Peršokti prie turinio


407 2.0 hdi


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 99

#61 Svečias_dzigis_*

Svečias_dzigis_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 rugsėjo 17 - 20:13

deveta is sroto

tai irgi pirkai kate maise....ar zinojai kiek ta maske pralekus is kurios ismta.ar veiks ji ar ne. ar siaip pirkai ir viskas
  • 0

#62 Svečias_Doma_*

Svečias_Doma_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 rugsėjo 17 - 22:53

tai irgi pirkai kate maise....ar zinojai kiek ta maske pralekus is kurios ismta.ar veiks ji ar ne. ar siaip pirkai ir viskas

buvo parasyta 33k myliu masina pravaziavus, kadangi mano 406 jau virs 150k isukes tai tie 33k nedaug :) dar zinau galima pastu issiusti sena turba, ja patikrins ir atsius saskaita kiek sutvarkimas kainuotu+ garantija ir t.t.... p.s. pas mane irgi tokia klaida meta ir nebetraukia :dntknw:

Šį pranešimą redagavo Doma: 2010 rugsėjo 17 - 22:55

  • 0

#63 Svečias_dzigis_*

Svečias_dzigis_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 rugsėjo 18 - 00:15

buvo parasyta 33k myliu masina pravaziavus, kadangi mano 406 jau virs 150k isukes tai tie 33k nedaug :) dar zinau galima pastu issiusti sena turba, ja patikrins ir atsius saskaita kiek sutvarkimas kainuotu+ garantija ir t.t.... p.s. pas mane irgi tokia klaida meta ir nebetraukia :dntknw:

o kaip tu nusprendei kad turbina nuejus ant kompo jungei ir ismete kad turbo hana ar kaip...pas mane 407 prabeges 74.000 ir ligtai turbo nuejus o radau ebejui is 80000 pralekusios tai nzn ka daryti rizikuoti ar ne nes tipo jai jau nusipirksiu grazinti negalesiu taip parases pardavejas tas...o kainuojakiek nors tas patikrinimas turbinos kur minejai kad issiunti patikrinimui?
  • 0

#64 Svečias_Doma_*

Svečias_Doma_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 rugsėjo 18 - 09:44

as pirkau masina is aiksteles su diagnoze=Bad Turbo,teplas i duslintuva bego ir dumino belekaip, galvojau pats susitvarkysiu :doh: Aplink tave daug srotu yra tai ten gali pasiklausineti, be to tiksliai gi dar nezinai, kad turbo neveikia.
  • 0

#65 Svečias_dzigis_*

Svečias_dzigis_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 rugsėjo 18 - 10:30

as pirkau masina is aiksteles su diagnoze=Bad Turbo,teplas i duslintuva bego ir dumino belekaip, galvojau pats susitvarkysiu :doh: Aplink tave daug srotu yra tai ten gali pasiklausineti, be to tiksliai gi dar nezinai, kad turbo neveikia.

nu jo nzn tiksliai bet jau du mesitrai ta pati pasake kad turbina...tai jais reiks ir tiketi...nu ziesiu issiimsiu pirma ta turbina ir bus matyt kaip ji ten laikosi....o dle srtou cia londone ir uz jo tai nzn kiek jau isvazinejau nei vienam 407 neturejo visokiu yra peugeot bet kokio man reik neturi:(
  • 0

#66 Svečias_Doma_*

Svečias_Doma_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 rugsėjo 18 - 11:22

nu jo nzn tiksliai bet jau du mesitrai ta pati pasake kad turbina...tai jais reiks ir tiketi...nu ziesiu issiimsiu pirma ta turbina ir bus matyt kaip ji ten laikosi....o dle srtou cia londone ir uz jo tai nzn kiek jau isvazinejau nei vienam 407 neturejo visokiu yra peugeot bet kokio man reik neturi:(

ant 307 nlb zinojau kaip ten geriau ta turbo isimti, tai ant stovu masina pastaciau ir per prieki varikli istraukem, lb nesunkiai viskas gavos :clap:
  • 0

