Peršokti prie turinio


2.0 hdi bendros problemos


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 4210

#1741 Svečias_strikaz_*

Svečias_strikaz_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 gruodžio 22 - 16:32

sory kadne viska iki galo perskaiciau,,bet cia man rods tas meistriukas buvo teisus del siurblio misiu,,tai patarimas nebeburk nieko o keisk siurbliuka,,but geriau insideti nauja ir pamirsti,nes restouruotas kiek skaitinejau nelabai ilgai tarnauja

restauruotas siurblys jeij apie kuro bake kalbam laiko gerai jeij salerkos bake ne po 5 litrus palikineji. reikia nuvesti pas rimta hebra ir laikys jeij kaune tai taikos 110 geltonas pastatas uz masinu turgaus.
  • 0

#1742 Svečias_strikaz_*

Svečias_strikaz_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 gruodžio 22 - 16:34

Taigi parasiau, jog sake, kad siurblys prie variklio :) (high pressure) :) IR ji visa reikia keisti. Taciau siam forume neradau, kad reiktu keist visa ji, blogiausiu atveju reguliatoriu jame esanti :)

reguliatorius gausis brangiau negu pats siurblys :D
  • 0

#1743 Svečias_lutas59_*

Svečias_lutas59_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 gruodžio 22 - 17:58

Nebecipia galinis, srove normali pastovi. Buvau atsukes vamzduka uz 2 siurblio, purskia man lyg kaip ir turetu but. Kartais uzeina, net vaziuot nejna uzgesineja, o va pvz db mieste pora val trinemes tai trukciopjo, bet neuzgeso
  • 0

#1744 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2010 gruodžio 22 - 18:11

Nebecipia galinis, srove normali pastovi. Buvau atsukes vamzduka uz 2 siurblio, purskia man lyg kaip ir turetu but. Kartais uzeina, net vaziuot nejna uzgesineja, o va pvz db mieste pora val trinemes tai trukciopjo, bet neuzgeso

varik diagnostika ir viskas bus aisku :pug:
  • 0

#1745 zinantis

zinantis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 257
  • Automobilis:pezo 307 hdi

Parašyta 2010 gruodžio 22 - 19:18

Sveiki. Esu kaip ir naujokas, bet su beda. Tai va pezukas pirktas vasara. Jau tada jis po biski trukciodavo, bet vos vos pastebimai. Bet pries kokias geras dvi savaites. Atejau is ryto kurt( -12 buvo) gyvybes zenklu nebuvo. Va tik neatsimenu koks kuras buvo uzpyltas, bet man atrodo ne arktinis. Atsitempiau i garaza, paskaiciau si tinklapy ir pradejau kazka meistraut. Supratau kad yra du siurbliai: 1 bake- zemo slegio, 2-auksto prie variklio. Atsekiau slangas iki greiciausiai kuro filro ar kazko pan( dvi salngos buvo ) Viena nuemiau padavimo, ijungiau degima galinis siurblys sucype galingai( ir dabar dar vis cype, bet maziau) kuras atbego(4cm siuksle). Viska sujungiau ir patikrinau uz antro siurblio( kuriant). NIeks nebego, sildiziau siurbly. IR po kazkiek tais valandu pavyko uzkurti. Kazkiek pavazinejus trukciojimas LABAI pastirpejo, kartais net uzgesta.
1 ar galejo kuras uzsalti tam antram siurbly.
2 ar galejo susales kazka jame pazeisti.
3 Gal kas galit pasakyt kas gali but? Diagnostikoj kiek surpatau pasake jog 2 siurblys kaltas, tvarkymas 600. Skaiciau cia apie visus mikro filtrus ir pan. Gal pirma reiktu tai pabandyti, nes labai bijau tiek pinigu moketi.
Atsiprau, kas viska suplakiau labai. Be to kur siulytumet kad patikrintu ta siurbly ar diagnostika rpavarytu KAUNE. Aciu is ankto ;)

gal tu kokio vandens pripiles ar ka :o
  • 0

#1746 Svečias_Pytaz_*

Svečias_Pytaz_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 gruodžio 23 - 12:34

Sveiki, atejo salciai, atejo ir bedos. Pezas 407 hdi 2.0 100kW. buna keleta variantu - suki starteri ir net nebando kurtis taip pakartoji apie 4 kartus ir zek uzsikuria seip ne taip. Arba suki starteri ir net atrodo uzsikuria ,bet iskart uzgesta, tai is 5-6 karto, taip pavargus, uzsikuria ir dirba labai negraziai, pradzioj isviso subarska, sukalena. po kokiu 10 sec. pradeda normaliai dirbti ir tada uzgesinus vel uzsikuria. Pakeistas kuro filtras, oro filtras, tepalai pusiua sintetiniai - man noretusi sintetiniu. Buvau nuvares patikrint zvakes - sake geros prie to pacio ir kompa pajunge nieko blogo nerado. Mano nuomone, tai cia su kuro padavimu kaskas ne taip, bet juk per kompa mato ir purkstuku darba ir pries purkstukus koks sudarytas kuro slegis. Gal kompresijos nera? Gal zinot GERU, SAZININGU MEISTRU Kaune?

pas mane 406 hdi 2,0l. Ta pati beda sulaukus salciu, cia neseniai keiciau zvakes i naujas, ir tai su nuotykiais..buvo nuluze dvieju zvakiu pasildymo antgaliai ir like viduj..islupo, sudejo visas naujas zvakes, galvojau kuriasi jau gerai..pasirodo salciai buvo nukrite, delto gerai ir kures, cia kai buvo vel uzeje salciai, supratau, kad zvakes nieko man nepadejo :D viskas tas pats, kad vos ne vos ikuria, ir uzkurus gan stiprus kuro kvapas jauciamas lauke, toks vaizdas kaip purkstukai per daug to kuro primyza, kad neapsidirba ir per dusle dali jo pasalina.
tai va jei netycia pavyks nustatyt ta beda, brukstelk sitoj temoj, gal tiks ir man ;)
  • 0

