Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Apie Peugeot 508


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 3519

#1781 AIgalNE

AIgalNE
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 604
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P607 2.2 E95/LPG 116kW; P508SW 1.6eHDI 82kW; P508GT 150kW

Parašyta 2018 balandžio 11 - 15:38

O kodėl panorama nelabai gerai? Manau, kad panoraminis stoglangis viena iš priežasčių, kodėl užkabino mane šis automobilis :D

panorama negerai avarijos atveju - persikreipus atsiras nesandarumai, ir teks kasmet tepti silikonu..

panorama yra mega gerai - vaikai mėgsta gale sėdėdami spoksot, ir dar aiškint - nenoriu, uždaryk. atidaryk :clap:

p.s. pas mane panorama neužsidaro pilnai - lieka vietos pirštui įkišti, ir matos stiklo galas. spėju irgi bus kokia liga. tvarkyčiau, bet vairuotojas į dangų nespokso, tai man kol kas dzin.


  • 0

#1782 diawollo

diawollo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.928
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Volvo S60 D5 120kW

Parašyta 2018 balandžio 11 - 15:44

Aš irgi niekaip nesuprantu tos panoramos. Visi tik langus ruberoidu užsikalę važinėja, o čia sedėt šiltanmyje :D Aišku yra užuolaidos, plevelės, bet nafik. O šiaip pagavus stogą per avariją čiuoši su galvą kelmus ir akmenis daužydamas. Nekaifas :D


  • 0

 Peugeot 406: 

3x3 point rear seat belts, ABS, Air conditioning, Alarm, Alloy wheels, Audio remote, Body coloured bumpers, CD, CD Multichanger, Climate control, Cloth seat trim, Cruise control, Driver`s airbag, Electric driver`s seat, Electric mirrors, Electric passenger`s seat, Electric sunroof, Folding rear seats, Front electric windows, Front fog lights, Headlight washers, Heated mirrors, Heated seats, Height adjustable drivers seat, Leather seat trim, Metallic Paint, Partial leather seat trim, PAS, Passenger`s airbag, Rear electric windows, Remote locking, Roof rails, Sat Nav, Service indicator, Side airbags, Steel wheels, Steering wheel rake adjustment, Steering wheel reach adjustment, Traction control, SPARCO, NOS, BREMBO, TOYO, MAXIMA, GARIŪNAI


#1783 AIgalNE

AIgalNE
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 604
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P607 2.2 E95/LPG 116kW; P508SW 1.6eHDI 82kW; P508GT 150kW

Parašyta 2018 balandžio 11 - 15:56

Šiaip čia matos, kad head up display neveikia (projektoriui navi, greitis), bet sako jų liga :) o pagal ridą jei tikra galimai buvo daužtas (sako kai panorama labai negerai, bet tik sako) :) šiaip pats turiu 1.6 praktiškai apypilnį, nėra tik kelių snulkmenų, automatą universalą, bet pilnai užtenka jo galios, sanaudas vidutines kompas rodo 5.3, automatas robotas, tai lėtesnis nei įprastas, bet greit priprantama. Šiaip labai patogu ir be ko nenorėčiau tai be head up, beraktės, el rankinio ir start/stop + spalvoto ekrano, bet čia šitam kur numetei viskas yra ką vardinau, apart automato
+ panorama žiauriai daug erdvės viduj suteikia

 

Ačiū, už labai naudingą skirtingų variantų išaiškinimą :beer:

 

https://autoplius.lt...as-6941153.html

Na matai, aš net nežinau kokių navarotų būna, vairuoju senuką BMW E39 ir patenkintas buvau, kol neatėjo laikas jo keisti.

 

Ieškau universalo, ekonomiško ir su kuo daugiau pribumbasų (navi, šildomos sedynės, klima, parktronikai, nežinau ar būna šiame modelyje atstumo palaikymo funkcija), kad būtų malonu važiuoti. Prioritetą skirčiau automatui, nes tai duoda labai daug komforto, bet sueitų ir mechaninė pavarų dėžė. dabar visos mano paieškos buvo akcentuotos į universalą su automatu. reiks peržiūrėti ką galima rasti su mechanine pavarų dėže.