#67 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2010 rugsėjo 18 - 19:31

nu jo nzn tiksliai bet jau du mesitrai ta pati pasake kad turbina...tai jais reiks ir tiketi...nu ziesiu issiimsiu pirma ta turbina ir bus matyt kaip ji ten laikosi....o dle srtou cia londone ir uz jo tai nzn kiek jau isvazinejau nei vienam 407 neturejo visokiu yra peugeot bet kokio man reik neturi:(

Kas gi konkreciai tai turbinai nutiko? :wacko: kazkokia nerimta,itartina diagnoze,ir itarimas kad avarinis rezimas neisuka turbinos iki reikiamu parametru,ir tai normalu..cia reikia normalios diagnostikos pries draskant turbinas ;]
  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#68 Svečias_dzigis_*

Svečias_dzigis_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 rugsėjo 19 - 22:34

Kas gi konkreciai tai turbinai nutiko? :wacko: kazkokia nerimta,itartina diagnoze,ir itarimas kad avarinis rezimas neisuka turbinos iki reikiamu parametru,ir tai normalu..cia reikia normalios diagnostikos pries draskant turbinas ;]

zinok cia londone neimanoma pasidaryti normalios degnozes 3 kart dariau paskuti karta piezo centre irgi nieko konkretau nepasake pinigus tik paime ...gal tu zinai kur pasidaryti londone galima normalia diagnoze nes atsibodo pinigus moketi ir nieko konkretau nesuzinoti....o siaip jai tas avarinis rezimas neisuka turbinos tai kaip padaryti kad ja issuktu ar kazka...gal gali patarti?siand uzsikuriau masina ir is vis jokiu klaidu kompas nemeta:)tik kad masina vistiek nieko neina netraukia visai beveik kaip su 2golfu vaziuoju ....)dekui jai ka patarsi is anksto
  • 0

#69 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2010 rugsėjo 20 - 10:24

zinok cia londone neimanoma pasidaryti normalios degnozes 3 kart dariau paskuti karta piezo centre irgi nieko konkretau nepasake pinigus tik paime ...gal tu zinai kur pasidaryti londone galima normalia diagnoze nes atsibodo pinigus moketi ir nieko konkretau nesuzinoti....o siaip jai tas avarinis rezimas neisuka turbinos tai kaip padaryti kad ja issuktu ar kazka...gal gali patarti?siand uzsikuriau masina ir is vis jokiu klaidu kompas nemeta:)tik kad masina vistiek nieko neina netraukia visai beveik kaip su 2golfu vaziuoju ....)dekui jai ka patarsi is anksto

na as tau aprasiau ,ka reik padaryti ,kad isitikinti ,ar tai avarinis rezimas ,bet manau kad nezinai nuo ko pradeti,juk viska aprasiau ,,nezinau kaip dar galima paaiskinti
:pug:
  • 0

#70 Svečias_dzigis_*

Svečias_dzigis_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 rugsėjo 20 - 11:03

na as tau aprasiau ,ka reik padaryti ,kad isitikinti ,ar tai avarinis rezimas ,bet manau kad nezinai nuo ko pradeti,juk viska aprasiau ,,nezinau kaip dar galima paaiskinti
:pug:

tai man meistras tas kai dare diagnostika tikrino vakuma ir butent nuo(18 detales) ten nuo to electro valve nzn kai liet vadinasi ta detale nu ta ant kurios tos slangutes jungiasi ir sake kad su vakumu viskas gerai..dar buvo tas detales sukeites vietom ta virsutine su apatine ir sake kad jos veikia galvojo gal jos ora praleidzia ar kazka bet ne.tik nzn as ar jis jas abi buvo sujunges viena su kita...o ka jai jas sujungciau tada gal turbina isijungtu ar kaip?nes turbinos pas mane nesimato is vis ji is galo variklio net pasikelus masina ant keltuvo jos nesimato....dekui uz kantrybe tau...
  • 0

