Jump to content


Photo

Apie Peugeot 508


  • Please log in to reply
3532 replies to this topic

#1401 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • posts 6,388
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Posted 2018 January 27 - 09:20

ir ka veikt meete, kai ten dauguma ne su Peugeot atvaziuoja, tipo megejai, nei truputi neina kalbos apie Peugeot. Vat tikrai sauni mintis suvaziuot 508 savininkams, o ne siaip, kad bi tik pagert.
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#1402 Liūtas508

Liūtas508
  • Senbuviai
  • posts 19
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Peugeot 508

Posted 2018 January 27 - 11:44

Nu bet sorry :D tiekies kažkokio aktyvumo ir palaikymo, kai forume tik 8 pranešimus parašęs. Ir šiaip čia žiūriu įdomiai viskas išsisluoksniave kaip pienas su grietine. Atskira grupė kas forume dalyvauja ir mytų dalyviai ir nei vieni, nei kiti apie kitus nieko nežino. Kaip dvi šeimos po vienu stogu :D

 

AŠ GI FORUME SPAMINU :D Su 8 pranešimais ;) Pasiguglint reiktų tiems kas yra spamas.

Tas ir yra, kad stengies informuoti senbuvius, pajudinti šiek tiek vandenis, o kažkam nepatinka. (wtf???)

Ir čia tikrai ne pagrindiniui Peugeot Lietuva klubo prezidentui Andriui nepatinka. Jis yra mldc žmogus, stengiasi tiek metų, daro renginius, o kažkas dar pris**st prie jo sugeba. Kosmosas.


  • 0

#1403 Bivainis

Bivainis
  • Senbuviai
  • posts 1,879
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Citroen C5 2HDi 2006 m.

Posted 2018 January 27 - 11:48

Liūtas508, palaikau Jūsų pozityvų nusiteikimą ir norą suburti bendraminčius. O, kad šis judėjimas kilo Panevežyje, tai tik dar smagiau.

Siūlau renginių skelbimuose išsiversti be anglizmų. :) Sėkmės!


Edited by Bivainis, 2018 January 27 - 11:51.

  • 0
BALDŲ PROJEKTAI IR GAMYBA

#1404 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • posts 5,933
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Posted 2018 January 27 - 12:04

AŠ GI FORUME SPAMINU :D Su 8 pranešimais ;) Pasiguglint reiktų tiems kas yra spamas.

Tas ir yra, kad stengies informuoti senbuvius, pajudinti šiek tiek vandenis, o kažkam nepatinka. (wtf???)

Ir čia tikrai ne pagrindiniui Peugeot Lietuva klubo prezidentui Andriui nepatinka. Jis yra mldc žmogus, stengiasi tiek metų, daro renginius, o kažkas dar pris**st prie jo sugeba. Kosmosas.

Pasiguglinau, ką reiškia žodis spam tiksliai. Nu, tarkim, kad nežinojau, tai pasinaudojau patarimu pasiguglint. tai pačio guglo translator'ius siūlo reikšmę "šlamštas". Man atrodo visai tinkamas žodis, kai jungiesi prie temos "Patarimai perkantiems Peugeot 508" ir randi pasiūlymą visiems susirinkti ir nusifotografuoti savo automobilius. Oficiali reikšmė šiaip yra "brukalas", tai man atrodo irgi visai tinka, kai nori skaityt apie 508 privalumus, trūkumus, ligas, o skaitai apie kvietimą pasifotografuoti. Nueik dar į visas Peugeot 508 gedimų temas, ten irgi rasi tikslinės auditorijos.

Man tai vienodai paišo, ir aš visada už aktyvumą ir judėjimą, jei turinys yra kokybiškas. Šiuo atveju aš nenoriu susitikti aikštelėje ir fotografuoti savo automobilių, bet tai yra tik mano asmeninė (sutinku, skeptiška) nuomonė. Galbūt ji mano tokia vienintelė, bet aš vistiek turiu teisę ją ginti. Bet iš forumo administratorių požiūrio suprantu, kad ne tik mano. Žmonės, kuriems tai neįdomu, tikisi tokius pasiūlymus rasti pasiūlymų skyrelyje, o ne bet kur kitur, kur jie tikisi paskaityti informacijos be reklamos. O tokia skiltis yra, ir labai aktyviai skaitoma.