Kokios dar naudingos funkcijos šiame modelyje gali būti, be ko negalėtum važiuoti su savo Peugeot? :D

 

- be automato koks dar malonumas važiuot. visada ranka turi virti sriubą. o galėtum krapštyti sau ausį ar kažką žemiau. arba kaip aš mėgstu atsiremt ranka ir tinginiauti.

- tokio ilgio mašina privalo turėti parktronikus, bent jau gale.

- start-stop, elektrinis rankinis, keyless funkcijos tikrai palengvina gyvenimą (be start - stop vistiek reikėtų traukti raktelį iš kišenės, o be keyless tai dar ir su užimtom rankom turėtum graibyt kišenę)

- naktį vairuojančiam labai padės heads up displėjukas (aš nevažiuoju, tai dar niekad nepanaudojau)

- navi panaudoju važiuodamas nežinomu adresu - patogiau nei telefonas, bet jau reikia atnaujinimo. skiriasi tuo, kad didelis ekranas, o ne ten toks mažiukas geltonas.

- paimk su pilnai elektrinėm sėdynėm - ten patogesnis reguliavimas, o dar jei ne vienas važinėsi -tai imk su atminties funkcija - viskas susireguliuoja iškart kitam vairuotojui. net pagal raktelius galima turėti atskiras sėdynės/veidrodėlių pozicijas

- LED auto šviesos taip pat labai gerai naktį važinėjančiam (extra, pas mane nėra, ir kol kas nėra poreikio)

- aklos zonos signalizavimas dar būna (extra extra,)

- masažuojančios sėdynės, (extra extra)

- signalizacija (retas extra extra)

- variklio pašildymas (extra extra, tik švedai dedasi tokį)

 

kaip ir minėta - jei nori ekonomijos, tada 1,6 eHDI - galios tikrai pakanka. dabar lakstau antrą savaitę, tai turiu pripažinti, kad 82kw veikia netgi šiek tiek geriau nei mano senukas P607 su 2,2i benzu ir 116kw. gal trasoj virš 130 ir kitaip pasisuktų svarstyklės, bet mažesniais greičiais turbina daro savo darbą neįtikėtinai gerai.

jei daugiau bus lakstymo autostradom, tada patartina turėti 2,0 ar 2,2l - sąnaudos bus tik truputį didesnės, bet atsiras N*m ir arklių atsargoje


Aš irgi niekaip nesuprantu tos panoramos. Visi tik langus ruberoidu užsikalę važinėja, o čia sedėt šiltanmyje :D Aišku yra užuolaidos, plevelės, bet nafik. O šiaip pagavus stogą per avariją čiuoši su galvą kelmus ir akmenis daužydamas. Nekaifas :D

neskleisk erezijos. panorama stipriai tonuota, prastas šiltnamis. gal prideda kelis laipsnius, bet nežymiai. o jei nori - užsidarai su automatiniu ruberoidu.

 

jau buvo kalbėta, kad panorama nežymiai didina avarijos metu patiriamų traumų riziką, nes vistik pats stogo rėmas yra, tik centre vietoj skardos yra stiklas. tai nešoksi gi su auto salto į kelmą, bus čiuožimas


  • 0

#1784 RB8912

RB8912
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 279
  • Vieta:Alytus
  • Automobilis:Peugeot 508SW // Toyota Avensis

Parašyta 2018 balandžio 11 - 15:59

O kodėl panorama nelabai gerai? Manau, kad panoraminis stoglangis viena iš priežasčių, kodėl užkabino mane šis automobilis :D


Panorama labai gerai, bet sako jei buvus daužta tada daug hermetiko, gali prireikt.. :D
  • 0

#1785 diawollo

diawollo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.928
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Volvo S60 D5 120kW

Parašyta 2018 balandžio 11 - 16:13

 

neskleisk erezijos. panorama stipriai tonuota, prastas šiltnamis. gal prideda kelis laipsnius, bet nežymiai. o jei nori - užsidarai su automatiniu ruberoidu.

