Peršokti prie turinio


2.0 hdi bendros problemos


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 4210

#381 Svečias_Timuxs_*

Svečias_Timuxs_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 liepos 20 - 12:55

na jei butu benzinas sakyciau, kad kompensatoriams ne viskas tvarkoj, nes draugas turi BMW ir jam uzkelus apsukas virs 3 variklis nebedirba ir uzgesta. Tai ar suradai beda? Gal purkstukai kalti? (tiksliau ju elektra)
  • 0

#382 ramchik

ramchik
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 349
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:peugeot 406 2,0 hdi

Parašyta 2008 liepos 20 - 13:56

neturiu dabar laiko kaip nuvaziuot :) vazineju nekeldamas apsuku :) Kalbant apie BeLimita,tai man dejo devetus auksto slegio kuro siurbli,nuo '04,ir dar idejo kita,nzn ar naja ta dacika... Apie ju diagnostikas nzn,nebelabai man patinka,as dabar vaziuoju ant kompo tai pas Sauliu,jios dirba garazuose,prie Ramygalos kapiniu,turi geresne programa,nei Limitas girdejau.. Del katalizatoriaus,tai ji galima nudauzt arba nuchipinti :) pirmas variantas geresnis,bet nzn,man nelabai priimtinas :)
  • 0
Nuotrauka

NE PINIGUOSE LAIME
LAIME JU KIEKYJE kuo maziau ,tuo sveikiau


P406

#383 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2008 liepos 20 - 15:07

neturiu dabar laiko kaip nuvaziuot :) vazineju nekeldamas apsuku :)

Kalbant apie BeLimita,tai man dejo devetus auksto slegio kuro siurbli,nuo '04,ir dar idejo kita,nzn ar naja ta dacika...

Apie ju diagnostikas nzn,nebelabai man patinka,as dabar vaziuoju ant kompo tai pas Sauliu,jios dirba garazuose,prie Ramygalos kapiniu,turi geresne programa,nei Limitas girdejau..

Del katalizatoriaus,tai ji galima nudauzt arba nuchipinti :) pirmas variantas geresnis,bet nzn,man nelabai priimtinas :)

katalizatorius jei tvarkingas tai nera ko ji liesti,pasijungus diagnostika matome kaip elgiasi slegis turbinos(ant aukstesniu,zemesniu ir laisvu sukiu)galima spresti katalizatoriaus ,egr, turbovoztuvo bukle.Aisku jei katalizatorius uzkistas-tai tik stabdo turbina :beer:
  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#384 Svečias_Edgars_*

Svečias_Edgars_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 liepos 20 - 22:01

o isemus katalizatoriu, pasekmes po to kokios? tarsa padideja? duminimas atsiranda? traukimas geresnis? ar kad dar daros?

Atsirado skarbonkinis garsas, reiks vietoje katalizatoriaus tuscio bakelio ivirinti kokinors glushaka
  • 0

#385 ramchik

ramchik
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 349
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:peugeot 406 2,0 hdi

Parašyta 2008 liepos 21 - 12:20

neturiu dabar laiko kaip nuvaziuot :) vazineju nekeldamas apsuku :)

Kalbant apie BeLimita,tai man dejo devetus auksto slegio kuro siurbli,nuo '04,ir dar idejo kita,nzn ar naja ta dacika...

Apie ju diagnostikas nzn,nebelabai man patinka,as dabar vaziuoju ant kompo tai pas Sauliu,jios dirba garazuose,prie Ramygalos kapiniu,turi geresne programa,nei Limitas girdejau..

Del katalizatoriaus,tai ji galima nudauzt arba nuchipinti :) pirmas variantas geresnis,bet nzn,man nelabai priimtinas :)

katalizatorius jei tvarkingas tai nera ko ji liesti,pasijungus diagnostika matome kaip elgiasi slegis turbinos(ant aukstesniu,zemesniu ir laisvu sukiu)galima spresti katalizatoriaus ,egr, turbovoztuvo bukle.Aisku jei katalizatorius uzkistas-tai tik stabdo turbina :beer:

o ka ten reikia pasikeist kas 100k?? Kad dumu nemestu. Ne katalizatoriu? Vienas mechanikas yra sakes,kad prasmaugus masina uzmiestyje jis pats turi issivalyti:) Bet va,kad uzmiestyje pirma kart ir uzdusau,ties 3k apsuku.
  • 0
Nuotrauka

