Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Užšala P206 bagažinės rankena


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 3

#1 Aurik

Aurik
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 192
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 607

Parašyta 2010 lapkričio 27 - 16:51

Labas vakaras, kadangi už lango jau gūdi žiema, pirmos bėdos su automobiliu. Aišku durų gumos jau visos paruoštos, tačiau bagažinė neatsidaro. Tik po kiek laiko pavažinėjus, šiaip taip atsidaro, bet baisu spaust stipriai. Tiesiog ta bagažinės tokia rankenėlė nejuda iš vietos. Kadangi lijo, tai pašalo ir prišalo. Ir žiemos pradžia dar, ateity gali vėl taip būt. Kokių priemonių pasiūlytumėt nuo apšalimo. Ar tiesiog pasiimt šepetį ir visas kitas reikalingas priemones į vidų ir nesukt galvos? Bet tada nei iš namų ką sunkaus nuveši, nei kitą kart iš parduotuvės pirkinių nesusidėsi. Ačiū :)
  • 0

#2 Shamas

Shamas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 249
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1TD Bosch

Parašyta 2010 lapkričio 29 - 14:23

Pas mane 406, tai mygtukas ant bagazines irgi nesispaudzia :)
  • 0

#3 Marcin

Marcin
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.459
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:S80II AT D5 07, xc70 AT D5 06

Parašyta 2010 lapkričio 29 - 14:28

Pas mane 406, tai mygtukas ant bagazines irgi nesispaudzia :)

sutepk. patenka dregme su druska ir purvu, todėl uzsala uzsikemsair pastringka. pries palikdamas nakciai, pamankstink.
  • 0

#4 zux

zux
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.373
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 GTI '02

Parašyta 2010 lapkričio 29 - 20:17

man irgi "bagazine uzsalo". kol vaziavau iki namu (~20 min) salone padariau tikra Taškenta t.y. prisildziau kiek tik imanoma su ta mintimi kad gal atsals nors kiek. prie namu, ne iskart, bet atsidare. pasiulymas butu nuimti galine palange. kaip variantas (nebuvo tam laiko) galima ilysti i bagazine per salona ir supurksti mechanizma (jei jame beda) kokiu ledu tirpikliu.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0