Jump to content


Photo

Stii_Cooper: 407sw 2,0HDI, 2005m


  • Please log in to reply
32 replies to this topic

#1 stii_cooper

stii_cooper
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 212
  • Vieta:Kaunas. Lietuva
  • Automobilis:Citroen C5 X7 APD

Posted 2011 April 09 - 10:52

Taigi jau užsiregistravom, perėjom technikinę, apsidraudėm kasko - jau pats laikas ir prisistatyti.
Manau daug kam bus įdomus šitas pežas tuo, kad perdarytas iš angliško. Maniau kad susidursiu su daugiau problemų, negu kad realiai susidūriau. Visos iškilę problemos tai tik kur rasti reikalingas detales vairo perkėlimui, arba kaip rasti jas už normalią kainą. Bet jeigu visą komplektą pavyksta gauti - toliau jokių biurokratinių bėdų. Iškart po vairo perkėlimo važiuoji į regitrą, užregistruoji kaip ir bet kokią kitą mašiną, pereini technikinę ir viskas. Technikinei svarbu kad ir lempos būtų pakeistos į europines.
Nuotraukos. Nuo kos viskas prasidėjo, tai nuo skelbimo ebay.co.uk. Iš ten ir pirkau pamatęs tik šitas nuotraukas:
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Kai gryžo, dar kokį mėnesį ar daugiau važinėjau su vairu kitoje pusėje, įsitikinau, kad nėra kažkokių paslėptų problemų, nusipirkau dalių komplektą perkėlimui, laukiau eilėje kol kažkas perkels vairą. Perkėlė Peugeot forumų narys kokonas, kuriam esu dėkingas už gerą ir kokybišką darbą :) :beer:
Foto po vairo perkėlimo:
Posted Image
Posted Image

Ką dar reikia padaryti, tai susirasti chromuotas detales kurios dedasi ant priekinio buferio. Arba galbūt išvis nulupti tas dvi plasmasines buferio apsaugas ir sutvarkyti buferį. Įdomu ar taip įmanoma nesunkiai padaryti. Gal taip net geriau atrodytų negu su tomis plasmasėmis. Dar rezgu mintį ir priekines grotleles pachromuot. Paprasčiausia turbūt būtų nusipirkt chrominės lipnios juostos ir ebay ir apklijuot, bet čia dar pasitarsiu su labiau išmanančiais:)
Dar reikia susitvarkyti ekraną centrinėj konsolėj. Kai lauke šilta arba kai mašina ilgiau važiuoja ir užšyla, tai jis nieko nerodo. Girdėjau kad čia daugumos mašinų problema, ne tik Peugeot.
Ir paskutinė svajonė turėti galines lempas iš naujesnės laidos P407SW:
Posted Image

Gal kas žinot ar tokios lempos įsisitatytų ir senesnį P407sw?

Edited by stii_cooper, 2011 April 09 - 11:02.

  • 0

#2 skierka

skierka
  • Moderatoriai
  • posts 933
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P205 XSi - P309 GTi - C2 Vtr

Posted 2011 April 09 - 12:22

dailus ;) tokio tikrai neatsisakyciau :good:
  • 0

#3 EvX

EvX

    baracuda V6

  • Moderatoriai
  • posts 2,250
  • Vieta:Kažkur...
  • Automobilis:P406 3.0 V6 P308 2015 1.6hdi 88kw P208 1.6hdi 84kw

Posted 2011 April 09 - 13:42

:)~ ... Jei ne paslaptis, galėtum išduoti kainas- pirkimo, parvarymo, perdarymo ir pan...
  • 0

Peugeot 406 3.0 V6 baracuda


#4 Gycius

Gycius
  • Senbuviai
  • posts 753
  • Vieta:Raseiniai/Kaunas
  • Automobilis:Liutas 607

Posted 2011 April 09 - 13:48

tikrai grazutis :good:
  • 0

#5 kokonas

kokonas
  • Senbuviai
  • posts 3,002
  • Vieta:Kaunas ir Shilute
  • Automobilis:Citroen C5 ir Peugeotas 307

Posted 2011 April 09 - 14:12

Nebliogas nebliogas. Variklis vazhiuokle kebulas ir t.t. viskas chiki piki. :good: geras smagus variantas.
  • 0

