Peršokti prie turinio


P407 vaziuojant trukcioja


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 22

#21 Vaaaldas

Vaaaldas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 987
  • Vieta:Lietuva, Vilkaviskis
  • Automobilis:Peogeut 406 1995

Parašyta 2014 liepos 29 - 17:10

Davirus , ar kas nors sutvarkykite ta paveiksliuka o tai skaityti labai nepatogu!
  • 0

#22 PhanT

PhanT

    .

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.736
  • Vieta:..
  • Automobilis:Peugeot 508GT //// Peugeot 406 2.2 98kW

Parašyta 2014 liepos 31 - 13:06

Kur rasti p407 2.0 hdi kuro slėgio reguliatorių?
Gal čia matosi?

Pyze. Simtai temu apie tai. Ant siurblio uzdetas, pasigooglink pats kaip atrodo. Tavo paveikslelyje nesimato.
  • 0
2.2HDi 136ag/317nm@ ~200ag/410nm

#23 PhanT

PhanT

    .

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.736
  • Vieta:..
  • Automobilis:Peugeot 508GT //// Peugeot 406 2.2 98kW

Parašyta 2014 liepos 31 - 13:08

Man panaši problema. Nors jau su ja esu kokius metus laiko, bet labai nervina. Auto - Peugeot 407 2,0hdi.
Pas mane ramiai važiuojant, lėtai keliant apsukas, maždaug ties 1300-1800 apsukomis sutrukčioti mėgsta, ypač 1,2,3 pavaromis. Kitomis nelabai pastebėjau. Toks silpnas truktelėjimas. Ir dar pastebėjau, kad važiuojant 5 pavara tolygiai laikant gazą irgi mėgsta trukčioti. Užmynus tapkę bent truputi stipriau - jokių trukčiojimų. Ant autopiloto - jokių trūkčiojimų. Viskas kaip ir būtų ok, pravažiavau beveik 30 tūkst. su šitu požymiu, bet įvyko taip, kad sutrūko viršutinio užpakalinio alsuoklio žarna, kuri į oro padavimo vamzdį nueina. Papylė truputį tepalų. Kol susiradau naują, teko trumpam pavažinėti be jos. Ir wualla. Dingo trukčiojimas. Viskas tolygiai dirbti pradėjo. Toks jausmas, kad pradėjo gauti mašina daugiau oro per tą atvirą angą kur alsuoklis nueina. Nu galvoju, kad alsuoklis kaltas. Susiradau žarną, uždėjau naują - vėl tas pats. Trūkčioja. Ir dar per šitus karščius pastebėjau, kad apsukos ant laisvų mėgsta pašokinėti. Gal turit kokių įdėjų?

Dariau diagnostiką Vilniuj - nerodo nieko. Errorų ir check engine nerodo. Bandysiu pas vieną pežistą dar nulėkti.
Filtrai visi keisti, jokių dūmų nemeta, trauka be pakitimų - gera, tepalų nevalgo. Viskas puiku apart tą trūkčiojimą :/

Ačiū.

Ar tik isitikines, kad EGR'as paziuretas? Kaip diagnostika dare? Kiek oro jama ant laisvu apsuku? Mano 2.2hdi, jei egr'as uzglusintas fiziskai, tai pradeda ant salto trukcioti ir tik antru begiu :) Tai cia taip, kaip galimas variantas.
  • 0
2.2HDi 136ag/317nm@ ~200ag/410nm




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0