Peršokti prie turinio


SKUBIAI VISISI DRAUKITES


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 34

#21 Svečias_Donatello_*

Svečias_Donatello_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 balandžio 28 - 18:44

O man klausimas pasistojo - kodel vilnieciai (del kainu skirtumo)negali draustis Kaune arba kokiam nors Skuode?
  • 0

#22 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 balandžio 28 - 18:47

matyt, kad vilniuj registruoti...
  • 0

#23 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 balandžio 28 - 18:49

Nu pzdc, o tai kiek tada kainuos, jei kaune ir variklis 3,5 litro ? :blink:

jau mintyse atsisakai 635? :rolleyes:

zinok, pakabos remontas dar brangesnis :ph34r:
  • 0

#24 Svečias_Petrucioo_*

Svečias_Petrucioo_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 balandžio 29 - 01:33

Cia as kazkaip nesupratau... vakar draudziausi (nes baiges) LD ir sumokejau 119lt(Savininkas is provincijos, o as Kaune).Polise aiskiai parsytos tos kosmines sumos (galima bus petraicio porsa taranuot :) ). Sake nieks nekibs, o i uzsieni vaziuojant reikia damoket ir pasiimt specialu polisa. Tai cia kodel pas jus tokios kianos? :blink:
  • 0

#25 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2004 balandžio 29 - 09:42

Va vakar pac uzhsukau i NordLB - bo LZUB draudimas mano dar iki rugsėjo galiojo... Ir kągi - sako draudimo kaina ~150, pamatė, kad kavensks - tadu sako ~140... Na atminusavo man tuos likusius mėnesius - beliko sumokėt 90lt ir apsidraudžiau metams ... :rolleyes: Klausiau dėl jievropinio - sakė "prašau. kaina ~300"... :unsure: Kadangi tokiom sumom nedisponavau, tai pasilikau prie pigiausio varianto... Jau kai važiuosiu ir tvarkysiuos... Vis gal porą šimtų nekainuos... :unsure: Bendradarbis sakė Akropoly Baltikumse irgi tokios kainos... :mellow:
  • 0

#26 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2004 balandžio 29 - 13:20

Vakar 2997 kubiku apdraudziau uz 168.30Lt. Elektrenuose. Kaisedoriu registracija. Cia ERGO Lietuva. Toks pat 1.6 kaina 119 lt. Cia tik lietuvoj vazineti. Ydomiausia tai kad pas Ergo bendrove rizikos gruope mazinama nuo 25 metu, o mano IF draudime nuo 30, tai man gavosi pigiau pirkti nauja draudimo polisa Ergo, nei is naujo sudaryti su IF draudimu sutarti ir iskaiciuoti 2 men. dar nepanaudotos sutarties. (Cia taip nes masina registruota Zmonos vardu o jai 30 tik rudeni).
  • 0
chūinja

#27 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2004 balandžio 29 - 13:49

Tie kas jau apsidraudet gal jau girdejot ar teiravotes kai draudetes kaip butu jeigu dabar apsidraudi tik lietuvos zonoj o atsirastu poreikis isvykti i uzsieni. Kokie variantai tada, ar reiketu pirkti tam laikotarpiui kuriam isvyksti ar primoketi likusius pinigus iki draudimo sutarties pabaigos (turiu galvoj ta skirtuma kuris dabar yra).
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#28 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2004 balandžio 29 - 14:09

Tie kas jau apsidraudet gal jau girdejot ar teiravotes kai draudetes kaip butu jeigu dabar apsidraudi tik lietuvos zonoj o atsirastu poreikis isvykti i uzsieni. Kokie variantai tada, ar reiketu pirkti tam laikotarpiui kuriam isvyksti ar primoketi likusius pinigus iki draudimo sutarties pabaigos (turiu galvoj ta skirtuma kuris dabar yra).