 

jau buvo kalbėta, kad panorama nežymiai didina avarijos metu patiriamų traumų riziką, nes vistik pats stogo rėmas yra, tik centre vietoj skardos yra stiklas. tai nešoksi gi su auto salto į kelmą, bus čiuožimas

Neskleisk erezijos, bet viską patvirtinai ką pasakiau :D nu malačius :D


  • 0

 Peugeot 406: 

3x3 point rear seat belts, ABS, Air conditioning, Alarm, Alloy wheels, Audio remote, Body coloured bumpers, CD, CD Multichanger, Climate control, Cloth seat trim, Cruise control, Driver`s airbag, Electric driver`s seat, Electric mirrors, Electric passenger`s seat, Electric sunroof, Folding rear seats, Front electric windows, Front fog lights, Headlight washers, Heated mirrors, Heated seats, Height adjustable drivers seat, Leather seat trim, Metallic Paint, Partial leather seat trim, PAS, Passenger`s airbag, Rear electric windows, Remote locking, Roof rails, Sat Nav, Service indicator, Side airbags, Steel wheels, Steering wheel rake adjustment, Steering wheel reach adjustment, Traction control, SPARCO, NOS, BREMBO, TOYO, MAXIMA, GARIŪNAI


#1786 S.Vilius

S.Vilius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.045
  • Vieta:Lietuva
  • Automobilis:EX P407sw

Parašyta 2018 balandžio 11 - 16:13

panoramos minusas žiemą išlenda, lauke šalta, viduje šilta - pradeda rasoti, o po nakties salone gali rasti ir ledo + triukšmas ir žiemą ir vasarą.


Šį pranešimą redagavo S.Vilius: 2018 balandžio 11 - 16:14

  • 0

#1787 vyrgaz

vyrgaz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 396
  • Vieta:Kaunas-Kėdainiai
  • Automobilis:407sw 1,8 92kw 06'

Parašyta 2018 balandžio 11 - 19:13

panoramos minusas žiemą išlenda, lauke šalta, viduje šilta - pradeda rasoti, o po nakties salone gali rasti ir ledo + triukšmas ir žiemą ir vasarą.

Kokia pelke salone turi buti kad stiklas is vidaus uzrasotu???sakyciau kaip tik ziema panoramos pliusas- per stoga salta sauleta diena salonas prisyla.


  • 0

#1788 Dolcis

Dolcis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.086
  • Automobilis:Peugeot 307 ir 206

Parašyta 2018 balandžio 11 - 21:22

Prisiminiau,turejau kazkada 307 su panorama pardavimui,man kazkoks total nesamone buvo vaziuot,per daug apsvietimo is virsaus,akino saule.Cia buvo vasara aisku,trumpai teturejau.uzsidaryt aisku gali bet kam tada ji reikalinga isvis
  • 0
<p>308sw 1.6ehdi 2013

#1789 RB8912

RB8912
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 279
  • Vieta:Alytus
  • Automobilis:Peugeot 508SW // Toyota Avensis

Parašyta 2018 balandžio 11 - 22:08

Prisiminiau,turejau kazkada 307 su panorama pardavimui,man kazkoks total nesamone buvo vaziuot,per daug apsvietimo is virsaus,akino saule.Cia buvo vasara aisku,trumpai teturejau.uzsidaryt aisku gali bet kam tada ji reikalinga isvis


Nežinau bent jau pas mane tai tonuotas tas stiklas ir per jį aklai nežibina saulė, o ir mašina nebuvo daužta, salono filtras keičiamas kad rasotų ar prisnigtų iš po nakties, o šiaip ten gal 5 padėtys, atsidarai kiek nori, vasarą uždarai ant saulės palikęs, o žiemą kaip tik atidarai, tai prišyla vidus + labai daug erdvės suteikia viduj ir vaikam atrakcija, dukterėčia ramiai sėdi tik mano mašinoj nes turi kur žvalgytis, manau jeigu daro tokius dalykus tai apsvarsto + ir - tokio dalyko, pasveria tai ir tada daro
  • 0

