Peršokti prie turinio


Subas galineje palangeje


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 42

#1 Svečias_Antuoske_*

Svečias_Antuoske_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 rugpjūčio 06 - 14:12

Sveiki, neseniai pakeiciau orginalu magiuka i savo kenwoda, isimeciau ir suba su stiprintuvu, bet nera gero efekto isviso barskalyne gavosi, mat bagazine yra uzdara nuo salono tai su mana subu s... gaunasi, galvoju isimesti suba i galine panele ar kas jau yra taip dares? cia aisku jau reiktu free air subo :) beja mana subas nera labai geras bochman 200 wrms
  • 0

#2 Neburtininkas

Neburtininkas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.227
  • Vieta:danija
  • Automobilis:www

Parašyta 2010 rugpjūčio 06 - 16:57

kazkada ir as audziau toki minti. turiu ir suba nusipirkes. ale taip ir paliktas namie net neispakuotas
  • 0

TFSI lpg hibrid 147kw

parduodu devetas lengvuju automobiliu priekabas


#3 Svečias_Antuoske_*

Svečias_Antuoske_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 rugpjūčio 06 - 16:59

nu gal isidejot kas? ten nemazai yra vargo rejk pjaustyt su bulgarke nemazai truputu baisu, todel ir klausiu gal kas turi praktikos ir patartumet ka :rolleyes:
  • 0

#4 Neburtininkas

Neburtininkas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.227
  • Vieta:danija
  • Automobilis:www

Parašyta 2010 rugpjūčio 06 - 18:52

tai tu bent kokius kiausinius ileisk i medine palange. paskuj galvok tada apie suba
  • 0

TFSI lpg hibrid 147kw

parduodu devetas lengvuju automobiliu priekabas


#5 Svečias_kazinak_*

Svečias_kazinak_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 rugpjūčio 06 - 18:59

statai suba atsukta i slydziu anga ir girdesi,mas mane taip buvo sedane padaryta ,tai problemu neturejau su girdejimu
o vat i coupe buvo taip idetas :)
Posted Image
  • 0

#6 Svečias_Antuoske_*

Svečias_Antuoske_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 rugpjūčio 06 - 20:14

siaip nepaminejau labiau noreciau vietos bagazineje ^_^ ir taip zapaske metos o dar subas tai isvis.. gal ir teisybe su kiausiai irgi turetu gerai skambeti, reiketu permastyt apie ta suba ir akuma pataupyciau :hmm:
  • 0

#7 Samtron

Samtron
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 674
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 508 HDi

Parašyta 2010 rugpjūčio 06 - 22:50

O nuo kada boschman'ai groja? Jie barška.
  • 0

I <3 HATERS


#8 Neburtininkas

Neburtininkas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.227
  • Vieta:danija
  • Automobilis:www

Parašyta 2010 rugpjūčio 07 - 16:11

siaip nepaminejau labiau noreciau vietos bagazineje ^_^ ir taip zapaske metos o dar subas tai isvis.. gal ir teisybe su kiausiai irgi turetu gerai skambeti, reiketu permastyt apie ta suba ir akuma pataupyciau :hmm:

na as ir esu i medna panage juo ikises. siaip norm visai.
yra kazkur tema apie tai. rasyta,berods irgi apie 406
  • 0

TFSI lpg hibrid 147kw

parduodu devetas lengvuju automobiliu priekabas


#9 Neburtininkas

Neburtininkas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.227
  • Vieta:danija
  • Automobilis:www

Parašyta 2010 rugpjūčio 07 - 16:16

o beje gal kam reikia subo. sony xplod berods 1300w . tiksliau gerai nepamenui. nupirkau nes buva nukainuotas ir galvojau sau detis.bnuvau mokejes berods 50 euru vokietijoj. yra cekis garantija dviem metams. na dabar jau nekazin kas like tos garantijos :rolleyes:
  • 0

TFSI lpg hibrid 147kw

parduodu devetas lengvuju automobiliu priekabas


#10 sieras206

sieras206
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.197
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406 HDI, 406 2.0T , 106 1.5D

