Peršokti prie turinio


2.0 hdi bendros problemos


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 4210

#2801 evil

evil
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 367
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 206 SW

Parašyta 2012 spalio 30 - 00:52

termostata pakeiciau ir tas pats, gal vel bloga termostata isidejau?

Radiatorius saltas? Apatine slanga salta? Jei taip - tuomet ne termostatas, nes jis neatsidaro.
HDi labai nenoriai šyla, dėl to bent jau pas mane yra netgi elektrinis aušinimo skysčio pašildymas, kuris pašildo iki +40. Pas mane koja sunki ir tai termostato vazinedamas namai-darbas (8km) nepriverciu atsidaryti, jei lauko temperatūra +5 ar žemesnė. Netgi kai šilta aušinimo radiatorius greičiau šyla nuo kondiškės radiatoriaus nei nuo variklio.

Jei važinėji trumpais atstumais, neperlipinėji 2000rpm, laikai šyldymą salone ant max atsuktą, tai visai normalu, kad tik iki 75 užšyla.
  • 0
Peugeot 206 SW 2.0 HDI Quicksilver Nuotrauka
Citroen Xantia 2.0i VSX
Peugeot 306 1.6 Summertime

#2802 montepaso

montepaso
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 137
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:2 x Peugeot 206 2,0 hdi

Parašyta 2012 spalio 30 - 12:31

Gan dažna tema forume. Skaitinėjau, tačiau tokių pačių simptomų neradau. Taigi...
Atvėsus orams iš po nakties nesikuria liūtas. Toks vaizdas lyg starteris vangokai suktų. Suka, suka i nieko... Tačiau, jei jau pavyksta užvesti, tai po minutės galima gesinti ir toliau, nors ir sunkiau, tačiau visą dieną užsikuria.
Pakeičiau akumą - nieko, servise patikrino žvakes, dvi blogas pakeitė - tas pats.... Patikrino servise starterį, jau nebepamenu, bet kažką tai remontavo ir ką gi, ogi tas pats, kaip šaltas nesikuria taip ir nesikuria. Diagnostiką net nežinau ar verta daryti, nes jei jau nuvažiuosiu, tai tada jau kursis normaluai....
Kas galėtų būti? Kur Kaune už normalią kainą galėtų sutvarkyti? Ir ką reikia tvarkyti?

Pas mane lygiai tas pats, antra žiemą pradedam kankintis. Rytoj susitariau į servisą dagas.lt kad patikrintų starterį, liko vienintelė viltis kad starteris kaltas nors jis lyg ir normaliai suka. Bet vieną dalyką esu pastebėjęs, praeitą žiemą įdėjau akumą nuo kitos mašinos su tokiu pat varikliu ir daug sunkiau sukdavo nei anai mašinai, atrodo kad tai mašinai kur sunkiai kuriasi reikia daugiau galios. Buvau Pegeot cente, sako jei kompas gerai rodo tai pirmas dalykas ką daro tai veža starterį į diagnostiką. Be to vienam buvo tokia pat problema, pakeitė starterį ir viskas susitvarkė, buvo minčių, kad yra starteriai šiltam klimatui, bet Pežo centre sakė, kad yra tik vienas visoms šalims.

Šį pranešimą redagavo montepaso: 2012 spalio 30 - 12:32

  • 0
®

#2803 stasietis

stasietis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 783
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:P308 2.0 hdi 15'; P508 2.0 hdi 11'

Parašyta 2012 spalio 30 - 13:49

O ar gali prastai kurtis dėl slėgio reguliatoriaus?

del kuro slegio reguliatoriaus- TAIP gali.
  • 0

#2804 Vaaaldas

Vaaaldas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 987
  • Vieta:Lietuva, Vilkaviskis
  • Automobilis:Peogeut 406 1995

Parašyta 2012 spalio 30 - 15:05

Radiatorius saltas? Apatine slanga salta? Jei taip - tuomet ne termostatas, nes jis neatsidaro.
HDi labai nenoriai šyla, dėl to bent jau pas mane yra netgi elektrinis aušinimo skysčio pašildymas, kuris pašildo iki +40. Pas mane koja sunki ir tai termostato vazinedamas namai-darbas (8km) nepriverciu atsidaryti, jei lauko temperatūra +5 ar žemesnė. Netgi kai šilta aušinimo radiatorius greičiau šyla nuo kondiškės radiatoriaus nei nuo variklio.

Jei važinėji trumpais atstumais, neperlipinėji 2000rpm, laikai šyldymą salone ant max atsuktą, tai visai normalu, kad tik iki 75 užšyla.

