Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Patarkit nezinanciam


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 39

#21 Velvet

Velvet

    pelėda

  • Forumo adminai
  • Pranešimai: 1.383
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 205 CTI 1.9 '94

Parašyta 2004 gegužės 11 - 18:30

Turiu tokios firmos CD walkman'ą.. Ir dabar tebeturiu kažkur stalčiuj :wacko:
  • 0
205

#22 Svečias_Sliekas_*

Svečias_Sliekas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 gegužės 11 - 18:30

visi ziuriu cia kalba apie JVC, SONY, PIONEER, BLAUPUNKT ir t.t. bet niekas nieko nepasake apie Roadstar? ka jus galetume apie ji pasakyti. siaip nusipirkau ji neperseniausiai (aisku nedaug ir sumokejau), bet dar nepasijungiau ir neisbandziau. betgi idomu butu isgirsti jusu nuomone apie ji. :D

cia vel bus tik mano nuomone, bet man Roadstar magas, tai tas pats, kas: medines reples, stiklines verzles, vashkiniai uoboliai, pleveliniai stiklai, laikrastiniai tapetai, blondine atomines elektrines reaktoriaus priziuretoja, boba su p3niu, Tomas, kury mama vadina Mantu ir t.t.. turbut supratai, ka norejau pasakyt
  • 0

#23 Svečias_serniukas_*

Svečias_serniukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 gegužės 11 - 18:36

supratau supratau tavo minti :D :D sakyciau labai linksmai cia aprasei savo nuomone. net pralinksmejau cia darbe sededamas (o tai baigiu uzmigti) :D aisku ir pats suprantu, kad niekas jo nelaiko magu, betgi sakiau pradzioj gal gerai bus. kazkaip nesinorejo iskarto gera maga nusipirkti. uztat veliau nors pajusiu koki skirtuma su nauju magu :D :D
  • 0

#24 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2004 gegužės 11 - 18:39

supratau supratau tavo minti :D :D sakyciau labai linksmai cia aprasei savo nuomone. net pralinksmejau cia darbe sededamas (o tai baigiu uzmigti) :D aisku ir pats suprantu, kad niekas jo nelaiko magu, betgi sakiau pradzioj gal gerai bus. kazkaip nesinorejo iskarto gera maga nusipirkti. uztat veliau nors pajusiu koki skirtuma su nauju magu :D :D

Shvogrius gana greitai pajuto. Mazhdaug savaite truko dzhiaugsmas su kazhkokiu nauju noname, kol isidejo pabandymui deveta Pionieriu ir ... nebeishsieme. :lol:
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#25 Svečias_serniukas_*

Svečias_serniukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 gegužės 11 - 18:47

ale ziuriu reikejo geriau cia man isvis neprabilti apie toki maga :lol: paskui dar uzsidesiu "siuksliaus" reputacija :D :D (be to as tikrai nenauji ji pirkau) reikia gal priburti kad nepatiko ir atsikeisti i koki JVC arba SONY :D aisku 130lt brangiau kainavo, bet nors kaip zmogus atrodysiu? :D
  • 0

#26 Svečias_Sliekas_*

Svečias_Sliekas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 gegužės 11 - 18:53

jei dar ymanoma, tai aisku keisk y kita, nors ir senesni, bet ne NOVA koki ar pan.. tokiu prekiu pirkimas galetu tureti ir nauda, pvz.: as nupiesiu an popieriaus toki pat maga, tu duodi man pinigus ir visi laimingi, dar priedo padainuociau daina pagal tavo nora. o tu ta piesinuka kaip ir tikra mage vistiek ismesi jei ne po savaites, tai po poros menesiu. Nu nebent jum kolega mage tai tas pac kaip toletinis popierius (vistiek shikna valai karta y diena) - turiu omeny "svarbu kazkoks garsas sklinda".
  • 0

#27 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2004 gegužės 11 - 18:54

ale ziuriu reikejo geriau cia man isvis neprabilti apie toki maga :lol: paskui dar uzsidesiu "siuksliaus" reputacija :D  :D (be to as tikrai nenauji ji pirkau) reikia gal priburti kad nepatiko ir atsikeisti i koki JVC arba SONY :D aisku 130lt brangiau kainavo, bet nors kaip zmogus atrodysiu? :D

Nekreipk demesio i ta reputacija. Jei normaliai groja, tai px kas ten ant jo parashyta. :beer:
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#28 Svečias_serniukas_*