#71 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2010 rugsėjo 20 - 11:12

na as tau aprasiau ,ka reik padaryti ,kad  isitikinti ,ar tai avarinis rezimas ,bet manau kad nezinai nuo ko pradeti,juk viska aprasiau ,,nezinau kaip dar galima paaiskinti
:pug:

tai man meistras tas kai dare diagnostika tikrino vakuma ir butent nuo(18 detales) ten nuo to electro valve nzn kai liet vadinasi ta detale nu ta ant kurios tos slangutes jungiasi ir sake kad su vakumu viskas gerai..dar buvo tas detales sukeites vietom ta virsutine su apatine ir sake kad jos veikia galvojo gal jos ora praleidzia ar kazka bet ne.tik nzn as ar jis jas abi buvo sujunges viena su kita...o ka jai jas sujungciau tada gal turbina isijungtu ar kaip?nes turbinos pas mane nesimato is vis ji is galo variklio net pasikelus masina ant keltuvo jos nesimato....dekui uz kantrybe tau...

tai tame ir reikalas kad nuo tos 18 detales reikia numauti abi zarneles ir sujungti jas tarpusavija,viena sukita,ir tada turbina turetu veikti pilnu pajagumu,o kad veikia tie voztuvai as neabejoju,bet kas valdo jas ,tai slegio daviklis,bet pirmas bandimas tai sujungti tarpusavija tas slangutes
  • 0

#72 Svečias_dzigis_*

Svečias_dzigis_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 rugsėjo 20 - 11:45

dekui tau labai siand pabandysiu jas sujungti taprusavi tik keista kad tas meistras toks rimtas apsimeta o tokio bandymo nebande padaryti....o jai sujungsiu ir duosiu gaso tureciau pajusti kad veikia ta turbina ane nes jos matyt neiseina taip uzkista kad nx...
  • 0

#73 Svečias_dzigis_*

Svečias_dzigis_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 rugsėjo 20 - 13:37

na as tau aprasiau ,ka reik padaryti ,kad  isitikinti ,ar tai avarinis rezimas ,bet manau kad nezinai nuo ko pradeti,juk viska aprasiau ,,nezinau kaip dar galima paaiskinti
:pug:

tai man meistras tas kai dare diagnostika tikrino vakuma ir butent nuo(18 detales) ten nuo to electro valve nzn kai liet vadinasi ta detale nu ta ant kurios tos slangutes jungiasi ir sake kad su vakumu viskas gerai..dar buvo tas detales sukeites vietom ta virsutine su apatine ir sake kad jos veikia galvojo gal jos ora praleidzia ar kazka bet ne.tik nzn as ar jis jas abi buvo sujunges viena su kita...o ka jai jas sujungciau tada gal turbina isijungtu ar kaip?nes turbinos pas mane nesimato is vis ji is galo variklio net pasikelus masina ant keltuvo jos nesimato....dekui uz kantrybe tau...

tai tame ir reikalas kad nuo tos 18 detales reikia numauti abi zarneles ir sujungti jas tarpusavija,viena sukita,ir tada turbina turetu veikti pilnu pajagumu,o kad veikia tie voztuvai as neabejoju,bet kas valdo jas ,tai slegio daviklis,bet pirmas bandimas tai sujungti tarpusavija tas slangutes

zinok sujungiau tas slungutes kartu abi ir nieko ta trubina neveikia vistiek gal reik biski daugiau pavazineti ar kaip sakai....nieko blogo neatsitiks jai jas sujunges kartu vazinesiu?kaip manai?ka dar galima padaryti?daviau gazo normaliai apsuku ir nieko arba nebent as nesuprantu kad ji veikia ar ne reik i trasa islekti ir prabandyti bijau kad kas daugiau neatsitiktu paskui:)
  • 0

#74 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2010 rugsėjo 20 - 14:50

na as tau aprasiau ,ka reik padaryti ,kad  isitikinti ,ar tai avarinis rezimas ,bet manau kad nezinai nuo ko pradeti,juk viska aprasiau ,,nezinau kaip dar galima paaiskinti
:pug:

tai man meistras tas kai dare diagnostika tikrino vakuma ir butent nuo(18 detales) ten nuo to electro valve nzn kai liet vadinasi ta detale nu ta ant kurios tos slangutes jungiasi ir sake kad su vakumu viskas gerai..dar buvo tas detales sukeites vietom ta virsutine su apatine ir sake kad jos veikia galvojo gal jos ora praleidzia ar kazka bet ne.tik nzn as ar jis jas abi buvo sujunges viena su kita...o ka jai jas sujungciau tada gal turbina isijungtu ar kaip?nes turbinos pas mane nesimato is vis ji is galo variklio net pasikelus masina ant keltuvo jos nesimato....dekui uz kantrybe tau...