Variantas tik vienas (vakar klausiau), vaziuoji i bendrove ir perrasai sutarti. Va o kiek nulups tai jau nezinau, bet faktas kad paims daugiau, kadangi interesantui visvien nera kur detis.
  • 0
chūinja

#29 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2004 balandžio 29 - 14:20

Aš ERGO apsidraudęs ant tų biešenų babkių, tai sakė jeigu reiks užsienin, tai perrašys polisą angelskai, o mokėt nieko nereiks. Beje mokėjau 187 Lt. :)
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#30 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2004 balandžio 29 - 15:47

Aš ERGO apsidraudęs ant tų biešenų babkių, tai sakė jeigu reiks užsienin, tai perrašys polisą angelskai, o mokėt nieko nereiks. Beje mokėjau 187 Lt.  :)

187Lt. kaip Vilniui tai norma, o kad nereiks moketi tai cia gera naujiena. Nes as siaip apie pinigus ir neklausiau, pasiteiravau tik kokia procedura.
Gerai kad mano pamastymai nesutapo su realybe :)
  • 0
chūinja

#31 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2004 balandžio 29 - 15:56

IMHO tas "nereix mokėti" yr pažadai, kad nors kuom pritraukt besidraudžiančius ... :unsure:

Maždaug:

- Kiek pas jumi kainuoj draudims?

- 187...

- :huh: :blink: Posted Image

- Bet užtai mes jum po to perrašysim nemokamai... :blush:
  • 0

#32 Svečias_DerClown_*

Svečias_DerClown_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 balandžio 29 - 19:15

jau mintyse atsisakai 635? :rolleyes:

zinok, pakabos remontas dar brangesnis :ph34r:

Atsisakyt, tai ash jo neatsisakau, o apie ju detaliu ir remonto kainas jau domejausi :wacko: Tik shiaip smalsu, o ar bus imanoma apsidrausti tuo poliusu, kur tik lietuvoj galioja ?
  • 0

#33 moonas

moonas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:205gti 1.6, 205gti mi16, 205cti 1.9

Parašyta 2004 balandžio 30 - 11:18

Tik shiaip smalsu, o ar bus imanoma apsidrausti tuo poliusu, kur tik lietuvoj galioja ?

Po gegužės 1 d. - nebe.
O šestioros pirkt nesiūlau, jei blogai prižiūrėsi - bmw fanatai uždaužys negyvai. Če jau ta mašina, kurią reikia restauruoti, ir važinėt su ja tik per šventes ir į bažnyčią. :ph34r:
  • 0

#34 Svečias_Merunas_*

Svečias_Merunas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 balandžio 30 - 15:26

NAUJOS DRAUDIMO KAINOS Kainas rasau pagal Klaipeda. Kas viloniuj, tam pridekite apie 10%, kas rajone tada atikite 10% nuo nurodytos kainos. Kainos nurodytos metams. Kainos apytiksles, VIENOS PIGIAUSIU DRAUDIMO KOMPANIJU Lengvieji: iki 1.3 - 328Lt, 1.3-1.8 - 351 1.8-2.0 - 374 2.1-2.5 - 397 > 2.5 - 420 Krovininiai: iki 3.5t - 1495 3.5-12.0t - 1610 >12.0t. - 1840 Kainos apytiksles, be nuolaidu.
  • 0

#35 Svečias_DerClown_*

Svečias_DerClown_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 balandžio 30 - 16:13

Po gegužės 1 d. - nebe.
O šestioros pirkt nesiūlau, jei blogai prižiūrėsi - bmw fanatai uždaužys negyvai. Če jau ta mašina, kurią reikia restauruoti, ir važinėt su ja tik per šventes ir į bažnyčią. :ph34r:

Kishene neleidzhia tureti dvieju mashinu, viena kasdien, kita laisvalaikiui <_<
Beje ish viso dar neaishku ar pavyx isigyti, ta prasme ar pavyks uzhsidirbti per vasara -_-
O ant bmw fanatu, man pajebat, nes kazhkaip labai man jau tas bmw-klubas pasikeles atrodo :angry:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 2

narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0