Ar kas gali paaiskinti man stai ka.Jeigu variklio temperatura pastoviai laikosi apie 75 laipsnius(kas as galvoju yra negerai),o variklio kompas ima informacija nuo to pacio daviklio, t.y. jis gauna informacija kad variklio temperatura tik 75 laipsniai, ar kompas visgi gerai sureguliuoja kuro kieki tiekiama i varikli.T y. ar tokiu atveju nedaugiau kuro ima automobilis.Ar tie 15 laipsniu(as skaitau kad motoro temperatura turi buti apie 90 laipsmiu) turi itakos kuro emimui?
  • 0

#2805 nerius

nerius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 89
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:peugeot 406 2.0 hdi

Parašyta 2012 spalio 30 - 16:12

seip jei temperatura saltesne nei priklauso tai realu,kad kuro ims daugiau,pas mane siom dienom irgi biski maziau rodo apie 85,o taip rodydavo apie 87-88. o kokiais atsumais vazineji gal nespeja pasilt normaliai?
  • 0

#2806 nerius

nerius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 89
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:peugeot 406 2.0 hdi

Parašyta 2012 spalio 30 - 16:18

o gal pas tave skydelyje tik tiek rodo temperaturos,reik pajunkt kompa ir pazet kiek ten rodys,nes girdejas tokiu dalyku kaip temperaturos davikliai streikuoja ir rodo pievas skydelyje
  • 0

#2807 Saulix

Saulix
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 267
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 HDI

Parašyta 2012 spalio 30 - 18:38

Gan dažna tema forume. Skaitinėjau, tačiau tokių pačių simptomų neradau. Taigi...
Atvėsus orams iš po nakties nesikuria liūtas. Toks vaizdas lyg starteris vangokai suktų. Suka, suka i nieko... Tačiau, jei jau pavyksta užvesti, tai po minutės galima gesinti ir toliau, nors ir sunkiau, tačiau visą dieną užsikuria.
Pakeičiau akumą - nieko, servise patikrino žvakes, dvi blogas pakeitė - tas pats.... Patikrino servise starterį, jau nebepamenu, bet kažką tai remontavo ir ką gi, ogi tas pats, kaip šaltas nesikuria taip ir nesikuria. Diagnostiką net nežinau ar verta daryti, nes jei jau nuvažiuosiu, tai tada jau kursis normaluai....
Kas galėtų būti? Kur Kaune už normalią kainą galėtų sutvarkyti? Ir ką reikia tvarkyti?

Pas mane lygiai tas pats, antra žiemą pradedam kankintis. Rytoj susitariau į servisą dagas.lt kad patikrintų starterį, liko vienintelė viltis kad starteris kaltas nors jis lyg ir normaliai suka. Bet vieną dalyką esu pastebėjęs, praeitą žiemą įdėjau akumą nuo kitos mašinos su tokiu pat varikliu ir daug sunkiau sukdavo nei anai mašinai, atrodo kad tai mašinai kur sunkiai kuriasi reikia daugiau galios. Buvau Pegeot cente, sako jei kompas gerai rodo tai pirmas dalykas ką daro tai veža starterį į diagnostiką. Be to vienam buvo tokia pat problema, pakeitė starterį ir viskas susitvarkė, buvo minčių, kad yra starteriai šiltam klimatui, bet Pežo centre sakė, kad yra tik vienas visoms šalims.

Šiandien ryte apie 0 laipsnių buvo vos vos užkūriau. Vakare tas pats - jaučiu kad akumą kaip reikiant pasodinau . Suka ilgai ir nuo bodžiai, toks jausnas, kad lėtokai. Akumą naują nusipirkau, tačiau visiškai tas pats.
Gal starteriai ir visi vienodi, bet kažkas užsiminė, kad yra tikimybė jog nuo bendzo uždėtas (su mažiau galios). Kai googlinausi, tai taip irr nesupratau, vienur rašo 2,0 hdi turi būti 1,4kw, kitur 1,7kw ar 1,9kw. Gal kas nors žino kiek iš tiesų? Ar ant to starterio yra kokie užrašai su kW?
montepaso parašyk ką ras, tai bus aišku ir man nuo ko pradėti... :)
  • 0
Peugeot 406 2.0HDI DW10ATED

#2808 ronaldas

ronaldas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 125
  • Automobilis:p307

Parašyta 2012 spalio 30 - 19:33

pas 307 peza 2.0hdi 66kw stovi tik tas siurblys po kapotu ar ir bake yra?
  • 0

#2809 nerius

nerius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 89
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:peugeot 406 2.0 hdi

Parašyta 2012 spalio 30 - 21:01

stovi ir bake
  • 0

#2810 ronaldas

ronaldas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 125
  • Automobilis:p307