Matai, kai Delphi ir 15min reklamuoja Vilniaus maratoną visame puslapyje ir visuose languose, o ypač straipsniuose ir skiltyse, kur žmonės skaito apie sportą. Tai juk tą maratoną kažkas irgi organizuoja, ir visus, kuriems ta reklama nepatinka, ir jie skaito Delphi įsijungę AdBlocką, irgi gali apkaltinti, kad jie negerbia ir nevertina Vilniaus Maratono organizatorių, kurie juda ir daro. Yra kultūringas priėjimas, ir yra brukantis.

Aš, beje, nepykstu ir pats nebūčiau trynęs tavo žinutės, tiesiog bandžiau paaiškinti, kad nesistebėk, kad kai ką ir ištrina, kai įdedi ne vietoj, nes tokios forumo taisyklės ir kai kurie žmonės bando jas prižiūrėti, nes jų toks darbas. Taip pat kaip tavo darbas organizuoti renginius ir kviesti žmones :)


Edited by tadas1991, 2018 January 27 - 12:07.

  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt


#1405 Liūtas508

Liūtas508
  • Senbuviai
  • posts 19
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Peugeot 508

Posted 2018 January 27 - 12:21

Cia Peugeot valdzia ale kuri yra greiciausiai pyksta ant taves, kad esi issisokes kaip panevezio pezo klubas i dar veliava ir logo turi, kaip ir sakei pagarbos per gimtadieni truko, jiems tai sirdi turbut skauda. Man tai liuks asmeniskai kad tokie aktyvus esat bent jau panevezi, taip ir toliau bukit.

 

Nežinau kuri dalis valdžios čia siaučia, bet norėčiau su ja gyvai pasikalbėt kas nepatinka, kad neteršt čia eterio.

Nes pas mus štabe tokių nesąmonių nebūna.

 

Pagrindinė galva, Peugeot Lietuva klubo prezidentas Andrius mūsų iniciatyvą tikrai palaiko. Buvom susitikę per Panevėžio miesto gimtadienį tada kolonoje, smagiai padalyvavom, sužinojau istorijos Peugeot Lietuva klubo.

Pasveikinom ir per Peugeot Lietuva klubo gimtadienį. Stengsimės pasirodyti ir GM'e pirmą kartą, nes 2017 metais neišėjo atvykti.

Kas liečia logo, vėliavas, tai kiekvienas miestas nori turėti savo kažkokio išskirtinumo, natūralu. Pasižiūrėkit Facebooke Memelio Peugeot klubą, ten chebra irgi juda jau smarkiai, meetai nemaži, vėliavos, lipdukai ir t.t.

Jau susikūrusi nemaža bendruomenė, jos vedlys 3008GT savininkas. Pirmasis 3008 nupirktas Klaipėdoje. Ir žmonės laimingi, jaunimui atsirado veiklos papildomos, boulingo varžybos, fotosesijos, ir t.t. Super.

 

Visų mūsų Peugeot fanų (naujos kartos) tikslas parodyti, kad Peugeot savininkai visi yra draugiški ir galim padaryti didelių projektų kartu.

Auto Fanai PNVZ gimė irgi iš tos minties - rodyti toleranciją, draugiškumą, net tarp skirtingų klubų. Daugiau info čia: http://www.98.lt:81/...ipazinimas-2017

Vasario 16 bus yptingas slalomo renginys, su profesionalia matavimo įranga, prizais, ir t.t. kuriame dalyvaus skirtingų markių klubai, tarp kurių ir mes.

O vasarą vienas didžiausių renginių LT apskritai. Kolkas detalizuoti negaliu, bet Panevėžio Peugeot klubas yra vienas iš organizatorių. Ir ten bus daug veiksmo.

 

O grįžtant prie pagarbos, tai jos nebuvo Andriaus (Peugeot klubo prezidento) atžvilgiu per Peugeot Lietuva klubo 17-ąjį gimtadienį iš senbuvio. Aš nepažįstų senbuvių, Ugnių va gal su 205 atsiminčiau dar, bet ir tai čia nicko nežinau. Neatvyksta į meetus, tai kaip susipažint :) 

Kiek mes esam darę renginių (2017 metais 26 susitikimai, be išvykų į kitus miestus) niekada nesulaukiau replikų kažkokių dėl organizavimo klaidų, nes tų klaidų būdavo. Mokaisi visada, idealiai nepadarysi. Bet kažkaip visi supranta, kad ir paprasčiausio meeto suorganizavimas kainuoja laiko. O jei renginys sporto rungtimis, viktorinomis, tai jau nekalbu. Visi dėkoja ir džiaugiasi, kad toks klubas yra.

