Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Forumo taisykles


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 49

#21 Mike

Mike
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.747
  • Vieta:PaneWėžys
  • Automobilis:Peugeot 405SRi

Parašyta 2004 balandžio 02 - 15:43

na neperlenk lazdos. Paziurek mano atsakyma kursiui: tai as ir vadinu asmeniniu susirasinejimu.

Tačiau mano ir Algirdo žinutės ištrintos iš šito fleimo manau toli gražu nebuvo panašios į pavyzdį Kuršiui, nors sutinku kad kitiems jos buvo bevertės tačiau nemanau kad prasidėjus diskusijai čia - paskui šokt į PM, paskui vėl čia atgal...
  • 0
Mike, Peugeot 405 SRi/LPG '87, 1.9l + Peugoet 306 Break '02, 1.6l

#22 moonas

moonas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:205gti 1.6, 205gti mi16, 205cti 1.9

Parašyta 2004 balandžio 02 - 15:46

Kaip tik tam tikslui pervadinom skyrių "Juoko zona" į "Iš tuščio į kiaurą". Jis nuo šiol bus skirtas pokalbiams visomis temomis, nesusijusiomis ar menkai susijusiomis su automobiliais, klubu ir pan. - šioms skirtas skyrelis "Pagrindinės klubo diskusijos". Mūsų tikslas nėra vien tik uždėti visiems kažkokius apribojimus, tiesiog pabandykit įsivaizduoti, kaip klubo forumas atrodo naujokų akimis - visur vyksta nevaldomos diskusijos su nukrypimais į visišką šoną (tokia jau interneto forumų specifika...), ir rasti kažką konstruktyvaus darosi sudėtinga. Manome, kad šios taisyklės padės pagerinti forumo turinį :)
  • 0

#23 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2004 balandžio 02 - 15:48

Tačiau mano ir Algirdo žinutės ištrintos iš šito fleimo manau toli gražu nebuvo panašios į pavyzdį Kuršiui, nors sutinku kad kitiems jos buvo bevertės tačiau nemanau kad prasidėjus diskusijai čia - paskui šokt į PM, paskui vėl čia atgal...

Mano manymu, cia as taip manau, cia ir yra beda kad, vienas uzveda tema aktualia sau, kazkas paraso kokia "velniava", dar kitas dadeda kazka prie tos "velniavos" , tarp ju uzverda diskusija, o tas kas kazko klause lieka ant "ledo". Manau naujoms diskusiju temoms turetu buti kitos temos, o apie sokinejimus cia neturetu net klausimas kilti.
  • 0
chūinja

#24 Mike

Mike
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.747
  • Vieta:PaneWėžys
  • Automobilis:Peugeot 405SRi

Parašyta 2004 balandžio 02 - 15:51

rasti kažką konstruktyvaus darosi sudėtinga.
Manome, kad šios taisyklės padės pagerinti forumo turinį

Manau kad naujokams bei kitiems konstruktyvaus kažko radimą labai palengvintų FAQ paremtas diskusijom forume.
  • 0
Mike, Peugeot 405 SRi/LPG '87, 1.9l + Peugoet 306 Break '02, 1.6l

#25 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2004 balandžio 02 - 16:10

rasti kažką konstruktyvaus darosi sudėtinga.
Manome, kad šios taisyklės padės pagerinti forumo turinį

Manau kad naujokams bei kitiems konstruktyvaus kažko radimą labai palengvintų FAQ paremtas diskusijom forume.

Gera ideja. Turintchias ilgalaike ishliekamaja verte temas galima butu ishgrininti (nors nebutinai) ir perkelti/nukopijuoti i koki read only folderi "Geri patarymai".
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#26 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2004 balandžio 02 - 16:12

Manau kad naujokams bei kitiems konstruktyvaus kažko radimą labai palengvintų FAQ paremtas diskusijom forume.

Lietuviškai tai vadinama "DUK" ... ;)
  • 0

#27 moonas

moonas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:205gti 1.6, 205gti mi16, 205cti 1.9

Parašyta 2004 balandžio 02 - 16:20

Su FAQ idėja išties gera. Gal būtų norinčių tuo rimčiau užsiimti? :rolleyes:
  • 0

#28 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2004 balandžio 02 - 16:25

Su FAQ idėja išties gera. Gal būtų norinčių tuo rimčiau užsiimti? :rolleyes:

Manau pakaktu tik paprograminti.
Idedi buttona prie temos, kad ji verta to, kad nukeliautu i "Gerus patarymus" ir viskas. Kam pasirodo, kad tema verta grieko, tas ir spaudzhia.
Karta per savaite/menesi moderatorius perzhiuri tas pazhymetas temas ir nevertas atzhimi, o vertas automatishkai nukopijuoja i kataloga "Geri patarimai" dar vienos knopkes paspaudimu.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#29 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2004 balandžio 02 - 16:27

Manau pakaktu tik paprograminti.
Idedi buttona prie temos, kad ji verta to, kad nukeliautu i "Gerus patarymus"

su visais lyriniais nukrypimais... :blush:
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#30 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2004 balandžio 02 - 16:33