Parašyta 2010 rugpjūčio 08 - 21:11

i orginalia palange neidesi subo jokiu budu. subas sveria daug, o palange ten :doh: (dar plius stipriaka matyt tvirtinsi is kitos puses taupydamas erdve) teks gamintis kita. Pasigaminti kita, bus truputi problemu su visokiais islenkimais tvirtinimais ir panasiai. Mano nuomone, perki naujus gerus garsiakalbius, galinius rinkis kuo geresnius atkreipk demesi i daznius kuo didesnis dazniu diapazonas (Hz) tuo muzika ispudingiau gros. mano nuomone ziurekis gerus kiausinius su stiprintuvu. pats isidejau taip, tai bagazines visas stiklas matos kaip virpa per veidrodeli :)
  • 0

Peugeot%20logo.gif

EX 206 1.9D; 405 SRI ; 106 - 1.5D ; 406 Turbo petrol - 108kw , 406 HDI -80KW
NOW 306 XT 1,8 74KW automatic ; 306 cabrio; 407 1,6 hdi


#11 Neburtininkas

Neburtininkas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.227
  • Vieta:danija
  • Automobilis:www

Parašyta 2010 rugpjūčio 08 - 21:28

i orginalia palange neidesi subo jokiu budu. subas sveria daug, o palange ten :doh: (dar plius stipriaka matyt tvirtinsi is kitos puses taupydamas erdve) teks gamintis kita. Pasigaminti kita, bus truputi problemu su visokiais islenkimais tvirtinimais ir panasiai. Mano nuomone, perki naujus gerus garsiakalbius, galinius rinkis kuo geresnius atkreipk demesi i daznius kuo didesnis dazniu diapazonas (Hz) tuo muzika ispudingiau gros. mano nuomone ziurekis gerus kiausinius su stiprintuvu. pats isidejau taip, tai bagazines visas stiklas matos kaip virpa per veidrodeli :)

tu su ta palange biski nusisnekejai
  • 0

TFSI lpg hibrid 147kw

parduodu devetas lengvuju automobiliu priekabas


#12 sieras206

sieras206
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.197
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406 HDI, 406 2.0T , 106 1.5D

Parašyta 2010 rugpjūčio 08 - 21:58

ai, sorry, nepastebejau kad cia 406 :shy: galvojau apie 206 sneka... po vakar skaiciai liejas :D
  • 0

Peugeot%20logo.gif

EX 206 1.9D; 405 SRI ; 106 - 1.5D ; 406 Turbo petrol - 108kw , 406 HDI -80KW
NOW 306 XT 1,8 74KW automatic ; 306 cabrio; 407 1,6 hdi


#13 Neburtininkas

Neburtininkas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.227
  • Vieta:danija
  • Automobilis:www

Parašyta 2010 rugpjūčio 08 - 22:17

ai, sorry, nepastebejau kad cia 406 :shy: galvojau apie 206 sneka... po vakar skaiciai liejas :D

visiem pasitaika :beer:
  • 0

TFSI lpg hibrid 147kw

parduodu devetas lengvuju automobiliu priekabas


#14 EsTr3ToR

EsTr3ToR
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 760
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 205 Gti 1992 1.9

Parašyta 2010 rugpjūčio 09 - 16:46

i orginalia palange neidesi subo jokiu budu. subas sveria daug, o palange ten :doh: (dar plius stipriaka matyt tvirtinsi is kitos puses taupydamas erdve) teks gamintis kita. Pasigaminti kita, bus truputi problemu su visokiais islenkimais tvirtinimais ir panasiai. Mano nuomone, perki naujus gerus garsiakalbius, galinius rinkis kuo geresnius atkreipk demesi i daznius kuo didesnis dazniu diapazonas (Hz) tuo muzika ispudingiau gros. mano nuomone ziurekis gerus kiausinius su stiprintuvu. pats isidejau taip, tai bagazines visas stiklas matos kaip virpa per veidrodeli :)

Gal ne stiklas virpa, o pats veidrodelis? :) Bent jau pas mane tai taip. Beja pritariu kolegu nuomonei kad pakanka geru elipsiu y gala kokybisku. Pas mane be stiprintuvo pakankamai padoriai groja, o jei i visas originalias vietas sumontavus geros kokybes garsiakalbius + stipriaka tai manau isvis puikiai skambetu.
  • 0
Peugeot 205 GTi 1992 Sorrento Green 1.9 Mi16 Sometime... Peugeot 205 GTi 1987 Graphite Grey 1.6->1.9 Finished Restoration

