Peršokti prie turinio


2.0 hdi bendros problemos


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 4210

#941 maxis

maxis
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 23
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:peugeot 307

Parašyta 2009 gruodžio 06 - 19:50

blem :angry: , reix visdel to diagnostika daryt. Gal patartumet, kur kaune geriausiai ir nebrangei daro ir normaliai pasitart galima?
  • 0

#942 Svečias_kukoc_*

Svečias_kukoc_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 gruodžio 07 - 19:37

ar varikslis ant laisvu apsuku nespringsta?
  • 0

#943 maxis

maxis
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 23
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:peugeot 307

Parašyta 2009 gruodžio 07 - 20:10

ar varikslis ant laisvu apsuku nespringsta?

tai va kad, variklis labai graziai dirba, be jokiu problemu uzsiveda, visiskai nematyti jokiu keistumu
  • 0

#944 maxis

maxis
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 23
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:peugeot 307

Parašyta 2009 gruodžio 15 - 13:46

niu va nuvariau puga i "lbm elektronica" kaune butrimoniu 5. Tai va pasake, uzvedant meta oro srauto matuokles klaida, bet neuzgarantavo, kad ishspres mano problema, tai net nzn, sako geriausiai butu, kad pavaziuotum su kitu tokiu pugu ir palygintum... Ai da sako, galim ieskoti bedu kodel, ten meta ta klaida, bet vel gi neaisku ar tau pades, ishprest problema... Noreciau klubieciu nuomones, ka toliau daryt?
  • 0

#945 Svečias_modez_*

Svečias_modez_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 gruodžio 15 - 22:11

Manau keisk meistrus
  • 0

#946 Senas

Senas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 443
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 807

Parašyta 2009 gruodžio 15 - 22:42

O prie ko cia tas- uzvedant? Tu rasei, kad netraukia masiniukas, o ne kad uzsiveda
  • 0

Ne viskas taip baisu, kaip mes čia rašome...
Automobilio mechanizmų ir sistemų diagnostika ir remontas
SKYPE: Senas69
tel.: 8-612-63215
 


#947 maxis

maxis
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 23
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:peugeot 307

Parašyta 2009 gruodžio 15 - 22:54

Tai, kad jei kitur problemos nerado, sako kompas klaidu nerodo. tik ta dalyka ir paminejo.....
  • 0

#948 Svečias_MEISTERIS_*

Svečias_MEISTERIS_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 gruodžio 16 - 17:15

Tai, kad jei kitur problemos nerado, sako kompas klaidu nerodo. tik ta dalyka ir paminejo.....

tai gal cia ir yra problema? B)
  • 0

#949 maxis

maxis
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 23
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:peugeot 307

Parašyta 2009 gruodžio 16 - 18:24

na o jei pakeisiu ta oro srauto matuokle, sakykim problema ishsispres.. bet ar dar negali buti, kad ja kazkas gadina? ar tesiog buna, kad ji pati sugenda?
  • 0

#950 PhanT

PhanT

    .

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.736
  • Vieta:..
  • Automobilis:Peugeot 508GT //// Peugeot 406 2.2 98kW

Parašyta 2009 gruodžio 16 - 18:25

Sveiki HDi varikliuko turetojai :beer: Man pirma ziema su mano 406'u 2.0Hdi(80kW). Siltu laiko metu neturejau jokiu problemu su jo uzvedimu, bet kai saltukas dejo zemiau -15 ribos pirma ryte turejau baimes, kad iki savo mokymo istagos jau nedasigabensiu. Ijungiau degima, pasishylde zvakutes(kaip niekad ilgai), na iprasta, juk toks saltukas ir pabandziau uzvest savo liutuka. Ne lengvai pasidave, teko kartot procedura ~5 kartus ir ant 6 karto po sokiu tokiu "padusinimu" liutukas uzsivede. Sy ryta (jau igudes :lol: ) 4 kartus junginejau degima, kad kaskarta zvakutes geriau kaistu. Na ir 5 kartu naudot neteko, bet padusint starteriuka reikejo - liutukas uzsivede. Smagu. Bet, iskilo toks klausimas, ar neturetu ta procedura kiek paprastesne buti, jei variklis yra geros bukles ? O ir -15 dar nemirtiniausias saltukas, pagalvoju kas bus jei -25 uzleks, gal isvis neuzsivesiu. Akumuliatorius naujas ir galingas i kura (del itarimo, jog jis vasarinis) buvo dapilta spec. priemones. Nesinori aisku ieskot bedos ten kur jos nera, bet visdelto idomumo delei klausiu kaip jums sekesi su uzvedimais ir ar nevertetu man perzvelgt zvakuciu, kad neklitu tokiu smulkiu bedeliu ? Ar tai tiesiog toks hdi varikliuku budas ir jie taip nemegsta stipresniu saltuku ?