Manau pakaktu tik paprograminti.
Idedi buttona prie temos, kad ji verta to, kad nukeliautu i "Gerus patarymus"

su visais lyriniais nukrypimais... :blush:

px tie nukrypimai. Jei matau, kad ten rasiu ko man reikia, tai ir nukrypimus perskaitysiu. O ir nukrypimai kartais gali kokiu nors ideju pameteti.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#31 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2004 balandžio 02 - 16:54

Kartais iš tikrųjų lyriniai nukrypimai nėra blogai. Kaip kažkas protingai pasakė "kvailų klausimų nebūna, būna tik kvaili atsakymai". Tarp kitko man keletą kartų būtent lyriniai nukrypimai padėjo pagaut problemos esmę :)
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#32 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 balandžio 02 - 16:58

O as siulau tiesiog apriboti neuzhsiregistravusiu useriu galimybes, kad nebutu skelbimu lentoi tokiu skelbimu kaip parduodu Audi arba golfa, ir t.t. skaitau jog cia tik peugeot fanu forumas ir visiem kitiem kurie tiesiog nori parduot savo golfa cia neviena tam yra vieshi skelbimu serveriai :) na ir del cenzuros sutinku, o visa kita tai skaitytoju ir nariu asmeninis reikalas :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:
  • 0

#33 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2004 balandžio 02 - 16:59

As pilnai sutinku kad kazkokia tvarka forume turi buti, bet kartais yra malonu paskaitineti ir tuos lyrinius nukripymus su humoro prieskoniu. Cia tokia mano nuomone.
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#34 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2004 balandžio 02 - 17:00

Nu man belekokia tema be lyrinių nukrypimų, tai kaip sriuba be druskos, cakant, nu bet, aišku, sutinku su teiginiu - kas per daug tas nesveika.
  • 0

#35 Chechenas

Chechenas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 510
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:4o6 '00m. 2.0HDI / 3o6 '93 m. 1.4XR

Parašyta 2004 balandžio 02 - 17:51

Buna lyriniu nukrypimu, bet dazhnai pasitaiko ir "absoliuchiu ishkrypimu" ...klysti - zhmogishka, tachiau dazhnai klysti - asilishka :ph34r:
  • 0
Scenario planning

#36 Svečias_cardio_*

Svečias_cardio_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 balandžio 02 - 22:57

Manau, kad 1 ir 2 punktai cool. Teisybe ir tai, kad negerai kai pardavineja visokius audi ir golf. Bet jei zmogus nori ismesti sypsenele ar alaus pasiulyti, tai kas cia blogo. Jeigu jam dabar tokia nuotaika. Cia tik mano pastebejimai. Apribojimai tik pasunkina bendravima, o kadangi cia ne mazu vaiku pasisnekejimai, tai taisykles tik trukdo. P.S.: Bet jums zinoti geriau :D
  • 0

#37 Svečias_-405-_*

Svečias_-405-_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 balandžio 03 - 11:18

ash pritariu, kad be emociju negerai :angry: niu tie "geruliai" ar 'negeruliai' manau tik paskatina zmogu rashyti daugiau informacijos. ar ne taip :blink: nes jeigu atsiuntei kokia nors linksma ar liuda informacija, lauki gi komentaru <_< ne tik ash cia taip galvoju :wacko: (matau yra daugiau bendraminciu). p.s.del viso kito sutinku :beer: ir siulyciau chata atidaryti ;)
  • 0

#38 Svečias_trAm_*

Svečias_trAm_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 balandžio 03 - 18:07

man tai tokis klausimas ar norima padaryti cia foruma, kur turintys bendru pomegiu zmones galetu pasibendrauti ir pasidalinti savo ispudziais, patarimais, ziniomis ir pan. ar norima tureti "skaityk-taisyk-vaziuok peugeot" foruma? <_< as tai labiaus uz pirma varianta ir sutikciau su FAQ... galu gale jei per 4 (ar kiek ten) metus forumas netapo antra banga.lt tai manau irgi si ta rodo :beer: pritarciau -405- bet pries chata butau :) uztenka ICQ, YIM, MSN ir t.t.
  • 0

#39 Svečias_liuka_*

Svečias_liuka_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 balandžio 04 - 22:00

manau jau buvo laikas padaryti tvarka forume. aisku kiekvieno nesuvaldysi,bet manau jau ir taip "Bardako " pakanka.....
  • 0

#40 RAIMA

RAIMA
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 947
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:20C5

Parašyta 2004 balandžio 04 - 22:19

Pati geriausia taisyklė - forumas be taisykliu :lol: :lol: :lol: .

Siūlyčiau palikti tik vieną esminę taisyklę - JOKIŲ KEIKSMŲ ETERYJE....
  • 0
Napugali kata sasiskoi...
Jeigu pas Jus namie yra graužikų, išmuškit dantis jie bus čiulpikai.

MO pinhole camera




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0