Peršokti prie turinio


2.0 hdi bendros problemos


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 4210

#2041 Svečias_as0_*

Svečias_as0_*
  • Svečiai

Parašyta 2011 birželio 02 - 17:21

ir beto gal kas rekomenduotumet kaune koki meistra ar servisa, zinoma patikima ir ne per daug brangu, kur mano pezui galetu atlikti pradziai diagnostika, o veliau gal net ir pati gedima sutvarkyti?
  • 0

#2042 dzonyB

dzonyB
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.075
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis:406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW

Parašyta 2011 birželio 12 - 13:01

Visas temas su tuo reikalu perskaiciau, tad nusprendziau cia patalpinti :)

Nu va atejo ir man laikas masina praktiskai galima sakyti nebeuzsiveda (nesvarbu silta ar salta jinai), arba ilgai tenka zulinti. Trauka nera dingus viskas vietoje, jokiu cheku nemeta.Uzgesinus masina kaip ir kitiems po keliu sekundziu masina uzgesta. Bake kuro filtras lyg ir geras nes numovus zarnike ir ijungus degima dyzelis ateina gera ciurksle. Filtrai jei ka visi keisti. Db isemes esu auksto slegio reguliatoriu (jis pas mane idetas buvo be gale esancio filtriuko), nzn ar bus cia koks tikslas ar ne bet praploviau, su kompresorium prapuciau, tik db lietus lyja nera galimybes isidet atgal ir pasiziuret ar kursis :) paskui dar zvakes reiks pasitikrinti gal kartais joms pipec yra.

Tai va klausimas jei idejus atgal slegio reguliatoriu masina nesikurs, galima konstatuoti tada, kad jam pipec ir ieskotis naujo???? gal dar kas kokiu minciu turit??

Šį pranešimą redagavo dzonyB: 2011 birželio 12 - 13:03

  • 0

Peugeot 406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW
Peugeot 206 XS 2001 m. 1.4 benzo


#2043 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2011 birželio 12 - 13:33

Visas temas su tuo reikalu perskaiciau, tad nusprendziau cia patalpinti :)

Nu va atejo ir man laikas masina praktiskai galima sakyti nebeuzsiveda (nesvarbu silta ar salta jinai), arba ilgai tenka zulinti. Trauka nera dingus viskas vietoje, jokiu cheku nemeta.Uzgesinus masina kaip ir kitiems po keliu sekundziu masina uzgesta. Bake kuro filtras lyg ir geras nes numovus zarnike ir ijungus degima dyzelis ateina gera ciurksle. Filtrai jei ka visi keisti. Db isemes esu auksto slegio reguliatoriu (jis pas mane idetas buvo be gale esancio filtriuko), nzn ar bus cia koks tikslas ar ne bet praploviau, su kompresorium prapuciau, tik db lietus lyja nera galimybes isidet atgal ir pasiziuret ar kursis :) paskui dar zvakes reiks pasitikrinti gal kartais joms pipec yra.

Tai va klausimas jei idejus atgal slegio reguliatoriu masina nesikurs, galima konstatuoti tada, kad jam pipec ir ieskotis naujo???? gal dar kas kokiu minciu turit??

bijau kanors isakyti,bet vasaros metu tos zvakes dideles itakos HDI neduoda,is tikruju reiktu paziureti duomenis ka rodo diegnostika,,gali buti purkstuku mikrosieteliai uzsikise,,o blogiausia ir pats auksto slegio siurblys gal nebekas,,bet neissigask ,,cia tik speliones ,,,o gal ir kompresija ,,buvo vienam opeliukui kad trauka gera varyklis dirba graziai bet nei siltas nei saltas starteriu nesivede,,o tik truputi pastumus kurdavosi,,tai kompresija jam buvo vos 14 beveik vienoda visuose cilindruose,,

Šį pranešimą redagavo ARMONDS: 2011 birželio 12 - 13:34

  • 0

#2044 dzonyB

dzonyB
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.075
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis:406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW

Parašyta 2011 birželio 12 - 16:38

Na idejau atgal ta slegio reguliatoriu, tai tas pats tik tiek, kad atsalus masina greiciau uzsiveda, bet zulinti irgi reikia, tai reiks nulekt diagnostika pasidaryt pasiziuret gal ka parodys, jei rodys kad viskas gerai, tai kur tada bereiks slieku ieskot :hmm:
  • 0