Šį pranešimą redagavo PhanT: 2009 gruodžio 16 - 18:28

  • 0
2.2HDi 136ag/317nm@ ~200ag/410nm

#951 brizas

brizas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 776
  • Vieta:siauliai
  • Automobilis:peugeot605 2.1 td 1997m

Parašyta 2009 gruodžio 16 - 18:34

manau, kad HDI nemegsta jokiu spec. priemoniu, o tokiu oru tik arktini dyzeli.
  • 0
joks materialus kunas ,turintis rimties mase, negali virsyti sviesos greicio

#952 PhanT

PhanT

    .

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.736
  • Vieta:..
  • Automobilis:Peugeot 508GT //// Peugeot 406 2.2 98kW

Parašyta 2009 gruodžio 16 - 18:49

manau, kad HDI nemegsta jokiu spec. priemoniu, o tokiu oru tik arktini dyzeli.

Gal ir tiesa, bet man atrodo kad geriau spec. priemones negu zele kuro sistemoje.
  • 0
2.2HDi 136ag/317nm@ ~200ag/410nm

#953 Marcin

Marcin
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.459
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:S80II AT D5 07, xc70 AT D5 06

Parašyta 2009 gruodžio 16 - 18:52

pas man hdi trecia ziema, ir mn atrodo kad jis nlb megsta salcius...sunkoka jam, nors viskas kaip ir veikia ir tvarkinga...
  • 0

#954 bangas

bangas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 105
  • Automobilis:Peugeot 406 hdi 2.2hdi

Parašyta 2009 gruodžio 16 - 18:56

Sveiki HDi varikliuko turetojai  :beer: Man pirma ziema su mano 406'u 2.0Hdi(80kW). Siltu laiko metu neturejau jokiu problemu su jo uzvedimu, bet kai saltukas dejo
zemiau -15 ribos pirma ryte turejau baimes, kad iki savo mokymo istagos jau nedasigabensiu. Ijungiau degima, pasishylde zvakutes(kaip niekad ilgai), na iprasta, juk toks saltukas ir pabandziau uzvest savo liutuka. Ne lengvai pasidave, teko kartot procedura ~5 kartus ir ant 6 karto po sokiu tokiu "padusinimu" liutukas uzsivede.
Sy ryta (jau igudes  :lol: ) 4 kartus junginejau degima, kad kaskarta zvakutes geriau kaistu. Na ir 5 kartu naudot neteko, bet padusint starteriuka reikejo - liutukas uzsivede. Smagu. Bet, iskilo toks klausimas, ar neturetu ta procedura kiek paprastesne buti, jei variklis yra geros bukles ? O ir -15 dar nemirtiniausias saltukas, pagalvoju kas bus jei -25 uzleks, gal isvis neuzsivesiu. Akumuliatorius naujas ir galingas i kura (del itarimo, jog jis vasarinis) buvo dapilta spec. priemones. Nesinori aisku ieskot bedos ten kur jos nera, bet visdelto idomumo delei klausiu kaip jums sekesi su uzvedimais ir ar nevertetu man perzvelgt zvakuciu, kad neklitu tokiu smulkiu bedeliu ? Ar tai tiesiog toks hdi varikliuku budas ir jie taip nemegsta stipresniu saltuku ?

labas
siaip jau nera baisus saltis.turetu uzsivesti be problemu.pradziai pabandyk pasitikrint zvakes,pakaitinimo zvakiu riele ar veikia(man asmeniskai buvo susvilus),priedu nepilk,nes degalineje ju jau pripila.
jei turi itarimo del kuro,dapilk jei yra vietos bake normalaus arktinio dyzelio.
filtras gali buti uzsineses,jei senai keistas