Parašyta 2012 spalio 30 - 21:35

Nes kiek as skaiciau tai daug kas sako nera bake siurblio,tik pas 406 :/ o kaip ji galima butu pasziuret?
  • 0

#2811 nerius

nerius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 89
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:peugeot 406 2.0 hdi

Parašyta 2012 spalio 30 - 22:00

o kaip ijungi degima yra kazkoks garsas gale is po sedynes?seip comonrailo sistema tai turi buti
  • 1

#2812 ronaldas

ronaldas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 125
  • Automobilis:p307

Parašyta 2012 spalio 30 - 23:07

nera isviso jokio garso
  • 0

#2813 Bugs

Bugs
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 87
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 307,2.0 HDi 66kW siemens

Parašyta 2012 spalio 30 - 23:49

pas 307 peza 2.0hdi 66kw stovi tik tas siurblys po kapotu ar ir bake yra?

Siemens įpurškimo- ne, bosch- taip.
  • 0
Gerai gyvena tas, kas gerai slepiasi.

Nuotrauka
раскрутка сайтов

#2814 ronaldas

ronaldas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 125
  • Automobilis:p307

Parašyta 2012 spalio 31 - 10:36

tai blemba kas gali buti,kad trukcioja,jokios klaidos nieks nedega,visas vilniaus diagnostikas ir servizus apvazinejau,nieks nieko neranda
  • 0

#2815 ronaldas

ronaldas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 125
  • Automobilis:p307

Parašyta 2012 spalio 31 - 11:57

tai siemens nera bake siurblio o bosh turi? ar atvirksciai?
  • 0

#2816 montepaso

montepaso
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 137
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:2 x Peugeot 206 2,0 hdi

Parašyta 2012 spalio 31 - 15:21

montepaso parašyk ką ras, tai bus aišku ir man nuo ko pradėti...  :)

Vienas šepetelis nekontaktavo, tai pakeite visus ir laikiklį. Bet kaip sakiau, mano ausis starterio garsa priimdavo kaip :good: ziureisu kas rytoj is ryto bus, ar padejo ar ne... :wh: 160Lt remontas

Šį pranešimą redagavo montepaso: 2012 spalio 31 - 15:21

  • 0
®

#2817 Vaaaldas

Vaaaldas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 987
  • Vieta:Lietuva, Vilkaviskis
  • Automobilis:Peogeut 406 1995

Parašyta 2012 spalio 31 - 17:31

tai siemens nera bake siurblio o bosh turi? ar atvirksciai?

Skaityk du postus auksciau.Aiskiai parasyta.
  • 0

#2818 Saulix

Saulix
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 267
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 HDI

Parašyta 2012 spalio 31 - 23:39

Vienas šepetelis nekontaktavo, tai pakeite visus ir laikiklį. Bet kaip sakiau, mano ausis starterio garsa priimdavo kaip :good: ziureisu kas rytoj is ryto bus, ar padejo ar ne... :wh: 160Lt remontas

Ogo kaip šepetėlų pakeitimui brungoka. Naudotą starterį mačiau už 120 pardavinėja. Kiek gi jie ima už darbą, nes realiai tai 3 varžtus atsukti reikia?
  • 0
Peugeot 406 2.0HDI DW10ATED

#2819 Laimisxx

Laimisxx
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 869
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 2,0 HDI 66kw 1999

Parašyta 2012 lapkričio 01 - 15:05

Sveiki, nenoriu kurti naujos temos taigi norėjau pasiklausti dėl variklio keitimo. Savajam 406 pamatavau kompresiją tai buvau šoke kadangi kompresijos parodymai tokie. 12-4-5-8. Taigi reziumė, kad reikia keisti varikli. Varikli kaip ir radau jis iš 2003 metų peugeot 406 2,0 hdi anglo. Pas mane peugeot 406 1999 metų 2,0 hdi. Variklis kaip suprantu lyg ir tas pats ir turėtų tikti?? Taigi keičiant varikli ką būtina keisti kartu su juo, nes tvarkausi sau ne pardavimui? Gal kas galite parašyti plačiau apie tai ? kokias dalis reikia keisti skyčius ir t.t? Bučiau labai dėkingas. :good:

Šį pranešimą redagavo Laimisxx: 2012 lapkričio 01 - 15:06

  • 0

#2820 ronaldas

ronaldas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 125
  • Automobilis:p307

Parašyta 2012 lapkričio 01 - 18:39

Ar imanomas toks dalykas,kad del purkstuku,2.0hdi trukcioja prie zemu apsuku ir pastovei smirda labai stipriai dyzeliu kaip ikarusas 80metu arba kaip 2 vilkikai uzkurti,is anksto dekui uz atsakyma :)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 5

narių: 0, svečių: 4, slaptų narių: 0


    Google (1)