Peršokti prie turinio


Subas galineje palangeje


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 42

#21 cecenasdd

cecenasdd
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 98
  • Vieta:kaunas
  • Automobilis:peugeot 306 xr "su veranda"

Parašyta 2010 rugpjūčio 10 - 22:26

Na reiks pabandyti ismesti stiprintuva, nes tiek magas, tiek koloneles pas mane sudetos tikrai geros, o va to zemo daznio truksta... Jei yra cia melomanu, koki stipriaka siulytumet deti? Magas JVC KD-AVX44, koloneles kenwood (berods). Tikrai kokybiskos ir sumoketa uz jas pakankamai daug.

kaip ir visada kaip ir magelyj taip ir stipreke turi but kuo daugiau reguliavimu ir dar neturi stipriako galingumas virsit garsekalbiu galingumo bo bus ....ojojoi
  • 0
"NET IR UZ BLOGA DARBA REIK DEKOTI, KAI JI KAS DARO IS VISOS SIRDIES"v.sekspyras

#22 Svečias_Gutis_406_*

Svečias_Gutis_406_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 rugpjūčio 10 - 22:28

kadangi sitoje srityje esu visiskas diletantas, tai ir idomu, ka pasiulytu zmones, kurie tame nusimano, arba yra isbande. Nes dabar mastau kad reikia pajungti stipriaka, ir jei to bus per mazai, deti suba i palange. I bagazine deti nera galimybes.
  • 0

#23 EsTr3ToR

EsTr3ToR
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 760
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 205 Gti 1992 1.9

Parašyta 2010 rugpjūčio 11 - 08:48

Gali detis ir galingesni stipriaka su zingsniu i ateiti, bet tada turesi suprast kad gali virsyti garsiakalbiu ribas, teks pajausti "ta riba", o visiem girtiem draugam prie ezero lendantiems pagarsint muzono isvis rankas kapot :) Asmeniskai deciausi toki kuris tip top atitinka visa aparaturos galia ir jos nevirsyja :)
  • 0
Peugeot 205 GTi 1992 Sorrento Green 1.9 Mi16 Sometime... Peugeot 205 GTi 1987 Graphite Grey 1.6->1.9 Finished Restoration

#24 Svečias_Antuoske_*

Svečias_Antuoske_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 rugpjūčio 11 - 12:30

ei zmones paaiskinkit man zaliam kas ta slidziu anga? kur ji ten randasi kad daugiau nemaciau skiliu galineje paneleje... :(
  • 0

#25 Svečias_Gutis_406_*

Svečias_Gutis_406_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 rugpjūčio 11 - 13:41

EsTr3ToR jau isaugau is to amziaus, kai draugai prie ezero lenda pagarsinti muzika. Viska darausi del saves, nes patinka kartais vaziuojant negirdeti savo minciu. Antuoske slidiu anga bunai kai kuriu masinu galinese sedynese, kai atlenki "padlakotnika" o ten atsidaro skyle i bagazine.
  • 0

#26 boMod

boMod
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 444
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1TD

Parašyta 2010 rugpjūčio 11 - 17:24

Nu matai su tuo stipreku visokiu niuansu cia yra, ko reik is sakmbesio pagrindas. Kitas dalykas kaip ir jau kitame forume minejau yra trys faktoriai magas (1) stiprkeas (2) kolonkes (3), juos keitaliojant vis kotoks varintas gali but. Del stipreko galingumo tai visada naudingiau pirkt galingesni ir ziuret i ateiti arba i rezerva kitiap sakant kad netektu gailetis. Stipriu galima prisukti pagal mago pataloka, kad neduotu visos galios ir "nebezdes" tada koloneles, tai vadinama susireguliavimu ;) Geriausiai dar karta pasikartosiu chebra iklubo forume ta nusimano, tektu prisiregistruot ir tiksliai isvardint ka turi, kokios muzikos klausai, ir mazdaug ko nori isgaut, tada entuzianstai patars ka komplektuot. Faktas kaip blynas tiems kas nori geriau nei yra orginale :pug: tai, kad vien komponentams reiketu minimum virs 350lt isleist. Kitaip efektas mazas bus.
  • 0

#27 Svečias_Gutis_406_*

Svečias_Gutis_406_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 rugpjūčio 11 - 18:11

Kaip ir rasiau, magas pas mane geras, koloneles (elipses gale, priekines dureles) irgi tikrai geros ir galingos. modelius reiktu nusirasyti nuejus prie masinos. Paprasciausiai truksta zemu, pacio garso per akis.
  • 0

#28 Svečias_Antuoske_*

Svečias_Antuoske_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 rugpjūčio 11 - 19:42

EsTr3ToR jau isaugau is to amziaus, kai draugai prie ezero lenda pagarsinti muzika. Viska darausi del saves, nes patinka kartais vaziuojant negirdeti savo minciu.
Antuoske slidiu anga bunai kai kuriu masinu galinese sedynese, kai atlenki "padlakotnika" o ten atsidaro skyle i bagazine.

