Jump to content


Kas per 2.2 i variklis?


  • Please log in to reply
64 replies to this topic

#41 Svečias_Mazulis Ronny_*

Svečias_Mazulis Ronny_*
  • Svečiai

Posted 2004 May 11 - 11:37

Manau, kad tokių smulkmenų taisymas nevertas pinigų švaistymas važinėjant ir parkuojant Vilniuje. :)

Jep, tu teisus. ;] Mano "pasirinktas" auto kiek panasus i tavaji 306: reikalinga darbo bite ir tiek. :) Nei spalva, nei oda, nei lieti diskai - negroja. Svarbu tik, kad sirdute (varikliukas) tiksetu. tiesa, tik ne per garsiai. :)
  • 0

#42 Svečias_Mazulis Ronny_*

Svečias_Mazulis Ronny_*
  • Svečiai

Posted 2004 May 11 - 11:42

Va, kokius atsirinkau galimus "konkurentus" B) :lol:

http://www.autoplius...;main_limit;-1;

http://www.autoplius...7;main_limit;1;
  • 0

#43 Svečias_Aidas_*

Svečias_Aidas_*
  • Svečiai

Posted 2004 May 11 - 12:05

Atvirai tariant aš tavo vietoj neskubėčiau su tuo "žaliu"... ^_^ Pats G sakė, kad gėda draugam/pažįstamiem jį būtų siūlyt (apie išvaizdą šnekant) Aišku tau spręst. PS apie 406 nepatogias sėdynes girdžiu pirma kart :blink: Man jos itin patogios ir geros (bent jau kol kas), sėdėsena labai priimtina. Gal kolegos, usinantys 406 turėtų kokių savo pastabų?
  • 0

#44 Svečias_Mazulis Ronny_*

Svečias_Mazulis Ronny_*
  • Svečiai

Posted 2004 May 11 - 12:15

Atvirai tariant aš tavo vietoj neskubėčiau su tuo "žaliu"... ^_^
Pats G sakė, kad gėda draugam/pažįstamiem jį būtų siūlyt (apie išvaizdą šnekant)

Bet geda jam tik del isvaizdos? :)
  • 0

#45 Svečias_Aidas_*

Svečias_Aidas_*
  • Svečiai

Posted 2004 May 11 - 12:33

Bet geda jam tik del isvaizdos? :)

Pats žinai, kad pirkdami auto, jie gali įvertint tik prekinę išvaizdą - tiek kėbulo, tiek salono, tiek ir variklio. O kadangi išorė - farncūziško parkavimosi etalonas.... :D
Juolab kai iš pradžių šneka ėjo apie "ledinį" sport pack'ą, tai šis apsiglamžęs pusplikis 1.8 tikrai nepretenduoja į pasididžiavimo vertą pasiūlymą ;)
  • 0

#46 Svečias_Mazulis Ronny_*

Svečias_Mazulis Ronny_*
  • Svečiai

Posted 2004 May 11 - 12:47

Pats žinai, kad pirkdami auto, jie gali įvertint tik prekinę išvaizdą - tiek kėbulo, tiek salono, tiek ir variklio. O kadangi išorė - farncūziško parkavimosi etalonas.... :D
Juolab kai iš pradžių šneka ėjo apie "ledinį" sport pack'ą, tai šis apsiglamžęs pusplikis 1.8 tikrai nepretenduoja į pasididžiavimo vertą pasiūlymą ;)

:) Gyvenimas keiciasi. I abejas puses, beje... :)
99' vasara buvau susigundes 306 brek'u su 1.6i varikliu. netgi lizingo popierius buvau susitvarkes. Bet susilaikiau... iki 2001 pavasario :D Ir ji isigijau (buvau isigijes).
Dabar irgi panasiai: labai norejosi to sportpack'o. Taciau sios dienos situacija yra tokia, kad "nenoriu" as jos pirkti. Todel metuosi i priesinga segmeta-i prasciausia/paprasciausia automobili. Kurio negaila butu po metu parduoti. Kuri turint, galima butu varvinti seiles i panasius sport-packus ir, progai atsiradus, padaryti keitima. :)
  • 0

