Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Stii_Cooper: 407sw 2,0HDI, 2005m


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 32

#21 stii_cooper

stii_cooper
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 212
  • Vieta:Kaunas. Lietuva
  • Automobilis:Citroen C5 X7 APD

Parašyta 2011 spalio 09 - 19:34

Juostele ne kalną kainuoja, apie 5lt už metrą, turėtų jos būti visur kur visokiais niekais automobilių tiurlingui prekiauja.
Šviesi priekinė panelė man dar blogiau buvo, nes atsispindėjo priekiniam stikle.
O klausimas apie benzininius variklius išvis nesupratau prie ko :)
O čia dar reikia nepamiršti foto su naujais žieminiais ratais. Uždėjau visai kitokius, neorginalius. Ieškojau būtent tokių ir dabar matau kad labai neapsigavau. Man jie žiauriai patinka. Anksčiau kai buvo P406, tai nekantriai laukdavom pavasario kada galėsim kalpokus pakeisti į lietinius. Dabar nežinau kaip bus. Jaučiu pavasario nelauksiu, nes kol kas prie originalių gryžt nenoriu, o antrus lietus tam ir pirkau kad nereikėtų kas sezoną permontuot :)
Beje įdomu kaip ten yra su slėgio davikliais. Jie turbūt ratuose kažkur yra? Galvojau kad uždėjus naujus neorginalius ratus, reikės varyt pas kompiuteristą kad dar slėgio daviklius atjungtų ir jie man nepypsėtų. Bet matau kad nieko nereikia. Mašina pasitikrina slėgio daviklius ir sako kad Pression OK :) Bet turbūt išleidus orą ir sakytų kad OK?
Posted Image
  • 0

#22 Neburtininkas

Neburtininkas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.227
  • Vieta:danija
  • Automobilis:www

Parašyta 2011 spalio 09 - 19:43

Na tikrai tvarkingas ir grazus sw:) Gero eksplotavimo!
P.s. kokie negatyvus atsiliepimai apie 407 benzininius variklius?

Uosvis vartoja :pug: 407 su benzininiu 2.0 varikliu nuo 2006 metu. Pravaziuota 130kkm, su varikliu nebuvo visiskai jokiu problemu. Kiek paciam teko vazineti, tai pakankamai gyvas variklis, vaziuoja smagiai, vartoja kura tikrai nekankinamas troskulio :)

na ir kiek ima to kuro.tikrai idomu :)
  • 0

TFSI lpg hibrid 147kw

parduodu devetas lengvuju automobiliu priekabas


#23 kokonas

kokonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.002
  • Vieta:Kaunas ir Shilute
  • Automobilis:Citroen C5 ir Peugeotas 307

Parašyta 2011 spalio 09 - 20:28

blin man tokiu ratuku reikia :) turi ce vienas OZ bet kaina apie 1000 tai man per ziauru :)
  • 0

Naujos autodalys.
Automobiliu remontas(visu)

Kompiuterine diagnostika

Konsultacijos Tel 865766726[B]


#24 ulcer

ulcer
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 78
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 407 2.0 HDI '06

Parašyta 2011 spalio 10 - 19:23

slegio davikliai tai ventyliuose stovi, ta prasme prie ventyliu tokia maza dezute pritvirtinta :)
Posted Image kazkas tokio :)

o jeigu ju ratuose nera tai bent jau pas mane ant P407 rodo, kad slegis geras! nes kaip tik viena padanga kazkur praduriau, tai vietoj originalaus ratlankio su davikliu uzsidejau zapaske be daviklio, tai rodo, kad slegis geras :good:
  • 0
Peugeot 407 2.0HDI 2006

#25 cvekas

cvekas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 85
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:peugeot 206 Dyzelis '00

Parašyta 2011 spalio 11 - 21:42

kaip tik neseniai teko pabendraut su TPMS. Daug skaičiau apie tas visas sistemas, bandžiau priprogramint 2011 legacy tuos ventilius. Esmė tame, kad jie yra dviejų tipų: kur pastoviai duoda signalą ir tie kurie įsijungia tik nuo judesio (nuo 15km/h berots). Grynai apie pežus nesidomėjau, bet iš bendro supratimo apie šią sistemą-tai tik nereikalinga funkcija. Bent jau pas subaru, tai padangose turi būt palaikomas idealus slėgis, norint užsidėt kitus ratlankius turi arba išimt iš senūjų ventilius, arba dėt kitus ir programuot (o tuo nelabai kas ir užsiima, ventiliai kainuoja daug). Programiškai galima užgesint lemputę kad nebadytų akių.
  • 0
Fanas.