Peugeot 406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW
Peugeot 206 XS 2001 m. 1.4 benzo


#2045 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2011 birželio 12 - 16:47

Na idejau atgal ta slegio reguliatoriu, tai tas pats tik tiek, kad atsalus masina greiciau uzsiveda, bet zulinti irgi reikia, tai reiks nulekt diagnostika pasidaryt pasiziuret gal ka parodys, jei rodys kad viskas gerai, tai kur tada bereiks slieku ieskot :hmm:

tada matisim,,bet reik pas gera diagnosta varyti,,kad pasakytu visus duomenis dirbanciam varykliui
  • 0

#2046 Svečias_as0_*

Svečias_as0_*
  • Svečiai

Parašyta 2011 birželio 12 - 17:04

parekomenduokit koki kaune gera meistra ar servisa, zinoma kad nebutu per daug brangus

Šį pranešimą redagavo as0: 2011 birželio 12 - 17:05

  • 0

#2047 Sifke

Sifke
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 237
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 HDi Espalande

Parašyta 2011 birželio 14 - 11:48

Pakeitus oro srauto matuokle niekas napasikeite, sprogsiu tuoj is pykcio! Kame dar gali buti bed gal kas gali pasakyt? Ir dar kai vesus oras gerai traukia, o kai karsta blogai visai

Šį pranešimą redagavo Sifke: 2011 birželio 14 - 12:34

  • 0
nuo šiol vadinkite mane ŠIFKE

#2048 Svečias_donatas1977_*

Svečias_donatas1977_*
  • Svečiai

Parašyta 2011 birželio 14 - 14:39

sveiki,mano pezas 2 hdi 110ag kazks pridveses,gaza nuspaudus nenori traukt,atleidu ir vel paspaudus lyg normaliai.atjungiau oro matuokle tai lyg atsigavo,tai manau ja pakeist reiketu?ar klystu?aciu
  • 0

#2049 uazikas

uazikas
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 10
  • Vieta:Vallentuna
  • Automobilis:Peugeot 406

Parašyta 2011 birželio 14 - 18:46

del to auksto slegio reguliatoriaus girdejau kad ji isplauna ultragraso voneleje ar kazkas panasaus,bet paprastai jos neisplausi.kitaiskas reguliatorius kainuoja apie 400-500,o naujas originalus 1200 lt.svogeris turi su tuo problemu,pats dirba su masinomis ilgai,tai aiskino jis man,nes pats zadu pirkti peza 2l,- hdi 80 kw.
  • 0

#2050 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2011 birželio 14 - 19:01

del to auksto slegio reguliatoriaus girdejau kad ji isplauna ultragraso voneleje ar kazkas panasaus,bet paprastai jos neisplausi.kitaiskas reguliatorius kainuoja apie 400-500,o naujas originalus 1200 lt.svogeris turi su tuo problemu,pats dirba su masinomis ilgai,tai aiskino jis man,nes pats zadu pirkti peza 2l,- hdi 80 kw.

nu ne zmogau,uz 300lt galima bosch-ini nusipirkti(Vilniuje) ;]
  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#2051 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2011 birželio 14 - 19:03

tada matisim,,bet reik pas gera diagnosta varyti,,kad pasakytu visus duomenis dirbanciam varykliui

Ir ne vien dirbanciu,reikia ir i trasa su kompu isvaziuoti,norint rasti priezasti :wh:
  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#2052 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2011 birželio 14 - 19:13

atsekti jos gedima nera taip jau ir sudetinga. Aisku jei naudosi tik voltmetrta, tai gali kad ir metus bandyti-nepavyks. Imi oscilografa (geriausiai ne maziau kaip keturiu kanalu). Kabini ant vieno kanalo MAF, ant kito TPS, ant trecio RPM sensoriu, na o ketvirta palieki laisva. Jei prireiks, gali reikiama sensoriu ant ketvirto pajungti. Pagal MAF duomenis ant korpuso susirandi internete parametrus ir pirmyn. Aisku, tai ne penkiu minuciu darbas. Na taip pat gali tikrinti ir neuzvestam varikliui, bet jau tik MAF veikima patikrinsi. Cia i pagalba pasitelki spec. fena (ten jau buna nurodytas oro kiekis).

