Peršokti prie turinio


2.0 hdi bendros problemos


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 4210

#2501 peugeot206hdi

peugeot206hdi
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 76
  • Automobilis:auto

Parašyta 2012 vasario 20 - 22:20

maniskis tokia pacia juoda smala leidzia, sake reikia keisti varine tarpine i 307 2.0 hdi '05. Uzsukau i viena a la parduotuve, is akies/patirties dave siemens base 15x7.3x2.5 mm su tokiu siek tiek figuriniu vidum, nes ju kataloge tokio 100 kw variklio nebuvo. kaip manot cia tai ko reikia?

idesi pamatysi,juk ten darbo visai nedaug,tik paziurek ar svarus lizdas galvuteje ,kur kisasi forsunke,isvalyk kruopsciai,kad neliktu nagaro
valyti rekomenduoju 646 tirpalu,lb gerai tirpdo ta smala.
  • 0

#2502 VidasM

VidasM
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 193
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406c

Parašyta 2012 vasario 21 - 08:43

manau kad klysti.

Mano purkstuku darbas buvo netolygus, po WyNNS 2 kartu panaudojimu purkstukai prasivale ir dabar dirba tolygiai ir idealiai.

Beja, pats meistras-profas "Ramus" is forumo rekomendavo tokia procedura;) tad.. nezinau kas ten pas tave atsitiko kad sakai SUDAS visa tai :wacko:

pilk i hdi pamatysi kas bus :clap: ,kalba neina apie traktorinius purkstukus :P

tai kad pas mane ir yra HDI :)

ir viskas normaliai
  • 0

#2503 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2012 vasario 21 - 23:12

manau kad klysti.

Mano purkstuku darbas buvo netolygus, po WyNNS 2 kartu panaudojimu purkstukai prasivale ir dabar dirba tolygiai ir idealiai.

Beja, pats meistras-profas "Ramus" is forumo rekomendavo tokia procedura;) tad.. nezinau kas ten pas tave atsitiko kad sakai SUDAS visa tai :wacko:

pilk i hdi pamatysi kas bus :clap: ,kalba neina apie traktorinius purkstukus :P

jei normalu skysti pilsi,nebus jokiu problemu,patikrintas reikalas ;]
Ypac rekomenduociau Hi-Gear firmos produkcija nenuvyle,rezultatas akivaizdus :good:
  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#2504 linukass

linukass
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 178
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307 sw

Parašyta 2012 vasario 22 - 18:01

manau kad klysti.

Mano purkstuku darbas buvo netolygus, po WyNNS 2 kartu panaudojimu purkstukai prasivale ir dabar dirba tolygiai ir idealiai.

Beja, pats meistras-profas "Ramus" is forumo rekomendavo tokia procedura;) tad.. nezinau kas ten pas tave atsitiko kad sakai SUDAS visa tai :wacko:

pilk i hdi pamatysi kas bus :clap: ,kalba neina apie traktorinius purkstukus :P

jei normalu skysti pilsi,nebus jokiu problemu,patikrintas reikalas ;]
Ypac rekomenduociau Hi-Gear firmos produkcija nenuvyle,rezultatas akivaizdus :good:

Gal galetum placiau apie tuos priedus, gal kokia nuoruoda numestum :ax:
  • 0

#2505 Laimisxx

Laimisxx
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 869
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 2,0 HDI 66kw 1999

Parašyta 2012 vasario 22 - 19:04

manau kad klysti.

Mano purkstuku darbas buvo netolygus, po WyNNS 2 kartu panaudojimu purkstukai prasivale ir dabar dirba tolygiai ir idealiai.