#26 Bivainis

Bivainis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.879
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Citroen C5 2HDi 2006 m.

Parašyta 2011 spalio 11 - 22:20

Ne veltui naujesniems P407 ant grotelių tas juosteles uždėjo. Be jų tos grotelės atrodo kažkoks didelis pigus plastmasgalis. Su chromuotom juostelėm mašina atrodo visai kitaip. :good: Gal kas nors žinote kur tokios juostelės galima Vilniuje nusipirkti?

Šį pranešimą redagavo Bivainis: 2011 spalio 11 - 22:27

  • 0
BALDŲ PROJEKTAI IR GAMYBA

#27 ulcer

ulcer
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 78
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 407 2.0 HDI '06

Parašyta 2011 spalio 12 - 07:21

cvekas --> ant Peugeot 407 pradėti važiuoti nereikia, tik įjungus degimą atliekas padangų slėgio testas. Na šiaip mano nuomonė tikrai naudingas dalykas. Ir tikrai nėra taip, kad turi būti idealus slėgis, nes kitaip rodys klaidą B) Bivainis --> jei rasi, ir mane informuok :rolleyes: aš taip pat bandau susirasti tokią juostelę :good:
  • 0
Peugeot 407 2.0HDI 2006

#28 Bivainis

Bivainis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.879
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Citroen C5 2HDi 2006 m.

Parašyta 2011 spalio 12 - 12:46

Ulcer, greičiau dėk tas juosteles, mašina laaabai pagražės. :rolleyes:
  • 0
BALDŲ PROJEKTAI IR GAMYBA

#29 ulcer

ulcer
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 78
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 407 2.0 HDI '06

Parašyta 2011 spalio 12 - 14:26

Vilniuj niekur nerandu, is karto uzsideciau :) Savaitgali iki Gariunu paleksiu, ten visokiais sh... skirtais automobiliams prekiauja ;]
  • 0
Peugeot 407 2.0HDI 2006

#30 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2012 balandžio 04 - 18:33

kaip vaziuokle laikos? brangus remontas? jau kiek teko investuot? :hmm:
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#31 stii_cooper

stii_cooper
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 212
  • Vieta:Kaunas. Lietuva
  • Automobilis:Citroen C5 X7 APD

Parašyta 2012 balandžio 04 - 20:33

nieko daug investuoti nereikia. Eksplotuoju jau metus, keiciau viena sarnyra. Sarnyras 210, keitimas 40Lt. Ir dar priekines stabdziu kaladeles. Kalades geresnes firmos, 155lt, keitimas 40lt. Ir dar stabdziu diagnostika 20lt.
  • 0

#32 stii_cooper

stii_cooper
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 212
  • Vieta:Kaunas. Lietuva
  • Automobilis:Citroen C5 X7 APD

Parašyta 2013 kovo 27 - 23:35

Demesio alio valio, gal kasnors iesko tokio pezuko isigyti? Galetume pasikalbeti del perleidimo. Tik ka perejau TA, pakeiciau galinius amortikus i naujus, sarnyra dar viena priekini, manau su masina galima butu dar ilgai smagiai vazineti, bet noriu jau konors naujesnio, su automatine deze ir be dyzelinio variklio. gal kokio citroen ds5, arba dar kolkas ir c5 :) pinigu neprasysiu daugiau kaip 15k. Nezinau, gal gal tiek ir neverta, bet bent virs 10k tikrai reiketu gauti.
  • 0

#33 stii_cooper

stii_cooper
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 212
  • Vieta:Kaunas. Lietuva
  • Automobilis:Citroen C5 X7 APD

Parašyta 2013 balandžio 26 - 21:46

Pradėjau pardavinėti savo P407.
Juodas, dyzelis 2.0HDI, universalas, rida 190k, gražūs 17" ratlankiai, šviesus gražus veliūro salonas, vairo stiprintuvas :)
Pradinę kainą įdėjau 14000Lt.
http://auto.plius.lt...as-2900400.html
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0