Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Ka reishkia jusu nikas?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 249

#21 Svečias_Sliekas_*

Svečias_Sliekas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 gegužės 12 - 17:43

As tai siaip visa gyvenima esu kudas.. :unsure: ir karta dar kai gyvenau trg, mano drauge atejo pas mania ir rado isvarvejusiom akim, visa sulysusi 2a para besedinti prie kompiuterio.. sako: "vargseli, sliekeli tu mano.." tai kazkaip mane suzavejo jos toks posakis, po to susikuriau el.pasta [email protected], siaip mirke dar kai sededavau pasivadinau Sliekas, po to atsirado ir lipdukas ant senukes sierros "Sliekas A(II) Rh+", susikuriau puslapi sliekini ir t.t..
bet va tauragej kazkaip mane dar tebevadina pavarde, nes ir pavarde gan skambi ;)
o vat vilniuj tai sliekas sliekas.. :ph34r:
  • 0

#22 Svečias_evas_*

Svečias_evas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 gegužės 12 - 17:48

Nu trupuciuka turiu, bet ne asmeniskai! :) Ten zinau toks kodas kazkoks yra SWIFT vadinasi, a ne!? ^_^

Tai chia ta pati society for worldwide interbank financial telecommunications :lol:

Shiaip tai yra komunikacine sistema, kuria kokie nors dileriai kartais naudoja kaip chata su kolegom bendraut, o kartais jos pagalba sudaro rimtus dylus tarp banku, tos sistemos dalyviu :D Vienu zhodzhiu, viena pagrindiniu sistemos paskirchiu - saugi (autorizuota) komunikacija tarp finansiniu instituciju :)
  • 0

#23 Svečias_ExDi_*

Svečias_ExDi_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 gegužės 12 - 17:53

ExDi arba jei jau pilna parashius butu ExDigital Istorija atsiradimo buvo tokia, kad turejau aniems laikams (priesh gerus 8 metus gal kiek daugiau) prabanga internetui skirtine skaitmenine linija :) o po kurio laiko teko nusileisti ant zhemes ir kaip visiems su modemu skambinti norint internetu pasipeneti. Va ir liko ExDigital, po kurio laiko sutrumpejes iki ExDi. Panaudojimas budavo nuo naktiniu Quake kautyniu su draugiskomis kontoromis iki lipduku kur ant @utos jis pirma karta atsirado. Tada buvo pradeta skambinant klubiechiams prisistatineti niku, nes is vardo nepazindavo, o ish niko viskas aishku kas toks :)
  • 0

#24 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2004 gegužės 12 - 18:05

Tai chia ta pati society for worldwide interbank financial telecommunications :lol:

Shiaip tai yra komunikacine sistema, kuria kokie nors dileriai kartais naudoja kaip chata su kolegom bendraut, o kartais jos pagalba sudaro rimtus dylus tarp banku, tos sistemos dalyviu :D Vienu zhodzhiu, viena pagrindiniu sistemos paskirchiu - saugi (autorizuota) komunikacija tarp finansiniu instituciju :)

Tai va, jeigu kas darot tarptautinius pavedimus ir kažkur dingsta jūsų babkės, dabar žinosit ką mušt :D
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#25 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 gegužės 12 - 18:06

as viena diena acibudes paziurejau i kokia tai vikingu pili ir pasijutau tikru kursiu. as buvau ne vienas. ir todel kursiu be manes yra dar kokio pusantro. tik jie inete, manding, nevartoja sito garbaus vardo. kai kuriais atvejais, matyt, paivairinimui, galioja kaip kreipinys. btw- kazkada netycia analizavau nicku prasmes. pvz. daug lotynisku zodziu ergo reiskia taigi, urbis, berodz, "miesto" ar "miestui", bonis ta pacia kalba (beveik) laimingasai, cardio - nu sirdis, dewgonas - karviaruonis, tatanka - dakotiskai jautis, DAO- vienos is kitaicu filosofijos kurinys, tomazas- plagiatas :ph34r: ^_^ , sukceno - lenkiskai, x4u- rusiskai :ph34r:
  • 0

#26 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2004 gegužės 12 - 18:10

Tai chia ta pati society for worldwide interbank financial telecommunications :lol:

Oho, taip gudriai negalejau sugalvoti! :blink: :)
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#27 Svečias_rally69_*

Svečias_rally69_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 gegužės 12 - 18:21

[QUOTE]kursi>

be tavęs, dar žinau bent porą, tu kurį laikai tik pusę??? :wacko: :angry:
paaiškinimo apie savo nick'a, Kursi, tikėjausi kur kas ilgesnio, maniau serveris nulūš :rolleyes: :P :)
  • 0

#28 acidal

acidal

    piktas jaunuolis

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.338
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:-

Parašyta 2004 gegužės 12 - 18:27

Kazkada jaunystej tokios muzikos klausiau... +vardo kelios raides...
  • 0

Volvo 940 turboplyta MY1997


#29 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 gegužės 12 - 18:36

[quote name='rally69' date='May 12 2004, 04:21 PM'] [QUOTE]kursi>

be tavęs, dar žinau bent porą, tu kurį laikai tik pusę??? :wacko: :angry:
paaiškinimo apie savo nick'a, Kursi, tikėjausi kur kas ilgesnio, maniau serveris nulūš :rolleyes: :P :) [/quote]
tingiu aiskyt. :P kazkur kazkada isstojau apie kursiu ideologija. pusantro - tai tie grioviakasiai, kur perestukinas blogai padalino. :rolleyes:
  • 0

