Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Kodel taip yra?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 44

#21 amalas

amalas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 201
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Juodas P205 XS 1.4 '89m. (ex),
    Juodas P306 XT 1.8 '94m. (ex),
    Raudona Toyota Corolla 1.4 VVT-I '03m. TTE styling.

Parašyta 2004 balandžio 19 - 16:41

drabuzhius pasikeisk :D

dar gali nesiliest prie metaliniu daliu, arba sako liestis prie ju dar neishlipus ish mashinos...

Nebūtina drabužius keisti - užtektų ir tigro kailio sėdynų užvalkalus nuimti :lol:

Pas mane tigro kailio nėra, bet sintetinius drabužius dabar nešioju, tai dureles dažniausiai koja uždarinėju. Nes kitaip kas kart elektrošoką gaunu. :D
  • 0

#22 Svečias_gYvaTuKe_*

Svečias_gYvaTuKe_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 balandžio 19 - 16:44

pastebejau mani irgi nukrato retkarciai. bet cia rimtai reik apranga keist nes ne su viskuom krato. o mano striukyt dabar tokia sintetine visa tai smagu buna :) :wacko:
  • 0

#23 dramblys

dramblys
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 67
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 807

Parašyta 2004 balandžio 19 - 17:38

Hehe :) Mano truboskandinavas irgi kratosi pastoviai. Tai kazkur girdejau kad kai ishlipineji ish masinos, tai reikia prie stiklo liestis kazkiek. Atrodo padeda :) Jau savaite kaip ramu :P
  • 0
Peugeot 807 2004' 2.2hdi xantia break 98' 2.0i kalashnikovas+LPG

#24 Algirdas

Algirdas

    Įkopęs į penktą dešimtį

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.866
  • Vieta:Lietuvos kaimelis
  • Automobilis:batai....

Parašyta 2004 balandžio 19 - 17:53

Hehe :) Mano truboskandinavas irgi kratosi pastoviai. Tai kazkur girdejau kad kai ishlipineji ish masinos, tai reikia prie stiklo liestis kazkiek. Atrodo padeda :) Jau savaite kaip ramu :P

Bet tada stikla nuciupineji ir vaizdas gaunasi neestetiskas B)
  • 0
keista... ir vel ne Pugas

#25 tamtaram

tamtaram
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 245
  • Automobilis:PEUGEOT-405 MADE IR FRANCE

Parašyta 2004 balandžio 19 - 20:53

:huh: Na vat kaip tycia ir mane siandien pirma karta krestelejo kaip reikiant,net saldu paliko :o Antra karta lipu is masinos ir vel net sucirskeko kibirkstuke.As tai manau del to kad vakaryksciai visa masina isvaskavau su tokiu kebulo vasku tai va blizga nors,tai cia dal ir isielektrino nuo to trynimo su skudureliu?O siap tai apsirenges toky megztiny buvau,gal vilnonis net nzn :rolleyes: Bet kaip lupo tai net ranka paraciau dar kelis kart po to :blink:
  • 0

#26 Svečias_Sliekas_*

Svečias_Sliekas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 balandžio 19 - 20:55

nieko jus nesuprantat - cia signalizacijos sudedamoji dalis! :P
  • 0

#27 Svečias_Falko_*

Svečias_Falko_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 balandžio 23 - 13:19

Tas pats pas mane, kaip tik galvojau rasyti tokia tema ir klausti, kur suo pakastas :) Kaip nekeista, ziema niekad nekratydavo, o atsilus orams prasideda..
  • 0

#28 Svečias_Partynis_*

Svečias_Partynis_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 balandžio 23 - 14:15

Svarbiausi tokio kruvio prisikaupus neprisiliesti prie atviro kanistro su benzinu, nes tada gali taip krestelt ... :ph34r: :D B) O sheip gal yra cheminiu priemoniu tu vadinamu anti static`u uzhpurksht ant sedynes ar sedimos vietos :)
  • 0

#29 Svečias_Inkiliuks_*

Svečias_Inkiliuks_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 05 - 18:00

Tas pats pas mane, kaip tik galvojau rasyti tokia tema ir klausti, kur suo pakastas :) Kaip nekeista, ziema niekad nekratydavo, o atsilus orams prasideda..

paprasciausia fizika, saltas slapias oras , mes lengviau issielektrinam, o kai orai atsyla oras tampa netoks laikdus , todel mes neissielektriman per ora o viskas vyksta prisilietus prie metalo :D
  • 0

#30 Svečias_sporttruck_*

Svečias_sporttruck_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 05 - 21:51

kerta ir per storoka striuke :wacko: , o pabandzius cia issakytu patarimu prie ko nors prisiliest , dar keleta kartu pakrato... :blink:
  • 0