Šį pranešimą redagavo bangas: 2009 gruodžio 16 - 18:58

  • 0

#955 Marcin

Marcin
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.459
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:S80II AT D5 07, xc70 AT D5 06

Parašyta 2009 gruodžio 16 - 19:06

Sveiki HDi varikliuko turetojai  :beer: Man pirma ziema su mano 406'u 2.0Hdi(80kW). Siltu laiko metu neturejau jokiu problemu su jo uzvedimu, bet kai saltukas dejo
zemiau -15 ribos pirma ryte turejau baimes, kad iki savo mokymo istagos jau nedasigabensiu. Ijungiau degima, pasishylde zvakutes(kaip niekad ilgai), na iprasta, juk toks saltukas ir pabandziau uzvest savo liutuka. Ne lengvai pasidave, teko kartot procedura ~5 kartus ir ant 6 karto po sokiu tokiu "padusinimu" liutukas uzsivede.
Sy ryta (jau igudes  :lol: ) 4 kartus junginejau degima, kad kaskarta zvakutes geriau kaistu. Na ir 5 kartu naudot neteko, bet padusint starteriuka reikejo - liutukas uzsivede. Smagu. Bet, iskilo toks klausimas, ar neturetu ta procedura kiek paprastesne buti, jei variklis yra geros bukles ? O ir -15 dar nemirtiniausias saltukas, pagalvoju kas bus jei -25 uzleks, gal isvis neuzsivesiu. Akumuliatorius naujas ir galingas i kura (del itarimo, jog jis vasarinis) buvo dapilta spec. priemones. Nesinori aisku ieskot bedos ten kur jos nera, bet visdelto idomumo delei klausiu kaip jums sekesi su uzvedimais ir ar nevertetu man perzvelgt zvakuciu, kad neklitu tokiu smulkiu bedeliu ? Ar tai tiesiog toks hdi varikliuku budas ir jie taip nemegsta stipresniu saltuku ?

labas
siaip jau nera baisus saltis.turetu uzsivesti be problemu.pradziai pabandyk pasitikrint zvakes,pakaitinimo zvakiu riele ar veikia(man asmeniskai buvo susvilus),priedu nepilk,nes degalineje ju jau pripila.
jei turi itarimo del kuro,dapilk jei yra vietos bake normalaus arktinio dyzelio.
filtras gali buti uzsineses,jei senai keistas

na na.. pas man viskas veikia, rele zwakes, akumas geras, pilnas bakas zieminio kuro, filtras kuro pries 6 tkm keistas, tepalai, total 5w40, kokius gamintojas rekomenduoja.... ir kazkodel sunkiai kuriasi prie -14 ar -25 laipsniu, ir cia jau trecia ziema taip.....gal ka naujo pasakysi?
:hmm: gal tiesiog nepritaikytas pugas salciams ir tiek...
mazda turejau 626 98 m, tai ta ir prie -30 kurdavos be broblemu.. aisku akumas gamiklinis buwo 95Ah
  • 0

#956 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2009 gruodžio 16 - 19:12

Sveiki HDi varikliuko turetojai :beer: Man pirma ziema su mano 406'u 2.0Hdi(80kW). Siltu laiko metu neturejau jokiu problemu su jo uzvedimu, bet kai saltukas dejo
zemiau -15 ribos pirma ryte turejau baimes, kad iki savo mokymo istagos jau nedasigabensiu. Ijungiau degima, pasishylde zvakutes(kaip niekad ilgai), na iprasta, juk toks saltukas ir pabandziau uzvest savo liutuka. Ne lengvai pasidave, teko kartot procedura ~5 kartus ir ant 6 karto po sokiu tokiu "padusinimu" liutukas uzsivede.
Sy ryta (jau igudes :lol: ) 4 kartus junginejau degima, kad kaskarta zvakutes geriau kaistu. Na ir 5 kartu naudot neteko, bet padusint starteriuka reikejo - liutukas uzsivede. Smagu. Bet, iskilo toks klausimas, ar neturetu ta procedura kiek paprastesne buti, jei variklis yra geros bukles ? O ir -15 dar nemirtiniausias saltukas, pagalvoju kas bus jei -25 uzleks, gal isvis neuzsivesiu. Akumuliatorius naujas ir galingas i kura (del itarimo, jog jis vasarinis) buvo dapilta spec. priemones. Nesinori aisku ieskot bedos ten kur jos nera, bet visdelto idomumo delei klausiu kaip jums sekesi su uzvedimais ir ar nevertetu man perzvelgt zvakuciu, kad neklitu tokiu smulkiu bedeliu ? Ar tai tiesiog toks hdi varikliuku budas ir jie taip nemegsta stipresniu saltuku ?