#15 cecenasdd

cecenasdd
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 98
  • Vieta:kaunas
  • Automobilis:peugeot 306 xr &quot;su veranda&quot;

Parašyta 2010 rugpjūčio 09 - 21:24

nu gal isidejot kas? ten nemazai yra vargo rejk pjaustyt su bulgarke nemazai truputu baisu, todel ir klausiu gal kas turi praktikos ir patartumet ka :rolleyes:

subo garsiakalbiams yra tam tikras dezes turis kuriame jie skamba kokybiskai. turis turi buti nei per didelis nei per mazas. o palangei ydeta suba banadziau, net ir 106 bagazines turis 400wt subui per didele :fool: bandusiu varianta su deze ir alsuokliu isvestu i palange :dntknw:p.s subo garsiakalbis butinai turi but atsuktas i tuscia erdve bagazinei kitaip neskambes poto pats nesuprasi kur dingo visi bumcikai prikrovus bagazine saslikiniu, palapiniu, lagaminu... :)

Šį pranešimą redagavo cecenasdd: 2010 rugpjūčio 09 - 21:38

  • 0
"NET IR UZ BLOGA DARBA REIK DEKOTI, KAI JI KAS DARO IS VISOS SIRDIES"v.sekspyras

#16 Svečias_Antuoske_*

Svečias_Antuoske_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 rugpjūčio 10 - 11:34

Jo su pilna bagazine lievai beskamba, dbr stiprintuva esu labai gerai susireguliaves tai visgi ir isgirstu sioky toky bosa is bagazines, su lauku reiks didint galia tada matysiu rezultatus, o galine palange visdelto palisiu ramybej, beje ir kiausius metant tenm reik pjaut didesnes dkyles, nes tikrai netilps magnetai B)
  • 0

#17 boMod

boMod
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 444
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1TD

Parašyta 2010 rugpjūčio 10 - 14:16

Porta vesk pro slidziu anga i salona ir bus to zemo, apsiskaiciuok kokio diametro tik ir kokio ilgio ten darytis su programom ar internete susiraskskaiciuokle ir tada galesi is belekur atvest i salona zema :wh:
  • 0

#18 cecenasdd

cecenasdd
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 98
  • Vieta:kaunas
  • Automobilis:peugeot 306 xr &quot;su veranda&quot;

Parašyta 2010 rugpjūčio 10 - 21:27

Porta vesk pro slidziu anga i salona ir bus to zemo, apsiskaiciuok kokio diametro tik ir kokio ilgio ten darytis su programom ar internete susiraskskaiciuokle ir tada galesi is belekur atvest i salona zema :wh:

gerai tiems pas ka yra slidziu anga automobilije.cia tik baltas pavydas :blush:
  • 0
"NET IR UZ BLOGA DARBA REIK DEKOTI, KAI JI KAS DARO IS VISOS SIRDIES"v.sekspyras

#19 cecenasdd

cecenasdd
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 98
  • Vieta:kaunas
  • Automobilis:peugeot 306 xr &quot;su veranda&quot;

Parašyta 2010 rugpjūčio 10 - 21:35

Jo su pilna bagazine lievai beskamba, dbr stiprintuva esu labai gerai susireguliaves tai visgi ir isgirstu sioky toky bosa is bagazines, su lauku reiks didint galia tada matysiu rezultatus, o galine palange visdelto palisiu ramybej, beje ir kiausius metant tenm reik pjaut didesnes dkyles, nes tikrai netilps magnetai B)

beje kiek esu girdejes tai garsiakalbis skamba gerai jai salia magneto nera metal o 605 restailinge galinej palangej elipses prisuktos prie metalo tiesiai per magneta :dntknw: tai kur cia slypi visa ta gudrybe ir teisybe :dntknw:
  • 0
"NET IR UZ BLOGA DARBA REIK DEKOTI, KAI JI KAS DARO IS VISOS SIRDIES"v.sekspyras

#20 Svečias_Gutis_406_*

Svečias_Gutis_406_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 rugpjūčio 10 - 22:21

Na reiks pabandyti ismesti stiprintuva, nes tiek magas, tiek koloneles pas mane sudetos tikrai geros, o va to zemo daznio truksta... Jei yra cia melomanu, koki stipriaka siulytumet deti? Magas JVC KD-AVX44, koloneles kenwood (berods). Tikrai kokybiskos ir sumoketa uz jas pakankamai daug.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0