Peršokti prie turinio


Nuotrauka

TUNINGAS - STAILINGAS??????


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 64

#21 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2004 balandžio 19 - 15:11

Jei cia skaitosi Tuningas tai pas mane neoninis apsvietimas salone... wat :D

O pas mane dą tiuninginis magiux, nes šviečia žaliai kaip ir visas skydelis, o ir kėbulas žalias, nu vienžo trūksta tik žalių ratų ir kailių ant sėdynių. :lol:
  • 0

#22 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 balandžio 19 - 15:22

O pas mane pritiunintos 6 ir 7 vietos. ^_^

šuns ir palikuoniaus?
  • 0

#23 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2004 balandžio 19 - 18:29

šuns ir palikuoniaus?

Abiejų palikuonių, o šuva blemba kaip koks gaidys be būdos bagažnyke ganosi.
  • 0

#24 Velvet

Velvet

    pelėda

  • Forumo adminai
  • Pranešimai: 1.383
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 205 CTI 1.9 '94

Parašyta 2004 balandžio 19 - 23:58

Automobilis turi atrodyti kaip ka tik is gamyklos... Dalys visos orginalios ir pan... Va cia tai grazu :))

Pritariu :beer:
  • 0
205

#25 Svečias_DerClown_*

Svečias_DerClown_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 balandžio 20 - 00:50

Automobilis turi atrodyti kaip ka tik is gamyklos... Dalys visos orginalios ir pan... Va cia tai grazu :))

Shitas tavo apibudinimas tinka Classikiniams modeliams, koki minimum 20-30 metu senumo, o ne 10 metu kledarams, kuriu pilna net vemt noris... -_-
  • 0

#26 Algirdas

Algirdas

    Įkopęs į penktą dešimtį

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.866
  • Vieta:Lietuvos kaimelis
  • Automobilis:batai....

Parašyta 2004 balandžio 20 - 01:06

....., o ne 10 metu kledarams, kuriu pilna net vemt noris... -_-

Nesakyk... Maniskiam jau 14....
  • 0
keista... ir vel ne Pugas

#27 Svečias_Juodulys_*

Svečias_Juodulys_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 balandžio 20 - 13:21

Pas mane pritiuninta uzdejus lietus tekinius ir blizgantis it muses dantis dusliaus galas :rolleyes: tiesa jau nupirkus buvo uzmautas mauuumedzio vairelis, tai teko ir begiu riciago bumbula dierevianska prichimicint ;]
  • 0

#28 Neon'as

Neon'as
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 786
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot ex309GR 1.3, 406 1.8 16v ir P406 Break 2.1 TD :)

Parašyta 2004 balandžio 20 - 14:27

O pas mane dą tiuninginis magiux, nes šviečia žaliai kaip ir visas skydelis, o ir kėbulas žalias, nu vienžo trūksta tik žalių ratų ir kailių ant sėdynių. :lol:

Ane geras pas mane tai stipriaks Pionieriaus ir gale sub'as stovi tai cia jei tiuningas tai tada prirasau... a dar yra ant dusliarkos blizgantis antgalis... beje kas pamato apsvietima salone iskart apatine lupa nutista... ir patys taip nori pasidaryt taip kad prasom nesityciot kolega... :angry:
  • 0
Nuotrauka

#29 Svečias_DerClown_*

Svečias_DerClown_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 balandžio 21 - 00:47

Ane geras pas mane tai stipriaks Pionieriaus ir gale sub'as stovi tai cia jei tiuningas tai tada prirasau... a dar yra ant dusliarkos blizgantis antgalis... beje kas pamato apsvietima salone iskart apatine lupa nutista... ir patys taip nori pasidaryt taip kad prasom nesityciot kolega... :angry:

Whahahhaha mano draugas, Shepaz, nu su melynu 306 1.4, tuo grazhiu Equinoxe, tai pas ji neonke pagal beata kala salone, blemba zajebys atrodo, man patynka B)
  • 0

#30 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2004 balandžio 21 - 11:05

beje kas pamato apsvietima salone iskart apatine lupa nutista... ir patys taip nori pasidaryt taip kad prasom nesityciot kolega... :angry:

Nieks nesityčioje, o tik biškį juokauna, o žalio salono apšvietimo irgi norėtau, blin.
  • 0

#31 moonas

moonas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:205gti 1.6, 205gti mi16, 205cti 1.9

Parašyta 2004 balandžio 21 - 11:34

Nieks nesityčioje, o tik biškį juokauna, o žalio salono apšvietimo irgi norėtau, blin.