#47 Svečias_Aidas_*

Svečias_Aidas_*
  • Svečiai

Posted 2004 May 11 - 13:05

tada aš tavo vietoj tiesiog ramiai gyvenčiau,
nes tokiam atvejui "galima butu varvinti seiles i panasius sport-packus ir, progai atsiradus, padaryti keitima. :)"
ir R19 laabai tinka...
  • 0

#48 Svečias_Mazulis Ronny_*

Svečias_Mazulis Ronny_*
  • Svečiai

Posted 2004 May 11 - 13:11

tada aš tavo vietoj tiesiog ramiai gyvenčiau,
nes tokiam atvejui "galima butu varvinti seiles i panasius sport-packus ir, progai atsiradus, padaryti keitima. :)"
ir R19  laabai tinka...

:lol: Nu tai, kad zmonai prizadejes iki savaitgaliu nusipirkti normalia masina. B) ;] Ta prasme, R19 labai tinka maltis po miesta, o i uzmiesti noretusi kiek didesnes, stilingesnes... :P
  • 0

#49 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • posts 5,860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Posted 2004 May 11 - 13:14

:lol: Nu tai, kad zmonai prizadejes iki savaitgaliu nusipirkti normalia masina. B) ;] Ta prasme, R19 labai tinka maltis po miesta, o i uzmuosti noretusi kiek didesnes, stilingesnes... :P

Nu jo... Apibraižytais šonais, motorolerio varikliu ir pusplikiu salonu... labai stilingas auto. :unsure:
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#50 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Posted 2004 May 11 - 13:16

tada aš tavo vietoj tiesiog ramiai gyvenčiau,
nes tokiam atvejui "galima butu varvinti seiles i panasius sport-packus ir, progai atsiradus, padaryti keitima. :)"
ir R19 laabai tinka...

IMHO, ismintingas pasiulymas ^_^
  • 0

#51 Svečias_Mazulis Ronny_*

Svečias_Mazulis Ronny_*
  • Svečiai

Posted 2004 May 11 - 13:18

Nu jo... Apibraižytais šonais, motorolerio varikliu ir pusplikiu salonu... labai stilingas auto. :unsure:

Is toli salonas ir variklis nesimato. :P taip pat ir bamperiai...

Karoce, galutinai susibalamutinau. Gali vel tekti "stylingaji" opeli pirkti... :ph34r:
  • 0

#52 Svečias_Mazulis Ronny_*

Svečias_Mazulis Ronny_*
  • Svečiai

Posted 2004 May 11 - 13:23

tada aš tavo vietoj tiesiog ramiai gyvenčiau,
nes tokiam atvejui "galima butu varvinti seiles i panasius sport-packus ir, progai atsiradus, padaryti keitima. :)"
ir R19  laabai tinka...

IMHO, ismintingas pasiulymas ^_^

Eee, kolegos, nejau nenorite manes priimti atgal i pugu kluba? B) :)

P.S. Siaip jus pakankamai teisingai mastote...
tik as zinau, kad jei dabar nenusipirksiu pugo, tai kelis/keliolika metu reikes lankytis puslapyje renaul.klubas.lt
  • 0

#53 lordas

lordas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 595
  • Automobilis:Peugeot 407

Posted 2004 May 12 - 10:02

PS apie 406 nepatogias sėdynes girdžiu pirma kart :blink:

Cia kas per naujiena... Nu man po 57K siknos neskauda kol kas :)

MR> O kas cia tyciojosi, kad mol neapsisprendelis, lialialia.. :P

As visgi kitaip ziuri i sita reikala nei kiti. Man salonas visu pirma. Ir patogumai.
As su isore nevazineju ir jos uzpakaliu netrinu. Jei kam mano auto isore nepatinka,
tai patys kalti. Daugeliui jau liuta, o ne sukryziuotas V pamacius vimdo...
As vazineju viduje, kur praleidziu kartais po keleta valandu, norisi, kad tai atrodytu
padoriai, o kondisinas yra labai geras daiktas anyway.
Cia aisq galima sakyti, kad reik auto - darbinio arkliuko, etc. etc. Nu tada galima
moskviaka nusipirk. O ko ne? Metus atvarai ir psio. Taigis manau darbinis arkliukas
irgi turi buti toks, kad butu malonu su juo dirbti. O siaip auto tokia ir paskirtis,
ne kox ten realigijos simbolis. Bei ner ilgaamziskesnio dalyko uz laikina...