Naujos autodalys.
Automobiliu remontas(visu)

Kompiuterine diagnostika

Konsultacijos Tel 865766726[B]


#6 Marcin

Marcin
  • Senbuviai
  • posts 1,459
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:S80II AT D5 07, xc70 AT D5 06

Posted 2011 April 09 - 17:15

kad nebyretu ir dziugintu:)
  • 0

#7 stii_cooper

stii_cooper
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 212
  • Vieta:Kaunas. Lietuva
  • Automobilis:Citroen C5 X7 APD

Posted 2011 April 09 - 21:25

Ačiū ačiū, smagu kad patinka, man irgi širdį glosto :) Prieš tai draugavom su P406 benzininiu. Tai tą irgi mylėjau, galvojau kad dyzeliuko ir nenorėčiau, nes nedaug važiuoju, o ir malonumas didesnis kai mašina tyliai dirba. Bet kadangi benzininių P407 nelabai yra ir dar plius tuos benzininius variklius P407 daug kas peikia - pasirinkau dyzeliuką. Na ir galiu pasakyti kad tikrai patinka jis man. Dėl tylumo, tai nieko jau čia nepadarysi - užkuriant žmona antram aukšte girdi kad užkūriau, bet važiuojant labai tyliai dirba. O dinamika atperka visus tuos garsus. Dabar matau kad mano senasis 1,8L banzinas buvo bukas bukas. Šitą jeigu paspaudi gazą, tai ir šauna į priekį. O kuro ims tikrai mažiau negu senasis mažesnis pežiukas. Dėl kainų daug kam įdomu, tai pasakysiu. Už mašiną ebay'juj bidinau paskutinę sekundę 2900 svarų, pavyko nupirkti už 2750. Parvežimas 1500Lt. Vairo komplektą kaip pasiseks gauti. Juos apskritai sunku rasti, nes daug kas jų nori ir moka pasakiškus pinigus už juos. Kadangi moka, tai pardavėjai ir prašo daug. Skelbimuose jeigu koks ir yra, tai kainos nuo 4000Lt už komplektą su iššautom pagalvėm, už tvarkingą gali ir 5000 prašyt. Mano komplektas šviesus, tai buvo kaip rakštis subinėj pardavėjui. Sakė turiu čia tokį šviesų, su sveikom pagalvėm, tai už 3500 atiduočiau, nes niekas neimą jo į tamsų saloną. Aš šitą komplektą dar prieš nusipirkdamas mašiną radau, tai kai pamačiau ebay mašiną kuri atitiko visus mano norus ir dar buvo su šviesiu salonu, tai ir daugiau pinigų pačiai mašinai nusprendžiau skirt. Tai dalių komplektas tiek ir kainavo - 3500. Tiesa, buvo ten su juo niuansų šiokių tokių, trūko poros daiktelių, bet kokonas iš jo padarė teisingą ir už darbą tik 1500Lt paėmė. Šeip darbas ten nesunkus kiek žinau. Jeigu gavus tikrai pilną komplektą, tai nagingam žmogeliui pasirankiojus patarimų galima ir pačiam persidaryt. Yra Kaune firma kur sako ir už 1200 perdaro. Bet kas pigiausia tai nebūtinai geriausia. Rekomendacijų apie juos aš neturiu. Dar man kainavo Europinės lempos. TA paprastai nepraeisi su angliškom, kad kas pravarytų iš pradžių neradau, o paskui nusprendžiau iš kart susitvarkyt tas lempas ir pamiršt, nes vistiek negi važinėsi kaip durnius su lempom į kitą pusę šviečiančiom. Europinės lempos šrotuuose deficitas nerealus, bet radau poroj vietų už 500 litų už komplektą. Vienas paėmiau už 460Lt, nes dar po vieną ausį nuo jų buvo nulužę. Perdėjo pažystamas už 50Lt, bet dėl tų nulužusių ausų neišėjo jų gerai pritvirtint, tai dabar kliba. Bet man svarbu kad technikinę su jom praėjau iš karto, TA meistras leido vietoj susireguliuot kad teisingai šviestų, bet kadangi jos dreba važiuojant, tai jaučiu pavažiavus vėl belekaip išsireguliavo :D Dabar radau meistrelį kuris mano senas angliškas lempas perdarys į europines už 160Lt. Tai kai jas atsiimsiu, vėl įsidėsiu atgal, o tas su nulužusiom ausim parduosiu. Kadangi pamačiau koks deficitas tas lempas gauti, manau nebus problema kažkam parduoti bent už 400. Galėjau ir iškarto išimt savo lempas, duot kad perdarytų ir perdarytas vėl įsidėt. Bet kad Kaune neradau kas perdaro, o siųst į kitą miestą ir laikyt kažkur mašiną su tuščiom akiduobėm nelabai norėjau. Tai dabar jau pilnai eksplotuoju, bet dar liko tie chromiukai ant buferio susitvarkyt, ekranas, pasikeist pagrindinį diržą dėl visa ko, tepalus, žvakes ir bus viskas. Sumoje su visom registracijom, TA ir taisymais manau tilpti į 19k LT. O draudimas ją įvertino net 26k :D Na vertinimas gal ir teisingas, mašina atrodo verta tokių pinigų, bet kad skelbimuose krūvos variantų už daug pigiau negu 26. Tiesa už pigiau negu 20 tokios, dar juodos tai tikrai nemačiau.
  • 0

