Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Nesildo pakaitinimo zvakes


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 18

#1 aivarinskis

aivarinskis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 38
  • Automobilis:Peugeot 307 2.0l HDI

Parašyta 2010 spalio 24 - 10:47

Sveiki, turiu cia tokia problemele, neveikia pas mane sildymas masinos, zvakes pas mane geros tikrinau, bet neveikia pats pakaitinimas ju, tj masina uzsikuriu is 3 ar 4 karto, o gal cia delto neveikia kad lauke dar pliusine temperatura? gal sildymas isijungia esant minusiniai?
  • 0

#2 Fixy

Fixy
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 103
  • Vieta:Kaunas/Ukmergė
  • Automobilis:Peugeot 307sw

Parašyta 2010 spalio 24 - 11:17

zvakiu pakaitinimas nezinau tiksliai kada isijungia bet jau tokiu metu tikrai turi isijungineti, sia ziema tevo 406 pakaitinimo zvakes naujas sudejau tai ir prie -30 uzsikure pe didesniu vargu is pirmo karto, tik kad ten pora kartu ijunge isjunge degima kad tipo labaiu pakaistu zvakes :) Geriausia tai jei turi laiko pasitikrink ar tikrai tavo pakaitinimo zvakes gyvos, buna kad net metu neatlaiko jos jei prastesnes buvo. Tikrinimas labai paprastas t.y. jungiama prie akumuliatoriaus ir ziuri per kiek laiko ikaista iki raudonumo, dar pries tai gali pasitikrint su testeriu ar netrumpina zvakes pakaitinimo, ar saugikliai geri visi, ar pliusas ateina iki pakaitinimo zvakiu kai ryte tarkim ijungi degima ir dega pakaitinimo zvakiu lempute. Jei viskas yra tvarkoje tada galibuti kad ne cia yra beda :) :pug: Beja pas tau turetu irgi buti tokios ilgos palkaitinimo zvakes man rodos :)

Šį pranešimą redagavo Fixy: 2010 spalio 24 - 11:18

  • 0
telefonas: mobilus, numeris :) lyg ir 868776679 :)

#3 aga

aga
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Volvo XC90 4.4 V8 AWD

Parašyta 2010 spalio 24 - 12:16

Sveiki, turiu cia tokia problemele, neveikia pas mane sildymas masinos, zvakes pas mane geros tikrinau, bet neveikia pats pakaitinimas ju, tj masina uzsikuriu is 3 ar 4 karto, o gal cia delto neveikia kad lauke dar pliusine temperatura? gal sildymas isijungia esant minusiniai?

jai kaunietis galiu rekomenduoti meistra viska suziures ir nieko brangei nenulups
  • 1

#4 aivarinskis

aivarinskis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 38
  • Automobilis:Peugeot 307 2.0l HDI

Parašyta 2010 spalio 24 - 23:04

Gaila, bet as is siauliu, pas mane zvakes geros , tik kazkur tj srove matyt nedaeina, susioksidave laidai gal ar kas, nesuprantu vapse ka cia padarius, o tikrint tj as patikrinau ka galejau, nieko. =/
  • 0

#5 Sifke

Sifke
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 237
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 HDi Espalande

Parašyta 2010 spalio 26 - 09:51

Pasitikrink rele, ir jos kontaktus
  • 0
nuo šiol vadinkite mane ŠIFKE

#6 lako

lako
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 247
  • Vieta:KAUNAS
  • Automobilis:peugeot 407

Parašyta 2010 spalio 26 - 10:05

pasiulyk meistra is kauno aciu
  • 0

#7 Svečias_Biilekaz_*

Svečias_Biilekaz_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 lapkričio 09 - 22:50

turiu ta pacia problema, nekaitina zvakiu, zenkliukas pakaitinimo neuzsidega ...... zvakes pakeistos, rele pakeista... neuztikrintai manau kad rele negauna uzduoties veikti ... 307 hdi 2.0 2002. aciu uz pagalba
  • 0

#8 Remix

Remix
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 54
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:Peugeot 406,2.0 HDi,03

Parašyta 2010 lapkričio 11 - 13:51

turiu ta pacia problema, nekaitina zvakiu, zenkliukas pakaitinimo neuzsidega ......

zvakes pakeistos, rele pakeista...

neuztikrintai manau kad rele negauna uzduoties veikti ... 307 hdi 2.0 2002.

aciu uz pagalba

As irgi maniau kad jos nekaitina,tikrinau zvakes,rele,tempeeraturos davikli,akuma...Vnz vienas rimtas elektrikas patikrino ir pasake kad viskas veikia, tik kaitint jos pradeda nuo -5, -6 C taigi ner ko be reikalo nervintis.Palauksim salciu bus matyt :)
  • 0
Bambarmirija kirgudu...!

#9 Svečias_Biilekaz_*

Svečias_Biilekaz_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 gruodžio 01 - 21:40

mano patiritis, 307 2.0 hdi 2002 su zvakiu kaitinimu buvo viskas tvarkoje, bereikalingai investavau i rele ir zvakes geras pakeiciau i dar geresnes :) zodziu uzdirbo "auksarankiai garaziniai" kelis litus is manes, sugebejo nesuprantanti apgaut :) -10 temperaturai atvesus ir rele pradeda veikt ir zvakes kaitint, ir zenkliukas pakaitinimo prietaisu skydelyje uzsidega.
  • 0

#10 Remix

Remix
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 54
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:Peugeot 406,2.0 HDi,03

Parašyta 2010 gruodžio 02 - 00:35

jop kaitina viskas kaip priklauso! O masina kuriasi is karto ar dar reikia pasukti ryte? Nes pas mane kad ir kaitina bet dar reikia pasukt varikli kad uzsivestu,itariu kuro sistema tik konkreciai nezinau...
  • 0
Bambarmirija kirgudu...!