A aisku yra pas mane toksai dalykas bet va gaila kad masinos apmusalai neleidzia man jos naudoti kogero reiktu nusiimt tuos apmusalus bet va turiu keturkoji draugeli va del to nelabai norisi nusiimt ^_^
  • 0

#29 boMod

boMod
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 444
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1TD

Parašyta 2010 rugpjūčio 11 - 22:27

Kaip ir rasiau, magas pas mane geras, koloneles (elipses gale, priekines dureles) irgi tikrai geros ir galingos. modelius reiktu nusirasyti nuejus prie masinos. Paprasciausiai truksta zemu, pacio garso per akis.

Dai dek bosa tada i tiek ziniu :) Pasitrynus tam forume iklubo ten ir susivokus kas per daiktas tas zemas ir kas kaip del ko galetum susiresti banpass dezute 8" ar net 6" zd garsiakalbiam ir taip sutaupyti vietos tvirtindamas ja prie palanges :good:

Šį pranešimą redagavo boMod: 2010 rugpjūčio 11 - 22:30

  • 0

#30 Svečias_Gutis_406_*

Svečias_Gutis_406_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 rugpjūčio 12 - 11:23

boMod, kas per dezute? Nes kaip ir anksciau minejau, pas mane sedanas, ir bagazines talpos jau dabar per mazai. Tai jei ir detusi zemadaznis, tai tik i palange... EsTr3ToR kam tau nuimineti apmusalus? Tvirtini suba kad jis pumpuotu slegi er ta skyle, ir viskas ciki ;)
  • 0

#31 Svečias_Antuoske_*

Svečias_Antuoske_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 rugpjūčio 12 - 12:27

boMod, kas per dezute? Nes kaip ir anksciau minejau, pas mane sedanas, ir bagazines talpos jau dabar per mazai. Tai jei ir detusi zemadaznis, tai tik i palange...
EsTr3ToR kam tau nuimineti apmusalus? Tvirtini suba kad jis pumpuotu slegi er ta skyle, ir viskas ciki ;)

nu galvojau turi omeny kad atidaryti reikia ta skyle, tada tikrai jauciu neblogai pareitu zemas i salona :beer:
  • 0

#32 boMod

boMod
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 444
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1TD

Parašyta 2010 rugpjūčio 12 - 17:27

Posted Image
Cia ketvirto isdestymo 3 sekciju bandbass dezute kuri tau puikiai duotu zemo net ir su 6" garsiakalbiais (aisku geros firmos ir pageidautina galingesniais). Pliusas mazu garsiakalbiu ne tik tai kad prarandi mazai vietos bet ir tai kad jie yra pakankamai greiti. TOkia dezute tvirtint galetum prie palanges (bagazines pusej) ir porta isvesti i salona tiesiai vietoj vaistineles deklo. Bandpass dezutes yra kazkas per viduri liaudiskai sakant tarp kokybes ir SPL. Minusas kad reikia daug pasiknisti tiek info tiek darbuose kad pasidaryti ja teisinga :( nors asmeniskai kiek prasiknisau su paprasta vented tipo deze tai gailiuosi kad nesidariau va tokio paprasto is paziuros dalyko.

TO EsTr3ToR -> O tu paimk ir nuemes apmusimus tuos isimk isvis ta poranki ir uzdek atgal apmusima tai net nesimatys kad jo nera ;)
  • 0

#33 Svečias_Gutis_406_*

Svečias_Gutis_406_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 rugpjūčio 12 - 20:32

boMod, mintis ir ideja :good: bet... Siuo metu neturiu nei salygu, nei irankiu pasigaminti tokiam dalykui. Taip kad reikia atlikti sioki toki mago remonta (sleifas nutruko), ir tada jau pradeti mastyti apie stiprintuva, po jo, apie subus. Bet kokiu atbeju dekui uz info.
  • 0