#8 kokonas

kokonas
  • Senbuviai
  • posts 3,002
  • Vieta:Kaunas ir Shilute
  • Automobilis:Citroen C5 ir Peugeotas 307

Posted 2011 April 09 - 22:14

tai kad skelbimuose iki 20k sh kruva :)
  • 0

Naujos autodalys.
Automobiliu remontas(visu)

Kompiuterine diagnostika

Konsultacijos Tel 865766726[B]


#9 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • posts 1,795
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Posted 2011 April 14 - 19:50

nu jo, jei jau atsistojo 19 tk lt tai tikrai nevertejo perdarinet, 14-15 tk lt dar dar tokiu metu jei atsistotu.
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#10 stii_cooper

stii_cooper
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 212
  • Vieta:Kaunas. Lietuva
  • Automobilis:Citroen C5 X7 APD

Posted 2011 April 14 - 20:25

Įdomi nuomonė kad nevertėjo. Aš kaip tik manau kad vertėjo. Net jeigu ir kažkiek brangiau išeitų, vistiek vertinčiau kad verta. Kaip dėl tų lempų iš naujesnio pežo? Ar niekas nežino ar jos fiziškai ir visaip kitaip tiktų į mano mašiną?
  • 0

#11 stii_cooper

stii_cooper
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 212
  • Vieta:Kaunas. Lietuva
  • Automobilis:Citroen C5 X7 APD

Posted 2011 May 19 - 10:56

Įsidėjau autopilotą. Tai mašina visai dar į kitą lygį pakilo :) Nesuprantu kodėl gamykliškai nebuvo įdėta. Reikėjo tik rankenėlę iš šroto už 50Lt įdėt ir kompe nurodyti kad yra autopilotas. Ir viskas veikia puikiai. Kol kas tai net ir per Kauno savanorių prospektą važiuodamas naudoju :D Laukiu kokio savaitgalio kai kur nors už miesto reikės pavažiuot, tai išvis turbūt bus nerealiai :lyzht:
  • 0

#12 sauliusv

sauliusv
  • Senbuviai
  • posts 101
  • Vieta:KLAIPEDA
  • Automobilis:Chevrolet volt

Posted 2011 May 19 - 18:17

Įdomi nuomonė kad nevertėjo.
Aš kaip tik manau kad vertėjo. Net jeigu ir kažkiek brangiau išeitų, vistiek vertinčiau kad verta.

Kaip dėl tų lempų iš naujesnio pežo? Ar niekas nežino ar jos fiziškai ir visaip kitaip tiktų į mano mašiną?