Svečias_serniukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 gegužės 11 - 18:57

o kaip hebra jums su magais? dar niekad nebuvo padziundzine? :D pvz mano pazystamiems tai bent po karta visiems buvo islupe. net sugeba ir is nuosavo kiemo pavogti? kazkaip nesinori ir man tame tarpe pabuvoti :lol:
  • 0

#29 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2004 gegužės 11 - 19:00

o kaip hebra jums su magais? dar niekad nebuvo padziundzine? :D pvz mano pazystamiems tai bent po karta visiems buvo islupe. net sugeba ir is nuosavo kiemo pavogti? kazkaip nesinori ir man tame tarpe pabuvoti :lol:

Kur ten nebus. Speju kas antra ir ne po karta.
Mane Kaune viduri baltos dienos nudzhiugino, kai prie stoteles, kurioj buvo dafiga zhmoniu, palikau 2 minutem mashina. Uzhbegau saskaita uzhneshti, o gryzhes radau daug stiklu salone ir mazhai mago. :mad:
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#30 Svečias_Sliekas_*

Svečias_Sliekas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 gegužės 11 - 19:01

man buvo is kambario 'snuki' mago pavoge.. <_<
  • 0

#31 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2004 gegužės 11 - 19:02

man buvo is kambario 'snuki' mago pavoge.. <_<

Man snuki neperseniausiai ish striukes kishenes Chili bistro ishtrauke.
Bet gal ir i nauda. Buvo proga maga pasikeist. :unsure:
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#32 Svečias_serniukas_*

Svečias_serniukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 gegužės 11 - 19:05

man buvo is kambario 'snuki' mago pavoge.. 


Sliekas: tai gal barake kokiam gyveni, kad net sugeba is kambario pavogti?
  • 0

#33 Svečias_Sliekas_*

Svečias_Sliekas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 gegužės 11 - 19:10

Sliekas: tai gal barake kokiam gyveni, kad net sugeba is kambario pavogti?

jo. barake. buvo taip: atejo, 12-15 snukiu, su keptuve sudauze galva kambariokui, nu3.14so mano telefona ir mages snuki.. as tipo buvau isejes parukyti.. :blink:

tai va isgerkim uz rukyma :beer:
  • 0

#34 Svečias_LaKilleR_*

Svečias_LaKilleR_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 gegužės 13 - 00:40

As tai sawo JVC nesiskundziu wa tik kolonkiu dar reiktu, o poto stipriako ir subo :D :D aisq wisa tai su laiku ateis. P.S. ateis swente i mano peza :beer:
  • 0

#35 Svečias_Vaidis_*

Svečias_Vaidis_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 rugsėjo 23 - 12:50

Jei pirkciau tai tik Clarion ^_^
  • 0

#36 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2004 rugsėjo 23 - 12:52

Jei pirkciau tai tik Clarion ^_^

Arba Alpine, bet Alpine kainos kandziojasi ir dizainas i blogaja puse pasislinke, bet garsas puikus!
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#37 Svečias_olo_*

Svečias_olo_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 rugsėjo 23 - 13:31

Patarčiau Blaupunkt- a , Skyline serijos. Jau pusantru metu muzikes klausausi su Blaupunkt-u Orlando .Pasirinkimo nesigailiu :)
  • 0

#38 Svečias_Argaudas_*

Svečias_Argaudas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 rugsėjo 23 - 13:37

pirk pioneeriu arba clariona dziuvesiu ir blaupunktu nepirk, jei nieko ypatingo nesiruosi daryti su aparatura, turiu omeny jei varzybose nedalyvausi tai as turiu namie nenaudojama pioneeriu jei ka rasyk ziuresim kuo galesim padeti..
  • 0

#39 Svečias_P'kapas_*

Svečias_P'kapas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 rugsėjo 23 - 13:41

as tai ruosiuosi irgi pirksiu nenauja clariona ar alpine svarbu aukstesnes klases ka butu jai pirksi nepatingek pasitikrnti - jei nesokineja tai ir neshokines...... as turejau komplekta clarion cd sonny stiprintuva ir dls suba ir meikromu kolonkes. buvo pasaka daba ilgiuosi....
  • 0

#40 Svečias_SAR_*

Svečias_SAR_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 rugsėjo 23 - 13:45

kai kurie iš jūsų rašot kaip 15 metų vaikai: 'tikrai nepirk to, nes šūdas, pirk tik tą' kiek galvų tiek nuomonių, daugiausia, manau, priklauso nuo mago klasės, o ne nuo markės. aš usinu Clarion 838
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0