#31 arthuras

arthuras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 539
  • Vieta:Marijos žemė
  • Automobilis:Peugeot 407 2.0 HDI SW+Citroen C3 1.4 i

Parašyta 2007 balandžio 06 - 07:03

paprasciausia fizika, saltas slapias oras , mes lengviau issielektrinam, o kai orai atsyla oras tampa netoks laikdus , todel mes neissielektriman per ora o viskas vyksta prisilietus prie metalo :D

Tai gal atvirksciai-kai oras sausas ir siltas, tada tas reiskinys kaip koks parazitas geriausiai ir progresuoja.
Gal as ir klystu, bet kiek atmintis ir patirtis leidzia, "slapiomis" salygomis to nejauti.
  • 0
arthuras

Nuotrauka

#32 Svečias_Inkiliuks_*

Svečias_Inkiliuks_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 06 - 22:32

Tai gal atvirksciai-kai oras sausas ir siltas, tada tas reiskinys kaip koks parazitas geriausiai ir progresuoja.
Gal as ir klystu, bet kiek atmintis ir patirtis leidzia, "slapiomis" salygomis to nejauti.

tai delto kad slapiu, dregnu oru mes savaime nelaikom kruviu, isielektrinam per ora, o sausu tie kruviai laikosi mumyse, todel tik prisilietus prie metalo gaunam truputi per nagus :D
  • 0

#33 deadsilense

deadsilense
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 385
  • Vieta:Kaunas- samogitia
  • Automobilis:Peugeot 605

Parašyta 2007 balandžio 12 - 13:47

toki ganda girdejau kad su rakteliu reik paliesti masina pirma, paskui imt uz rankenos, reikalas dabar bandymu stadijoj, bo jau uzkniso kratytis pastovei :angry:
  • 0
Andrius

#34 wolfas

wolfas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 106
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Opel Signum , P406 - visas veikiantis atiduotas shrotan

Parašyta 2007 balandžio 26 - 11:47

reik pastoviai keleivį vežiotis kuris pirmas įlipa ir išlipa .... kažkaip mažiau tranko tadum ..... pas mane mergiotė žiemą vasarą dureles su alkūnę uždaro jei neužsimiršta . O manes labai net ir neima kaip tais tas reiškinys .... Gal dėl to, kad su elektra pastoviai dirbu ir ant ~220 V pasipurtau karts nuo karto ;)
  • 0
Ex - Peugeot 406 ( atiduotas šrotan ) OPEL Signum 2.2 dti - darbinis namų arklys

#35 marco

marco
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 383
  • Vieta:Kaunas, Silainiai/Uzliedziai
  • Automobilis:Peugeot 605 2,5TD. 307 2,0 100kw

Parašyta 2007 gegužės 01 - 00:06

vienas persona man yra sakes, kad cia del siltu-karstu oru kazkas su dulkemis darosi. ziema ir kai slapia to nebuna :ph34r:
  • 0

#36 deadsilense

deadsilense
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 385
  • Vieta:Kaunas- samogitia
  • Automobilis:Peugeot 605

Parašyta 2007 gegužės 02 - 09:55

papildomas keleivis kaip po atpirkimo ozys nepadeda, jau isbandziau :D , kala taip kad net....
  • 0
Andrius

#37 Neon'as

Neon'as
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 786
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot ex309GR 1.3, 406 1.8 16v ir P406 Break 2.1 TD :)

Parašyta 2007 gegužės 02 - 11:10

As tai uzdarineju dureles su koja :P o kadangi raktelis ir rankena plastikiniai tai netrenkia :rolleyes:
  • 0
Nuotrauka

#38 Svečias_audriusbx_*

Svečias_audriusbx_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 02 - 16:51

cia del slegio kai keiciasi del to ir elektrinasi
  • 0

#39 TVY'xas

TVY'xas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 80
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis: Renault Laguna

Parašyta 2007 gegužės 06 - 19:13

Isielektrina nuo rubu besitrinanciu i sedyne.Atidirbau sistema: islipes spec. prisilieciu per rubus, tada tik uzdarineju duris. Galima ir pries islipant pagriebt uz metalo ir laikytis kol islipsi....
  • 0

#40 deadsilense

deadsilense
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 385
  • Vieta:Kaunas- samogitia
  • Automobilis:Peugeot 605

Parašyta 2007 rugpjūčio 02 - 14:17

labai priklauso nuo drabuziu, kokie yra, man trenkdavo ir pavasari kol dar dregna, o va dabar kai sausa nieko nebetrenkia, pasikeite drabuziai ir viskas nurimo, aleliuja :rolleyes:
  • 0
Andrius




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0