Peršokti prie turinio


2.0 hdi bendros problemos


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 4210

#1601 lapeno

lapeno
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 548
  • Vieta:Rokiskis
  • Automobilis:Mercedes-benz E class

Parašyta 2010 gruodžio 01 - 17:58

na atgaivinsiu sena tema kad naujos nereiktu kurt visgi vistiek ziema prasidejo :) taigi pirma mano dyzeline masina ir turiu uzsilikusio vasarinio dyzelio, taigi kiek narsiau po interneta rasoma kad dapilt priedu i ji galima arba kaip kaikurie sako ipilt benzino. taigi klausimas toks, sakot kad HDI varikliai jautrus ir kaikurie nepataria pilstyt kaiko tai ar atsitiktu kas bloga jei ten ipiltum i 20lt siek tiek benzino ar verciau priedu ar isvis maisyt su zieminiu? pirma pasiteiraut reikia pries prisidarant bedu :D
  • 0

2000m. Peugeot 406 2.0hdi  :pug:

2005m. Skoda octavia combi 2.0tdi 

2004m. Mercedes benz e 270 cdi


#1602 Angelasas

Angelasas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 76
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:peugeot 406hdi (Parduotas)

Parašyta 2010 gruodžio 01 - 18:11

na atgaivinsiu sena tema kad naujos nereiktu kurt visgi vistiek ziema prasidejo :)
taigi pirma mano dyzeline masina ir turiu uzsilikusio vasarinio dyzelio, taigi kiek narsiau po interneta rasoma kad dapilt priedu i ji galima arba kaip kaikurie sako ipilt benzino.
taigi klausimas toks, sakot kad HDI varikliai jautrus ir kaikurie nepataria pilstyt kaiko tai ar atsitiktu kas bloga jei ten ipiltum i 20lt siek tiek benzino ar verciau priedu ar isvis maisyt su zieminiu?
pirma pasiteiraut reikia pries prisidarant bedu :D

pilamas zibalas,o ne benzinas,benzina pilant nieko gero nelauk :wacko:

Šį pranešimą redagavo Angelasas: 2010 gruodžio 01 - 18:12

  • 0

#1603 VILKOLAKIS

VILKOLAKIS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 94
  • Automobilis:Peugeot 607 2.2hdi

Parašyta 2010 gruodžio 01 - 18:54

jo yra vostuvelis ir jis bent pas mane buvo parejas

o tai tas voztuvas gal pas mane yrgi parejas ,bet kai siltas oras buvo gerai ,o kai atsalo reikia pasukti kol uzsiveda ar gali jis delto mannesivesti per salti,na tiesiog ilgiau reik pasukti
  • 0

#1604 p407

p407
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 329
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:p 407

Parašyta 2010 gruodžio 01 - 19:22

na atgaivinsiu sena tema kad naujos nereiktu kurt visgi vistiek ziema prasidejo :)
taigi pirma mano dyzeline masina ir turiu uzsilikusio vasarinio dyzelio, taigi kiek narsiau po interneta rasoma kad dapilt priedu i ji galima arba kaip kaikurie sako ipilt benzino.
taigi klausimas toks, sakot kad HDI varikliai jautrus ir kaikurie nepataria pilstyt kaiko tai ar atsitiktu kas bloga jei ten ipiltum i 20lt siek tiek benzino ar verciau priedu ar isvis maisyt su zieminiu?
pirma pasiteiraut reikia pries prisidarant bedu :D

pili prieda, ~15 lt bonkute kainuoja, rasi bet kurioje detaliu parduotuvej. Kiek pilti buna parasyta ir nesuki galvos. Tik per klaida nenusipirk kuro sistemos valiklio!
  • 0

#1605 sniener

sniener
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 475
  • Vieta:Alytus
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0hdi

Parašyta 2010 gruodžio 01 - 22:22

o tai tas voztuvas gal pas mane yrgi parejas ,bet kai siltas oras buvo gerai ,o kai atsalo reikia pasukti kol uzsiveda ar gali jis delto mannesivesti per salti,na tiesiog ilgiau reik pasukti

jeigu bake yra siurblys tai tas voztuvelis nieko nepades...as jau isbandziau
  • 0
Visais TEO klausimas kreipkites. Atsakysiu kuo skubiau!!