na as trecia ziema , prie -20 laipsniu is vieno pasukimo ,manau butu -30,uzvesciau be problemu,o prie -10 -15 taip kaip ir prie pliusines temperaturos uzsikuria,tad manau kad HDI lengviau uzsiveda negu paprastas dizeliukas,tai tavajam kazkas negerai,ar tai forsunkes ,ar tai zvakes,gal ir filtras,pritrauke parafino pries salcius,o i HDI pilti priedus ,ipac kaip i paprastus dizelius ipila benzino,tai grieztai draudziama ;) :pug:
  • 0

#957 bangas

bangas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 105
  • Automobilis:Peugeot 406 hdi 2.2hdi

Parašyta 2009 gruodžio 16 - 19:12

Sveiki HDi varikliuko turetojai  :beer: Man pirma ziema su mano 406'u 2.0Hdi(80kW). Siltu laiko metu neturejau jokiu problemu su jo uzvedimu, bet kai saltukas dejo
zemiau -15 ribos pirma ryte turejau baimes, kad iki savo mokymo istagos jau nedasigabensiu. Ijungiau degima, pasishylde zvakutes(kaip niekad ilgai), na iprasta, juk toks saltukas ir pabandziau uzvest savo liutuka. Ne lengvai pasidave, teko kartot procedura ~5 kartus ir ant 6 karto po sokiu tokiu "padusinimu" liutukas uzsivede.
Sy ryta (jau igudes  :lol: ) 4 kartus junginejau degima, kad kaskarta zvakutes geriau kaistu. Na ir 5 kartu naudot neteko, bet padusint starteriuka reikejo - liutukas uzsivede. Smagu. Bet, iskilo toks klausimas, ar neturetu ta procedura kiek paprastesne buti, jei variklis yra geros bukles ? O ir -15 dar nemirtiniausias saltukas, pagalvoju kas bus jei -25 uzleks, gal isvis neuzsivesiu. Akumuliatorius naujas ir galingas i kura (del itarimo, jog jis vasarinis) buvo dapilta spec. priemones. Nesinori aisku ieskot bedos ten kur jos nera, bet visdelto idomumo delei klausiu kaip jums sekesi su uzvedimais ir ar nevertetu man perzvelgt zvakuciu, kad neklitu tokiu smulkiu bedeliu ? Ar tai tiesiog toks hdi varikliuku budas ir jie taip nemegsta stipresniu saltuku ?

labas
siaip jau nera baisus saltis.turetu uzsivesti be problemu.pradziai pabandyk pasitikrint zvakes,pakaitinimo zvakiu riele ar veikia(man asmeniskai buvo susvilus),priedu nepilk,nes degalineje ju jau pripila.
jei turi itarimo del kuro,dapilk jei yra vietos bake normalaus arktinio dyzelio.
filtras gali buti uzsineses,jei senai keistas

na na.. pas man viskas veikia, rele zwakes, akumas geras, pilnas bakas zieminio kuro, filtras kuro pries 6 tkm keistas, tepalai, total 5w40, kokius gamintojas rekomenduoja.... ir kazkodel sunkiai kuriasi prie -14 ar -25 laipsniu, ir cia jau trecia ziema taip.....gal ka naujo pasakysi?
:hmm: gal tiesiog nepritaikytas pugas salciams ir tiek...
mazda turejau 626 98 m, tai ta ir prie -30 kurdavos be broblemu.. aisku akumas gamiklinis buwo 95Ah

jei zvakes veikia,gali buti purkstukai. o kaip uzvedi ,ar saltas variklis normaliai dirba?
  • 0

#958 PhanT

PhanT

    .