tai tame ir reikalas kad nuo tos 18 detales reikia numauti abi zarneles ir sujungti jas tarpusavija,viena sukita,ir tada turbina turetu veikti pilnu pajagumu,o kad veikia tie voztuvai as neabejoju,bet kas valdo jas ,tai slegio daviklis,bet pirmas bandimas tai sujungti tarpusavija tas slangutes

zinok sujungiau tas slungutes kartu abi ir nieko ta trubina neveikia vistiek gal reik biski daugiau pavazineti ar kaip sakai....nieko blogo neatsitiks jai jas sujunges kartu vazinesiu?kaip manai?ka dar galima padaryti?daviau gazo normaliai apsuku ir nieko arba nebent as nesuprantu kad ji veikia ar ne reik i trasa islekti ir prabandyti bijau kad kas daugiau neatsitiktu paskui:)

tau gal bus uzsikirtes turbinos voztuva ,kuris stoviant pacios turbo,arba kiaura diafragma,galima kad ir su burna sudarius vakuma patikrinti,tai yra ta zarnele kuria numovei nuo 18 detales zarneles numeris 20 sudarik su burna vakuma ar sunku bus traukt per ja ora ar laisvai snipscia jai laisvai tai kiaura ,o jai nesitraukia,gal reiktu pramankstinti ta voztuva ant turbinos

Šį pranešimą redagavo ARMONDS: 2010 rugsėjo 20 - 14:56

  • 0

#75 Svečias_dzigis_*

Svečias_dzigis_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 rugsėjo 20 - 15:01

o jai dabar pabandyciau pralekti kai tos slangutes sujungtos ar atsitiktu kas ar ne?gal maza veiks ta turbina :)
  • 0

#76 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2010 rugsėjo 20 - 15:02

o sujungus tas zarneles gali pabandyti vaziuoti ,nieko nenutiks,bet jai sakai kad nieko nesikeicia ,,ir ta slanga vis tiek uzsigniauzia tai tada nereik ne bandyt vaziuoti,ir dar ar laisvai turbo paima ora,nuimk slange nuo oro filtro ir uzvesk ,pridek ranka prie numautos slanges ar traukia i vidu ar ne

Šį pranešimą redagavo ARMONDS: 2010 rugsėjo 20 - 15:05

  • 0

#77 Svečias_dzigis_*

Svečias_dzigis_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 rugsėjo 20 - 15:06

dekui tau lb einu pabandysiu pralekti paskui ta fakuma patikrintiti tai kai trauksiu ta 20 slangute su burna ora tai ta kita reikia uzdeti atgal kur buvo ar kaip?
  • 0

#78 Svečias_dzigis_*

Svečias_dzigis_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 rugsėjo 20 - 15:07

o nuo oro filtro buvau nuemes slanga tai traukia ora normaliai bandziau jau.bet ora traukia tik kai gazo duotu man atrodo ant laisvu irgi turi traukti ar ne ta ora nuemus ta oro filtro slanga?

Šį pranešimą redagavo dzigis: 2010 rugsėjo 20 - 15:10

  • 0

#79 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2010 rugsėjo 20 - 15:09

dekui tau lb einu pabandysiu pralekti paskui ta fakuma patikrintiti tai kai trauksiu ta 20 slangute su burna ora tai ta kita reikia uzdeti atgal kur buvo ar kaip?

tap ta 21 slangute uzdek kur buvo o 20 patrauk i save ,gal kiaurai eis oras
  • 0

#80 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2010 rugsėjo 20 - 15:11

o nuo oro filtro buvau nuemes slanga tai traukia ora normaliai bandziau jau

nu tai jau i gera puse ,jai traukia ora,o daugiau apsuku nebandei,jau neturetu tada ta stora zarna uzsignibt ,apie kuria rasei
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0