#11 Svečias_Biilekaz_*

Svečias_Biilekaz_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 gruodžio 02 - 07:55

pritariu kad kuro sistema, dariau keliose vietose diagnostikas , vieni itarineja purkstukus, kompresija, kura (viskas patikrinta) pezo atstovas kuro slegio davikli (sito dar nesu keites :) ) planuoju keisti
  • 0

#12 aasass

aasass
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 235
  • Vieta:Tauragė
  • Automobilis:Peugeot 4007 2.2 Hdi

Parašyta 2010 gruodžio 02 - 11:51

Norint patikrinti ar zvakes kaitina esant pliusinei temperaturai, uztenka numauti temperaturos dacika ir i jo fyske ideti apie 20 kOm varza. Kompas matys kad minusine temperatura ir ims kaitinti. Aisku su diagnostika patikrinimui pakanka tik prisijungti prie ECU :)
  • 0

#13 Donatas22

Donatas22
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 18
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 307 2HDi

Parašyta 2015 spalio 13 - 22:36

O gal kas galetu pasakyti kur yra temperaturos daviklis zvakiu pakaitinimo? Masina 307 2hdi 2003
  • 0

#14 egidijus

egidijus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 340
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 1.9TD. Peugeot 807 2.2Hdi

Parašyta 2015 spalio 14 - 10:15

O gal kas galetu pasakyti kur yra temperaturos daviklis zvakiu pakaitinimo? Masina 307 2hdi 2003

Jis turi omenyje pati lauko temp davikli o ne zvakiu pakaitinimo, beje zvakiu pakaitinimo temp daviklio nera  yra tik rele kuri ijungia ir isjungia o kokia ten ta zavkiu temp jei giliai vienodai. Cia turi abgaut kompa kad lauke salta tada jis ijungs tau zvakiu pakaitinima. Vaziuoji pas meistra pasijungs diagnostika ir pasakys ar zvakes sveikos ar ne, tik nzn ar gali pasakyti kuri is ju nekaitina tik zinau kad kieki gali nusakyti.


  • 0

#15 Vaaaldas

Vaaaldas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 987
  • Vieta:Lietuva, Vilkaviskis
  • Automobilis:Peogeut 406 1995

Parašyta 2015 spalio 14 - 17:35

Nu man atrodo tu klysti.Informacija apie variklio temperatura ECU gauna nuo motoro tamperaturos daviklio ,ir pagal algoritma ijungia , arba isjungia zvakiu pakaitinimo rele. Viskas teisingai parasyta 12 zinute.


Temperaturos daviklis yra virs pavaru dezes esanciame plastikiniame bloke ,kuris prisuktas prie variklio galvutes.Pats daviklis  yra ne isuktas o fiksuotas ziedu.Man atrodo jis yra zalios spalvos (gal klystu).


  • 0

#16 Donatas22

Donatas22
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 18
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 307 2HDi

Parašyta 2015 spalio 15 - 07:40

Suprantat kaip yra,man nekaista pakaitinimo zvakes,visos jos tikrai sveikos rele irgi sveika,tai as kazkur cia forume skaiciau kad nuo tam tikros minusines temp ant HDI varikliu pradeda kaisti tik zvakes ir kazka girdejau apie ta temp davikli,tai kaip cia istikruju ?
  • 0

#17 egidijus

egidijus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 340
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 1.9TD. Peugeot 807 2.2Hdi

Parašyta 2015 spalio 15 - 07:57

Suprantat kaip yra,man nekaista pakaitinimo zvakes,visos jos tikrai sveikos rele irgi sveika,tai as kazkur cia forume skaiciau kad nuo tam tikros minusines temp ant HDI varikliu pradeda kaisti tik zvakes ir kazka girdejau apie ta temp davikli,tai kaip cia istikruju ?

Kad nuo kazkiek -temp  HDI pradeda kaitinti zvakes tas tiesa, tik del temp daviklio nesu tikras ar jis ima nuo lauko temp daviklio ar variklio.


  • 0

#18 Vaaaldas

Vaaaldas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 987
  • Vieta:Lietuva, Vilkaviskis
  • Automobilis:Peogeut 406 1995

Parašyta 2015 spalio 15 - 09:08

Buk tikras kad nuo variklio temperaturos daviklio.


Yra zvakiu pakaitinimo laiko algoritmas, kuris kiekvienai (bocsh, siemens delphi) yra skirtingas.Bendru atveju , praktiskai iki -5 C HDI zvakes kaitina labai mazai.Jeigu HDI motoras geras ,su ipurskimo sistema viskas tvarkoje , be pakaitinimo zvakiu vedasi iki -15 C .Uzvedus motora zvakes kaitinamos toliau , netgi iki 300-400 sekundziu , del ekologijos.


  • 0

#19 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.921
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2015 spalio 15 - 09:17

Būk visiškai tikras. Juk šiltam, karštam varikliui nereikia kaitint ir nekaitina...

 

O tau, Donatai, prieš tikrinant ir keičiant daviklį reikia pasitikrint, kodėl ten konkrečiai neveikia. Jei relė tikrai gera, vadinas jos nežadina. Kai atjungi temperatūrinį daviklį, teoriškai turėtų kalti ir ventiliatoriai pilnu greičiu, tai jis nebeveikia, būtų kažkas tokio, o jei grybą pjauna - turėtų ir variklio darbe bent truputį pasijaust. Susirask normalų autoelektriką-diagnostiką, užsiimantį būtent prancūzais arba ir prancūzais, savo mieste, ir tegul patikrina normaliai, kas ir kur ten dingsta.


  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0