 

Ir pabaigai. Manau pasidaryti fotosesiją 10-15 Peugeot 508 gražiai surikiuotų norėtų ne vienas. Taip, kad bendraukim glaudžiau ir bus įmanoma susiderinti datą bei laiką.

Aš gaunu fotografijų iš Ispanijos, Turkijos ir kitų šalių Peugeot klubų adminų. Gražu žiūrėt. Mes irgi galim. Maža šalis, bet galim. :)

 

Peace, klubiečiai ;)


Pasiguglinau, ką reiškia žodis spam tiksliai. Nu, tarkim, kad nežinojau, tai pasinaudojau patarimu pasiguglint. tai pačio guglo translator'ius siūlo reikšmę "šlamštas". Man atrodo visai tinkamas žodis, kai jungiesi prie temos "Patarimai perkantiems Peugeot 508" ir randi pasiūlymą visiems susirinkti ir nusifotografuoti savo automobilius. Oficiali reikšmė šiaip yra "brukalas", tai man atrodo irgi visai tinka, kai nori skaityt apie 508 privalumus, trūkumus, ligas, o skaitai apie kvietimą pasifotografuoti. Nueik dar į visas Peugeot 508 gedimų temas, ten irgi rasi tikslinės auditorijos.

Man tai vienodai paišo, ir aš visada už aktyvumą ir judėjimą, jei turinys yra kokybiškas. Šiuo atveju aš nenoriu susitikti aikštelėje ir fotografuoti savo automobilių, bet tai yra tik mano asmeninė (sutinku, skeptiška) nuomonė. Galbūt ji mano tokia vienintelė, bet aš vistiek turiu teisę ją ginti. Bet iš forumo administratorių požiūrio suprantu, kad ne tik mano. Žmonės, kuriems tai neįdomu, tikisi tokius pasiūlymus rasti pasiūlymų skyrelyje, o ne bet kur kitur, kur jie tikisi paskaityti informacijos be reklamos. O tokia skiltis yra, ir labai aktyviai skaitoma.

Matai, kai Delphi ir 15min reklamuoja Vilniaus maratoną visame puslapyje ir visuose languose, o ypač straipsniuose ir skiltyse, kur žmonės skaito apie sportą. Tai juk tą maratoną kažkas irgi organizuoja, ir visus, kuriems ta reklama nepatinka, ir jie skaito Delphi įsijungę AdBlocką, irgi gali apkaltinti, kad jie negerbia ir nevertina Vilniaus Maratono organizatorių, kurie juda ir daro. Yra kultūringas priėjimas, ir yra brukantis.

Aš, beje, nepykstu ir pats nebūčiau trynęs tavo žinutės, tiesiog bandžiau paaiškinti, kad nesistebėk, kad kai ką ir ištrina, kai įdedi ne vietoj, nes tokios forumo taisyklės ir kai kurie žmonės bando jas prižiūrėti, nes jų toks darbas. Taip pat kaip tavo darbas organizuoti renginius ir kviesti žmones :)

Tai aš tą suprantu. Bet čia aktyvi tema 508tų savininkų, todėl ir pasiūliau, kur būtų mano žinutė pasiekus didžiausią tikslinę auditoriją. Juk neneršiu per visas temas belekokias, ir siūlau 307 fotosesijas, 406kupu fotoseisjas ir t.t. Pas mus gi mišrus klubas, ne vien 508. Tiesiog iš kitų šalių Peugeot klubų gaunu įspūdngas fotkes 508tų. Pagalvojau, kodėl mes Lietuva negalim pasirodyt. O fotosesiją ne aikštelėj, o gražiam fone. Čia kaip pvz: https://www.facebook...=1&l=4f443ceec9

 

Žodžiu, kas norėjo, tas pamatė. Daugiau apie tai čia neberašysiu.

Bet nuomonės savo neatsisakysiu. Aš nebūčiau trinęs būdamas moderu forumo. Kaip tik palaikyčiau idėją ir pasiūlyčiau sukurti tam temą, nukreipčiau kur galima, užtaginčiau visus 508 savininkus, nes gi moderas čia visus pažįsta.