Beja, pats meistras-profas "Ramus" is forumo rekomendavo tokia procedura;) tad.. nezinau kas ten pas tave atsitiko kad sakai SUDAS visa tai :wacko:

pilk i hdi pamatysi kas bus :clap: ,kalba neina apie traktorinius purkstukus :P

jei normalu skysti pilsi,nebus jokiu problemu,patikrintas reikalas ;]
Ypac rekomenduociau Hi-Gear firmos produkcija nenuvyle,rezultatas akivaizdus :good:

Gal galetum placiau apie tuos priedus, gal kokia nuoruoda numestum :ax:

NUORODA
  • 0

#2506 linukass

linukass
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 178
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307 sw

Parašyta 2012 vasario 23 - 14:24

Ta as ir pats maciau, bet kaip issirinkt is tokios gausos :wacko: :blink:
  • 0

#2507 montepaso

montepaso
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 137
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:2 x Peugeot 206 2,0 hdi

Parašyta 2012 vasario 23 - 23:00

Hi-Gear - pyliau kelis kartus i kelis hdi, blogiau nebuvo, trai geriau kuriam laikui, bet stebūklų nebuvo. Manau jei jau tas nepadeta, tada keiti purkštuko antgalį ir problemos nėra.
  • 0
®

#2508 Rimis

Rimis
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 20
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:Peugeot 307 SW 2.0 HDI 66 kw (čipintas)2004 m.

Parašyta 2012 vasario 27 - 11:03

Hi-Gear - pyliau kelis kartus i kelis hdi, blogiau nebuvo, trai geriau kuriam laikui, bet stebūklų nebuvo. Manau jei jau tas nepadeta, tada keiti purkštuko antgalį ir problemos nėra.

Kaip suprantu,restauruoti...o apie HDI girdejau,kad nerestauruojami purkstukai :dntknw:
  • 0

#2509 kenis222

kenis222
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.985
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:CLS AMG

Parašyta 2012 vasario 27 - 17:41

Kaip suprantu,restauruoti...o apie HDI girdejau,kad nerestauruojami purkstukai :dntknw:

blogai girdėjai
  • 0
YOU KILLED KENNY! YOU BASTARDS

#2510 Tiomis

Tiomis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 82
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2012 vasario 27 - 22:16

Siemensu tik niekas nerestauruoja.... su boschais paprasciau,bet nepigus sitas dalykas
  • 0

#2511 civillis

civillis
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 19
  • Automobilis:kolkas jokio

Parašyta 2012 vasario 28 - 01:26

sveiki, paklausiu tiksliai ir aiskiai. pas mane p307 2.0HDI 66kw. noriu pasikeist pagrindini dirza, tepalus,filtrus. kiek mazdaug lietuvoje tas kainuotu su detalem + darbu? gyvenu skotijoj, tai man dave kaina 1600lt- dirzo, tepalu ir filtru keitimas,bisi kosmosas sakyciau..
  • 0

#2512 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2012 vasario 28 - 10:25

sveiki, paklausiu tiksliai ir aiskiai. pas mane p307 2.0HDI 66kw. noriu pasikeist pagrindini dirza, tepalus,filtrus. kiek mazdaug lietuvoje tas kainuotu su detalem + darbu? gyvenu skotijoj, tai man dave kaina 1600lt- dirzo, tepalu ir filtru keitimas,bisi kosmosas sakyciau..

o as manau kad nekosmosas jaigu su detalem
  • 0

#2513 VidasM

VidasM
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 193
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406c

Parašyta 2012 vasario 28 - 10:57

sveiki, paklausiu tiksliai ir aiskiai. pas mane p307 2.0HDI 66kw. noriu pasikeist pagrindini dirza, tepalus,filtrus. kiek mazdaug lietuvoje tas kainuotu su detalem + darbu? gyvenu skotijoj, tai man dave kaina 1600lt- dirzo, tepalu ir filtru keitimas,bisi kosmosas sakyciau..

Mano P406 2.2 hdi coupe, pagr. dirzo keitimas su viskuo kas priklauso ir detalem: 550lt

autoservisas: autoholikai.lt
  • 0

#2514 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2012 vasario 28 - 11:57

Mano P406 2.2 hdi coupe, pagr. dirzo keitimas su viskuo kas priklauso ir detalem: 550lt

autoservisas: autoholikai.lt

cia tokia kaina lietuvoja ir dar ar orginalios detales,o cia Skotijoja
  • 0

#2515 kenis222

kenis222
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.985
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:CLS AMG

