Peršokti prie turinio


Nuotrauka

HDI ir kuras is "backos", baltarusiškas...


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 81

#81 VidasM

VidasM
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 193
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406c

Parašyta 2010 lapkričio 26 - 17:31

Kam pirkt dyzeli jei po to piliesi kura is degalines. Kalbu tik apie save niekada nepirkciau dyzelines masinos jei jo negauciau pigiau uzsipilt.

tai tu gi iš Rokiškio, aš Tave pilnai suprantu.
  • 0

#82 Arvydzius

Arvydzius
  • Nariai
  • Pranešimai: 218
  • Vieta:Utena
  • Automobilis:Peugeot 307 1.6Hdi, Subaru Outback boxer diesel 2011

Parašyta 2011 vasario 02 - 10:47

Ash pats ishbandes dyzeli ir ish laivu(patikekite tas pats pilamas) ir ish traukiniu(kuro bazeje dirba labai savas zmogus, pagal popierius tas pats zyzelinas kas ir kolonelese) o dabar pilu ish BACHKOS
Ir nematau problemu. Kaip ir minejo kolegos tik nereikia maishyti BACKOS ir BALOS. Patikimi zmones vezha patikima kura ir turi pastovia klientura kuriai parduoda normalu dyzelina, jei butu sh.. dyzelis, estu variklius ar siurblius, tokie pardavejai negyventu ir neprekiautu. O jei kazhkas kazhur kazhkada uzsipyle krosniu kuro(pats pirkau toki automobili P406 -99m. 2.0L Hdi.ish kaimiecio kuris pyle toki ir pugas nebeuzsivede :) )
Nusipirkau ash ta p406 uzh kapeikas(3500 lt priesh 2 metus :).ploviau kuro baka, restauravau purkshtukus(viso man kainavo 600 lt)
Po shiu darbu su tuo pugu dar 2 metus vazhinejau be problemu. Pardaviau pernai pazystamai moteriai. Nu zinokite dar vis vazhiuoja... :)
Taip kad neknisam smegenu ir pilam kam kur geriau ir pigiau ar patogiau. O del backos tai ka nusipirksi ta ir turesi :)
sekmes

Tai va iš kur tokie postai atsiranda:

(kokonas Parašyta: Feb 1 2011, 07:54 AM
Visi Hdi kiek turejes salcio nelabai toleruoja. Iki -10 viskas dar chiki piki, pasiekus -15 prasideda ilgesnis zulinimas, kokias 5-10 sekundziu kol paima, -20 griebia, ir gesina paskui vel griebia ir tai uzsikuria tai nelabai :)
Vienzo Hdi kiek mano praktika nesha nelabai salti megsta.
Tdi viskas ok. O hdi vat nelabai. )visa tema
  • 0
Pesimistas - gerai informuotas optimistas




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0