#30

  • Svečiai

Parašyta 2004 gegužės 12 - 18:53

mano daugiau pagal varda.nes vardas simas.o cia mano pravarde sugalvojo dar mokykloj ir taip iki siol vadina.gal siaip idomiau skamba :) rimiciau ir ne taip vaikiskai kaip simas :lol:
  • 0

#31 Svečias_liuka_*

Svečias_liuka_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 gegužės 12 - 19:02

tetis gal kai man 2-3 metukai buvo pramine... Julius-ju liuka s
  • 0

#32 Svečias_Bos_*

Svečias_Bos_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 gegužės 12 - 20:25

nu ka as galiu pasakyt.nzn nicku turejau dar gal du.sitas reiskia nieko.siaip kieme su xebra visa laika taip juokaudavom ir sakydavom vienas kitam kas bosas as bosas :) tai pagalvojau kad gal nieko toks trumpas :D
  • 0

#33 Svečias_Tomazas_*

Svečias_Tomazas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 gegužės 12 - 20:47

Hhhhm Papraščiausiai Tomas palčiai išplitęs, o dabartinis mano nickas, kaip vardo išvestinis dar nebuvo tarp klubiečių naudojamas :P
  • 0

#34 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2004 gegužės 12 - 20:48

Cr - kaip zinia cheminio elemento Chromas trumpinys (zr. Mendelejevo lentele ;) ). Kaip sakant sis nickas atsirado pries kokia 12 metu. Tada buvau uzkietejes (na ir dabar puse to liko) metaliuga. Buvo dar tokia grupe Consciuos Rot, o as buvau jos fanas, tad trumpinys buvo ir ju ir mano Cr. Tad chromas labai tiko. Siuo nicku veliau istojau i Chemijos faka (nors kai gavau sy nicka apie chemija nieko neraukiau ir net negalvojau, kad rauksiu), kur visi irgi zinojo tik siuo nicku (buvo bajeris, kai viena kursioke tik antrame kurse paklause o koks mano tikras vardas B) ). dabar irgi dirbu siek tiek su chemija, tad jaunesni bendradarbiai (buve grupiokai) kitaip irgi nevadina. Tikru vardu turbut vadina tik tevai ir zmona. Kiek man zinoma daugiau chromu ant Lt kaip ir nera (juolab cr :P ).
  • 0
Roots to roots

#35 Svečias_trAm_*

Svečias_trAm_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 gegužės 12 - 22:09

trAm - sutrumpintai tramvajus. nieko nereiskia. A isryskinta irgi siaip, del mandrumo... na dar mano vardas is a raides prasideda :) siaip mano nickas, kuriuo chebra vadindavo ir senieji draugai dar vadina, vairuotojui garbes, mano galva nedarytu, todel juo ir nesivadinau, o "pasivogiau" draugelio jo nebenaudojama tramvaju :) (vadino mane dzigitu :ph34r: bet tai visai nesusije su vairavimu, ir tikrai taip nevairuoju :rolleyes: zinoma pasitaiko padzigituot, bet paskui buna labai geda, ir stengiuos kuo reciau taip daryt :lol: )
  • 0

#36 TVY'xas

TVY'xas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 80
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis: Renault Laguna

Parašyta 2004 gegužės 12 - 22:50

Kai turejau Puga jo, numerio raides buvo TVY, tai kai galvojau varda tai buvo sis variantas ir dar vienas (is siu raidziu derinio), bet kazkodel pasilikau TVY'xa ("saldi porele"), dabar vazineju su Posted Image Posted Image,o numeris ABU.Sutapimas?
  • 0

#37 Svečias_driweris_*

Svečias_driweris_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 gegužės 12 - 22:56

nu mane draugai pradejo vadyti driweriu, nes labai megau masinas, jaunas vazineti slaloma pradejau, ten jas taisiau ir pan. Kazkaip prilipo sitas nickas. Bet jy vartojiui tik IRC ir internete. Siaip mane visi dabar vadina mariuku B)
  • 0

#38 ergo

ergo

    senbezda

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 730
  • Vieta:Skuodas
  • Automobilis:Renault Clio2 ir Dodge Durango Limited 5,7 HEMI

Parašyta 2004 gegužės 13 - 11:34

mano nickas ergo susijes su tuom kad dirbu tokioj draudimo kompanijoj draudimo konsultantu.ta nicka naudoju ir IRC.seip draugai dar saukia simu, nes dirbu ir Omnitel partneryje Simas.seip realybej esu Darius
  • 0
Lietuva
Skuodo auto klubo "Medinis ratlankis"
Prezidentas
www.medinisratlankis.lt

#39 Svečias_Juodulys_*

Svečias_Juodulys_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 gegužės 13 - 11:37

juodulys, nes kazkada kazkas mano neseniai parduota penkta "sportini" ;) Renuka pavadino juoduliu.Po to apsizvalgiau, kad ir tas Renukas, ir Mazda su kuria daugiausia vazineju ir dabartinis P306C ir net tevo Peugeot - visi juodi :rolleyes: Ir pats taip sakant ne blondinas :ph34r:
  • 0

#40 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2004 gegužės 13 - 11:45

O aš nepasakosiu... :P
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0