai kaip tu sakai viena plata, o i kita cilindra isvis laidais nueina
del duju turi normaliai pereiti ir buti nustatytos kad isijungtu nuo ~+35C aus. skyscio temp.

Edited by jawasaki, 2010 July 09 - 19:33.

  • 0

#16 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • posts 4,754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Posted 2010 July 10 - 13:17

kaip as negaliu pakesti tu duju :fool: .., ex mondeo buvau ikises dujas, tie patys simdromai buvo... ka bedariau niekas nepadejo, diagnostika padarau, pakeiciu kas reikia po dienos vel sabashh... jezau... su 3 masinoim atsivazinejau apdujintom, daugiAU nei uz ka.... nebent tureciau darbini arkli iki darbo..., tada gal... o i tokia masina trilitre.., ar apsimoka topki varikli gadinti? turejau 605 trilitri.., vazinejau benzinu ir dziaugiausi komfortu nors ir kaINAvo daug, uztat, kai pasakydavau kitiems kad vienas benzas ir trilitris malonuma jausdavau... traukos visai netrukdavo, visi pasilikdavo is galo... sekretore is darbo jau po keliu nesimaisydavo :clap: :shy: zmona kalbina deti dujas i jos monde automata.. i kalbas ne is tolo nesileidziu.... nes varikliukas ledas, benzo tiesiojoj 7ltr, mieste iki 10ltr ne daugiau... idesiu dujas, kad ir tiesiogines, po poros metu vistiek bus bedu pradzia... jau esu atsiziurejes duju... dirbau servise, tai ir su tiesioginem atvaziuodavo slieku ieskot :doh:
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#17 Neburtininkas

Neburtininkas
  • Senbuviai
  • posts 1,227
  • Vieta:danija
  • Automobilis:www

Posted 2010 July 10 - 13:53

kaip as negaliu pakesti tu duju :fool: .., ex mondeo buvau ikises dujas, tie patys simdromai buvo... ka bedariau niekas nepadejo, diagnostika padarau, pakeiciu kas reikia po dienos vel sabashh... jezau... su 3 masinoim atsivazinejau apdujintom, daugiAU nei uz ka.... nebent tureciau darbini arkli iki darbo..., tada gal... o i tokia masina trilitre.., ar apsimoka topki varikli gadinti? turejau 605 trilitri.., vazinejau benzinu ir dziaugiausi komfortu nors ir kaINAvo daug, uztat, kai pasakydavau kitiems kad vienas benzas ir trilitris malonuma jausdavau... traukos visai netrukdavo, visi pasilikdavo is galo... sekretore is darbo jau po keliu nesimaisydavo :clap: :shy:
zmona kalbina deti dujas i jos monde automata.. i kalbas ne is tolo nesileidziu.... nes varikliukas ledas, benzo tiesiojoj 7ltr, mieste iki 10ltr ne daugiau... idesiu dujas, kad ir tiesiogines, po poros metu vistiek bus bedu pradzia... jau esu atsiziurejes duju... dirbau servise, tai ir su tiesioginem atvaziuodavo slieku ieskot :doh:

dujas turi idet tas kas ismano ir tuomet bedu nebus! O jei deda tas kas galwoje kad wiska ismano tada ir prasideda bedos.
  • 0

TFSI lpg hibrid 147kw

parduodu devetas lengvuju automobiliu priekabas


#18 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • posts 4,754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Posted 2010 July 10 - 15:41

tegu toks ir deda, bet negalvokit, kad vaziuosit be papildomos prieziuros ir islaidu :fool:
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#19 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • posts 2,079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Posted 2010 July 10 - 16:27

tegu toks ir deda, bet negalvokit, kad vaziuosit be papildomos prieziuros ir islaidu :fool:

ne daugiau tos prieziuros ir islaidu nei kad su 406-tu dyzeliu vargsti... :ax:
  • 0

#20 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • posts 4,754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Posted 2010 July 11 - 10:04

dabar tik prasideda vargai su tuo dyzelioku :doh: rugpjuti po krikstynu imsiu lauk, ziuresiu turba pro kur tepalus varo... :doh: jis bent jau vaziuoja su tom esamom problemom jau puse metu ir susitvarkau, be jokiu dideliu problemu ir islaidu. kolkas i varikli per visa savo eksploatavimo laika, kainavo tik tepalai ir dirzelis :D. nera nors lamdos, zvakiu, zvaklaidziu, ir visokios kitos ch*inia... mano dyzelis nuspejamas kaip du kart du. :pug: jei ne dyzelio pigumas, tai tik benzinas mane vistiek labiau traukia.

Edited by Eddy, 2010 July 11 - 10:09.

  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users