Kazi ka cia prirasiau uzsimiegojes..?
  • 0

#54 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • posts 5,860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Posted 2004 May 12 - 10:36

lordai, aš su tavim sutinku visiškai. Mano dabartinio traktoriuko prekinė išvaizda tikrai šiaip sau, bet techninė būklė ir salonas labai tvarkingi ir aš važiuoju ir džiaugiuosi. Aš per dieną po 80-100km suvažinėju ir man nei subinę skauda nei ką. :) :beer:
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#55 Svečias_Mazulis Ronny_*

Svečias_Mazulis Ronny_*
  • Svečiai

Posted 2004 May 12 - 10:36

PS apie 406 nepatogias sėdynes girdžiu pirma kart :blink:

Cia kas per naujiena... Nu man po 57K siknos neskauda kol kas :)

MR> O kas cia tyciojosi, kad mol neapsisprendelis, lialialia.. :P

As visgi kitaip ziuri i sita reikala nei kiti. Man salonas visu pirma. Ir patogumai.
As su isore nevazineju ir jos uzpakaliu netrinu. Jei kam mano auto isore nepatinka,
tai patys kalti. Daugeliui jau liuta, o ne sukryziuotas V pamacius vimdo...
As vazineju viduje, kur praleidziu kartais po keleta valandu, norisi, kad tai atrodytu
padoriai, o kondisinas yra labai geras daiktas anyway.
Cia aisq galima sakyti, kad reik auto - darbinio arkliuko, etc. etc. Nu tada galima
moskviaka nusipirk. O ko ne? Metus atvarai ir psio. Taigis manau darbinis arkliukas
irgi turi buti toks, kad butu malonu su juo dirbti. O siaip auto tokia ir paskirtis,
ne kox ten realigijos simbolis. Bei ner ilgaamziskesnio dalyko uz laikina...

Kazi ka cia prirasiau uzsimiegojes..?

Labas rytas :)

Del nepatogiu sedyniu radau keleta atsiliepimu viename anglu ineto puslapyje, kas ir man buvo pakankamai keista.
Man liutas priimtinas tiek isore, tiek vidumi. :) Taciau didelio (santykinai) skirtumo tarp odinio, veliurinio ar medziaginio salono nematau. Ypac jei kaina skiriasi tukstanciais Lt ...
Turiu situacija, kai 2.2 man per brangus, o 1.8 - per pigus. Vidurkio tarp ju nelabai randu :( (arba jau parduoti, ar randasi kur nors klaipedoj ar kelmeje ir atvaziuoti i Vilniu nenori) Apie 406 svajoju apie desimt metu :wub: (kai Zibintas pradejo jai prekiauti ir jo vadas isigijo t.zalia sedana su galinio stiklo valytuvu ;] )
Todel "pasisneku" su savo pinigine, su vidiniu balsu, ir visi trys nutariame pabandyti laime su 1.8... gal...
  • 0

#56 lordas

lordas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 595
  • Automobilis:Peugeot 407

Posted 2004 May 12 - 11:08

As tai patarciau nebijot nulekt i koki kaima. Ten ir pigiau nupirksi, kas atpirks keliones islaidas, ir gali rast kazka padoresnio, nes kaimieciam gali buti per gerai. Siaip, jei rimtai 406 kaip "arkliukas" pasirinkimas neblogas - ir vaziuot malonu, ir seima gali susikraut, ir daiktus (ypac universalas, bet as tokiu nelabai megstu). I svajoniu auto jis tikrai nepanasus, bet jai jau sukames apie Peugeot, tai Lamborghini ar bent Jaguar nelabai musu kisenei... Del veliuro/odos tu teisus. Dar su oda bus beda vasara ir ziema, nes ten nera tu pasildymu ir mikroventiliacijos kaip brangiose audinese. O veliuras gerai valosi ir siaip praktiskas.
  • 0

#57 Svečias_Mazulis Ronny_*

Svečias_Mazulis Ronny_*
  • Svečiai

Posted 2004 May 12 - 11:36

As tai patarciau nebijot nulekt i koki kaima. Ten ir pigiau nupirksi, kas atpirks keliones islaidas, ir gali rast kazka padoresnio, nes kaimieciam gali buti per gerai.