Nematau prasmes HDI tikrinti oscilografu,taip senas oro matuokles VW-genuose oscilografas pats geriausias irenginys patikrinimui MAF.Pas HDI pajungus kompa keli testai (parameterai)ant stovincios masinos ir pravaziavus,tiesiog butina zinoti ju reiksmes parametru(ribas) ;]
  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#2053 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2011 birželio 14 - 19:15

sveiki,mano pezas 2 hdi 110ag kazks pridveses,gaza nuspaudus nenori traukt,atleidu ir vel paspaudus lyg normaliai.atjungiau oro matuokle tai lyg atsigavo,tai manau ja pakeist reiketu?ar klystu?aciu

Tik diagnostika nustatysi "pridusima"kadangi ne vien del matuokliu tai buna,o HDI gausybe davikliu turi :wh:
  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#2054 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2011 birželio 14 - 19:18

Pakeitus oro srauto matuokle niekas napasikeite, sprogsiu tuoj is pykcio! Kame dar gali buti bed gal kas gali pasakyt? Ir dar kai vesus oras gerai traukia, o kai karsta blogai visai

Patarimas tik vienas,negaisk laiko,nervu,nesvaistyk pinigu aklam davikliu keitimui,o vaziuok pas gera diagnosta kuris seniai tuo uzsiima ir pazysta HDI-nus,turi reikiama iranga :wh:

Šį pranešimą redagavo Ramus: 2011 birželio 14 - 19:19

  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#2055 Svečias_donatas1977_*

Svečias_donatas1977_*
  • Svečiai

Parašyta 2011 birželio 14 - 19:54

Tik diagnostika nustatysi "pridusima"kadangi ne vien del matuokliu tai buna,o HDI gausybe davikliu turi :wh:

o jei atjungus geriau eina,ar verta nauja det oro matuokle.siaip geriausiai butu aisku diagnostika padaryt,tik reikia pasiziuret kur normaliai padarytu,nes esu UK.o atjungus matuokle nieko nebus jei pavazinesiu,klaidu nerodo,niekas nepypsi?dekui
  • 0

#2056 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2011 birželio 14 - 20:15

Ir ne vien dirbanciu,reikia ir i trasa su kompu isvaziuoti,norint rasti priezasti :wh:

ta ir turejau omeny ir dirbancio ir vaziuojancio
  • 0

#2057 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2011 birželio 14 - 20:37

o jei atjungus geriau eina,ar verta nauja det oro matuokle.siaip geriausiai butu aisku diagnostika padaryt,tik reikia pasiziuret kur normaliai padarytu,nes esu UK.o atjungus matuokle nieko nebus jei pavazinesiu,klaidu nerodo,niekas nepypsi?dekui

Gyveni Uk,ir uzdirbi nemanau kad kapeikas,jei brangu pasidaryti normalia diagnostika(nepapigiaiska)-vazinek dviraciu
Sekmes toliau "taupant" :good:
  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#2058 Svečias_donatas1977_*

Svečias_donatas1977_*
  • Svečiai

Parašyta 2011 birželio 14 - 20:50

oi oi koks esi, nesu milijonierius kad svaistyciau pinigus pas bele kokius meistrus,jei uz fap pakeitima ima 600svaru,kur jis pats 150 tekainuoja.nebuk toks jau kandus as tavo pinigu neskaiciuoju tu mano ir
  • 0

#2059 dzonyB

dzonyB
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.075
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis:406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW

Parašyta 2011 birželio 14 - 22:34

Klausimas: ar tiesa,kad pardavejai sako,aukmsto slegio reguliatoriu negalima pritaikyti nuo kito modelio, jei neatitinka skaiciukai???, nes tipo sako kitoks sureguliavimas yra ir .t.t. nes tipo reikia pagal skaiciukus ant jo pirkti nauja, na nebent rastum is lauzyni su tuo paciui numeriu?? ar jie biski i pievas nusisneka??
  • 0

Peugeot 406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW
Peugeot 206 XS 2001 m. 1.4 benzo


#2060 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2011 birželio 15 - 01:26

Klausimas: ar tiesa,kad pardavejai sako,aukmsto slegio reguliatoriu negalima pritaikyti nuo kito modelio, jei neatitinka skaiciukai???, nes tipo sako kitoks sureguliavimas yra ir .t.t. nes tipo reikia pagal skaiciukus ant jo pirkti nauja, na nebent rastum is lauzyni su tuo paciui numeriu?? ar jie biski i pievas nusisneka??

manau ne i pievas
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 3

narių: 0, svečių: 3, slaptų narių: 0