#34 Svečias_Antuoske_*

Svečias_Antuoske_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 rugpjūčio 12 - 21:48

as visdelto keiciu yranga, siandien isigijau nauja stipriu toxic tx-1500 apie 640w rms tai dbr ieskausi subo rimtesnio, o cia lb gera ideja davei, kad ta viduriuka isimti lauk :beer:
  • 0

#35 cecenasdd

cecenasdd
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 98
  • Vieta:kaunas
  • Automobilis:peugeot 306 xr "su veranda"

Parašyta 2010 rugpjūčio 12 - 22:34

as visdelto keiciu yranga, siandien isigijau nauja stipriu toxic tx-1500 apie 640w rms tai dbr ieskausi subo rimtesnio, o cia lb gera ideja davei, kad ta viduriuka isimti lauk :beer:

karta paragaves negali sustot, pazystamas jausmas :clap: tik gaila kad per pinigine kerta
  • 0
"NET IR UZ BLOGA DARBA REIK DEKOTI, KAI JI KAS DARO IS VISOS SIRDIES"v.sekspyras

#36 Svečias_Antuoske_*

Svečias_Antuoske_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 rugpjūčio 13 - 11:43

Jo per pinigine kerta gerai.. noreciau paklausti gal kas zinot kaip ten su subo valdymu, yra magnetolose, bet taippat esu mates atskira rankenele kad prisukt ar pagarsint suba ar cia su stiprintuvu yra toks daiktas ar galima ji pritaikyt ir visiems stipriams? :ax:
  • 0

#37 EsTr3ToR

EsTr3ToR
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 760
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 205 Gti 1992 1.9

Parašyta 2010 rugpjūčio 13 - 13:53

Pize, ka jus cia visi kliedit, man jokiu apmusalu nuiminet vapse nereikia, tarp postu susipainiojot chebryte;) Atidziau perskaitykit nuo praeito puslapio. Anyway thanks uz patarimus :D
  • 0
Peugeot 205 GTi 1992 Sorrento Green 1.9 Mi16 Sometime... Peugeot 205 GTi 1987 Graphite Grey 1.6->1.9 Finished Restoration

#38 Svečias_Antuoske_*

Svečias_Antuoske_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 rugpjūčio 13 - 14:58

Pize, ka jus cia visi kliedit, man jokiu apmusalu nuiminet vapse nereikia, tarp postu susipainiojot chebryte;)
Atidziau perskaitykit nuo praeito puslapio.
Anyway thanks uz patarimus :D

pz duhelis, ne orginalu pamusala o pas mane yra uzdeti papildomi pamusalai tad per juos negaliu net sedeniu atlenkt dbr ikirtai? :doh: ^_^
  • 0

#39 cecenasdd

cecenasdd
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 98
  • Vieta:kaunas
  • Automobilis:peugeot 306 xr "su veranda"

Parašyta 2010 rugpjūčio 24 - 21:18

Jo per pinigine kerta gerai.. noreciau paklausti gal kas zinot kaip ten su subo valdymu, yra magnetolose, bet taippat esu mates atskira rankenele kad prisukt ar pagarsint suba ar cia su stiprintuvu yra toks daiktas ar galima ji pritaikyt ir visiems stipriams? :ax:

kai kuriuose mageliuose yra atskyras valdymas subui, siaip bent jau man patiko tas dalykas. o jai galvoji det suba su stipreku vidui tai nieko perdaryt nereikia o jai subas paprastas tai jungi galines koloneles kaip ir priklauso o suba nuo stiprintuvo jungi kaip priekini kanala tik mageli subo lineikas jungi prie subo valdymo aisku stiprintuvas turi but 4 kanalu.arba jungi sipriaka prie subo o visi kiti garsiakalbiai lieka niuo magelio tada uzteks 2 kanalu stiprintuvo.

Šį pranešimą redagavo cecenasdd: 2010 rugpjūčio 24 - 21:21

  • 0
"NET IR UZ BLOGA DARBA REIK DEKOTI, KAI JI KAS DARO IS VISOS SIRDIES"v.sekspyras

#40 Svečias_Antuoske_*

Svečias_Antuoske_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 rugpjūčio 25 - 11:02

Jau pakeiciau ir suba isigijau jbl gt-4 1000w 250rms orginalioj dezej, atsidariau ta skyle is salono i bagaznika ir ten dar toksai dangtelis atsidaro ta dangtely isemiau tai dbr zemo salone perakis :beer: cia laaabai geras dalykas sedanui ta skyle :good:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 2

narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0