:)


  • -1

#1406 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • posts 5,933
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Posted 2018 January 27 - 12:24

Deja, naujieji 110kw ir 133kw varikliai nieko bendra neturi su senuoju 2.0HDi 120kw. Viskas pradedant bloku baigiant turbina ir ipurskima - KITA. KAs labiausiai nepatinka, jog pakaitinimo zvakes kaip pas RHR motora (100kw 2.0HDi) ikiso i shikna vel:

 

20_HDI.png

 

Kas del patikimumo, tiek 110kW tiek 133kW is esmes tie patys motorai, bet skiriasi svaistikliai ir pan. Zodziu 133kw nera identiskas IS VIDAUS, bet is isores 1:1.  Aisku skirias turbos ir aprengimas.

 

Del patikimumo, tai abu motorai geri. Bet dar truksta laiko, nes tai LABAI nauji motorai, jiem max 3 metai nepilni kaip rinkoje yra, kai 2.0HDi 120kw eina nuo 2009 metu. (beveik 9 metai).

Tos RHR/RHF žvakės yra tikra pasaka. Gal jos ir gale, bet jos yra 10mm, ir tik labai išskirtiniais atvejais būna piktos. Esu turėjęs dvi piktesnes, bet nė iš tolo nepanašu į piktas 1,6 ar piktas 2,7 žvakes. Dažniausiai suki ir atsukti, net jei ir visos negyvos jau gan ilgą laiką. Tiesiog konstrukcija galvos turbūt geresnė, neužsikemša suodžiais tarpelis, ir priveržimas dėl storesnės žvakės stipresnis, todėl per konusą nepripučia suodžių ir neperkaitina viršutinės dalies, kuri dar dažniau stringa už patį antgalį. 2,2HDI 115/125kw žvakės prieky, bet iki jų sunkiau ir ilgiau prieidinėji, nei iki 100/103kw, ir dar jos 8mm, tai visada lauki iššūkio, ir kartais būna, o pas senuką RHR kaip pasivaikščiojimas, ypač jei dar nebuvę keistos ir nepridirbta meistrų su priveržimu per stipriu ar per silpnu. Jeigu lūžtų, sutinku, bet kad nelabai lūžta. Esu, manau, pakeitęs apie 50 komplektų.


  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt


#1407 Liūtas508

Liūtas508
  • Senbuviai
  • posts 19
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Peugeot 508

Posted 2018 January 27 - 12:25

Liūtas508, palaikau Jūsų pozityvų nusiteikimą ir norą suburti bendraminčius. O, kad šis judėjimas kilo Panevežyje, tai tik dar smagiau.

Siūlau renginių skelbimuose išsiversti be anglizmų. :) Sėkmės!

Matai tas anglizmas jaunimui labiau traukia akį.. :) Mūsų aktyvumą sudaro 90 proc 20-25 metų žmonės. + mūsų auditorija internete jau po truputį tampa tarptautine.

Bus daugiau naujienų. Facebooke jau galit rast: Global Peugeot club admins.

Nesistebėsiu kai darysim jau tarptautinius susitikimus, nes daugelio šalių adminai šią idėją palaiko.


  • -1

#1408 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • posts 6,129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Posted 2018 January 27 - 12:27

Ten tikrai ne 3008 GT, geriausiu atveju Allure :)
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#1409 Liūtas508

Liūtas508
  • Senbuviai
  • posts 19
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Peugeot 508

Posted 2018 January 27 - 12:37

Ten tikrai ne 3008 GT, geriausiu atveju Allure :)

Jo variklis ir komplektacija kaip GT dabartinio :) Sakė kai išleido štią modelį 3008, jis nesivadino GT, po to atsirado GT su lygiai tokiom pačiom charakteristikom. Ar negali taip būt?


Beje Laimonai. Peugeot fanams iš Klaipėdos gal savo žvėrį norėtum šiandien parodyt? Kiek mačiau renkasi Statoile 19 val prie Perkėlos.

Čia jų puslapis. https://www.facebook.com/peugeotmemel/


  • 0

#1410 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • posts 6,129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Posted 2018 January 27 - 12:40

Zinau, bet deja naujagimis ir dar uosvio jubiliejus.

GT niekaip negali but, nei 2 kaminai nei led priekis... Nei chromu apacioj, nei juodo stogo
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#1411 Liūtas508

Liūtas508
  • Senbuviai
  • posts 19
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Peugeot 508

Posted 2018 January 27 - 12:44

Zinau, bet deja naujagimis ir dar uosvio jubiliejus.

GT niekaip negali but, nei 2 kaminai nei led priekis... Nei chromu apacioj, nei juodo stogo

 

Sveikinimai!!!