#1790 AIgalNE

AIgalNE
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 604
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P607 2.2 E95/LPG 116kW; P508SW 1.6eHDI 82kW; P508GT 150kW

Parašyta 2018 balandžio 12 - 08:20

P508 saugumas penkios žvaigždės https://www.euroncap...ugeot/508/10992


  • 0

#1791 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.373
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2018 balandžio 12 - 09:34

sedanas be stiklinio stogo:))
  • -1

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#1792 AIgalNE

AIgalNE
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 604
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P607 2.2 E95/LPG 116kW; P508SW 1.6eHDI 82kW; P508GT 150kW

Parašyta 2018 balandžio 12 - 09:43

sedanas be stiklinio stogo:))

o kiek universalas?

bent pažiūrėkit į rezultatus, video - papasakosit, koks skirtumas saugumui yra dėl stiklo stoge.

pabandykit nebūti tarškiančiomis varnomis, o pateikite bent keletą nešališkų argumentų.


Šį pranešimą redagavo AIgalNE: 2018 balandžio 12 - 09:47

  • 0

#1793 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.373
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2018 balandžio 12 - 09:46

irgi 5;)
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#1794 RB8912

RB8912
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 279
  • Vieta:Alytus
  • Automobilis:Peugeot 508SW // Toyota Avensis

Parašyta 2018 balandžio 12 - 10:05

panorama negerai avarijos atveju - persikreipus atsiras nesandarumai, ir teks kasmet tepti silikonu..
panorama yra mega gerai - vaikai mėgsta gale sėdėdami spoksot, ir dar aiškint - nenoriu, uždaryk. atidaryk :clap:
p.s. pas mane panorama neužsidaro pilnai - lieka vietos pirštui įkišti, ir matos stiklo galas. spėju irgi bus kokia liga. tvarkyčiau, bet vairuotojas į dangų nespokso, tai man kol kas dzin.


Vakar atkreipiau dėm, kad ir pas mane uždarius toks tarpukas yra kur jei nieks nebūtų pasakę nebūčiau pamatęs 😀
  • 0

#1795 AIgalNE

AIgalNE
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 604
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P607 2.2 E95/LPG 116kW; P508SW 1.6eHDI 82kW; P508GT 150kW

Parašyta 2018 balandžio 12 - 11:19

Vakar atkreipiau dėm, kad ir pas mane uždarius toks tarpukas yra kur jei nieks nebūtų pasakę nebūčiau pamatęs

aš irgi tik iš žmonos sužinojau apie jį :) vairuotojui ne tie rūpesčiai :) bus garantuotai liga - neišsivynioja ruberoidas arba kažkas blokuoja bėgeliuose. aš kol kas nesikrapštysiu, palauksiu gal kas tai padarys ir pasidalins know-how


  • 0

#1796 stasietis

stasietis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 782
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:P308 2.0 hdi 15'; P508 2.0 hdi 11'

Parašyta 2018 balandžio 12 - 14:25

Bandet stoga kelis kartus pilnai uzdaryti atidaryti? Man suveike bet tai citroene buvo.
  • 0

#1797 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.373
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2018 balandžio 12 - 16:41

nera jokio tarpelio.
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#1798 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.928
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2018 balandžio 12 - 18:05

Gali buti, kad tiesiog galinukas per anksti suveikia
  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt


#1799 Sistema

Sistema
  • Banned
  • Pranešimai: 250
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Subaru Outback

Parašyta 2018 balandžio 13 - 06:06

Panoraminis stogas labai ispucia Kasko kaina, bent jau anksciau taip budavo.
  • 0

#1800 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.373
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2018 balandžio 13 - 06:47

gal anksciau,pasktiiniais metais net neklausdavo kas kaip.

Šį pranešimą redagavo Francis: 2018 balandžio 13 - 06:48

  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.





Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0