Mėlynas, kaip Maximų ir Statoilų tūlikuose, irgi gerai ;)
  • 0

#32 Svečias_urbis_*

Svečias_urbis_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 balandžio 21 - 11:44

...na jus cia ir pavarot, mazdaug: - koks tavo salono apsvietimas? - oi, labai krutas, kaip Maximos ar Statoilo tulike..... :lol:
  • 0

#33 Svečias_Juodulys_*

Svečias_Juodulys_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 balandžio 21 - 11:59

Kiekvieno skonio reikalas.Gal zmogus pinigus daznai tikrina ar jauciasi kaip naktiniam klube savo masinoj.Ar gali tai kazka zeisti? ;)
  • 0

#34 Neon'as

Neon'as
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 786
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot ex309GR 1.3, 406 1.8 16v ir P406 Break 2.1 TD :)

Parašyta 2004 balandžio 21 - 14:10

Nieks nesityčioje, o tik biškį juokauna, o žalio salono apšvietimo irgi norėtau, blin.

Visai nea man zalia spalva ne prie sirdies... wat Na bet kaip sakoma del skonio nesigincyjama :beer:
  • 0
Nuotrauka

#35 dewgonas

dewgonas
  • Valdyba
  • Pranešimai: 1.213
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 RC

Parašyta 2004 balandžio 26 - 17:30

mano nuomone santoori, bet manau, kad grazus ratai - puse masinos. Man daugiau nelabai ko ir reikia - tik ratu, ratu.. :). I dar - grazus - nereiskia dideli ir nereiskia platus.
  • 0

206


#36 Svečias_Kazbek_*

Svečias_Kazbek_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 gegužės 03 - 15:36

Mano pagrazintas - idejau bardacioko dangti ir magnitolos ta visa laikikli, kad butu i ka kojai atsiremti :lol: Visa tai nulupau nuo dauzto ir ardomo pugo :D :D :D
  • 0

#37 Svečias_Bos_*

Svečias_Bos_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 gegužės 12 - 20:33

o pas mane tik begiu rankenele kolkas pakeista ratus gal vasara nusipirksiu.o seip nzn.gal sugalvosiu tai nuleisiu savo puga ir stabiliai vaziuosiu :D
  • 0

#38 Svečias_ygan_*

Svečias_ygan_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 gegužės 31 - 21:29

va geriausias tiuningas...
Posted Image
:lol:
  • 0

#39 Svečias__Mantis__*

Svečias__Mantis__*
  • Svečiai

Parašyta 2004 birželio 10 - 01:59

jezau vargshas pugas :o Nuvezk tu ji pasimaudyt kada... Na o del savo tai vis dar galvoju... Kadangi visas Fresh Ir gimtadienis pugo ne uz kalnu 06 20 ... Tai ruosiuos salone apsvietima darytis... Maniskis zalias tai galovju koki apsvietima detis... Priek skydelis rausvai sviecia tai sakau reiktu gal raudona det nes siaip jau raudona spalva nesutraukia vyzdziu ir taip pagerina zmogaus night vision ... Nu ziuresim :D P.S. kadanors padarysiu kaip moderna padare tik as zalia... :ph34r:
  • 0

#40 Svečias__Mantis__*

Svečias__Mantis__*
  • Svečiai

Parašyta 2004 liepos 03 - 23:13

va va ka zadejau padariau apsvietimas salone raudona (gaila kad tik pas vairuotoja ir keleivi). Ir pakeiciau gabaritus i raudonus tai dabar vaizdealis panasus kaip i modernos :D :D :D Na bet va bjaurybes i alta nuvariau masina jie neklause as nesakiau tai bajaurybes viaruotojo pusej sudauze lempa (nes jos storis tik 4mm ir ji stikline ilgis 15 cm) Tai istate geltona tai akis biski raizo bet iki simno tikiuosi susistvarkyt ir jum parodyt :D
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0