 

Gal tada savininkas klysta :) 508 GT tai kaip nuluptą žinau. su džipais kitaip. Aplankyt kada mus Panevėžiokus. Garbės svečias būsi. Specialiai tam meeto pavadimą sukursim - #minimeet 5008 GT LINE :D 

RCZ kai aplankė, tai pas belekiek žmonių facebooke mirgėjo istorijose :) tiek Peugeot tiek ne Peugeot fanų.


  • 0

#1412 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • posts 6,388
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Posted 2018 January 27 - 13:50

Zinau, bet deja naujagimis ir dar uosvio jubiliejus.

GT niekaip negali but, nei 2 kaminai nei led priekis... Nei chromu apacioj, nei juodo stogo

2 kaminai nebutinai ir GT :)


  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#1413 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • posts 6,129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Posted 2018 January 27 - 14:01

Nu taip, bet is lt galima kaminus turetu tik GT ir GT Line :)
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#1414 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • posts 6,388
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Posted 2018 January 27 - 14:08

Kaminu imitacija gali turet, kuri nesunkiai nusiima ir galiam perdet ant zemesnes kompletacijos ;)


  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#1415 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • posts 6,129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Posted 2018 January 27 - 14:31

Cia jau dziundzabratija :)
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#1416 PhanT

PhanT

    .

  • Senbuviai
  • posts 1,736
  • Vieta:..
  • Automobilis:Peugeot 508GT //// Peugeot 406 2.2 98kW

Posted 2018 January 27 - 15:53

Privet, chuliganai, oftoperiai :) Servisavau savo liuta...Tai va, del putimo kaseku i kojas/virsu. Kazkoks valera lindo prie bsi/saugikliu ir viska ten islauze iskaitant ir plastmase kuri eina ant koju apiputimo - fixed. Kojas pucia idealiai, i virsu nebepucia nei kruopeles. Pilnai (na 90%) pakeistas dezes tepalas, ir nuresetinta per diagbox'a. Kol junginejom saibas ant dezes, tai bratkis ispustom akim ziurejo i tai, kaip variklis juda nuo P ant R, nuo R ant N ir nuo N ant D perjunginejant. Per gera nyksti pasislenka :D Gal 190 pinigu skirsiu ir pamainysim visdelto pagalve (net jei taip ir turi buti), nelabai patinka man kai ji ta garsa burzgianti isleidzia :) bet pradziai de-fap. Perziurejom priejima prie zvakiu...Na, ok ok, ne taip ir baisiai ten. Dvi tikrai easy, kitos turbut issisuks filtra nuemus - bet cia turbut kitiem metam.  :)


  • 0
2.2HDi 136ag/317nm@ ~200ag/410nm

#1417 Marius21

Marius21
  • Senbuviai
  • posts 781
  • Vieta:Vilnius-Elektrėnai
  • Automobilis:Peugeot 406 Coupe 2.9 v6 SE restyled,Amvar suspension,H&R lowering springs,variable power steering

Posted 2018 January 27 - 16:33

Kaminu imitacija gali turet, kuri nesunkiai nusiima ir galiam perdet ant zemesnes kompletacijos ;)


Tos kaminų imitacijos labai pigiai atrodo ant net kurios auto.Bando automobilį parodyt ”sportiškesniu”,bet ,kai prieini tai matai,kad ten imitacija ,o iš po variklio skyriaus klaka kažkas.Fui
  • 0

#1418 Liūtas508

Liūtas508
  • Senbuviai
  • posts 19
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Peugeot 508

Posted 2018 January 27 - 16:35

Nu taip, bet is lt galima kaminus turetu tik GT ir GT Line :)

p.s. pas tave 1.6 120Ag? Ne per silpnas motoras? už 508 sunkesnė su 1.6 motoru..


  • 0

#1419 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • posts 6,388
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Posted 2018 January 27 - 16:40

Atvirai pasakius P5008 GT su 180Ag po P508 su 165ag man nepasirode labai jai greitesnis. Ant 508 180ag gerokai geriau rauna ir tikrai nzn kodel, nes 508 sunkesnis berods...
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#1420 PhanT

PhanT

    .

  • Senbuviai
  • posts 1,736
  • Vieta:..
  • Automobilis:Peugeot 508GT //// Peugeot 406 2.2 98kW

Posted 2018 January 27 - 16:58

Man sunkiai tikisi kad 5008 2.0 tiek sveria, kiek ten deklaruoja, plius akivaizdziai, nori nenori, bus oro stumykla.
  • 0
2.2HDi 136ag/317nm@ ~200ag/410nm




8 user(s) are reading this topic

0 members, 8 guests, 0 anonymous users