Siaip, jei rimtai 406 kaip "arkliukas" pasirinkimas neblogas - ir vaziuot malonu, ir seima gali susikraut, ir daiktus (ypac universalas, bet as tokiu nelabai megstu). I svajoniu auto jis tikrai nepanasus, bet jai jau sukames apie Peugeot, tai Lamborghini ar bent Jaguar nelabai musu kisenei...

Del veliuro/odos tu teisus. Dar su oda bus beda vasara ir ziema, nes ten nera tu pasildymu ir mikroventiliacijos kaip brangiose audinese. O veliuras gerai valosi ir siaip praktiskas.

Tai vat ir mastau, kad savaitgali i kokia utena pasidavus. O gal 5dieni i kauna..?

Del svajoniu masinos: ivertinus kaina/patoguma/stiliu/isskirtinuma, 406 man - pats tas. :) Gal kada ir pasieksiu "elita" ir svajosiu apie ferarius, bet kol man tai "negresia" (ir, tikiuosi, artimiausiu metu "negres") :D

Del odos nesiginciu :) man ji tinka ir patinka, bet kai uz "super" salona praso extra x t Lt, tai nu ir n...
Va, vienas optimistas autopliuse uz 96' 2.0i odini 406 praso 20 t lt. Kazkaip brangoka atrodo... bent jau man...
  • 0

#58 Ozyris

Ozyris
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 1,144
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1 TD Break 1998

Posted 2004 May 12 - 12:28

Tai vat ir mastau, kad savaitgali i kokia utena pasidavus. O gal 5dieni i kauna..?


Nelabai kas su 406 pasirinkimu Utenoj. Gal pora 406 ir aptiksi visus turgus ir aiksteles aplekes.

As tavo vietoj, susirankiociau vezeju kontaktus, sakysim kad ir Utenos, na dar Panevezio autoveziai Utenon varo. Ir skambiji i savaites pabaiga kai autoveziai grizineja, vistiek sefai zino kokie auto atvaziuoja. Bent jau zinosi ar verta lekt ziuret, o siaip gali ir nieko nerast aklai nulekes ;) .
  • 0
406 2.1 TD

#59 Svečias_Mazulis Ronny_*

Svečias_Mazulis Ronny_*
  • Svečiai

Posted 2004 May 12 - 12:39

As tavo vietoj, susirankiociau vezeju kontaktus,

pasufleruok kaip tai padaryti :). Kazkaip neturiu jokiu kontaktu, pazistamu sioje srityje...
  • 0

#60 Ozyris

Ozyris
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 1,144
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1 TD Break 1998

Posted 2004 May 12 - 13:18

pasufleruok kaip tai padaryti :). Kazkaip neturiu jokiu kontaktu, pazistamu sioje srityje...

Na stambesniu autoveziu firmu tel rasti neturetu but sunku, gali kad ir vairuotoju turguj paklausinet virsininku ar savininku tel, yra gi visokiu imoniu katalogu ir pan. Reik megint pasiskammbinet paieskot kontaktu, nieks i galva uz tai neduos :) .
Kaip sakant noras yra, galimybes moket pinigus taip pat, tai turi atsirast ir pasiula. Tik reikia tuo uzsiimt.

Visgi pugas 406 tai ne kokia bulka ar golpas, daigtas brungus vezamas poreciai bet visgi vezamas.
Beto tamtai ir ateity praverstu tokie rysiai, ties viena masina ilgai neapsistoji :D
  • 0
406 2.1 TD




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users