#1606 VILKOLAKIS

VILKOLAKIS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 94
  • Automobilis:Peugeot 607 2.2hdi

Parašyta 2010 gruodžio 01 - 22:59

jeigu bake yra siurblys tai tas voztuvelis nieko nepades...as jau isbandziau

dar reik aiskintis,gal tas auksto kuro slegio daviklis kur stovo ant siurblio sone,ar jis uzvedimui neturi reiksmes
  • 0

#1607 sniener

sniener
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 475
  • Vieta:Alytus
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0hdi

Parašyta 2010 gruodžio 01 - 23:09

dar reik aiskintis,gal tas auksto kuro slegio daviklis kur stovo ant siurblio sone,ar jis uzvedimui neturi reiksmes

nzn..man tai sukant nusinulina datos ir laiko duomenys tai manau akumas bus kaltas.
  • 0
Visais TEO klausimas kreipkites. Atsakysiu kuo skubiau!!

#1608 Svečias_kaimynas13_*

Svečias_kaimynas13_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 gruodžio 02 - 01:49

pasidalinsiu patartimi. sumaisias nusipirkau casrol tepalus 10w40 vietoj 5w40. siuo metu pas mus -5 ir jau pradejo kalt kompensatoriai kol nepakyla tepalo temperatura p407 2.0hdi isvada netaupykit ant tepalo
  • 0

#1609 VILKOLAKIS

VILKOLAKIS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 94
  • Automobilis:Peugeot 607 2.2hdi

Parašyta 2010 gruodžio 02 - 02:35

asvisada pilu 5w40del tepalo,neturiu priekaistu
  • 0

#1610 arthuras

arthuras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 539
  • Vieta:Marijos žemė
  • Automobilis:Peugeot 407 2.0 HDI SW+Citroen C3 1.4 i

Parašyta 2010 gruodžio 02 - 07:20

pasidalinsiu patartimi. sumaisias nusipirkau casrol tepalus 10w40 vietoj 5w40. siuo metu pas mus -5 ir jau pradejo kalt kompensatoriai kol nepakyla tepalo temperatura p407 2.0hdi

isvada netaupykit ant tepalo

Bet nepamiršk gamintojų rekomendacijų :ax:
  • 0
arthuras

Nuotrauka

#1611 VILKOLAKIS

VILKOLAKIS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 94
  • Automobilis:Peugeot 607 2.2hdi

Parašyta 2010 gruodžio 02 - 13:41

o ,dar idomu,kazkurioj temoi apie voztuveli ejo kalba kad negryztukuras i baka,bet jai bake siurbliukas tai tas neturi reiksmes,bet o kas jai kuras siek tieknuo purkstuku gryzta iki auksto slegio siurblio,tai galkol iki purkstuku kol padaro spaudima,todel reikia ilgiau pasukti,ir itariu kad ta darba atlieka tas voztuvas kur stovi ant siurblio sone
  • 0

#1612 Aurik

Aurik
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 192
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 607

Parašyta 2010 gruodžio 02 - 15:29

Užšalo visiškai mano 2.0l HDi. Nuo laidų neužsikūrė, akumas pakrautas irgi nieko. Purškiant priedą į oro filtro angą irgi nieko. Ką tik bandėm kurt, jau kabina, pasukų rodyklė net pakyla, labai mažai trūksta iki pilno užsikūrimo. Net jaučiasi, kad paima ir užstringa dyzelis ir nepasiekia variklio. Taigi diagnozė - dyzelis sutirštėjęs, nes vasarinis. Ką pilti į jį, kad atšiltų? Svarbiausia mašiną užvest ir normaliai pašildyt bei įpilt žieminio. Ar tiesiog pilt tiesiai ant 13l vasarinio kokius 5 litrus žieminio ar daugiau? Padėtų tai užsikut? Dėkui už patarimus.
  • 0

#1613 VidasM

VidasM
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 193
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406c

Parašyta 2010 gruodžio 02 - 15:33

Užšalo visiškai mano 2.0l HDi. Nuo laidų neužsikūrė, akumas pakrautas irgi nieko.
Purškiant priedą į oro filtro angą irgi nieko. Ką tik bandėm kurt, jau kabina, pasukų rodyklė net pakyla, labai mažai trūksta iki pilno užsikūrimo. Net jaučiasi, kad paima ir užstringa dyzelis ir nepasiekia variklio.
Taigi diagnozė - dyzelis sutirštėjęs, nes vasarinis.
Ką pilti į jį, kad atšiltų? Svarbiausia mašiną užvest ir normaliai pašildyt bei įpilt žieminio. Ar tiesiog pilt tiesiai ant 13l vasarinio kokius 5 litrus žieminio ar daugiau? Padėtų tai užsikut?