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.736
  • Vieta:..
  • Automobilis:Peugeot 508GT //// Peugeot 406 2.2 98kW

Parašyta 2009 gruodžio 16 - 19:19

Pilu baltaruska/ruska dyzelina, kuri zmogus jau pora metu i panasaus tipo varikli pila ir problemu neturi, todel rizikuoju ir as, kuras is nauju mersiniu furu. Tik del itarimo, kad jis vasarinis idejau priemaisu. Uzsivedes variklis dirba puikiai, ta pacia diena vedamas - dirba puikiai nors ir po 4-5h prastovejimo ant saltuko, bet pastovejas nakti virs ~8h nelabai nori vestis. Filtras keistas. Del purkstuku nezinau. Su kompu jos, kaip suprantu, tikrinamos ? Dar toks klausimas, ant daugelio masinu girdisi reles suveikimas/atsijungimas(trakstelejimas), ar yra taip pat ir ant 406 ? Nes turi itarima, kad zvakes dar yra kaitinamos ir poto kai lempute pagesta. Beje darbas po uzvedimo - idealus. T.y. kompas puikiai palaiko sukius, masina per daug nedumija, nedreba, sukiai neshokineja.

Šį pranešimą redagavo PhanT: 2009 gruodžio 16 - 19:21

  • 0
2.2HDi 136ag/317nm@ ~200ag/410nm

#959 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2009 gruodžio 16 - 19:22

Sveiki HDi varikliuko turetojai  :beer: Man pirma ziema su mano 406'u 2.0Hdi(80kW). Siltu laiko metu neturejau jokiu problemu su jo uzvedimu, bet kai saltukas dejo
zemiau -15 ribos pirma ryte turejau baimes, kad iki savo mokymo istagos jau nedasigabensiu. Ijungiau degima, pasishylde zvakutes(kaip niekad ilgai), na iprasta, juk toks saltukas ir pabandziau uzvest savo liutuka. Ne lengvai pasidave, teko kartot procedura ~5 kartus ir ant 6 karto po sokiu tokiu "padusinimu" liutukas uzsivede.
Sy ryta (jau igudes  :lol: ) 4 kartus junginejau degima, kad kaskarta zvakutes geriau kaistu. Na ir 5 kartu naudot neteko, bet padusint starteriuka reikejo - liutukas uzsivede. Smagu. Bet, iskilo toks klausimas, ar neturetu ta procedura kiek paprastesne buti, jei variklis yra geros bukles ? O ir -15 dar nemirtiniausias saltukas, pagalvoju kas bus jei -25 uzleks, gal isvis neuzsivesiu. Akumuliatorius naujas ir galingas i kura (del itarimo, jog jis vasarinis) buvo dapilta spec. priemones. Nesinori aisku ieskot bedos ten kur jos nera, bet visdelto idomumo delei klausiu kaip jums sekesi su uzvedimais ir ar nevertetu man perzvelgt zvakuciu, kad neklitu tokiu smulkiu bedeliu ? Ar tai tiesiog toks hdi varikliuku budas ir jie taip nemegsta stipresniu saltuku ?

labas
siaip jau nera baisus saltis.turetu uzsivesti be problemu.pradziai pabandyk pasitikrint zvakes,pakaitinimo zvakiu riele ar veikia(man asmeniskai buvo susvilus),priedu nepilk,nes degalineje ju jau pripila.
jei turi itarimo del kuro,dapilk jei yra vietos bake normalaus arktinio dyzelio.
filtras gali buti uzsineses,jei senai keistas

na na.. pas man viskas veikia, rele zwakes, akumas geras, pilnas bakas zieminio kuro, filtras kuro pries 6 tkm keistas, tepalai, total 5w40, kokius gamintojas rekomenduoja.... ir kazkodel sunkiai kuriasi prie -14 ar -25 laipsniu, ir cia jau trecia ziema taip.....gal ka naujo pasakysi?
:hmm: gal tiesiog nepritaikytas pugas salciams ir tiek...
mazda turejau 626 98 m, tai ta ir prie -30 kurdavos be broblemu.. aisku akumas gamiklinis buwo 95Ah

o kaip trauka ,ar nedegina tepaliuko,sakau gal kompresija nepakankama,nors HDI kaip vos ne benzininei kompresija 18 :pug:
  • 0

#960 Marcin

Marcin
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.459
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:S80II AT D5 07, xc70 AT D5 06

Parašyta 2009 gruodžio 16 - 19:24

su tepalu viskas tvarkoj.. ir prabeges tik 138 tkm
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0