NE PINIGUOSE LAIME
LAIME JU KIEKYJE kuo maziau ,tuo sveikiau


P406

#386 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2008 liepos 22 - 08:01

Mechanikas tai mechanikas,vaziukle lauztuvu patikrinti-dideliu smegenu nereikia :D :D Vaziuk ''ant kompo'' pas Sauliu ;]
  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#387 ramchik

ramchik
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 349
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:peugeot 406 2,0 hdi

Parašyta 2008 liepos 22 - 13:35

Vaziuk ''ant kompo'' pas Sauliu ;]

cia ironiskai pasakei? ar kaip? :huh: :blush: ar tiesiog patari? :unsure: :blush:
  • 0
Nuotrauka

NE PINIGUOSE LAIME
LAIME JU KIEKYJE kuo maziau ,tuo sveikiau


P406

#388 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2008 liepos 22 - 21:10

cia ironiskai pasakei? ar kaip? :huh: :blush: ar tiesiog patari? :unsure: :blush:

Visiskai rimtai,kiek laiko sugaisai ir energijos veltuj...(patariu) :beer:
  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#389 spakenas

spakenas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 702
  • Vieta:panevezys
  • Automobilis:C5 ,807

Parašyta 2008 liepos 25 - 23:07

neturiu dabar laiko kaip nuvaziuot :) vazineju nekeldamas apsuku :)

Kalbant apie BeLimita,tai man dejo devetus auksto slegio kuro siurbli,nuo '04,ir dar idejo kita,nzn ar naja ta dacika...

Apie ju diagnostikas nzn,nebelabai man patinka,as dabar vaziuoju ant kompo tai pas Sauliu,jios dirba garazuose,prie Ramygalos kapiniu,turi geresne programa,nei Limitas girdejau..

Del katalizatoriaus,tai ji galima nudauzt arba nuchipinti :) pirmas variantas geresnis,bet nzn,man nelabai priimtinas :)

katalizatorius ne prie ko. (nemaisykite su FAP filtru).jis neuzsikisa,ir tikrai del jo masina neuzgesta. ;)
teoriskai katalizatorius gali uzsikisti. vaziuojan pro galini langa turetu nieko nieko nesimatyti-tik juodi dumai.tada jis uzsikis.ir tai neuzgesines.

Šį pranešimą redagavo spakenas: 2008 liepos 25 - 23:13

  • 0
spakenas@gmail .com

#390 Svečias_economy-mode_*

Svečias_economy-mode_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugpjūčio 06 - 04:37

labas. pas mus turbut abi bedos viename, kaip ir temos autoriui, masina tai geso tai gazavos, tai prasimusdavo ir veikdavo normaliai, nusprendeme pravalyti kuro filtra, bet tai padaraius masina isvis nebeuzsiveda. starteris suka normalei, tik economy mode isijunge. paziurejome kad i siurbliuka po galine sedyne ateinanti itampa per maza tik 4 v. bet siurbliukas veikia, buvome pajunge tiesiogiai prie akumuliatoriaus. kame gali buti beda? ar elektroje ar kuro slegio reguliatoriuje ar purkstukuose ar dar kazkur ?
  • 0

#391 Svečias_Andryzas_*

Svečias_Andryzas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugpjūčio 06 - 08:48

Sveiki, Na savo problema jau senokai issprendiziau. Buvo uzsikise purkstukai. Tad purkstuku isvalymas padejo. Veikia :) Valiau dizridoje, plesikai, uz purkstuka po 100lt, plius viena purkstuka blogai surinko, leido po truputi kura pavazinejus visa diena masina po miesta. Issprendizau ta problema po pusmecio, nes kol isitikinau, kad tikrai purkstukas leido tai turbut koki 10 kartu keiciau varines tarpines kur dedasi tarp purkstuko ir cilindro (maniau, kad blogai idejau purkstuka).
  • 0

#392 Svečias_economy-mode_*

Svečias_economy-mode_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugpjūčio 06 - 13:23

o kazin ar i manoma tuos purkstukus kazkaip patiem prapusti ? nes cia iki autoservizo ilgas kelias, esame ne Lietuvoje :blink: ir ar tamstai taip buvo, kad masina isviso nesikurdavo ? dekui :)
  • 0