Dėkui už patarimus.

Žiemai auto reikia ruoštis prieš žiemą, o ne žiemos metu.

Visada pasiruošiu ir niekada neturėjau problemų, tik linksma matyti kai dauguma stovi ir krapšto galvą kaip užkurti savo dyzeliuką, tampo tas mašinas, krokodilus jungia, ot varguoliai ;)
  • 0

#1614 sniener

sniener
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 475
  • Vieta:Alytus
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0hdi

Parašyta 2010 gruodžio 02 - 15:42

Užšalo visiškai mano 2.0l HDi. Nuo laidų neužsikūrė, akumas pakrautas irgi nieko.
Purškiant priedą į oro filtro angą irgi nieko. Ką tik bandėm kurt, jau kabina, pasukų rodyklė net pakyla, labai mažai trūksta iki pilno užsikūrimo. Net jaučiasi, kad paima ir užstringa dyzelis ir nepasiekia variklio.
Taigi diagnozė - dyzelis sutirštėjęs, nes vasarinis.
Ką pilti į jį, kad atšiltų? Svarbiausia mašiną užvest ir normaliai pašildyt bei įpilt žieminio. Ar tiesiog pilt tiesiai ant 13l vasarinio kokius 5 litrus žieminio ar daugiau? Padėtų tai užsikut?

Dėkui už patarimus.

pas mane vasarinis ir tas dar zalias..ir kolkas nesala
  • 0
Visais TEO klausimas kreipkites. Atsakysiu kuo skubiau!!

#1615 Aurik

Aurik
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 192
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 607

Parašyta 2010 gruodžio 02 - 17:26

Žiemai auto reikia ruoštis prieš žiemą, o ne žiemos metu.

Visada pasiruošiu ir niekada neturėjau problemų, tik linksma matyti kai dauguma stovi ir krapšto galvą kaip užkurti savo dyzeliuką, tampo tas mašinas, krokodilus jungia, ot varguoliai ;)

Žinau žinau

pas mane vasarinis ir tas dar zalias..ir kolkas nesala

Nešąla, nes stovi mašina matyt kur nors užuovėjoj. Tą dieną, kai neužsivedė, kieme nebuvo galima pastovėt, nes net su pirštinėm storom rankos šala. Diena prieš tai užsivedė normaliai.

Šį pranešimą redagavo Aurik: 2010 gruodžio 02 - 17:28

  • 0

#1616 aXiss

aXiss
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 321
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Peugeot 406 2001m. 2.0HDI

Parašyta 2010 gruodžio 02 - 17:28

Užšalo visiškai mano 2.0l HDi. Nuo laidų neužsikūrė, akumas pakrautas irgi nieko.
Purškiant priedą į oro filtro angą irgi nieko. Ką tik bandėm kurt, jau kabina, pasukų rodyklė net pakyla, labai mažai trūksta iki pilno užsikūrimo. Net jaučiasi, kad paima ir užstringa dyzelis ir nepasiekia variklio.
Taigi diagnozė - dyzelis sutirštėjęs, nes vasarinis.
Ką pilti į jį, kad atšiltų? Svarbiausia mašiną užvest ir normaliai pašildyt bei įpilt žieminio. Ar tiesiog pilt tiesiai ant 13l vasarinio kokius 5 litrus žieminio ar daugiau? Padėtų tai užsikut?

Dėkui už patarimus.

Žiemai auto reikia ruoštis prieš žiemą, o ne žiemos metu.