Pas mane xenon tai viduje radau svirtele kuria perstumus pradeda sviest taip ___ o ne taip __/
gal kazkas panasaus ir paprastose yra.
  • 0

#13 stii_cooper

stii_cooper
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 212
  • Vieta:Kaunas. Lietuva
  • Automobilis:Citroen C5 X7 APD

Posted 2011 October 08 - 17:13

Update. Uždėjau sidabrines juosteles ant priekinių grotelių. Naujesni P407 jau iš gamyklos su tokiom grotelėm išvažiuoja. Bet pasirodo kad ir senesnius galima lengvai, greitai pigiai ir gražiai atnaujint.
Aleksoto turguj nusipirkau 3 metrus specialios juostelės. Ten jos špūlėm prikrauta. Atpjauna kiek tik nori. Atrodo juostelė taip:
Posted Image
Ir uždėta ant mašinos atrodo taip:
Posted Image

Šeip žiūrint tik šitą vieną foto atrodo gal ir "ne kažką", bet žinant kaip atrodė anksčiau, skirtumas matosi ženklus. Labai gerai matosi mano skyrelyje "mano auto". Ten dvi foto.
Taip kad bėkit visi senesnių pežų vairuotojai į turgelį updeito pirkt :)
  • 0

#14 aXiss

aXiss
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 321
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Peugeot 406 2001m. 2.0HDI

Posted 2011 October 08 - 17:22

asmeniskai man labai tinka tos juosteles chrom :good: grazus pizonas - sveikinu :pug: :wh:
  • 0
Peugeot 406 2001

#15 kokonas

kokonas
  • Senbuviai
  • posts 3,002
  • Vieta:Kaunas ir Shilute
  • Automobilis:Citroen C5 ir Peugeotas 307

Posted 2011 October 08 - 18:18

bkin, man reikes ant citramono uzsideti :)
  • 0

Naujos autodalys.
Automobiliu remontas(visu)

Kompiuterine diagnostika

Konsultacijos Tel 865766726[B]


#16 Pago

Pago
  • Senbuviai
  • posts 1,398
  • Vieta:Kaunas-Matlaukys
  • Automobilis:Peugeot 607 FL 2.2Hdi Ex.Peugeot 6O5 2.1 td "97

Posted 2011 October 08 - 20:28

Tai daba greit pasipasakoji,kiek mokejai uz metra?kurioj vietoj tiksliau rast? :ax: :beer:
  • 0
Montuoju,aptarnauju stacionarius kondicionierius.Galiu pakonsultuoti
8-663-63443.

#17 EsTr3ToR

EsTr3ToR
  • Senbuviai
  • posts 760
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 205 Gti 1992 1.9

Posted 2011 October 08 - 20:43

Na tikrai tvarkingas ir grazus sw:) Gero eksplotavimo! P.s. kokie negatyvus atsiliepimai apie 407 benzininius variklius?

Edited by EsTr3ToR, 2011 October 08 - 20:43.

  • 0
Peugeot 205 GTi 1992 Sorrento Green 1.9 Mi16 Sometime... Peugeot 205 GTi 1987 Graphite Grey 1.6->1.9 Finished Restoration

#18 ulcer

ulcer
  • Senbuviai
  • posts 78
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 407 2.0 HDI '06

Posted 2011 October 09 - 12:49

labai gerai groteles atrodo! reikia ir man skubiai Vilniuj ieskotis tokios juostos :good:
  • 0
Peugeot 407 2.0HDI 2006

#19 Dovke

Dovke
  • Senbuviai
  • posts 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Dabar jau ir vėl yra Peugeot... 107

Posted 2011 October 09 - 14:41

Na 407 tai bene vienintele masina, kuriai tinka but universalu :) grazus, ciornas masiniukas tik labai gaila, kad perkelinejant vaira teko atsisakyt tokios dailios sviesios paneles :( Jau taip prasmatniai ji ten atrode :)~ Kazkaip nelabai ir esu mates daugiau su sviesia panele 407'tu :ax:

P.S. chrom. juostelės Posted Image

Edited by Dovke, 2011 October 09 - 14:45.

  • 0

#20 sukle

sukle
  • Senbuviai
  • posts 547
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P308 '08 1.6 16V

Posted 2011 October 09 - 18:43

Na tikrai tvarkingas ir grazus sw:) Gero eksplotavimo!
P.s. kokie negatyvus atsiliepimai apie 407 benzininius variklius?

Uosvis vartoja :pug: 407 su benzininiu 2.0 varikliu nuo 2006 metu. Pravaziuota 130kkm, su varikliu nebuvo visiskai jokiu problemu. Kiek paciam teko vazineti, tai pakankamai gyvas variklis, vaziuoja smagiai, vartoja kura tikrai nekankinamas troskulio :)
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users