Parašyta 2012 vasario 28 - 17:31

sveiki, paklausiu tiksliai ir aiskiai. pas mane p307 2.0HDI 66kw. noriu pasikeist pagrindini dirza, tepalus,filtrus. kiek mazdaug lietuvoje tas kainuotu su detalem + darbu? gyvenu skotijoj, tai man dave kaina 1600lt- dirzo, tepalu ir filtru keitimas,bisi kosmosas sakyciau..

išvažiavai ,draugu neturi ,angliškai nerauki,tai ir mokėk
  • 0
YOU KILLED KENNY! YOU BASTARDS

#2516 civillis

civillis
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 19
  • Automobilis:kolkas jokio

Parašyta 2012 vasario 28 - 18:54

išvažiavai ,draugu neturi ,angliškai nerauki,tai ir mokėk

ka tu cia paistai keni? boba idurt nedave ar seip pms? isvazevau jau su anglu kalba, gyvenu ne metus laiko, taigi ja tikrai geriau raukiu nei tamsta (draugai, kuriu tikrai turiu- neisivaizduoju prie ko cia jie su sita tema susije) del to ir ieskau kur pigiau, tik norejau paklaust del kainu kokios yra lietuvoj ir palygint su siomis.. visur atsiranda koks urodas, kuriam reik pasireikst ne i tema.. beje radau uz 1200 pinigu,dekui kitiems:)
  • 0

#2517 BuFu

BuFu
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 779
  • Vieta:Tauragė
  • Automobilis:n/a

Parašyta 2012 kovo 03 - 21:44

Sveiki ismintingieji. Na pabandom su jumis pasitarti.

Variklis: 2.0 dyzelis 100 kw. Automobilis Volvo, bet variklis visgi :pug:
Problema: padidejusios kuro sanaudos, sumazejusi trauka (begeti begejas tolygiai, bet tikra ne taip kaip buvo seniau).
Paminetini dalykai: kuriasi normaliai, dirba tolygiai, apsukas priima, nedumina. FAP/DPF nera, CAT ispjautas pirmoj eilej itarus ji. Nuo kito identisko gerai vaziuojancio modelio apkeista pabandymui oro srauto matuokle, turbinos vakumo valdymas/daviklis, du davikliai (slegis, temperatura) ant isiurbimo. Po automobiliu palysta, vizualiai patikrinta - turbinos sklende/voztuvas vaiksto. Kompa klaidu nemeta, parametrai identiski 2 identiskiems gerai vaziuojantiems modeliams.
Priesistore: manau, kad gedimas atsirado tuomet kai keitem zvakes (buvo atjungta EGR ir su visu ausintuvu pastumta siek tiek i sona, kad eitu prieiti prie zvakiu. + buvau nuemes ir nuvezes patikrinti purkstuku (prie 1100rpm jausdavos vibracija nedidele, bet pastebejau kad ir pas kitus identiskus modelius taip pat) - purkstukai OK, saibos naujos padetos, prisukta pajungta, salerka niekur nebega.
Filtrai keisti pries 15k, geru firmu. Pagal gamintoja keiciami kas 60k. :)

Jei yra kokiu ideju - nesikuklinam :)
  • 0

#2518 BuFu

BuFu
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 779
  • Vieta:Tauragė
  • Automobilis:n/a

Parašyta 2012 kovo 04 - 16:23

Kas nors? :)
  • 0

#2519 Laimisxx

Laimisxx
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 869
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 2,0 HDI 66kw 1999

Parašyta 2012 kovo 04 - 18:01

Ar gali peugeot 2,0 hdi sunkiai kurtis dėl vienos neveikiančios žvakės? visi sako, kad tipo hdi prie -2 ir be pakaitinimo puikiai turėtų kurtis... ar buvo kam nors taip, kad dėl 1 neveikiančios pakeitinimo žvakės labai sunkiai kurdavosi???
  • 0

#2520 BuFu

BuFu
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 779
  • Vieta:Tauragė
  • Automobilis:n/a

Parašyta 2012 kovo 04 - 18:13

2.0 hdi 100 kw su dviem neveikianciom, dar prie pliusines bjauriai kurdavosi. Pakeitus uzkuriau per visus salcius siemet ;)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 3

narių: 0, svečių: 3, slaptų narių: 0