#1747 p407

p407
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 329
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:p 407

Parašyta 2010 gruodžio 23 - 15:24

o gal zinai kame saknys?

padaryk ekspermenta, nusipirk kuro priedo (Bet ne valiklio o ti kuro priedo), susipilk ir pavazinek. Nesvarbu kad kolonelese dvi snaiges, bet del kuro gali buti fokusai
  • 0

#1748 Svečias_lutas59_*

Svečias_lutas59_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 gruodžio 23 - 16:48

Tai as ir klausiu kur varyt ta DIAGNOSTIKA kaune??!
  • 0

#1749 Svečias_rolkisT_*

Svečias_rolkisT_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 gruodžio 23 - 19:40

Pardavisu visa :pug: , issigandau sekanciu gedimu :hmm:
  • 0

#1750 Rynaldas

Rynaldas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 39
  • Automobilis:Pegeot 406, HDi 2.0. 80 kw. (dyzelis)

Parašyta 2011 sausio 16 - 16:04

Gal kas zinote kodel? Ar gali buti kaltas kuro slegio reguliatorius? Ar reikia bake issiimti sieteli ir ji pravalyti (prapusti)? Kuro filtras pakeistas. Dekoju uzatsakymus. Atsakykite tie kurie suprantate.
  • 0

#1751 Samtron

Samtron
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 674
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 508 HDi

Parašyta 2011 sausio 16 - 16:10

Gali ir reikia.
  • 0

I <3 HATERS


#1752 EDJU

EDJU
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 164
  • Vieta:Denmark,Vojens
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 hdi karavanas

Parašyta 2011 sausio 16 - 21:55

man taip pat buvo.vaziuoji normaliai ir staiga variklis mirsta.budavo palauki 5 min.ir vel uzsikuria,budavo kad ta diena visai neuzsikuria.vai vai,keiciau siurbli ir vaziuoju toliau
  • 0

#1753 Rynaldas

Rynaldas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 39
  • Automobilis:Pegeot 406, HDi 2.0. 80 kw. (dyzelis)

Parašyta 2011 sausio 16 - 22:09

kiek kainavo siurblys?
  • 0

#1754 kokonas

kokonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.002
  • Vieta:Kaunas ir Shilute
  • Automobilis:Citroen C5 ir Peugeotas 307

Parašyta 2011 sausio 16 - 23:05

tai aprashyk kaip tau gesta uzhvedi gesta ar vazhiuoji kokius 20 km tada gesta? visap jug gesta? valyk slegio regyliatoriu, ziurekis siurbliuka bake.
  • 0

Naujos autodalys.
Automobiliu remontas(visu)

Kompiuterine diagnostika

Konsultacijos Tel 865766726[B]


#1755 Rynaldas

Rynaldas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 39
  • Automobilis:Pegeot 406, HDi 2.0. 80 kw. (dyzelis)

Parašyta 2011 sausio 17 - 13:17

taip pawaziujo 10 km ir gesta su salta vaziuoju tik uzkaista ir wiskas variklio tem iki 90 nu ir prasideda. Yra metaline plokstele kad ieiti i kuro baka ar reikia nuplesti nes neatsisuka kiek maciau, paskui yra guma apsaugine dar. tai ta plostele nuplesti? niekur vaziuoti nagaliu nebent kieme pasiwazineju ir trukcioja ji man ir uzgesta, o kaip bandau uzwesti neina, pastovi ilgiau tawa uzsikuria
  • 0

#1756 Svečias_darius666_*

Svečias_darius666_*
  • Svečiai

Parašyta 2011 sausio 21 - 21:01

man buvo panasi problema.prisipilau baltarusisko dyzelio is furistu.kol silta buvo iki -8 viskas buvo gerai o kai pasalo daugiau tai uzkur uzsikurdavo bet bandydavau vaziuot ir gesdavo.matyt vasarinis buvo arba koks maisytas.ipilau priedu ir praejo problema.gal kas bake kisasi tau.bandyk pravalyt bake sieteli.ir patikrink ar nera dugne vandens
  • 0

#1757 Svečias_darius666_*

Svečias_darius666_*
  • Svečiai

Parašyta 2011 sausio 21 - 21:04

ai dar as bandziau savo 406 hdi isvalyt baka tai po sedyne kur atsika tas dangtelis negalejau istraukto siurbliuko neuztenka skyles dyzio
  • 0

#1758 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2011 sausio 21 - 21:22

ai dar as bandziau savo 406 hdi isvalyt baka tai po sedyne kur atsika tas dangtelis negalejau istraukto siurbliuko neuztenka skyles dyzio

visiem uztenka ,tos skiles didzio o tau per maza,, :dntknw:
  • 0

#1759 Svečias_darius666_*

Svečias_darius666_*
  • Svečiai

Parašyta 2011 sausio 21 - 21:42

na rimtai pats stebejausi.pirma karta maciau taip.sakau gal koks bakas keistas ar dar kas nors.bet mazesne gerokai.turiu dar viena 2000 m reiks del idomumo paziuret
  • 0

#1760 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2011 sausio 21 - 21:48

na rimtai pats stebejausi.pirma karta maciau taip.sakau gal koks bakas keistas ar dar kas nors.bet mazesne gerokai.turiu dar viena 2000 m reiks del idomumo paziuret

nu tai ta skyle ir yra padaryta kad siurbliuka galetu isimti,,,o tai kitaip visa baka reik imti lauk :pug:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 2

narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0