#393 Svečias_Andryzas_*

Svečias_Andryzas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugpjūčio 06 - 13:38

Taip, masina nesikure, teko tempti pas meistra. O paciam ju prasivalyt nemanau, kad pavyks, ten labai viskas sudetinga, o ir praputimo slegis apie 500 atm.
  • 0

#394 Svečias_vejas_*

Svečias_vejas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugpjūčio 06 - 16:36

sveiki pugu myletojai ;) foruma paskaitau, bet prisiregistruoti tik bedos priverte :blush:
esme tame, kad mano 406 2,0 HDI '99 pradejo oziuotis- kiekvienakart kuriant reikia "pazulint" ~20-30sek :wacko: ir saltam ir siltam varikliui tas pats. kazkas panasaus jau buvo vasara, tik tada nesikurdavo siltas, bet orams atsalus beda susitvarke savaime :D (iki dabar) taip pat retkarciais uzgesta vaziuojant. kompiuterine diagnostika parode kruva klaidu: 14048, P1403, P1408, P1112, P0230, P0340, P0380 uzgesinus varikli klaidas leido istrinti, isskyrus pirmaja. antroji ir trecioji uzkurus varikli atsirado vel.
pakaitinimo zvakes pakeistos pries 3men, nes buvo uzsilenkusios (visos) :wacko: kuro filtras keistas pries ~7000km. zemo slegio kuro siurblys veikia (man atrodo) kiek garsiau, negu anksciau. gal kas zinote ka reiskia nurodytos klaidos (kur galeciau rasti tikslu aprasyma ir priezasti) ir ka jos galetu tureti bendro?? is anksto aciu geranoriskiems :beer:

Mano masinai tokios pat bedos, dariausi diagnostika ir meta klaida P1403 ir P1408. Buna kad dazniausiai gesta , kai nuspaudi daugiau gazo pries lenkiant ir tada variklis uzgesta, ir kai karstas variklis, labai sunkiai vedasi :wacko:
  • 0

#395 marco

marco
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 383
  • Vieta:Kaunas, Silainiai/Uzliedziai
  • Automobilis:Peugeot 605 2,5TD. 307 2,0 100kw

Parašyta 2008 rugpjūčio 06 - 21:32

kas cia per sutapimai :D mano bendradarbiams panasios problemos (audi a6 2.5tdi, 103kw ir passat 1.9tdi, 96kw) :ph34r:
  • 0

#396 Svečias_vejas_*

Svečias_vejas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugpjūčio 07 - 08:07

Tai kiek kainuotu perprogramuoti masinos smegenis?Ar gali tekti pirkti naujas?Ar daug cia man taupyti? :angry:
  • 0

#397 Svečias_Puza_*

Svečias_Puza_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugpjūčio 10 - 14:31

Tai kiek kainuotu perprogramuoti masinos smegenis?Ar gali tekti pirkti naujas?Ar daug cia man taupyti? :angry:

ieskok forume vardu Ramus pades ir atsakys ;)
  • 0

#398 kebabas

kebabas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 487
  • Vieta:klaipeda
  • Automobilis:peugeot 406hdi

Parašyta 2008 rugpjūčio 13 - 07:17

taigi tokia beda . Nesivedamano pugas 66kwhdi rite ... gali zulinti su starteriu kiek nori bet tempiant uzsikuria iskarto(diena kuriasi gerai). Buvau pas elektrika , su kompu patikrino ir pasake kad slegio kritimas sistemoje(kuro). gal kas turi kokiu tai minciu ?
  • 0

#399 Ramunas

Ramunas

    Sisteminis blokas

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 857
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:pimpe prailgintuvas

Parašyta 2008 rugpjūčio 13 - 07:41

Turiu. Grynai kazkas sugede yra. Ramunc
  • 0
Iš kliento medžiagų nemokamai aplaistau gimtadienius, vestuves, krikštynas ir kitokias šventes

#400 kebabas

kebabas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 487
  • Vieta:klaipeda
  • Automobilis:peugeot 406hdi

Parašyta 2008 rugpjūčio 13 - 07:59

bet tai kas? kompas parodo kad slegis sistemoje per mazas ir viskas .....
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 14

narių: 0, svečių: 12, slaptų narių: 0


    Google (2)