Visada pasiruošiu ir niekada neturėjau problemų, tik linksma matyti kai dauguma stovi ir krapšto galvą kaip užkurti savo dyzeliuką, tampo tas mašinas, krokodilus jungia, ot varguoliai ;)

man buvo pries diena ta pati beda, tik uzsalo 40l vasarines. Spresndimas - dapyliau iki galo ziemines saliarkos + to brudo kur ale pagerina vasarine saliarka iki ziemines lygio (kaip suprantu sumazinna parafino kieki ar kazkas tokio) na ir dar jei nepadeda tai per nakti palaikyti bent jau plytiniam garaze kur silciau nei lauke, ryte atsilus viskam turetum uzvest be problemu. tiik man kazko melyna su juodu dumu mete po tokiu juoku. bet gal prasipus su laiku
  • 0
Peugeot 406 2001

#1617 Svečias_strikaz_*

Svečias_strikaz_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 gruodžio 02 - 17:35

Sveiki HDi varikliuko turetojai :beer: Man pirma ziema su mano 406'u 2.0Hdi(80kW). Siltu laiko metu neturejau jokiu problemu su jo uzvedimu, bet kai saltukas dejo
zemiau -15 ribos pirma ryte turejau baimes, kad iki savo mokymo istagos jau nedasigabensiu. Ijungiau degima, pasishylde zvakutes(kaip niekad ilgai), na iprasta, juk toks saltukas ir pabandziau uzvest savo liutuka. Ne lengvai pasidave, teko kartot procedura ~5 kartus ir ant 6 karto po sokiu tokiu "padusinimu" liutukas uzsivede.
Sy ryta (jau igudes :lol: ) 4 kartus junginejau degima, kad kaskarta zvakutes geriau kaistu. Na ir 5 kartu naudot neteko, bet padusint starteriuka reikejo - liutukas uzsivede. Smagu. Bet, iskilo toks klausimas, ar neturetu ta procedura kiek paprastesne buti, jei variklis yra geros bukles ? O ir -15 dar nemirtiniausias saltukas, pagalvoju kas bus jei -25 uzleks, gal isvis neuzsivesiu. Akumuliatorius naujas ir galingas i kura (del itarimo, jog jis vasarinis) buvo dapilta spec. priemones. Nesinori aisku ieskot bedos ten kur jos nera, bet visdelto idomumo delei klausiu kaip jums sekesi su uzvedimais ir ar nevertetu man perzvelgt zvakuciu, kad neklitu tokiu smulkiu bedeliu ? Ar tai tiesiog toks hdi varikliuku budas ir jie taip nemegsta stipresniu saltuku ?

Zvakes nuvaziuok patikrinti seip 4 apsivertimai wariklio prie -14 ir turi dirbti o degima wiena karta jungi nes kai zwake uzkaista rele atjungia.
  • 0

#1618 Aurik

Aurik
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 192
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 607

Parašyta 2010 gruodžio 02 - 17:56

Kuo žemesnė aušinimo skysčio temperatūra, tuo ilgiau žvakės būna kaitinamos. coolant temperature pre-heating time(second(s)) -30°C 20 -10°C 5 0°C 0.5 +18°C 0
  • 0

#1619 Svečias_JEGERIS_*

Svečias_JEGERIS_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 gruodžio 02 - 22:07

Turiu beda su :pug: 307 hdi 79kw atejo ziema atejo bedos. turiu beda su uzvedimu. Zieminis kuras akumas geras filtrai nekeisti. kol siltas viskas gerai uzsiveda be problemu pastovi lauke ilgiau nei 4 valandas prie -11C ir viskas suka uzsiveda ir uzgesta vel suki greit pagriebe ir uzgesta tai gali sukt kol akumas nuseda. O bandem uztraukt tai tik ratus prasukem ir iskart pagriebe. KOKIOS BEDOS KAS GALI PADET :dntknw:
  • 0

#1620 Svečias_strikaz_*

Svečias_strikaz_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 gruodžio 03 - 08:20

Turiu beda su :pug: 307 hdi 79kw atejo ziema atejo bedos. turiu beda su uzvedimu. Zieminis kuras akumas geras filtrai nekeisti. kol siltas viskas gerai uzsiveda be problemu pastovi lauke ilgiau nei 4 valandas prie -11C ir viskas suka uzsiveda ir uzgesta vel suki greit pagriebe ir uzgesta tai gali sukt kol akumas nuseda. O bandem uztraukt tai tik ratus prasukem ir iskart pagriebe. KOKIOS BEDOS KAS GALI PADET :dntknw:

pabandyk saliuros filtra pasikeisti jeij pakaitinimo zwakes butu tai jis jeij jau griebe tai ir dirbtu :) seip matyt saliuros filtre problema
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0